olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 19:27, Modest-Vermin napisał:


I o to chodzi :) , to się poprawię - może nie wszystkim chodzi ale mi tak :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę współczuję takiej dezorganizacji. Ogłoszenia w Kolektywie niektóre są stare, nieaktualne więc co one tam robią? A można by powiedzieć że takie komponenty serwisu powinny być priorytetowo traktowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 07:43, sferis napisał:

Soleilo - obiecałaś wszystkim, że skomentujesz nasze zarzuty dla Was, jak póki co widać rzucasz
słowa na wiatr ...


A czego się spodziewasz po Soleili? Schowała się pod biurko i udaje, że jej nie ma i szuka ofiary na kogo by można winę zrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:47, Kamil.i.Maciek napisał:

A czego się spodziewasz po Soleili? Schowała się pod biurko i udaje, że jej nie ma i szuka
ofiary na kogo by można winę zrzucić...


Dokładnie. Teraz wszyscy mają żywy dowód na to jaka jest postawa gram.pl ;-) Czyli totalna olewka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:55, sferis napisał:

Dokładnie. Teraz wszyscy mają żywy dowód na to jaka jest postawa gram.pl ;-) Czyli totalna
olewka...


Totalna olewka i totalne cykanie xD Cyk, cyk, cyk, try, try, try :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 23:00, Kamil.i.Maciek napisał:

Totalna olewka i totalne cykanie xD Cyk, cyk, cyk, try, try, try :D


A ja widzę tu totalny spamik. Nie interesuje mnie Wasza wojenka, z kolektywem nie mam NIC wspólnego, nawet tam nie zaglądam (no na stronie settlers byłem kiedyś). Za to odpowiadam z reszta modków za forum, na którym robicie bajzel. Forum to nie skrzynka kontaktowa CDP, tylko miejsce dla użytkowników. Z tego co widzę publicznie pierzecie PRYWATNE brudy, a do tego służy mail, gg, telefon itp. Gdy ktoś Ci zajdzie za skórę to wyjaśniasz dana sytuacje z ta osoba, a nie wychodzisz z megafonem na ulicę by się wyżalić.

Panowie znam Was z forum nie od dziś i takie rozwiązanie sprawy nie przystoi. Wręczam więc po ostrzeżeniu za spam i liczę że wyjaśnicie swoje problemy już na stopie prywatnej.
I ostrzegam ze mną dyskutować sie nie da, więc zarządzam EOT :P

[EDIT] Panowie również znają oczywiście punkty regulaminu odnoszących się do reklam i ogłoszeń? Tak, jest tyczy się to również niepotrzebnych linków do innych serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:15, boogie85 napisał:

> Totalna olewka i totalne cykanie xD Cyk, cyk, cyk, try, try, try :D

A ja widzę tu totalny spamik. Nie interesuje mnie Wasza wojenka, z kolektywem nie mam NIC wspólnego,
nawet tam nie zaglądam (no na stronie settlers byłem kiedyś). Za to odpowiadam z reszta modków
za forum, na którym robicie bajzel. Forum to nie skrzynka kontaktowa CDP, tylko miejsce dla
użytkowników. Z tego co widzę publicznie pierzecie PRYWATNE brudy, a do tego służy mail, gg,
telefon itp. Gdy ktoś Ci zajdzie za skórę to wyjaśniasz dana sytuacje z ta osoba, a nie wychodzisz
z megafonem na ulicę by się wyżalić.

Panowie znam Was z forum nie od dziś i takie rozwiązanie sprawy nie przystoi. Wręczam więc
po ostrzeżeniu za spam i liczę że wyjaśnicie swoje problemy już na stopie prywatnej.


Haha jaki lol :P Z tego co zauważyłem to gram.pl zaczęło wyciągać swoje brudy publicznie, a oni się tylko bronią, czyżby gram.pl się czegoś bało i Ci kazało "ich jakoś załatwić"? Na swój e-mail dostałem bardzo dużo dowodów w tej sprawie i mam je zamiar tutaj umieścić, ale przed tym obiadek i lekcje :)

Pozdrawiam Was
Jam Coolboyy16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:21, COOLBOYY16 napisał:

Z tego co zauważyłem to gram.pl zaczęło wyciągać swoje brudy publicznie

Od tego posta ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&pid=2109 )zaczęło się wysuwanie wzajemnych oskarżeń. Nie wyciągnęli tego pierwsi ani Ci, co odeszli, ani gram.pl, panie "detektywie". Po tym poście sferis zaczął swoją "działalność", na co gram.pl zareagowało.

Koniec pierwszego wyciągania brudów przez CDP?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:25, PolishWerewolf napisał:

> Z tego co zauważyłem to gram.pl zaczęło wyciągać swoje brudy publicznie
Od tego posta ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&pid=2109 )zaczęło się wysuwanie
wzajemnych oskarżeń. Nie wyciągnęli tego pierwsi ani Ci, co odeszli, ani gram.pl, panie "detektywie".
Po tym poście sferis zaczął swoją "działalność", na co gram.pl zareagowało.

Koniec pierwszego wyciągania brudów przez CDP?.


E tam kozaku jeden, to co sferis napisał, a to co np Vilmar napisał i napisał, że KiM ich okradł z jakiś kodów http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&pid=2139 to te Vilmara brudy, to są dopiero brudy i nie wmawiaj mi, że CDP czy tam gram.pl nie wyciąga brudów, bo przecież oczy mam i wszystko widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz sprawy - nie odzywaj się. Przed tym wszystkim sferis szalał na IRCu, rzucając oskarżenia na prawo i lewo. CDP zareagowało i umieściło posta z wyjaśnieniem sprawy. KiM odpowiedział na niego, wyciągając inne sprawy. Vilmar zrobił to, co do niego należało. Odpowiedział i udzielił dokładnych wyjaśnień. Sprawa została zaczęta publicznie i publicznie miała być zakończona.

Już Ci mówiłem na IRCu. Kozak i te, to możesz mówić do ojca. Wypraszam sobie takie nazywanie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:53, PolishWerewolf napisał:

Już Ci mówiłem na IRCu. Kozak i te, to możesz mówić do ojca. Wypraszam sobie takie nazywanie
siebie.

Takim tonem możesz mówić do swojego ojca od mojego to Wara! A jak chcesz mi pojechać to pisz, że mam tak mówić do swojego psa, a od mojego Ojca to jeszcze raz wara, wara, wara! - zrozumiałeś? i skończ to nabijanie postów do WT, bo Ty nic nie wiesz, a ja wiem i mam na to dowodziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:59, COOLBOYY16 napisał:

a ja wiem i mam na to dowodziki.

Z toku Twoich wypowiedzi ich NIE widać. Daj jakieś - wtedy porozmawiamy.

Kultury dziecko się naucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:59, COOLBOYY16 napisał:

> Już Ci mówiłem na IRCu. Kozak i te, to możesz mówić do ojca. Wypraszam sobie takie nazywanie

> siebie.
Takim tonem możesz mówić do swojego ojca od mojego to Wara! A jak chcesz mi pojechać to pisz,
że mam tak mówić do swojego psa, a od mojego Ojca to jeszcze raz wara, wara, wara! - zrozumiałeś?
i skończ to nabijanie postów do WT, bo Ty nic nie wiesz, a ja wiem i mam na to dowodziki.


Ta dużo gadasz a nic nie robisz phi ....
Co to za detektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:01, PolishWerewolf napisał:

Kultury dziecko się naucz.

Zanim zaczniesz kogoś nauczać sam się naucz tolerancji do czyiś rodziców, dopiero wtedy pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:04, COOLBOYY16 napisał:

> Kultury dziecko się naucz.
Zanim zaczniesz kogoś nauczać sam się naucz tolerancji do czyiś rodziców, dopiero wtedy pogadamy


Prawdziwy Detektyw powinien pokazywać wysoką kulturę , i zajmować się śledztwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

ostrzeżenie, Twój styl wypowiadania się ma daleko do kulturalnego- polecam trochę spokoju i rzeczowego podejścia do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:02, Jan Czarny napisał:

Ta dużo gadasz a nic nie robisz phi ....
Co to za detektyw


Czekaj odrobię tylko lekcję - muszę zrobić plakat w formacie A0 o Twierdzeniu Pitagorasa - liczą na swojego ulubieńca nauczyciele i nie mogę ich zawieść. ale jak tylko to skończę zaraz biorę się do roboty jako Jam Coolboyy16 detektyw i wszystko napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.