olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

>
Może to nie moja sprawa , ale mam nadzieje że powiem to co by powiedział pracownik :) , Nie bój się odpiszą, daj im troszkę czasu , być może pracują nad kręgosłupem kolektywu :) W każdym razie wasze zgłoszenie się nigdzie nie zapodziało pewnie leży sobie i czeka na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leży sobie, i czeka na odpowiedź ? Oj, czeka. I nie chciałbym aby tak odpowiedzieli. Bo czasu mieli nie mało. Możliwe że potrzebują więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:18, COOLBOYY16 napisał:

Jam coolboyy16 detektyw z detektywistycznymi korzeniami rodzinnymi.


Weź się ogarnij człowieku bo to już zaczyna przypominać kabaret miernej jakości. Załóż sobie topic o twoich detektywistycznych odkryciach i tam rozśmieszaj ludzi, bo tutaj to po prostu śmiecisz.

PS. Pytałeś się już Rutkowskiego czy przyjmie Cię na swojego padawana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:57, Baal Namib napisał:

Chciałbym o coś spytać. Bo jeszcze nie dostaliśmy maila (redakcja) odpowiadającego na nasze
zgłoszenie. Nawet jeśli byście odrzucili, to miło by było cokolwiek dostać. Około marca, zgłosiłem
wraz z Ekipą stronę do kolektywu na temat Fable. Wysłał zgłoszenie hunter22. Chcielibyśmy dostać
odpowiedź. Możemy na nią liczyć ?
Jeśli chcecie link do strony, to chętnie podam, lecz nie wiem czy nie potraktujecie tego jako
reklamę. Więc na życzenie jedynie, mogę podać.
Pozdrawiam,
Baal.


Około marca zgłosiłeś? :P Heh. Nie chcę nikogo na wyrost osądzać, ale moje przypuszczenie jest takie, że Ci nie odpiszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Nawet jeśli by się nie zgodzili, lub kazali to poprawić, to bym się nie obraził. No kurczę, tylko na odpowiedź czekam no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:18, COOLBOYY16 napisał:

Jam coolboyy16 detektyw z detektywistycznymi korzeniami rodzinnymi.


Buahhaha xD Koleś, rozwalasz mnie, powiedz, że udajesz, bo inaczej się załamię xD
A tak w ogóle, za kogo ty się uważasz, że tak wszystkich sądzisz i wyzywasz? ;D
A... Racja, pewno jesteś krewniakiem szanownego pana Rutkowskiego... Nie no, lol, człowieku, nie rozwalaj mnie - i tak już mam dość ^^

Btw. Zwykle tego nie robię, ale tym razem muszę ^^ Ile masz lat, można widzieć?

@Baal Namib - napisz do Spaykiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:29, sferis napisał:

Około marca zgłosiłeś? :P Heh. Nie chcę nikogo na wyrost osądzać, ale moje przypuszczenie jest
takie, że Ci nie odpiszą :P


czy ja wiem, ja tam dostałem odpowiedź po kilku dobrych miesiącach :) Więc nadzieja jeszcze jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:57, Baal Namib napisał:

Chciałbym o coś spytać. Bo jeszcze nie dostaliśmy maila (redakcja) odpowiadającego na nasze
zgłoszenie. Nawet jeśli byście odrzucili, to miło by było cokolwiek dostać. Około marca, zgłosiłem
wraz z Ekipą stronę do kolektywu na temat Fable. Wysłał zgłoszenie hunter22. Chcielibyśmy dostać
odpowiedź. Możemy na nią liczyć ?
Jeśli chcecie link do strony, to chętnie podam, lecz nie wiem czy nie potraktujecie tego jako
reklamę. Więc na życzenie jedynie, mogę podać.
Pozdrawiam,
Baal.


Witam, pozwoliłem sobie zajrzeć do zestawienia zgłoszeń wysłanych za pośrednictwem formularza kolektywowego. Owszem, to o którym mówisz wpłynęło do nas, a obecnie znajduje się w archiwum. Znaczy to - ni mniej ni więcej - że odpowiedź została wysłana (niestety nie jestem aktualnie w stanie sprawdzić daty nadania maila, jeśli będzie taka potrzeba - mogę zweryfikować to na początku przyszłego tygodnia).
Te zresztą systematycznie od dobrych kilku miesięcy wysyłane są na bieżąco bezpośrednio przeze mnie. Ciężko mi przy tym powiedzieć po której stronie leży wina. Nie jest jednak tajemnicą, że mailom wysyłanym na skrzynki w domenie wp.pl zdarza się po prostu nie dochodzić.

Pozdrawiam,
Spayki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miało być śmieszne?
Małego szantażyku się zachciało?
CDP odpowiedzcie, bo jak nie to jesteście "przestępcami"?
A jak odpowiecie to pewnie i tak kłamiecie?

napisałeś: Jam coolboyy16 detektyw z detektywistycznymi korzeniami rodzinnymi.

Mam nadzieję, że Twoja rodzina takich praktyk nie stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:44, Spaykus napisał:

/Ciach/


Nie musisz dokładnie sprawdzać, kiedy wysłałem ;-) Ale o ile dobrze pamiętam, wysyłane było około marca tego roku. Czy ze skrzynki WP, to nie wiem. Bo Hunter22 wysyłał. Jeżeli można by, to o dalsze informacje prosiłbym wysyłać mailem na moja skrzynkę: baal.namib@gmail.com . Rozumiem waszą ciągłą pracę. A więc, czekam dalej na odpowiedź ;-) Bardzo chętnie przyjął bym też pomoc, od waszych fachowców, jeżeli coś u nas wam nie wpadło w oko, a czego my nie potrafimy zrobić. Byłoby to bardzo miłe z waszej strony ;-)

Pozdrawiam,
Baal Namib.


Edit:
Bo przecież gdzieś tam pisaliście, że gdyby co, oferujecie pomoc, no nie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:55, Baal Namib napisał:

> /Ciach/

Nie musisz dokładnie sprawdzać, kiedy wysłałem ;-) Ale o ile dobrze pamiętam, wysyłane było
około marca tego roku. Czy ze skrzynki WP, to nie wiem. Bo Hunter22 wysyłał. Jeżeli można by,
to o dalsze informacje prosiłbym wysyłać mailem na moja skrzynkę: baal.namib@gmail.com . Rozumiem
waszą ciągłą pracę. A więc, czekam dalej na odpowiedź ;-) Bardzo chętnie przyjął bym też pomoc,
od waszych fachowców, jeżeli coś u nas wam nie wpadło w oko, a czego my nie potrafimy zrobić.
Byłoby to bardzo miłe z waszej strony ;-)

Pozdrawiam,
Baal Namib.


Klepnę Ci maila w tej sprawie.

Pozdrawiam,
Spayki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:40, syriusz.b napisał:

czy ja wiem, ja tam dostałem odpowiedź po kilku dobrych miesiącach :) Więc nadzieja jeszcze
jest :p


Po kilku dobrych miesiącach? OMG. Bez komentarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:55, Baal Namib napisał:

Nie musisz dokładnie sprawdzać, kiedy wysłałem ;-) Ale o ile dobrze pamiętam, wysyłane było
około marca tego roku. Czy ze skrzynki WP, to nie wiem. Bo Hunter22 wysyłał. Jeżeli można by,
to o dalsze informacje prosiłbym wysyłać mailem na moja skrzynkę: baal.namib@gmail.com . Rozumiem
waszą ciągłą pracę. A więc, czekam dalej na odpowiedź ;-) Bardzo chętnie przyjął bym też pomoc,
od waszych fachowców, jeżeli coś u nas wam nie wpadło w oko, a czego my nie potrafimy zrobić.
Byłoby to bardzo miłe z waszej strony ;-)


Raczej na to nie licz. A jak już coś Ci poradzą to generalnie kiepskiego, chyba że będzie jakiś wyjątek ;) A i Ci nie poradzą tylko będą KAZAĆ to wykonać, więc nawet nie będziesz miał wyboru :P Chyba, że przez moje odejście zmienili nastawienie do ludzi, co było w zasadzie moim głównym celem. Trzeba myśleć optymistycznie :P Wiem jednak tyle, że od roku popełniają cały czas te same błędy.

Dnia 31.10.2007 o 19:55, Baal Namib napisał:

Pozdrawiam,
Baal Namib.


Edit:
Bo przecież gdzieś tam pisaliście, że gdyby co, oferujecie pomoc, no nie ? ;-)


Hehe :) Ciekawe w jakim sensie :D W każdym razie życzę powodzenia Tobie i Twojej stronce w Kolektywie i żebyś miał możliwość jej prężnego rozwoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:28, Lak5 napisał:

>
Mógłbyś przestać krytykować usługi gram.pl ?? , Po co to komentujesz ?? . Jak odpiszą to odpiszą
jak nie to nie :/


Bo forum od tego jest, że można się wypowiadać swobodnie do momentu, w którym łamie się regulamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:25, sferis napisał:

Raczej na to nie licz. A jak już coś Ci poradzą to generalnie kiepskiego, chyba że będzie jakiś
wyjątek ;) A i Ci nie poradzą tylko będą KAZAĆ to wykonać, więc nawet nie będziesz miał wyboru
:P Chyba, że przez moje odejście zmienili nastawienie do ludzi, co było w zasadzie moim głównym
celem. Trzeba myśleć optymistycznie :P Wiem jednak tyle, że od roku popełniają cały czas te
same błędy.


Mam nadzieję, że moja ( znów mam nadzieję :-P ) Współpraca z CDP będzie bardziej owocna, niż w twoim przypadku ;-) Aczkolwiek przyjmuję twoje uwagi. No ale poczekam ;-)

Dnia 31.10.2007 o 20:25, sferis napisał:

Hehe :) Ciekawe w jakim sensie :D W każdym razie życzę powodzenia Tobie i Twojej stronce w
Kolektywie i żebyś miał możliwość jej prężnego rozwoju :)


Mam nadzieję że w pozytywnym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:34, Baal Namib napisał:

Mam nadzieję, że moja ( znów mam nadzieję :-P ) Współpraca z CDP będzie bardziej owocna, niż
w twoim przypadku ;-) Aczkolwiek przyjmuję twoje uwagi. No ale poczekam ;-)


Mnie też kiedyś parę osób ostrzegało przed Kolektywem, powiedzieli mi jak tam dokładnie jest. Ja do końca nie uwierzyłem, postanowiłem spróbować. No i widać sam się przekonałem :P Większość tego co mi ludzie powiedzieli się sprawdziło. Sam się przejechałem :) Teraz pewnie to czyta Spayki, Soleila albo ktoś z gram.pl i mam nadzieję, że weźmiecie sobie wszystko do serca i już nie będziecie tak postępować z innymi osobami, bo to całkowicie jest nie fair.

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:44, sferis napisał:

Mnie też kiedyś parę osób ostrzegało przed Kolektywem, powiedzieli mi jak tam dokładnie jest.
Ja do końca nie uwierzyłem, postanowiłem spróbować. No i widać sam się przekonałem :P Większość
tego co mi ludzie powiedzieli się sprawdziło. Sam się przejechałem :) Teraz pewnie to czyta
Spayki, Soleila albo ktoś z gram.pl i mam nadzieję, że weźmiecie sobie wszystko do serca i
już nie będziecie tak postępować z innymi osobami, bo to całkowicie jest nie fair.

Pozdrawiam bardzo serdecznie


Widzisz, chce się przekonać ;-) Nie chciałbym się przejechać jak ty... ;-) Ale wiesz, już od około roku projekt mam, i nie chcę go kończyć. ;-) Myślę że dobra współpraca jest do wykonania.

Również pozdrawiam, Sferisie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.