olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Kurde czat byłby świetny:D Nowego forum nie potrzeba to mi się podoba jedynie chciałbym wizytówki jeszcze:D Poza tym chyba wszystko jest już OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czat, czat, czat... Tylko czat Wam w głowach ;> . Chociaż może...?

Zwróćcie Uwagę Na Okolice Gram.pl. Nie będę mówił nic konkretnego, przecież ja nic nie wiem ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:11, Lex napisał:

A zauważyliście w sklepie gram.pl nową zakładkę SPRZĘT ???


Faktycznie :D JESTEM W NIEBIE

PS Powiedzcie - co to sa te wizytówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:12, MonkOfWar napisał:

Czat, czat, czat... Tylko czat Wam w głowach ;> . Chociaż może...?

Zwróćcie Uwagę Na Okolice Gram.pl. Nie będę mówił nic konkretnego, przecież ja nic
nie wiem
;) !

Wypowiedz te magiczne słowa które masz w gębie i których wszyscy wyczekujemy!
Co wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo... sprzęcik w zkładce fajny, ale mi brakuje jeszcze myszek Logitecha i 1-nej Creative''a (Fatal1ty 1010) :D Na gram.pl niezła rewolucja się szykuje :D Aż strach pomyśleć co się stanie z gram.pl w jej 1-szą rocznicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czat i wizytówki mogą być, ale nowym stopniom mówię stanowcze „nie”. Nie chcę po raz drugi zaczynać od początku – w taki sposób nigdy nie doczekam się czwartego stopnia. Na starym forum było tak samo – brakowało mi trochę do następnego stopnia, a tu reset. Nie zgadzam się! Wizytówki mogą być jak najbardziej, tylko trochę lepsze od awatarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:43, hans olo napisał:

A ja wygrałem w kółko i krzyżyk. Znaki stawiać wg cyfr w podanych miejscach trik cyfry stawiać
0 0 0
2 0 0
3 4 1

Nie działa, po postawieniu drugiego ruchu on ma już kolumnę w środku u góry i nie mogę stawić pod trójką, muszę pod czwórką, a wtedy on zajmuje trójkę i jest remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.