olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

No cóż, widać nic to nie dało, sferis postawiony przed ultimatum ucieka całkowicie od odpowiedzialności za swoje słowa. Feralnego wpisu do którego odnosiły się moje dwa ostatnie punkty usunął całkowicie, a kiedy w komentarzach innych wpisów próbowałem dowiedzieć się czegoś więcej sferis wyłączył możliwość ich komentowania.
Do tej pory nie uzyskałem ani słowa wyjaśnienia, to chyba pokazuje, jak sferis potrafi działać? Oskarżyć, lub obrazić jak najbardziej. Przedstawić dowody, lub odpowiedzieć na argumenty? Nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej opowiedz jak to wspaniale na Twojej stronce (homm5.gram.pl) gramowy CMS działa i opowiedz o tym jak ciężko Ci się na nim pracuję - o ile pamiętam skarżyłeś się mocno na niego na IRC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy w sprawie oskarżeń sferisa? Mówiłem co mówiłem na ircu, po co mam się powtarzać? I nie skarżyłem się mocno, narzekam jedynie na niezbyt dobrą funkcjonalność niektórych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:32, Marrbacca napisał:

A co to ma do rzeczy w sprawie oskarżeń sferisa? Mówiłem co mówiłem na ircu, po co mam się
powtarzać? I nie skarżyłem się mocno, narzekam jedynie na niezbyt dobrą funkcjonalność niektórych
elementów.


Ej no w końcu to jest temat o kolektywie, a nie o Sferisie - A ja chciałbym założyć kolektyw o grach na konsole i nie wiem czy warto składać podanie o kolektyw skoro CMSy źle chodzą. Na IRCu pisałeś, że często Wam artykuły się kasują/znikają, a Wasz programista pomimo próśb nie chce tego naprawić i teraz ja nie wiem jak to jest technicznie z tym kolektywem - miałem nadzieję, że mi coś napiszesz jak to się wszystko tam sprawuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:41, COOLBOYY16 napisał:

Ej no w końcu to jest temat o kolektywie, a nie o Sferisie - A ja chciałbym założyć kolektyw
o grach na konsole i nie wiem czy warto składać podanie o kolektyw skoro CMSy źle chodzą. Na
IRCu pisałeś, że często Wam artykuły się kasują/znikają, a Wasz programista pomimo próśb nie
chce tego naprawić i teraz ja nie wiem jak to jest technicznie z tym kolektywem - miałem nadzieję,
że mi coś napiszesz jak to się wszystko tam sprawuję :)

Ok, piszę i tłumaczę :). Ja jestem programistą homma, więc jeśli już to redakcja skarży się na mnie (który to, niech się przyznaje teraz! :P). CMS ma niezbyt dobrą funkcjonalność jeśli chodzi o obsługę plików, zaimplementowany tam FCKEditor należy do jednych z najmniej wygodnych narzędzi jakie spotkałem, ale da się z nim jakoś pracować.
Kasowanie i znikanie artykułów to też nie u mnie, do tej pory była tylko jedna sytuacja w której mogło coś zniknąć (niedawna poważna awaria serwera baz danych, kiedy trzeba było odzyskiwać dane z wcześniejszego backupu).
Ogólnie rzecz biorąc cms jest bardzo wygodny, ponieważ nie narzuca programiście żadnych kwestii związanych z wyglądem. Wystarczy tylko pobrać odpowiednie dane z bazy i wyświetlić.
Kiedyś były też problemy z zapisem dłuższych artykułów, trzeba było pamiętać, żeby zawsze skopiować zmiany przed zapisaniem, bo często potrafił gubić cały artykuł. Nie wiem jak jest teraz, bo dawno niczego w cmsie nie robiłem bezpośrednio, może coś się w tym względzie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 00:08, Marrbacca napisał:

Ok, piszę i tłumaczę :). Ja jestem programistą homma, więc jeśli już to redakcja skarży się
na mnie (który to, niech się przyznaje teraz! :P)

Ja tam nic nie piszę, ale to nie ja :P :P

Dnia 22.10.2007 o 00:08, Marrbacca napisał:

Kiedyś były też problemy z zapisem dłuższych artykułów, trzeba było pamiętać, żeby zawsze skopiować
zmiany przed zapisaniem, bo często potrafił gubić cały artykuł. Nie wiem jak jest teraz, bo
dawno niczego w cmsie nie robiłem bezpośrednio, może coś się w tym względzie zmieniło :)

Zmieniło, już nie znikają żadne artykuły :)
Wiem, bo sam coś robiłem :P:P:P

Mi też nie pasuje tylko FCKEditor. Ogólnie CMS może być. Znacznie ułatwia racę laikom i pozwala oszczędzić wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nie za specjalnie ten CMS się przedstawia :P

Ciekawi mnie jak wygląda współpraca z gram.pl - Jeżeli tak nieodpowiedzialnie jak zamówienia EK Wiedźmina to nie wiem czy ta oferta jest dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 01:37, COOLBOYY16 napisał:

Muszę przyznać, że nie za specjalnie ten CMS się przedstawia :P

No nie wiem. Napisałem tylko o minusach, z czego jeden minus został już wyeliminowany jak napisał windows :)
A plusy? Bezproblemowe zarządzanie newsami, artykułami, ankietami, galeriami, downloadem, wszystko z poziomu przeglądarki oczywiście. Tworzenie nowych pozycji w menu, przebudowa istniejących też nie ma problemu. Rozbudowywana administracja komentarzami. I zero nacisków na zastosowany silnik strony, oprócz oczywiście narzuconej struktury bazy danych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 10:26, Marrbacca napisał:

A plusy? Bezproblemowe zarządzanie newsami, artykułami, ankietami, galeriami, downloadem, wszystko
z poziomu przeglądarki oczywiście. Tworzenie nowych pozycji w menu, przebudowa istniejących
też nie ma problemu. Rozbudowywana administracja komentarzami. I zero nacisków na zastosowany
silnik strony, oprócz oczywiście narzuconej struktury bazy danych :)


Trudno to rozpatrywać w kategoriach plusów, bo po prostu CMS właśnie od tego jest i tak ma być. Być może w dobie chaotycznego postępu technologicznego nie unikniemy wadliwego sprzętu/oprogramowania, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:40, Modest-Vermin napisał:

Trudno to rozpatrywać w kategoriach plusów, bo po prostu CMS właśnie od tego jest i tak ma
być.

Tutaj rację masz całkowitą :). Ale w takim razie CMS gramowy spełnia dobrze swoją rolę w wymienionych przeze mnie podpunktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale w takim razie CMS gramowy spełnia dobrze swoją rolę w wymienionych

Dnia 22.10.2007 o 17:46, Marrbacca napisał:

przeze mnie podpunktach :)


A ja muszę poprzeć Modest-Vermina. Jak akurat nie szwankuje to faktycznie sprawdza się dobrze. Ale takie porównanie nie za bardzo ma sens. To tak jak chwalić samochód za to, że wiezie nam tyłki i robi to dobrze. Przecież on od tego najzwyczajniej w świecie jest. :)

I teraz są Maluchy, Fiaty, Mercedesy i BMW. Każdy z nich spełni swoje zadanie... ale nie każdy równie dobrze.

Aczkolwiek ostatnio nie było z nim (CMS'em) żadnych problemów - muszę oddać tutaj sprawiedliwość. Wcześniej zdarzały się przeróżne historie, ale ostatnio wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:19, Zaix... napisał:

A ja muszę poprzeć Modest-Vermina. Jak akurat nie szwankuje to faktycznie sprawdza się
dobrze. Ale takie porównanie nie za bardzo ma sens. To tak jak chwalić samochód za to, że wiezie
nam tyłki i robi to dobrze. Przecież on od tego najzwyczajniej w świecie jest. :)

No to właśnie dlatego i ja przyznałem rację Modestowi :). Poza tym, dlaczego nie chwalić samochodu jeśli już wiezie nam te tyłki dobrze? Znaczy chwalić go tylko wtedy, kiedy będzie je woził lepiej niż oczekiwaliśmy? ;P

Dnia 22.10.2007 o 18:19, Zaix... napisał:

Aczkolwiek ostatnio nie było z nim (CMS''em) żadnych problemów - muszę oddać tutaj sprawiedliwość.
Wcześniej zdarzały się przeróżne historie, ale ostatnio wszystko jest ok.

I właśnie opisuję aktualny stan CMSa, Vilmar musiał nad nim trochę popracować i udoskonalić te rzeczy które kiedyś problemy sprawiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was,

Po kilku miesięcznej współpracy z gram.pl zadaje sobie pytanie: Gdzie sa moje gry ? :)
Stworzyłem od podstaw grafikę dla diablo2.gram.pl i sc2.gram.pl i ktoś mi coś obiecał :) Oczywiście, podejmując współpracę nie myślałem o korzyściach materialnych. Mimo wszystko uważam że obietnice powinno się dotrzymywać.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 00:16, Komorowski napisał:

Witam was,

Po kilku miesięcznej współpracy z gram.pl zadaje sobie pytanie: Gdzie sa moje gry ? :)
Stworzyłem od podstaw grafikę dla diablo2.gram.pl i sc2.gram.pl i ktoś mi coś obiecał :) Oczywiście,
podejmując współpracę nie myślałem o korzyściach materialnych. Mimo wszystko uważam że obietnice
powinno się dotrzymywać.

Pozdrawiam,


Sprawa jest stosunkowo prosta. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że wybrałeś akurat tę grę, której w żaden sposób nie mogliśmy przez długi czas ściągnąć z magazynu (po prostu nie je nie było). Modest-Vermin systematycznie otrzymywał informacje na temat zaistniałego problemu. Niespełna dwa tygodnie temu otrzymaliśmy w końcu zamówione gry (również inna osoba czekała na ten sam tytuł - już dostała swój egzemplarz). Obiecana gra zostanie rzecz jasna wysłana, tyle tylko, iż najpierw chcielibyśmy usystematyzować kilka kwestii z Modestem-Verminem. I uprzedzam wszelki pytania - wyniki naszych rozmów nie będą miały żadnego wpływu na dostarczenie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 14:13, Lak5 napisał:

Te pytania możesz kierować do Modesta :)


Modest już nie współpracuje z gram.pl, więc pośrednie osoby niech nie sieją zamieszania na gram.pl
A zielonego statusu nadal mi nie zdjęli, ciekawe ile potrwa jeszcze kliknięcie "usuń zielony status" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 18:10, Modest-Vermin napisał:

A zielonego statusu nadal mi nie zdjęli, ciekawe ile potrwa jeszcze kliknięcie "usuń zielony
status" ;]


Interesujące :) Bo mi od razu w 5 sekund usunęli wszystko :D Konta, statusy, maile itp. itd. :) A kiedyś na założenie ich to czekałem 1,5 miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

Witam,

- kod XHTML serwisu i pliki graficzne (pocięty układ graficzny)


Własność gram.pl co do kodów XHTML serwisu i plików graficznych (pocięte układy graficzne) zostały USUNIĘTE i zastąpione WŁASNYMI

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:


Własność gram.pl co do kodów CSS serwisu: http://www.thesettlers.com.pl/style.css jak widać zostały USUNIĘTE i zastąpione WŁASNYMI

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

- kod JavaScript serwisu: http://www.thesettlers.com.pl/js/script.js


Własność gram.pl co do kodu JavaScript serwisu: http://www.thesettlers.com.pl/js/script.js zostały USUNIĘTE i zastąpione WŁASNYMI

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

i, domniemanie:

- kod PHP serwisu


Własność gram.pl co do kodów PHP serwisu zostały USUNIĘTE i zastąpione WŁASNYMI

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

- część zawartości bazy danych serwisu (np. newsy sprzed objęcia przez Was kontroli nad stroną
settlers.gram.pl: http://www.thesettlers.com.pl/news.php?id=1)


Szkoda, że nie zapytaliście dawnych redaktorów o zdanie w tej kwestii, czy na pewno nie chcą, aby ich prace były na mojej stronie thesettlers.com.pl, ale skoro tak życzycie sobie usunąłem dawne wpisy redaktorów Maxis i PolishWerewolf - Szkoda, ale nie mam już siły z Wami się wykłócać.

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

- struktura bazy danych serwisu


Własność gram.pl co do struktury bazy danych serwisu została USUNIĘTA i zastąpiona WŁASNĄ

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

Zostały wykradzione i usunięte (choć już udało nam się je odzyskać) z serwera rea.gram.pl (settlers.gram.pl),


To co piszesz jest bez sensu, zostawiłem Ci wszystkie kody do layoutu, który obecnie jest na stronie settlers.gram.pl http://settlers.gram.pl/styles/settlers.css i odkąd odszedłem przez cały czas one tam są i jest na niej przecież nasze pożegnanie. Po co Ci odzyskiwać kody z serwera (rea.gram.pl) do strony, która jest moją własnością z layoutem i artykułami thesettlers.com.pl, są one dla Was nic nie warte, skoro nie posiadacie mojej strony.

Do każdego nowego wyglądu strony pisze się inne kody, a skoro nie macie strony thesettlers.com.pl, po co je odzyskiwałeś? Są dla Was nic nie warte. Te kody to jak papierek po cukierku - nie mają żadnej wartości bez strony.

Poza tym nie mogłeś tego odzyskać z rea.gram.pl, ponieważ nadpisałem je layoutem z kodami, które obecnie są na stronie settlers.gram.pl i nie da się starych już odzyskać do mojej strony thesettlers.com.pl.

Nie potrzebnie wprowadzasz w błąd czytelników, że musiałeś odzyskiwać kody z rea.gram.pl - Sam ciąłeś moją stronę i dopasowywałeś kody do niej i nie musiałeś niczego odzyskiwać, bo wszystko miałeś na dysku.

Chciałem we własnym zakresie pociąć mój layout do obecnej strony thesettlers.com.pl i podłączyć kody, ale nie pozwoliliście mi na to i na siłę zrobiliście to sami , a teraz przezywacie mnie od złodziei

Kody od dawna mam swoje - tylko nie udało mi się ich wszystkich od razu podłączyć i odkąd odszedłem cały czas nad tym pracowałem, aby je wymienić - Nie było to dla mnie łatwe, ale i tak musiałem je wymienić, bo nie miałem CMSa, który został w gram.pl (cms.gram.pl/settlers) i nie mogłem pisać newsów, także w ogóle nie korzystałem z Waszych kodów, korzystali z poplątanych kodów pół moich częściowo Waszych przez moment tylko czytelnicy (Wasi klienci) i osoby wchodzące na forum, które potrzebowały rozwiązać kłopoty z grą, bo na Waszą pomoc techniczną niestety nie można liczyć.

Poza tym Twoje kody są straszne na dzień dzisiejszy settlers.gram.pl ma 181 błędów (Failed validation, 181 Errors) , a moja strona miała 147, aczkolwiek moje nowe kody mają na dzień dzisiejszy tylko 4 błędy, które wkrótce znikną

Kody strony settlers.gram.pl
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fsettlers.gram.pl&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&grou p=0

Kody strony thesettlers.com.pl
p=0<br/> http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fthesettlers.com.pl&charset=%28detect+automatically%29&docty pe=Inline&gr oup=0

Nawet nie chciałbym czegoś takiego ukraść, bo to męka Pańska na czymś takim pracować.

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

choć nie macie praw autorskich do żadnego z ww. elementów (kod XHTML, PHP, JS, CSS, struktura
bazy danych są wyłączną własnością Ekipy gram.pl, udostępnione serwisowi settlers.gram.pl na
warunkach ujętych w regulaminie). Co więcej, rościcie sobie prawo do nazywania się autorem
tych elementów, co widać w lekko zmodyfikowanym kodzie HTML:

<meta name="author" content="TheSettlers.com.pl" />


Własność "Ekipy gram.pl" została z mojego serwera usunięta i zastąpiona własnymi kodami. Nic nie modyfikowałem - podmieniałem na swoje i zrobił mi się niezły galimatias w pewnym momencie. Nie mam wprawy w tej dziedzinie, ciężko było mi wyjść z bałaganu - wszystko się pomieszało - nie wiem jak to w ogóle chodziło :)

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

Niestety w tej chwili mogę udowodnić blisko 100% zgodność tylko kodu HTML, CSS i JavaScript
(przedstawić dowody?), ale jestem przekonany, że gdybym uzyskał prawo do odczytu na nowym serwerze
serwisu nie miałbym żadnych problemów by potwierdzić zgodność również kodu PHP i SQL (napisać,
na czym opieram swoje podejrzenia?).


Nie wiem czy tak możesz pisać - tak jak mówiłem Wszystko mi się poplątało i nie wiem ile procent było Waszych kodów, a ile moich - nie znam się na tym dobrze i nawet już nie pamiętam sytuacji sprzed iluś tam dni, bo zacząłem wszystko od początku zakodowywać na testowym serwerze, aby go potem przenieść na stronę thesettlers.com.pl, po prostu zająłem się czymś innym i nie wpatrywałem się co tam się dzieje.

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

W związku z powyższym, cytowany przeze mnie fragment Twojego posta jest niestety kłamstwem,
choć chętnie stanę do merytorycznej polemiki na ten temat.

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

Pozdrawiam,
Paweł Sypek


Tak to jest być w kolektywie - Zrobicie najpierw z człowieka gwiazdę, choć wcale tego nie chce, a potem złodzieja i oszusta - Niech to będzie przestrogą dla osób wchodzących do kolektywu w jaki sposób traktujecie redaktorów, bo nawet w spokoju i bez wstydu nie pozwolicie im odejść - mogliście napisać do mnie e-maila, ale wygodniej Wam było głosić to wszech i wobec na forum - bardzo mnie to dziwi, bo jednak długo z Wami współpracowałem i poświęciłem Wam bardzo wiele czasu i fajnie mieliście z nami - zrobiliśmy dla Was naprawdę kawał dobrej roboty, przykro mi, że nie umieliście tego docenić i że mnie w ten sposób sponiewieraliście
tym bardziej, że zagarnęliście prawie całe moje życie, przez okres w którym współpracowaliśmy, niepostrzeżenie i po trochu wkradliście się w nie, aż stałem się niewolnikiem - pracującym nawet po nocach dla Was, terroryzowanym nowym regulaminem, w którym w każdej chwili bez podania przyczyny można mnie usunąć z redakcji.

Moje wakacje były koszmarne, aby wstawić nowy layout spędziłem je całe przed komputerem, nawet będąc nad morzem pracowałem w kawiarenkach internetowych, bo tak ociężale i bez chęci wszystko załatwialiście. Stało się to ponad moje siły dlatego odszedłem z kolektywu - nigdy nie chciałem odejść, ale zmusiliście mnie swoim postępowaniem.

Chcieliście się mnie pozbyć, bo przejrzałem na oczy i zacząłem dawać Wam wiele do myślenia i do refleksji, że pracujecie z bardzo młodymi ludźmi, małoletnimi, często i nawet z dziećmi i to, że one robią coś miłego i fajnego dla Was nie powinno być powodem, żeby czuły się jak dorośli pracujący w bardzo niepozytywnej firmie - nie jest im potrzebne takie złe doświadczenie w tak młodym wieku - wiem, że być może kiedyś zetknę się z czymś podobnym, ale teraz nie jest mi to do niczego potrzebne, wręcz przeciwnie jest dla mnie czymś bardzo złym, odbierającym mi wiarę w dobro ludzi i w to, że robiąc coś dla kogoś bezinteresownie i z przyjaźni mogę zostać skrzywdzonym i źle traktowanym.

Ostatnio byłem u Was 25 września 2007 roku na tak zwanym "Spotkanku", które okazało się bardzo trudnym spotkaniem trwającym od godziny 16 do godziny 20:17, po tym spotkaniu nie wiem jak wróciłem do domu - nie pamiętam drogi powrotnej, było ono dla mnie nie do przeżycia.

Skoro tak piszecie, że oferujecie tylko hosting stron to czemu mają służyć tak długie, wyczerpujące oraz wyniszczające spotkania z manipulacją i praniem mózgu, razem ze wszystkimi chwytami psychologicznymi w godzinach wieczornych podczas roku szkolnego w środku tygodnia? Poco mnie tam tak długo trzymaliście? Dlaczego odebraliście mi na nim status Platynowej strony, której nigdy nie posiadałem, bo była ona tylko dla czytelników gram.pl podczas akcji Resistance, by odeprzeć od siebie atak i zwrócić słusznie rozwścieczonych użytkowników gram.pl w naszą stronę za Wasze winy. Nigdy nie miałem żadnej platyny - nie otrzymałem nawet regulaminu do niej, nie mówiąc o choćby najdrobniejszym dokumencie w którym byłaby mowa, że ją otrzymałem. Oprócz dwóch ciężko wywalczonych gier Settlers, które były mi potrzebne do prowadzenia serwisu nie otrzymałem nigdy niczego, nikt o nas nie pamiętał i nigdy niczego nie zaproponował.

Dnia 10.10.2007 o 15:24, Vilmar napisał:

PS. Kamil.i.Maciek: "(...) wobec gram.pl zawsze byliśmy lojalni i uczciwi". Kradzież nie jest
uczciwa.


lol - czyżby się roznosiła legenda o dwóch takich co ukradło settlers.gram.pl? :) Kiedy to będzie w kinie? Czy to będzie na podstawie książki? Czy ustnych przekazów?

Pozdrawiamy
Kamil.i.Maciek
Dawni redaktorzy settlers.gram.pl

Ps: Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony thesettlers.com.pl, która już wkrótce ruszy z powitalną piosenką :-) - Wpadajcie na nią i bawcie się dobrze - nie dla sukcesu ją robimy, lecz dla Was - zawsze tak było i tak będzie, bo jesteśmy Waszymi prawdziwymi przyjaciółmi! :)
Tymczasem do zobaczenia

EDIT - Nie podpisaliśmy się ;D
Kamil.i.Maciek
Smoczyńscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 22:53, Kamil.i.Maciek napisał:

Nigdy nie
miałem żadnej platyny
- nie otrzymałem nawet regulaminu do niej, nie mówiąc o choćby
najdrobniejszym dokumencie w którym byłaby mowa, że ją otrzymałem. Oprócz dwóch ciężko wywalczonych
gier Settlers, które były mi potrzebne do prowadzenia serwisu nie otrzymałem nigdy niczego,
nikt o nas nie pamiętał i nigdy niczego nie zaproponował.


Ja też nie miałem, nawet formalnie i chyba lepiej miałem :P Zapowiada się kolejny ciekawy tydzień polemiki, w której to obydwie strony jakby miały rację jednak dochodzące do różnych wniosków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 00:31, Modest-Vermin napisał:

Ja też nie miałem, nawet formalnie i chyba lepiej miałem :P Zapowiada się kolejny ciekawy tydzień
polemiki, w której to obydwie strony jakby miały rację jednak dochodzące do różnych wniosków ;]


Sorry, ale nie po to odchodziłem z kolektywu, aby polemizować - odszedłem, aby mieć już święty spokój i nie chcę z nikim już dyskutować.

Na powyższy post odpisałem, ponieważ byłem poganiany e-mailami, aby odpisać - Tak więc odpisałem i chciałbym, aby mi pozwolono odejść już spokojnie i żebym już nie musiał nic tutaj pisać - bo tego typu polemiki pisałem już od ponad pół roku i przekonałem się, że jest to walka z wiatrakami - gram.pl jest zbyt zadufane w sobie, brakuje im szczerości i nie chcą zrozumieć, że postępują tak jak im wygodnie, po prostu obiecają Ci na początku niebo, a potem rzucą Tobą jak kamieniem, tak to już jest - gwiazdy wschodzą i zachodzą, loty są krótkie, a upadki bolesne i na te krótkie loty, bardzo ciężko się pracuje, a upaść można bardzo szybko, wystarczy byle problem, aby Ci odebrali wszystko co masz.

Chcemy być kowalem własnego życia i wykuwać samodzielnie własny los, bo na pewno tym kowalem nie będzie gram.pl, które nie powinno przypieczętowywać losu redaktorów.

Ps: Chciałbym się jeszcze gram.pl zapytać, dlaczego kasujecie mi podpis? thesettlers.com.pl w starszych postach? Czyżbyście nie wiedzieli o tym, że zakazany owoc lepiej smakuje? :)

Pozdrawiam,
Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.