olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 18:20, Kazmierczak-M napisał:

Nie chce mi sie już dalej z tobą dyskutować więc skwituję to tak :
Trzeba umieć odejść z honorem , z podniesionym czołem...
Niektórzy potrafią a inni nie ...


Mam nadzieję, że Ciebie nigdy nic takiego w życiu nie spotka, że ktoś będzie Cię przezywał bezpodstawnie od złodziei na forum i, że odbierze Ci tą możliwość odejścia z podniesionym czołem, bo swoimi działaniami zmusi Cię do obrony, a ta obrona będzie brana jako brak umiejętności odejścia w ciszy i z honorem. Wielokrotnie pisałem, że nie chcę tej dyskusji i, że nie chcę się w ogóle udzielać w tym temacie - prosiłem, aby mi pozwolili odejść w spokoju, dlatego prosiłem między innym o kontakt z moimi rodzicami, niestety tygodnie mijają, a ja nie doczekałem się niczego, natomiast wpis Tuddrussela nadal mnie obciąża, mimo, że naprawdę nie jestem niczemu winien i jest on bezpodstawny.

Zdaje się, że będę musiał poradzić się kogoś dorosłego co mam z tym wszystkim zrobić, czy w ogóle można taki kłamliwy wpis utrzymywać przyklejony na forum i ciekawe do jakiej formy zalicza się tego typu działanie, czy w ogóle można stosować takie metody wobec nieletnich będąc firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech no dobrze odpowiem ostatni raz (bo nie potrafię tego nie zrobić)

Dnia 11.11.2007 o 18:43, Kamil.i.Maciek napisał:

Mam nadzieję, że Ciebie nigdy nic takiego w życiu nie spotka, że ktoś będzie Cię przezywał
bezpodstawnie od złodziei na forum i, że odbierze Ci tą możliwość odejścia z podniesionym czołem,
bo swoimi działaniami zmusi Cię do obrony, a ta obrona będzie brana jako brak umiejętności
odejścia w ciszy i z honorem. Wielokrotnie pisałem, że nie chcę tej dyskusji i, że nie chcę
się w ogóle udzielać w tym temacie - prosiłem, aby mi pozwolili odejść w spokoju, dlatego prosiłem
między innym o kontakt z moimi rodzicami, niestety tygodnie mijają, a ja nie doczekałem się
niczego, natomiast wpis Tuddrussela nadal mnie obciąża, mimo, że naprawdę nie jestem niczemu
winien i jest on bezpodstawny.


Nie przyznaję Ci racji bo jej zwyczajnie nie masz , ale powiem co ja bym zrobił . Po mnie takie rzeczy spływają jeżeli są bezpodstawne. Jeżeli uważasz że teść tego wpisu Cię nie dotyczy - zignoruj go .

Dnia 11.11.2007 o 18:43, Kamil.i.Maciek napisał:

Zdaje się, że będę musiał poradzić się kogoś dorosłego co mam z tym wszystkim zrobić, czy w
ogóle można taki kłamliwy wpis utrzymywać przyklejony na forum i ciekawe do jakiej formy zalicza
się tego typu działanie, czy w ogóle można stosować takie metody wobec nieletnich będąc firmą.


Ja z mojej strony tylko powiem że nie możesz nic zrobić bo wpis jest bardzo ogólny i nie jest skierowany bezpośrednio w nikogo (przynajmniej ja go takim odczytuję) , co próbuję Ci od kilku godzin wytłumaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 19:55, Kazmierczak-M napisał:

Ja z mojej strony tylko powiem że nie możesz nic zrobić bo wpis jest bardzo ogólny i nie jest
skierowany bezpośrednio w nikogo (przynajmniej ja go takim odczytuję) , co próbuję Ci od kilku
godzin wytłumaczyć .


Jest skierowany do Kamila i do mnie. A ja popieram Kamila w 100% .... Poza tym zauważyłem, że Spayki traktuje nasze posty jak powietrze. To nie jest dobra taktyka, czyżby gram.pl bało się przyznać do wszystkiego co zrobili? Rada dla Was - lepiej się szczerze od razu przyznać niż kombinować ... Wierzcie mi ta sprawa się nie rozpłynie, bo widzę że właśnie na to liczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 20:45, sferis napisał:

Jest skierowany do Kamila i do mnie. A ja popieram Kamila w 100% ....


Jest skierowany do redaktorów mmo.gram.pl i settlers.gram.pl , nie ma tam nigdzie wymienionych waszych imion nazwisk czy nawet nicków ...

Dnia 11.11.2007 o 20:45, sferis napisał:

Poza tym zauważyłem,
że Spayki traktuje nasze posty jak powietrze. To nie jest dobra taktyka, czyżby gram.pl bało
się przyznać do wszystkiego co zrobili? Rada dla Was - lepiej się szczerze od razu przyznać
niż kombinować ... Wierzcie mi ta sprawa się nie rozpłynie, bo widzę że właśnie na to liczycie.


Spayk ma rację , bo robicie sie już nudni. Toczycie ta swoją wojnę z kim? Z człowieczkiem , któremu sie nudzi i lubi się śmiać z takich głupot jakie tu wypisujecie(akurat ty mniej ... narazie) ,czyli ze mną, bo nikt poza mną was już nie chce słuchać :P . Spayki bardzo dobrze zrobił że zignorował to, bo jeszcze dałby się wciągnąć w tą nieprowadzącą do niczego rozmowę.

Sferis , a powiedz mi czemu wyłączyłeś komentowanie wpisów na swoim GS-ie ? Zajrzałem sobie i chętnie bym skomentował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:59, Kazmierczak-M napisał:

Sferis , a powiedz mi czemu wyłączyłeś komentowanie wpisów na swoim GS-ie ? Zajrzałem sobie
i chętnie bym skomentował ...


Mój GS jest zamknięty. Bloga mam teraz gdzie indziej. Gdybyś chociaż chwilę się przyjrzał i pomyślał to byś wiedział już wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:59, Kazmierczak-M napisał:

Spayk ma rację , bo robicie sie już nudni. Toczycie ta swoją wojnę z kim? Z człowieczkiem ,
któremu sie nudzi i lubi się śmiać z takich głupot jakie tu wypisujecie(akurat ty mniej ...
narazie) ,czyli ze mną, bo nikt poza mną was już nie chce słuchać :P . Spayki bardzo dobrze
zrobił że zignorował to, bo jeszcze dałby się wciągnąć w tą nieprowadzącą do niczego rozmowę.


Spayki się nie odzywa, bo prawdopodobnie nie chce ze mną walczyć i ma rację, bo Soleila czyści się jego kosztem. Sama się przyznała, że do każdego redaktora w kolektywie daje Spaykiemu odpowiednie wytyczne.
Kiedy wysłała list do moich rodziców, w którym się podpisała i okazało się, że nie pokrywa się on z prawdą, całą winę zrzuciła na innych Spaykiego i Vilmara, że oni sprawdzali ten list i nie powiedzieli jej, że kłamstwo pisze, bo ona nic nie wiedziała, że pisze nie prawdę i tak zawsze się czyści kosztem innych ludzi, nawet na urodzinach gram.pl można ją zobaczyć na filmie kiedy szef Tuddrussel przeprasza wszystkich za drobne potknięcia, a Soleila odpowiada. "Kto miał, ten miał" w niegrzeczny sposób przerywając mu myśl. No cóż co w kamerze widać to i w życiu jest prawdziwe. http://youtube.com/watch?v=One7PhUlbKM

Być może Spayki dostanie teraz nowe wytyczne, w których będzie musiał stanąć w obronie Soleili - musimy to wszyscy zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 01:58, Kamil.i.Maciek napisał:

kiedy szef Tuddrussel przeprasza wszystkich za drobne potknięcia, a Soleila odpowiada. "Kto
miał, ten miał" w niegrzeczny sposób przerywając mu myśl. No cóż co w kamerze widać to i w
życiu jest prawdziwe. http://youtube.com/watch?v=One7PhUlbKM


Kamil, naprawdę już przesadzasz. Wtedy oni mieli sielankowy zabawę i to tylko były żarty, więc nie ładnie sie czepiać akurat tego typu wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 09:31, Modest-Vermin napisał:

Kamil, naprawdę już przesadzasz. Wtedy oni mieli sielankowy zabawę i to tylko były żarty, więc
nie ładnie sie czepiać akurat tego typu wypowiedzi.


A ty wróciłeś do karczmy czy nadal Ci opisu nie zdjęto :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:20, Keroth napisał:

A ty wróciłeś do karczmy czy nadal Ci opisu nie zdjęto :)?


Niestety biurokracja gram.pl nie zna granic, i trudno komuś poświęcić kilka sekund by to wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 01:58, Kamil.i.Maciek napisał:

nawet na urodzinach gram.pl można ją zobaczyć na filmie
kiedy szef Tuddrussel przeprasza wszystkich za drobne potknięcia, a Soleila odpowiada. "Kto
miał, ten miał" w niegrzeczny sposób przerywając mu myśl. No cóż co w kamerze widać to i w
życiu jest prawdziwe. http://youtube.com/watch?v=One7PhUlbKM


Ech biedny człowieku, naprawdę ci współczuję ... głupoty... Nie wpadłeś że to dla żartu ? rozumiem... :P
buahahah - przepraszam nie wytrzymałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:28, Modest-Vermin napisał:

Niestety biurokracja gram.pl nie zna granic, i trudno komuś poświęcić kilka sekund by to wyłączyć.


A wiesz, że mnie to od razu zdjęli status i wszystko pousuwali parę minut zaraz po moim odejściu z Kolektywu? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy :P Chyba 13-sty jest pechowy dla gram.pl - coś ostatnio nic Wam się nie udaje, nic nie pomogło bezpodstawne psucie nam opinii - już jest po sprawie, przepadło, na pewno nigdy nie wrócimy do Was - nie liczcie na to, bo ostatnia nadzieja zgasła :D
[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:29, Kamil.i.Maciek napisał:

Hyhyhy :P Chyba 13-sty jest pechowy dla gram.pl - coś ostatnio nic Wam się nie udaje, nic nie
pomogło bezpodstawne psucie nam opinii - już jest po sprawie, przepadło, na pewno nigdy nie
wrócimy do Was - nie liczcie na to, bo ostatnia nadzieja zgasła :D
[*]


Nieźle im dałeś popalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:19, Asthariel napisał:

Co się dzieje z stroną HoMM V? Już chyba od tygodnia strona ładuje tylko ramkę i obrazek ,
a resztę nie.


Nie wiem o co ci chodzi , mi wszystko chodzi normalnie , może zmień wyszukiwarkę to na pewno się załaduje , poza tym, Kolektyw HoMM5 na pewno by napisał jakieś ostrzeżenia . Ale mi normalnie chodzi i wszystkim chyba też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:57, Lak5 napisał:

. Ale mi normalnie
chodzi i wszystkim chyba też .


Jak może wszystkim chodzić skoro cytowanemu przez ciebie koledze nie chodzi? Wszyscy to wszyscy, jak jednej osobie nie działa to puszka "wszystkich" się rozpada. Poza tym mi w Safari 3.0.4 też nie działa, ale akurat mam to gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.