olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2007 o 20:20, Obi-wan Kenobii napisał:

> ile kosztuje lepsze konto?
> ile kosztuje gorsze konto?
Że co? Rozwiń myśl bo ja nie rozumiem ni w ząb i pewnie nie tylko ja...

inni rozumieli ;p.
dzięki za pomoc mefiperes i Modest-Vermin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Spykus!
Mam jedno pytanko odnośnie kolektywu: Czy strona kolektywu może zawierać skrypty zaczerpnięte z innych stron (no z takich na których je udostępniają i legalnie można je ściągnąć) czy też na nie "krzywo patrzycie"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 16:46, Bartek 93 napisał:

Hej Spykus!
Mam jedno pytanko odnośnie kolektywu: Czy strona kolektywu może zawierać skrypty zaczerpnięte
z innych stron (no z takich na których je udostępniają i legalnie można je ściągnąć)
czy też na nie "krzywo patrzycie"??


Skrypty, tzn? Strona musi zostać oparta o naszego CMS-a, ale do niego można dorzucić własne skrypty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o niewielkie skrypty java/php, które można ściągnąć z niektórych stron np. zegar czy pokaz slajdów (grafik). Oraz autorski skrypt styli. A i czy CMS ni będzie z nimi kolidował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, decyzja zapadła. Dokładnie obmyśliłem całą sprawę i podjąłem decyzję. Rusza projekt strony o grze Test Drive Unlimited. Rozmawiałem z konkretnymi osobami na temat ogólnego layoutu, to niestety kosztuje, ale lepiej będzie wystartować profesjonalnie, niż poniżyć się wyglądem rodem z Painta. To zostawimy jednak na później, zwłaszcza, że koszta nie są zbyt wysokie.

Szukam osób, które znają się porządnie na grze i będą w stanie administrować serwisem, pisać artykuły, newsy itp. Mile widziane doświadczenie w innym serwisie, magu itp.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem GG (7570800), wszelkie pytania można również zadawać w tym wątku - będę do niego często zaglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 20:25, Bluray napisał:

Panie i panowie, decyzja zapadła. Dokładnie obmyśliłem całą sprawę i podjąłem decyzję. Rusza
projekt strony o grze Test Drive Unlimited.


Ludzie dajcie szampana to trzeba oblać! A za 3-4-5 miesięcy daj znać jak ewentualnie z tego pomysłu coś się narodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 12:44, Baal Namib napisał:

Hej Spaykus. Czy strona miała by szanse na dostanie się do kolektywu ?
http://www.fabletlc.yoyo.pl


Hej Baal, zajrzałem na tą stronkę i taka rada, popracujcie z lekka nad pisownią - bo składania momentami leży i prosi o dobicie - oraz dodajcie przerwę pomiędzy obrazkiem i tekstem. Przerwę w sensie odstęp, spacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, z tą przerwą też już zauważyliśmy, i jest to w naprawie. Z tą pisownią, to chodzi o składanie zdań, tak ? W każdym tekscie ? gdzie dopatrzyłeś błędu ? ;-) Dzięki za radę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:29, Baal Namib napisał:



Przydało by się zrobić stopkę dla serwisu :) Ten top to czekacie na zrobienie porządnego loga ? Oby. Poza tym te menu coś takie dziwne. Te buttony "Menu", "Fable" za słabo kontrastują z bg menu. I coś tam dołóżcie i będzie git ;) Może font odnośników menu też zmieńcie i git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:44, Modest-Vermin napisał:

>

Przydało by się zrobić stopkę dla serwisu :) Ten top to czekacie na zrobienie porządnego loga
? Oby. Poza tym te menu coś takie dziwne. Te buttony "Menu", "Fable" za słabo kontrastują z
bg menu. I coś tam dołóżcie i będzie git ;) Może font odnośników menu też zmieńcie i git :)



Z menu się bawie :P bo jeszcze wkurzajace jest to że zawsze jest po srodku strony :P a nie na samej gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie normalnie przy topie jest napis "Fable" :-) Ale teraz nie wiem dlaczego nie ma, może powróci ;-) Thoor dał nam logo do modyfikacji, lecz jak na razie nikt się za to nie wziął, może ja zacznę... :-) Jeśli chodzi o Belki "menu" itp. to jak mi wiadomo thoor (grafik) nad nimi pracuje. ( Ja na drugim kompie też się troszkę pobawiłem ;-) )
Inna czcionka... hm, też coś darmowego poszukam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na Kolektyw. Jednak Spaykus powiedział, że muszę mieć projekt strony...
Kto to umie zrobić, proszę o zgłoszenie się pod któryś z numerów podany w podpisie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 17:41, xbit71 napisał:

Mam pomysł na Kolektyw. Jednak Spaykus powiedział, że muszę mieć projekt strony...
Kto to umie zrobić, proszę o zgłoszenie się pod któryś z numerów podany w podpisie. :D


To nie umiesz zrealizować swojego pomysłu, to po co się zabierasz za takie coś? Ktoś inny odwalał będzie za Ciebie robotę? Już tak abstrahując od Twojego pomysłu zauważyłem że wiele osób chce prowadzić stronki, ot tak dla samego prowadzenia. To bezsens i prędzej czy później się takie coś znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcę prowadzić stronę - będę ją prowadził. :|
I nikt mi w tym nie przeszkodzi. Chyba że sytuacja. A pomysł na stronę jest bardzo dobry, i na szczęście - jeszcze niewykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 18:37, xbit71 napisał:

Skoro chcę prowadzić stronę - będę ją prowadził. :|
I nikt mi w tym nie przeszkodzi. Chyba że sytuacja. A pomysł na stronę jest bardzo dobry, i
na szczęście - jeszcze niewykorzystany.

tja... nie znając co najmniej podstaw HTML/PHP nie zrobisz stronki. Nie znając sie na grafice nie zrobisz stronki. A nikt nie odwali za Ciebie całej roboty... za darmo. Sam niegdyś robiłem projekty za kase (to nie jest reklama) i z tego co obserwowałem to max rok trzymały się servisy takich osób które chciały a nie umiały:/
Modest: Twoja ranga albo jest bardzo dobrze dobrana albo też nie popatrzałeś dokładnie. Prawo i Godność = PiG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.