olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 00:07, Sarafan_Knight napisał:

Ale co ma to, że Pani Justyna Milewska była zawalona pracą do rozmaitych sytuacji, które opisuję
oraz do mojej sytuacji?
Szkoda, że potrzeba prawdziwych trzęsień ziemi, żeby coś się zmieniło...


To to że Kolektyw startował i by stosunkowo młody. Nie wszystko było picuś glancuś, ale wszystko zmierzało w dobrym kierunku i nadal tak jest, ba widać pewne przyspieszenie w działaniach. Jest osoba która zajmuje się tylko i wyłącznie kolektywem ( a przynajmniej głównie ;p ), sprawy nabierają tempa. I trochę nieadekwatnie powoływać się w obecnej sytuacji na "starsze" dzieje, a te dzieje aż tak złe nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 01:13, Modest-Vermin napisał:

To to że Kolektyw startował i by stosunkowo młody.


Większość uwag, które miałem dotyczyły czasu przed powstaniem Kolektywu lub momentu jego startu. Poza tym opisywałem też tutaj sytuacje, które nadal mają miejsce (jak np. serwisu Stalkera, czy sprawa grafiki strony GW, która nadal jest stosunkowo świeża).

Dnia 05.07.2007 o 01:13, Modest-Vermin napisał:

Nie wszystko było picuś glancuś, ale wszystko
zmierzało w dobrym kierunku i nadal tak jest, ba widać pewne przyspieszenie w działaniach.


Bynajmniej wypadki, których byłem świadkiem nie wskazywały na to, że cokolwiek zmierza w dobrym kierunku.

Dnia 05.07.2007 o 01:13, Modest-Vermin napisał:

Jest osoba która zajmuje się tylko i wyłącznie kolektywem ( a przynajmniej głównie ;p ), sprawy
nabierają tempa. I trochę nieadekwatnie powoływać się w obecnej sytuacji na "starsze" dzieje,
a te dzieje aż tak złe nie były.


Być może z Twojego punktu patrzenia nie były złe, ale z punktu patrzenia innych już było inaczej... Nie chcę robić z siebie jakiegoś bohatera, ale prawdą jest, że gdyby nie mój sprzeciw to niewiele by zostało z większości stron w sierpniu zeszłego roku. Poza tym powołuję się też na w miarę aktualne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:48, Sarafan_Knight napisał:

Gorzej jak ktoś sam nie potrafi zrobić grafiki, ani nie ma znajomych, którzy by to zrobili
i nie będzie mógł przez to prowadzić strony. Natomiast inni w takiej samej sytuacji dostają
gotową grafikę.


Idealny team do prowadzenia strony fanowskiej to programista, grafik i kilku redaktorów. Nawiązując do drugiej części Twojej odpowiedzi - wybacz, ale nie mamy obowiązku tłumaczenia się ze wszystkich podejmowanych przez nas decyzji :)

Dnia 03.07.2007 o 16:48, Sarafan_Knight napisał:

Przy czym trzeba zaznaczyć, że to czy Wam się spodoba czy nie jest kwestią absolutnie subiektywną...


Oczywiście, że tak! I nikt nigdy nie twierdził inaczej. Nie znaczy to jednak, że nie kierujemy się pewnym kluczem - przede wszystkim strona musi być estetyczna i zawierać ciekawe materiały. Jeśli projekt dopiero startuje - musi zostać przedstawiony konkretny plan pracy..

Dnia 03.07.2007 o 16:48, Sarafan_Knight napisał:

Oczywiście, że nie ma obowiązku, ale nie zmienia to w żaden sposób faktu, że ja wiem, jaka
była sytuacja z grafiką do tych portali.


Co w związku z tym, bo przepraszam - nie rozumiem.

Dnia 03.07.2007 o 16:48, Sarafan_Knight napisał:

I tu jest właśnie klucz do całej sprawy. Jestem przekonany, że właśnie dzięki temu, że całość
jest darmowa, jest stosunkowo spokojnie.


Hmm, przyznam się, że nie do końca "czuję" to Twoje określenie "spokojnie". W każdym razie już teraz zapewniamy redakcjom naprawdę niezłe warunki.

Dnia 03.07.2007 o 16:48, Sarafan_Knight napisał:

Przykro mi, ale jednak nie jestem w stanie uwierzyć, że wspierając poszczególne strony, kierujecie
się tylko i wyłącznie zaangażowaniem poszczególnych redakcji. :)


Na to składa się rzecz jasna większa liczba elementów, niemniej jednak zdecydowanie kluczowe znaczenie ma właśnie zaangażowanie.

Dnia 03.07.2007 o 16:48, Sarafan_Knight napisał:

Ja nie mam prawa wypowiadać się za poszczególne redakcje. Niech one same to ocenią, ale słyszałem
parę negatywnych opinii...


Hmm...

Dnia 03.07.2007 o 16:48, Sarafan_Knight napisał:

Parę wydarzeń z przeszłości ciężko nazwać potknięciami. To były wpadki na całej linii...


To zdecydowanie subiektywne stanowisko.

Dnia 03.07.2007 o 16:48, Sarafan_Knight napisał:

Naturalnie, że wymaga pieniędzy. Jetem tego jak najbardziej świadomy, ale może warto nieco
ograniczyć to zaangażowanie, żeby było bardziej równe dla wszystkich serwisów.


Ograniczyć zaangażowanie? E-e, wręcz przeciwnie. I do tego właśnie dążymy. Są równe, to że wsparcie dostają na różnych płaszczyznach nie znaczy chyba, że jest to niesprawiedliwe.

Dnia 03.07.2007 o 16:48, Sarafan_Knight napisał:

A ja mówiłem, że najlepiej by było gdyby takie wsparcie mieli albo wszyscy, albo nikt. :)


Hmm, marksizmem trochę zapachniało ;) Ale faktycznie - mają wszyscy, owszem - różne - ale to już przede wszystkim zależne jest od poszczególnych ekip.

I jeszcze tytułem wyjaśnienia. Po pierwsze Soleila nadal zajmuje się kolektywem, ja tylko staram się jej w możliwie najlepszy sposób pomagać. I - tak zupełnie na marginesie - kolektyw jest jednym z moich obowiązków. Zdecydowanie nie jedynym, chociaż części mojej pracy z perspektywy czytelnika po prostu nie widać ;)

Sarafan Knight, nawiązując do Twojej ostatniej wypowiedzi - jak już mówiłem wcześniej niedociągnięcia w przeszłości się zdarzały, nie przeczę. Tyle tylko, że rozmawiamy o tym, co jest teraz, nie o tym, co było. A temat stron, o których piszesz już wyjaśniłem kilka postów wcześniej :)
Aha i mimo wszystko nie przeceniałbym Twojego wpływu na obecny kształt kolektywu. Naprawdę, nie zamierzam roztrząsać tego, co się stało, bo zgodzisz się chyba, że wina leżała również po Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 00:38, lukesky16 napisał:

Pytanie do wszystkich, którzy prowadzą stronke- skąd wy bierzecie te wszystkie tła, linie,
ramki itd??


Grafiki przeważnie pochodzą z" wesołej twórczości własnej", czyli przeróbki oficjalnych materiałów graficznych, własnych screenów z gier lub własnych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 00:38, lukesky16 napisał:

Pytanie do wszystkich, którzy prowadzą stronke- skąd wy bierzecie te wszystkie tła, linie,
ramki itd??


Pełno jest w Internecie darmowych materiałów, które spokojnie można przerabiać. Wszystkie dodatki do programów graficznych (pędzle, wypełnienia itd.) przy odrobinie wyobraźni użyte razem dają ciekawe efekty. Wystarczy trochę poszukać po stronach na temat projektowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Idealny team do prowadzenia strony fanowskiej to programista, grafik i kilku redaktorów. Nawiązując
do drugiej części Twojej odpowiedzi - wybacz, ale nie mamy obowiązku tłumaczenia się ze wszystkich
podejmowanych przez nas decyzji :)


Nie macie obowiązku i w sumie nikt tego od Was nie wymaga, ale jednak to w Waszym interesie powinno leżeć, żeby było jak najmniej kontrowersji. :)

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Oczywiście, że tak! I nikt nigdy nie twierdził inaczej. Nie znaczy to jednak, że nie kierujemy
się pewnym kluczem - przede wszystkim strona musi być estetyczna i zawierać ciekawe materiały.
Jeśli projekt dopiero startuje - musi zostać przedstawiony konkretny plan pracy..


Na pewno wygląda to teraz znacznie uczciwiej niż jakiś czas temu.

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Hmm, przyznam się, że nie do końca "czuję" to Twoje określenie "spokojnie". W każdym razie
już teraz zapewniamy redakcjom naprawdę niezłe warunki.


Spokojnie w sensie, że nie słychać prawie żadnych głosów krytyki.

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Na to składa się rzecz jasna większa liczba elementów, niemniej jednak zdecydowanie kluczowe
znaczenie ma właśnie zaangażowanie.


Chodziło mi bardziej o aspekt finansowy czyli, że strony gier, które przynoszą Wam zyski mają większe wsparcie od innych. Mogę się założyć, że gdyby zgłosił się do Was ktoś, kto chciałby zrobić stronę np. o Freespace 2 nie dostałby pomocy w kwestii grafiki czy też podłączenia strony do CMS''a. Nie ukrywajmy. Kolektyw też jest biznesem i ma przynieść zyski, a inwestuje się przeważnie w to, co takie zyski ma szansę przynieść...

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Hmm...


No właśnie. Hmm... ;)

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

To zdecydowanie subiektywne stanowisko.


Nie do końca, bo sporo osób twierdzi podobnie jak ja. Subiektywne raczej jest, ale tylko z punktu patrzenia pracownika CDP. ;)

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Ograniczyć zaangażowanie? E-e, wręcz przeciwnie. I do tego właśnie dążymy. Są równe, to że
wsparcie dostają na różnych płaszczyznach nie znaczy chyba, że jest to niesprawiedliwe.


Jeżeli jedna płaszczyzna jest większym wsparciem a inna mniejszym, to oznacza, że nie jest to do końca sprawiedliwe.

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Hmm, marksizmem trochę zapachniało ;) Ale faktycznie - mają wszyscy, owszem - różne - ale to
już przede wszystkim zależne jest od poszczególnych ekip.


Wyraziłem się nieco nieprecyzyjnie. :) Chodziło mi o równe wsparcie (czyli na takim samym poziomie) dla wszystkich redakcji. Co do marksizmu, to zdaje się, że niemal całe gram.pl utrzymane jest w klimacie komunistycznym. :) Wystarczy spojrzeć na statusy czy nazwę "Kolektyw".

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Sarafan Knight, nawiązując do Twojej ostatniej wypowiedzi - jak już mówiłem wcześniej niedociągnięcia
w przeszłości się zdarzały, nie przeczę. Tyle tylko, że rozmawiamy o tym, co jest teraz, nie
o tym, co było. A temat stron, o których piszesz już wyjaśniłem kilka postów wcześniej :)
Aha i mimo wszystko nie przeceniałbym Twojego wpływu na obecny kształt kolektywu. Naprawdę,
nie zamierzam roztrząsać tego, co się stało, bo zgodzisz się chyba, że wina leżała również
po Twojej stronie.


Ja nie przeceniam swojego wpływu. Sam to zaznaczyłem. Zauważ jednak, że większość spraw, które opisałem wiadomo gdzie, dotyczyło okresu kiedy jeszcze Kolektywu nie było lub krótko po jego powstaniu. Sytuacja, o której wspomniałem teraz na forum miała miejsce zanim można mówić o jakiejkolwiek mojej winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Idealny team do prowadzenia strony fanowskiej to programista, grafik i kilku redaktorów. Nawiązując
do drugiej części Twojej odpowiedzi - wybacz, ale nie mamy obowiązku tłumaczenia się ze wszystkich
podejmowanych przez nas decyzji :)


Nie macie obowiązku i w sumie nikt tego od Was nie wymaga, ale jednak to w Waszym interesie powinno leżeć, żeby było jak najmniej kontrowersji. :)

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Oczywiście, że tak! I nikt nigdy nie twierdził inaczej. Nie znaczy to jednak, że nie kierujemy
się pewnym kluczem - przede wszystkim strona musi być estetyczna i zawierać ciekawe materiały.
Jeśli projekt dopiero startuje - musi zostać przedstawiony konkretny plan pracy..


Na pewno wygląda to teraz znacznie uczciwiej niż jakiś czas temu.

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Hmm, przyznam się, że nie do końca "czuję" to Twoje określenie "spokojnie". W każdym razie
już teraz zapewniamy redakcjom naprawdę niezłe warunki.


Spokojnie w sensie, że nie słychać prawie żadnych głosów krytyki.

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Na to składa się rzecz jasna większa liczba elementów, niemniej jednak zdecydowanie kluczowe
znaczenie ma właśnie zaangażowanie.


Chodziło mi bardziej o aspekt finansowy czyli, że strony gier, które przynoszą Wam zyski mają większe wsparcie od innych. Mogę się założyć, że gdyby zgłosił się do Was ktoś, kto chciałby zrobić stronę np. o Freespace 2 nie dostałby pomocy w kwestii grafiki czy też podłączenia strony do CMS''a. Nie ukrywajmy. Kolektyw też jest biznesem i ma przynieść zyski, a inwestuje się przeważnie w to, co takie zyski ma szansę przynieść...

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Hmm...


No właśnie. Hmm... ;)

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

To zdecydowanie subiektywne stanowisko.


Nie do końca, bo sporo osób twierdzi podobnie jak ja. Subiektywne raczej jest, ale tylko z punktu patrzenia pracownika CDP. ;)

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Ograniczyć zaangażowanie? E-e, wręcz przeciwnie. I do tego właśnie dążymy. Są równe, to że
wsparcie dostają na różnych płaszczyznach nie znaczy chyba, że jest to niesprawiedliwe.


Jeżeli jedna płaszczyzna jest większym wsparciem a inna mniejszym, to oznacza, że nie jest to do końca sprawiedliwe.

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Hmm, marksizmem trochę zapachniało ;) Ale faktycznie - mają wszyscy, owszem - różne - ale to
już przede wszystkim zależne jest od poszczególnych ekip.


Wyraziłem się nieco nieprecyzyjnie. :) Chodziło mi o równe wsparcie (czyli na takim samym poziomie) dla wszystkich redakcji. Co do marksizmu, to zdaje się, że niemal całe gram.pl utrzymane jest w klimacie komunistycznym. :) Wystarczy spojrzeć na statusy czy nazwę "Kolektyw".

Dnia 05.07.2007 o 10:26, Spaykus napisał:

Sarafan Knight, nawiązując do Twojej ostatniej wypowiedzi - jak już mówiłem wcześniej niedociągnięcia
w przeszłości się zdarzały, nie przeczę. Tyle tylko, że rozmawiamy o tym, co jest teraz, nie
o tym, co było. A temat stron, o których piszesz już wyjaśniłem kilka postów wcześniej :)
Aha i mimo wszystko nie przeceniałbym Twojego wpływu na obecny kształt kolektywu. Naprawdę,
nie zamierzam roztrząsać tego, co się stało, bo zgodzisz się chyba, że wina leżała również
po Twojej stronie.


Ja nie przeceniam swojego wpływu. Sam to zaznaczyłem. Zauważ jednak, że większość spraw, które opisałem wiadomo gdzie, dotyczyło okresu kiedy jeszcze Kolektywu nie było lub krótko po jego powstaniu. Sytuacja, o której wspomniałem teraz na forum miała miejsce zanim można mówić o jakiejkolwiek mojej winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 16:15, Sarafan_Knight napisał:



Uważam, że dalsze ciągnięcie tego tematu mija się z celem. I tak ciągle krążymy wokół tych samych (albo zbliżonych) wątków, podstawowe kwestie zostały już wyjaśnione i w zasadzie wkraczamy już w rejony, w których podstawą są subiektywne odczucia poszczególnych stron, raczej nic konstruktywnego na teraz już nie wyciśniemy, a kolejnymi postami po prostu zataczać będziemy koło (i tak już sporo napisaliśmy).
Nie traktuj tego proszę, jako próbę wymigiwania się od udzielenia odpowiedzi - po prostu, na teraz myślę, że podstawowe sprawy zostały wyjaśnione i brnięcie w temat jest bezcelowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że na pewno nie przyznasz mi racji w pewnych kwestiach, choćbym się nie mylił (jak np. kwestia tego, że Kolektyw ma za zadanie przynosić zyski, przecież to nie instytucja charytatywna...). Nie zrozum mnie źle, ja nie twierdzę, że mam całkowitą rację i że się w niczym nie mylę, ale pewnych rzeczy jestem pewny. Co do wyjaśnienia pewnych spraw, to szczerze powiedziawszy dla mnie zostały wyjaśnione tylko te pomniejsze i nieliczne (jak np. kwestia konkursów). :) Co do wymijania się od odpowiedzi, zauważam, że pewne kwestie zaczynały zataczać koło. Poza tym i tak nie masz obowiązku udzielania mi odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:17, Sarafan_Knight napisał:

Prawdą jest, że na pewno nie przyznasz mi racji w pewnych kwestiach, choćbym się nie mylił
(jak np. kwestia tego, że Kolektyw ma za zadanie przynosić zyski, przecież to nie instytucja
charytatywna...).


Kolektyw ma przede wszystkim zapewniać możliwość wybicia się dla młodych i zdolnych. Jako całość stanowi część szeroko pojętego community, dlatego też rozwój redakcji pod naszymi skrzydłami jest priorytetem.

Nie zrozum mnie źle, ja nie twierdzę, że mam całkowitą rację i że się w niczym

Dnia 05.07.2007 o 17:17, Sarafan_Knight napisał:

nie mylę, ale pewnych rzeczy jestem pewny. Co do wyjaśnienia pewnych spraw, to szczerze powiedziawszy
dla mnie zostały wyjaśnione tylko te pomniejsze i nieliczne (jak np. kwestia konkursów). :)
Co do wymijania się od odpowiedzi, zauważam, że pewne kwestie zaczynały zataczać koło. Poza
tym i tak nie masz obowiązku udzielania mi odpowiedzi. :)


I na tym zakończmy, tak będzie chyba najrozsądniej. Przynajmniej na teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:44, Spaykus napisał:

Kolektyw ma przede wszystkim zapewniać możliwość wybicia się dla młodych i zdolnych. Jako całość
stanowi część szeroko pojętego community, dlatego też rozwój redakcji pod naszymi skrzydłami
jest priorytetem.


Community to popularność, a popularność to zysk. :) Takie są fakty.

Dnia 05.07.2007 o 17:44, Spaykus napisał:

I na tym zakończmy, tak będzie chyba najrozsądniej. Przynajmniej na teraz :)


No to zakończmy. :) Mimo wszystkich niejasności, wątpliwości itp. cieszę się, że ktoś z pracowników CDP zdecydował się podjąć ze mną rozmowę na forum publicznym na poruszone tematy. I za to jestem jak najbardziej wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:55, Sarafan_Knight napisał:

Community to popularność, a popularność to zysk. :) Takie są fakty.


Wiesz, ja nie widzę w rozwoju community niczego złego, wręcz przeciwnie - społeczność internetowa to przyszłość! I zdecydowanie nie sprowadzałbym wszystkiego do zimnej kalkulacji i nastawienia na zabawianie pieniędzy.

Dnia 05.07.2007 o 17:55, Sarafan_Knight napisał:

No to zakończmy. :) Mimo wszystkich niejasności, wątpliwości itp. cieszę się, że ktoś z pracowników
CDP zdecydował się podjąć ze mną rozmowę na forum publicznym na poruszone tematy. I za to jestem
jak najbardziej wdzięczny.


Myślę, że przedstawienie niektórych kwestii w sposób otwarty, na forum publicznym było potrzebne. W części poglądów oczywiście się mijamy, albo patrzymy na nie z różnych perspektyw, niemniej jednak ufam, że wspólnie wyjaśniliśmy kilka ważkich zagadnień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:20, Spaykus napisał:

> Community to popularność, a popularność to zysk. :) Takie są fakty.

Wiesz, ja nie widzę w rozwoju community niczego złego, wręcz przeciwnie - społeczność internetowa
to przyszłość! I zdecydowanie nie sprowadzałbym wszystkiego do zimnej kalkulacji i nastawienia
na zabawianie pieniędzy.


Kolektyw ma raczej służyć jako element PRu, a to tak jak napisałeś nie jest zimna kalkulacja. Jak to mówią dobry PR nie jest zły tym bardziej jeśli jest dobry i dla potencjalnego klienta i dla firmy, która go stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spaykus pytanko mam: czy jeśli jakiś "gościu" jest już redaktorem w jednej stronie kolektywu, to czy stoi coś na przeszkodzie, by udzielał się on w dwóch stronach należących do kolektywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:30, syriusz.b napisał:

Spaykus pytanko mam: czy jeśli jakiś "gościu" jest już redaktorem w jednej stronie kolektywu,
to czy stoi coś na przeszkodzie, by udzielał się on w dwóch stronach należących do kolektywu?


Jeśli tylko da radę, to spoko - nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10.07.07r. godzina 20:30
Mam przyjemność poinformować, że wszystkie prace związane z naszym projektem WarCraftowej strony zostały ukończone. Równocześnie z wysłaniem tego posta (no tak na oko przynajmniej xD) wysłany został do was formularz zgłoszeniowy i list (adresatem jest Spaykus'' a, zanim cokolwiek zrobicie z naszą stroną proszę się z nim gruntownie zapoznać gdyż znajdują się w nim wszystkie szczegóły i konkrety związane z projektem). Sam formularz wypadł raczej sztywno, ale jak w samym formularzu wspominam nikt z nas nie miał lepszych pomysłów. Cóż, pozostaje nam już tylko czekać na odpowiedź... Dopiero co wysyłamy zgłoszenia, a ja już się niecierpliwię. ja a raczej my, bo dopóki pozostali redaktorzy nie zarejestrują się na gram.pl będę mówił w imieniu całego zespołu. Nawet nie wiecie jak napociliśmy się nad tą html''ową wersją ^^. Nie mamy pewności czy do kolektywu się dostaniemy, ale szczerze liczymy na pozytywną odpowiedź. Chyba daruję sobie dopisek w stylu "Pozdrawiam całą redakcję gram.pl" ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

He he he he. O ile wiem to reklamę się robi jak już jest gotowy produkt(no jak już jest te 95% produktu :P). Nie musisz tu tego pisać. Jak wysłałeś zgłoszenie, to Spayki na pewno się zapozna z Waszymi wypocinami.
Ekipa Gram.pl nie będzie nic robiła z waszą stroną, no chyba, że Ich oficjalnie poprosicie.
BTW Dobrze by było jak ktoś u Was byłby zaznajomiony z podstawami programowania, bo to ułatwia tworzenie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:56, Piterus_Von_Drackus napisał:

/.../

He he he he. O ile wiem to reklamę się robi jak już jest gotowy produkt(no jak już jest te
95% produktu :P). Nie musisz tu tego pisać. Jak wysłałeś zgłoszenie, to Spayki na pewno
się zapozna z Waszymi wypocinami.
Ekipa Gram.pl nie będzie nic robiła z waszą stroną, no chyba, że Ich oficjalnie poprosicie.
BTW Dobrze by było jak ktoś u Was byłby zaznajomiony z podstawami programowania, bo to ułatwia
tworzenie strony.

1. Uznaliśmy, że lepiej będzie tego posta tu napisać ;].
2. Robić w sensie "zaznajamiać się z treścią".
3. Programowanie? Shadow robi za programistę - zna się na html''u, xhtml''u i PHP. Sądzę więc, że sobie poradzimy ;]. A wracając do nieco pierwotniejszej definicji słowa "programowanie" to znam C++ i Delphi xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki Spaykus że ci d**e zawracam, ale co byś powiedział na stronkę o Empire Earth (całej serii)?? Były by jakieś szanse na umieszczenie jej w kolektywie, a może nawet jakaś gwarancja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.