olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 19:35, Fagno napisał:

Rzeczywiście źle zrobił publikując ten fragment rozmowy na irc''u, ale moim zdaniem to co opublikował
jest dość mocne i naprawdę stawia gram.pl w złym świetle. Myśl dobra, wykonanie złe.

Który fragment rozmowy? Ten w którym oskarża oklita o szantaż, bo ten chce przywrócić pliki ze stroną na serwer? Ten w którym oskarża gram o to, że chce przywrócić strefę mmo, chociaż zupełnie nic takiego nie zostało powiedziane?
Czy ja mam przytoczyć fragment z rozmowy ircowej w którym dowiadujemy się, że pliki ze strefą mmo mają zostać przywrócone, aby był w nie wgląd i do czego gram (jako, że pliki znajdowały się na ich serwerze) ma prawo? (Chociaż w zasadzie patrząc na to co się dzieje to wcale nie muszę, bo to oświadczenie (i moje zdanie o tym, że coś takiego posiadam) powinno być brane jako niepodważalny dowód...)

Dnia 11.10.2007 o 19:35, Fagno napisał:

Dowodach na to że... ? ;). Pisał że gram.pl go w pewnym sensie szantażowało i z opublikowanego
loga rozmowy wynikało że ekipa gramu nie da mu odejść w spokoju ze względu na zamieszanie z
prawami autorskimi.

"W pewnym sensie"... No właśnie o to chodzi, że nie wynika. To wszystko to jedynie nadinterpretacja. A ja chcę zobaczyć dowody potwierdzające szantażowanie i całą resztę oskarżeń, które sferis rzucił na forum.
Cały czas uważam, że to od początku do końca powinno zostać rozwiązane prywatnie... ale skoro sferis zdecydował się, żeby oskarżyć publicznie, to publicznie musi być to doprowadzone do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:35, Fagno napisał:

Rzeczywiście źle zrobił publikując ten fragment rozmowy na irc''u, ale moim zdaniem to co opublikował
jest dość mocne i naprawdę stawia gram.pl w złym świetle. Myśl dobra, wykonanie złe.

Nie wiem w jaki sposób myśl o oskarżaniu gram.pl o szantaż bez podania jednoznacznych i przekonujących dowodów jest dobra. Bo zapis rozmowy z irc''a nie uzasadnia takich oskarżeń w żaden sposób ani nie stawia w gram.pl w złym świetle. Dokładnie tak jak Marrbacca napisał. Zresztą sferis sam napisał, że użyte przez niego słowa były źle do tej sytuacji dobrane. Nie widzę w sensu w biciu piany na temat tego czyja to wina i kto zasłużył na bęcki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 12:34, SinClers napisał:

a czy żeby założyć taką stronkę trzeba znać jakieś języki typu html?


Trzeba , to nie to samo co np Gramsajt .Lecz możesz sobie nająć odpowiednią grupę która by ci to zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie inne niż odnośnie afer, mianowicie chciałbym sie dowiedzieć co z http://wh40k.gram.pl/ . Skoro to oficjalna strona W40k to czemu ostatnia aktualizacja była w 23.12.2006 :/ Sama baza danych od początku też była uboga. Czyżby nie było ciekawszej strony, która naprawdę nadawała by się na oficjalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona wygląda tak od samego początku. Była nawet spora grupa osób chętna do pomocy w prowadzeniu strony, ale autor stwierdził, że będzie czekał aż gram.pl da mu forum do kolektywu. Tak się nie stało, autor stwierdził, że strona umarła i nic nie da się zrobić i koniec. Z tego co wiem to kilka osób pisało już w tej sprawie do ''ludzi od kolektywu'' ale nie było odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:57, Pablo Querte napisał:

Czyżby nie było ciekawszej strony, która naprawdę nadawała
by się na oficjalną?


Myślę, że po prostu żadna porządna strona nie chce dołączyć do Kolektywu. Szczerze mówiąc, nie wiem dla jakich stron jest Kolektyw. Całkiem nowych generalnie nie chcą przyjmować, albo ograniczają rozwój, a samodzielne profesjonalne strony oczywiście nie przyjdą do Kolektywu, bo to się nie opłaca. :) Zacznijmy od niezbyt ciekawego hostingu (co to jest 250MB dla dzisiejszego serwisu) a zakończmy na nieprzyjemnej atmosferze :) No nie wiem jakie strony mogą być zadowolony z Kolektywu :) Dziwne to troszeczkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 16:18, Grond napisał:

Ta strona wygląda tak od samego początku. Była nawet spora grupa osób chętna do pomocy w prowadzeniu
strony, ale autor stwierdził, że będzie czekał aż gram.pl da mu forum do kolektywu. Tak się
nie stało, autor stwierdził, że strona umarła i nic nie da się zrobić i koniec. Z tego co wiem
to kilka osób pisało już w tej sprawie do ''ludzi od kolektywu'' ale nie było odpowiedzi.


Wcale się nie dziwię. Ja dla Strefy MMO też musiałem bardzo długo walczyć o zgodę na zainstalowanie forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 16:46, sferis napisał:

Myślę, że po prostu żadna porządna strona nie chce dołączyć do Kolektywu. Szczerze mówiąc,
nie wiem dla jakich stron jest Kolektyw. Całkiem nowych generalnie nie chcą przyjmować, albo
ograniczają rozwój, a samodzielne profesjonalne strony oczywiście nie przyjdą do Kolektywu,
bo to się nie opłaca. :)


Czy się nie opłaca to bym polemizował.

>Zacznijmy od niezbyt ciekawego hostingu (co to jest 250MB dla dzisiejszego

Dnia 16.10.2007 o 16:46, sferis napisał:

serwisu)


Darmowy serwer, bez wyświetlania denerwujących reklam, nieograniczony transfer miesięczny, 250 MB dla plików samej strony + 5GB na download z FTP to źle?

>a zakończmy na nieprzyjemnej atmosferze :) No nie wiem jakie strony mogą być zadowolony

Dnia 16.10.2007 o 16:46, sferis napisał:

z Kolektywu :) Dziwne to troszeczkę ;P


Dziwny to jest ten cały świat, to co ty chcesz od od Kolektywu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 17:00, sferis napisał:

Zapraszam serdecznie do Kolektywu :) Po roku dowiesz się dokładnie co miałem na myśli :)


Zobacz w mój podpis. Jakoś redakcji ATQ współpraca z ekipą Gram przebiega dość gładko i niema żadnych spięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 17:06, Piterus_Von_Drackus napisał:

Zobacz w mój podpis. Jakoś redakcji ATQ współpraca z ekipą Gram przebiega dość gładko i niema
żadnych spięć :D


Wy jesteście młodą stroną. Ja też na poczatku byłem zadowolony. Pogadamy za rok :) Jeśli tyle wytrzymacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:58, sferis napisał:

Wy jesteście młodą stroną. Ja też na poczatku byłem zadowolony. Pogadamy za rok :) Jeśli tyle
wytrzymacie :D

Strona HoM&M V jest już ponad rok w kolektywie i ja nie narzekam.

Na marginesie napiszę tyle - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&pid=2160
Nie ma to jak słowność :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to troszkę głupie krytykować usługi firmy cdp jeśli się nie podoba to trzeba napisać do nich i im wyrazić swoje sugestie,wątpliwości oraz błędy itp. po co robić z tego temat o błędach kolektywu itp. ja uważam że warto ten temat skończyć :/ . A po drugie mądrze powiedział windows00 na temat tego posta - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&pid=2160.

Sorry ale to odstrasza użytkowników do korzystania z usług firmy cdp . Dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:26, Lak5 napisał:


Sorry ale to odstrasza użytkowników do korzystania z usług firmy cdp . Dziękuje .


No i wielu na tym dobrze wyjdzie jak ominą szerokim łukiem ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zraziłem się do hosting CDP za czasów GW.pl (z 2-3 lata temu)...
Nie było jeszcze wtedy kolektywu, ale same zasady hostingu były nie do przyjęcia...
Z resztą nie zamierzam wracać do tego i wielu innych spraw, bo tylko sobie nerwy niepotrzebnie zszargam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawðe nie potrafisz załatwić swoich brudów inaczej niż na forum całkowicie publicznym? Swoim całkowicie dziecięcym zachowaniem zmuszasz mnie, żebym napisał Ci coś tutaj, bo na Twoim GSie doczekuję się jedynie usunięcia moich komentarzy. Chociaż nie zawierają one żadnych treści obraźliwych.
Ale dobra:
Po pierwsze - kiedy chcesz mi powiedzieć, że się gdzieś ośmieszam to napisz to prosto do mnie, a nie przekazuj tę jakże miłą wiadomość przez pośredników. I jeśli w końcu znajdziesz w sobie jaja, żeby to zrobić, to od razu znajdź też jakiś dowód na to, że się ośmieszam.
Po drugie - piszesz na swoim GSie: "P.S. Gdy wszedłem na gramIRCa i napisałem kulturalnie, ze gram.pl nie popisało się dostałem od oklita automatycznego kicka xD Cenzura? Komunizm? :)" Po czym, kiedy chcę wyjaśnić sytuację moje komentarze usuwasz. Zachowujesz się IDENTYCZNIE!!! jak oskarżany przez Ciebie (bezpodstawnie zresztą, ale o tym dalej) oklit. Oczywiście na komentarze nie odpowiadasz...
Po trzecie - cały czas związane z Twoim post scriptum. Wspomniana przez Ciebie sytuacja miała miejsce WYŁĄCZNIE z powodu Twojego połączenia internetowego. Pisanie, że to oklit Cię kopnął jest KŁAMSTWEM! Powód dla którego wyszedłeś z irca? Nieznany, ale linijka temu towarzysząca wyglądała tak: 00:13 <=- sferis (sferis@gra.z.gram.pl) has quit (Host zdalny zamknął połączenie). Nie masz też akicka założonego na gram.pl. Nie uważasz, że należałoby to sprostować, a nie usuwać komentarze z GramSajta i cały czas trzymać na nim kłamstwa?

Aha, od tej pory, dopóki nie odpowiesz mi na tego posta na forum, będę dawał linki do Niego pod Twoim wpisem. Może ludzie choć trochę inteligenti zauważą tę żałosną ironię, kiedy piszesz o tym jak jesteś skrzywdzony przez cenzurę na gram.pl po czym usuwasz wszystkie moje komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:22, Marrbacca napisał:



Marrbacca jestem tego samego zdania i też zauważyłem to.

sferis po co się żalić tu :(, powtórzę to jeszcze raz jeśli macie jakieś problemy z gram.pl to wyżalcie się im a nie nam , zaśmiecacie ten temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.