olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 19:44, Spaykus napisał:

> Chciałbym o coś spytać. Bo jeszcze nie dostaliśmy maila (redakcja) odpowiadającego na
nasze
> zgłoszenie. Nawet jeśli byście odrzucili, to miło by było cokolwiek dostać. Około marca,
zgłosiłem
> wraz z Ekipą stronę do kolektywu na temat Fable. Wysłał zgłoszenie hunter22. Chcielibyśmy
dostać
> odpowiedź. Możemy na nią liczyć ?
> Jeśli chcecie link do strony, to chętnie podam, lecz nie wiem czy nie potraktujecie tego
jako
> reklamę. Więc na życzenie jedynie, mogę podać.
> Pozdrawiam,
> Baal.

Witam, pozwoliłem sobie zajrzeć do zestawienia zgłoszeń wysłanych za pośrednictwem formularza
kolektywowego. Owszem, to o którym mówisz wpłynęło do nas, a obecnie znajduje się w archiwum.
Znaczy to - ni mniej ni więcej - że odpowiedź została wysłana (niestety nie jestem aktualnie
w stanie sprawdzić daty nadania maila, jeśli będzie taka potrzeba - mogę zweryfikować to na
początku przyszłego tygodnia).
Te zresztą systematycznie od dobrych kilku miesięcy wysyłane są na bieżąco bezpośrednio przeze
mnie. Ciężko mi przy tym powiedzieć po której stronie leży wina. Nie jest jednak tajemnicą,
że mailom wysyłanym na skrzynki w domenie wp.pl zdarza się po prostu nie dochodzić.

Pozdrawiam,
Spayki


Dlaczego Spayki zamydlasz innym ludziom oczy? Przecież wybraliście inną stronę o Fable http://fable.gram.pl/forum/ wpisałem samo forum z ciekawości i bach weszło!
Czemu do nich nie napiszecie na czas, że ich strona nie została wybrana? Tylko czekacie, aż dowiedzą się o tym ode mnie lub z newsa na gram.pl? I poco kręcisz, że e-maile nie dochodzą? Wszystko zawsze dochodzi tylko brakuje Wam kultury, aby na czas odpisać i podziękować za zainteresowanie i zaangażowanie się, ale to niestety trzeba mieć podstawy kultury, których nie wyciąga się w ciągu kilku lat studiów.

Dalej czekam na odpowiedź co do sprawy KiMa

Było to spotkanko czy go nie było? - potwierdźcie lub zaprzeczcie.

Była ta platyna czy nie była u KiMa? - potwierdźcie lub zaprzeczcie.

Był ten zmieniony regulamin czy nie było? - potwierdźcie lub zaprzeczcie.

Czas działa na waszą niekorzyść i milczenie oznacza przyznanie się do winy.

Bo to dziwne jest, że po moim poście kasujecie stronę settlers.gram.pl, która jest nadrukowana na wszystkich grach i płytach Settlers

Cytuję Vilmara:
W porządku, nie ma ludzi niezastąpionych, ale pamiętaj, że ta zasada też ma dwa końce, nie jesteście pępkiem świata, a w projekt settlers.gram.pl byli zaangażowani (również bardzo emocjonalnie) także inni ludzie.

A jednak okazało się i to bardzo szybko w ciągu dwóch dni, że jednak byli pępkiem świata – przynajmniej co do Settlersów i nie daliście rady ich zastąpić. A Ci co są niby tak bardzo emocjonalnie zaangażowani w projekt strony settlers.gram.pl są zdolni jedynie do wykasowania jej – zresztą jak czytałem już nie po raz pierwszy.
Ludzie nie ośmieszajcie się.

Jam coolboyy16 (swój status już znam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Możesz wreszcie przestać bawić w detektywa ?? , tu nie potrzebujemy detektywa i nie spamuj w tym temacie to nie jest Czat tu nikt nie musi ci odpisać . Poza tym tak to nie działa ze kto pierwszy ten lepszy, mogą być nawet 2 strony Fable w Kolektywie , lub inaczej , kto zrobi ładniejszą stronę, będzie miał grupę bardziej zorganizowaną ten zostaje przyjęty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie Ciebie pytałem! Ja dochodzę do prawdy, bo chcę wiedzieć czy warto wejść do kolektywu i mam do tego prawo, aby potem nie żałować i nie być po ciężkiej włożonej pracy w podziękowaniu za nią kopnięty. Czekam na odpowiedź od gram.pl i nikt z forumowiczów nie musi się za nich tłumaczyć, a nawet nie powinien – nie wyręczajcie ich w pracy, bo nie jesteście pracownikami gram.pl

Jam coolboyy16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:55, Lak5 napisał:

>
Możesz wreszcie przestać bawić w detektywa ?? , tu nie potrzebujemy detektywa i nie spamuj
w tym temacie to nie jest Czat tu nikt nie musi ci odpisać . Poza tym tak to nie działa ze
kto pierwszy ten lepszy, mogą być nawet 2 strony Fable w Kolektywie , lub inaczej , kto zrobi
ładniejszą stronę, będzie miał grupę bardziej zorganizowaną ten zostaje przyjęty .


To nie do końca tak. Już niejednokrotnie w tym wątku pisaliśmy, że nic nie stoi na przeszkodzie, by w kolektywie funkcjonowały dwie strony poruszające tę samą tematykę. Tak również jest w tym przypadku. Absolutnie nie jest tak, że "kto pierwszy ten lepszy". Ta zasada sprawdza się tylko w jednym przypadku - strona, która zostanie przyjęta jako pierwsza ma pierwszeństwo w wyborze domeny. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:05, Spaykus napisał:

To nie do końca tak. Już niejednokrotnie w tym wątku pisaliśmy, że nic nie stoi na przeszkodzie,
by w kolektywie funkcjonowały dwie strony poruszające tę samą tematykę. Tak również jest w
tym przypadku. Absolutnie nie jest tak, że "kto pierwszy ten lepszy". Ta zasada sprawdza się
tylko w jednym przypadku - strona, która zostanie przyjęta jako pierwsza ma pierwszeństwo w
wyborze domeny. Tyle.


No dobra, a co z KiMem?
Bo ciągle unikacie odpowiedzi…

Było to spotkanko czy go nie było? - potwierdźcie lub zaprzeczcie.

Była ta platyna czy nie była u KiMa? - potwierdźcie lub zaprzeczcie.

Był ten zmieniony regulamin czy nie było? - potwierdźcie lub zaprzeczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyś cowwboyy^-1.

Maile do pracowników gramu są dostępne w wielu miejscach więc z laski swojej skorzystaj z nich. Większości ludzi nie interesuję to żałosne przedstawienie, które tutaj odwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja to rozumiem :) , I może źle doczytałeś bo ja napisałem , cytuję ( . Poza tym tak to nie działa ze kto pierwszy ten lepszy) . :) Każdemu się zdarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:16, Lak5 napisał:

>
Ja to rozumiem :) , I może źle doczytałeś bo ja napisałem , cytuję ( . Poza tym tak to nie
działa ze kto pierwszy ten lepszy) . :) Każdemu się zdarza .


Odniosłem się do tego: "lub inaczej , kto zrobi ładniejszą stronę, będzie miał grupę bardziej zorganizowaną ten zostaje przyjęty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:20, Spaykus napisał:

Odniosłem się do tego: "lub inaczej , kto zrobi ładniejszą stronę, będzie miał grupę bardziej
zorganizowaną ten zostaje przyjęty" :)


Mogłeś ich poinformować, czy ich strona zostanie przyjęta, bo z tego co widzę jest inna strona. I Co przyjmiecie wobec tego dwie strony o Fable? Trzeba na czas ludzi poinformować, a nie, aby się dowiadywali z innych źródeł.

Dlaczego uciekasz od odpowiedzi z KiMem?
Ile mam prosić o tak prostą odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:21, Lak5 napisał:

Oj to przepraszam :( Teraz będę pamiętał :)


W porządku, nie masz za co przepraszać. Ot, drobne nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:46, Spaykus napisał:

W porządku, nie masz za co przepraszać. Ot, drobne nieporozumienie.


No co Ty Spaykus w kulki ze mną grasz? Jesteście winni skoro omijacie odpowiedzi... Gdybyście byli nie winni zaprzeczylibyście, jesteście podejrzani o znęcanie się na niepełnoletnich redaktorach, którzy udzielają się w kolektywie gram.pl, o wyciąganie z ich pracy korzyści materialnych i stosowanie wobec nich mobingu, o wyrządzanie im krzywdy moralnej i psychicznej, sprawa nadaje się do TVN Uwaga - chętnie zgłoszę tą sprawę do tego programu - niech Was prześwietlą, niech się dowiem czegoś ciekawego z telewizji jeśli od Was nie mogę.

Proszę wszystkie osoby, które mogą coś wnieść w tą sprawę, a są uczciwymi ludźmi i nie pozwolą na to, aby zlinczować tak porządnych redaktorów jakimi są K.i.M, Sferis oraz inni pokrzywdzeni o kontakt ze mną coolboyy16@interia.pl

Pozdrawiam,
Jam coolboyy16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz dowody? Dowodziki? Dowodziska? Bo tak to co najwyżej możesz pójść na pole pokrzyczeć, a nie rzucać takimi uwagami. I oskarżeniami. Zapomniałęś oskarżyć ich jeszcze o pedofilię, zadawanie się z nieletnimi po godzinach pracy! Pamiętaj o tym zanim napiszesz maila do Uwagi!. Oni też chętnie się pośmieją ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:00, Mistic napisał:

A masz dowody? Dowodziki? Dowodziska? Bo tak to co najwyżej możesz pójść na pole pokrzyczeć,
a nie rzucać takimi uwagami. I oskarżeniami. Zapomniałęś oskarżyć ich jeszcze o pedofilię,
zadawanie się z nieletnimi po godzinach pracy! Pamiętaj o tym zanim napiszesz maila do Uwagi!.
Oni też chętnie się pośmieją ;p


Skoro nie odpowiadają to mam dowody, a jeszcze dodatkowe zdobędę - już coolboyy da sobie radę, poczekaj tylko to tylko kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Na Głupie pytania się nie odpowiada to raz , a dwa to to że nie znasz się na tym a dyskutujesz , nie masz dowodów i powiedz mi co zmienisz jeśli ci ktoś z gram.pl odpowie ? nie masz wpływu na to , i tych kolektywów już nie ma może ktoś inny zawinił na nie firma CDP, i przestań się bawić w detektywa tylko przeczytaj sobie regulamin i wypowiadaj się w przypiętym temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:58, COOLBOYY16 napisał:

Sprawa nadaje
się do TVN Uwaga - chętnie zgłoszę tą sprawę do tego programu - niech Was prześwietlą, niech
się dowiem czegoś ciekawego z telewizji jeśli od Was nie mogę.


buhahahah xD NIe no, litości, koleś, ja już ni emogę ze śmiechu ;D

Btw. Przepraszam za spam itp., ale serio, nie mogłem już wytrzymać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że już kogoś kto prowadzi stronę o Fable, do kolektywu przyjęliście ? Oj holibka, kiedy to zrobiliście ? Mam nadzieję, że nie przed naszą rozmową, a jeśli tak, to wystarczyło powiedzieć ! My na prawdę chcemy po prostu prawdy ! Przynajmniej ja. Gdybyście mi powiedzieli, nie obraziłbym się, wręcz przeciwnie, byłbym jeszcze aktywniejszy, no i bardziej pośpieszyłbym się, z dopieszczaniem mojego fansite. Wybaczam wam to przewinienie, mam nadzieję, że więcej to się nie zdarzy ;-)

P.S Z tymi dwoma stronami o tej samej tematyce, to prawda ? I jak miałoby to działać ? ;-)

Pozdrawiam,
Baal Namib

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.