olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Ale właśnie o to chodzi, że oskarżenia rzucałeś publicznie... więc dlaczego nie zakończyć tego publicznie? W każdy z możliwych sposobów (przedstawienia publicznego dowodów, lub publicznego wycofania się z oskarżeń)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 16:02, dulak napisał:

Ciekawe czy powstanie nowy kolektyw mmo?

Już jest (adres w podpisie), choć na razie w wersji zamrożonej (bez nowych newsów i artykułów) i bez nowego wyglądu.

@ Kafar

Dnia 11.10.2007 o 16:02, dulak napisał:

pam pam pam.. wy tam z CDP, Gramie czy gdzieś tam macie bardzo słabych negocjatorów :)

QFT, chociaż według mnie dotyczy obu stron tej sytuacji.

@ Marrbacca

Dnia 11.10.2007 o 16:02, dulak napisał:

Ale właśnie o to chodzi, że oskarżenia rzucałeś publicznie... więc dlaczego nie zakończyć tego publicznie? W
każdy z możliwych sposobów (przedstawienia publicznego dowodów, lub publicznego wycofania się z
oskarżeń)?

QFT, skoro sprawa została wyciągnięta na forum i oskarżenia stały się publiczne to chociaż tą ich część należy publicznie wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy tu mogę o tym napisać,ale pojawiły się problemy z kolektywem i stroną StarCraft 2.

Przy próbach wejścia na CMSa pojawia mi się błąd,w ogóle z ogólną stroną kolektywu coś się dzieje,a ja mam wrzucić wywiad na stronę i nie mam jak :/.

Nie bijcie mnie,nie mam jak inaczej zgłosić tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery kolektywu mogą w najbliższym czasie pracować trochę mniej wydajnie/wcale - jest to najprawdopodobniej związane z awarią u dostawcy serwerów (OVH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że nie jest to pierwsza awaria serwerów OVH, w związku z czym od pewnego czasu trwały prace nad poprawą usługi hostingowej, czego skutkiem jest planowana w najbliższych tygodniach przeprowadzka na nowe serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:12, Skywalker560 napisał:

Nie bijcie mnie,nie mam jak inaczej zgłosić tego problemu.


Mi chyba mowiłeś na gg :) A ja Ci powiedziałem że to normalna awaria i trzeba poczekać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:36, syriusz.b napisał:

? ja tam na ovh nie narzekam i problemów nie mam...


Ja również. Mam u nich serwery od 3 lat i nie spotkałem się jeszcze z żadną awarią. Jednakże, posiadam tam serwery wirtualne, a gram.pl dedykowane, więc to może być też trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:37, sferis napisał:

> ? ja tam na ovh nie narzekam i problemów nie mam...

Ja również. Mam u nich serwery od 3 lat i nie spotkałem się jeszcze z żadną awarią. Jednakże,
posiadam tam serwery wirtualne, a gram.pl dedykowane, więc to może być też trochę inaczej.


może i tak jest, ale jak gram płaci to gram wymaga, a na takie awarie coś w sumie często pozwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:53, Lak5 napisał:

>
To gram.pl jeszcze za to płaci ?? O tym ja nie wiedziałem (pisało program partnerski) ale o
tym nawet nie myslałem ) :)


no coś mi się zdaje, że gram coś płaci ovh za "utrzymanie" serverów czy coś... Aczkolwiek mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:55, syriusz.b napisał:

> >
> To gram.pl jeszcze za to płaci ?? O tym ja nie wiedziałem (pisało program partnerski)
ale o
> tym nawet nie myslałem ) :)

no coś mi się zdaje, że gram coś płaci ovh za "utrzymanie" serverów czy coś... Aczkolwiek mogę
się mylić...


Płaci, no a jak niby? :) Program partnerski to zupełnie inna idea, nie dotyczy układu dostawca serwerów - gram.pl. Ze serwery płacimy. Stąd przeprowadzka do lepszego usługodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:55, syriusz.b napisał:

> >
> To gram.pl jeszcze za to płaci ?? O tym ja nie wiedziałem (pisało program partnerski)
ale o
> tym nawet nie myslałem ) :)

no coś mi się zdaje, że gram coś płaci ovh za "utrzymanie" serverów czy coś... Aczkolwiek mogę
się mylić...


Ech.. :) Wynajmujemy serwery od firmy, która się w tym specjalizuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:04, Soleila napisał:

Ech.. :) Wynajmujemy serwery od firmy, która się w tym specjalizuje. ;)


No i wszelkie wątpliwości rozwiane :)

Teraz tylko czekać na "nowy kształt kolektywu", jak to napisał Tudd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:44, Marrbacca napisał:

Ta, tylko zaczęło się przede wszystkim przez sferisa... po czym ten po rzuceniu oskarżeń wycofuje
się "na prośbę" czytelników strony...

Rzeczywiście źle zrobił publikując ten fragment rozmowy na irc''u, ale moim zdaniem to co opublikował jest dość mocne i naprawdę stawia gram.pl w złym świetle. Myśl dobra, wykonanie złe.

Dnia 11.10.2007 o 15:44, Marrbacca napisał:

a ja w dalszym ciągu z chęcią dowiedziałbym się o jakichś konkretnych dowodach na to co pisał...
bo akurat w tym momencie to sferisa stawia w znacznie gorszym widoku...

Dowodach na to że... ? ;). Pisał że gram.pl go w pewnym sensie szantażowało i z opublikowanego loga rozmowy wynikało że ekipa gramu nie da mu odejść w spokoju ze względu na zamieszanie z prawami autorskimi.

Innymi słowy - pożyjemy zobaczymy, teraz ruch gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.