olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2007 o 20:42, Lak5 napisał:

Po prostu to jest nużące
co wy tu piszecie (jak już wcześniej napisałem) nie ma potrzeby co jakiś czas odkopywać jeden
temat - Jakie to macie problemy z cdp. Może ty nie widzisz w tym nic złego ale ja tak ponieważ
to jest bezużyteczna dyskusja dla obu stron .


Mała uwaga, nie mieszaj mnie do tego, bo ja tu żadnego zamieszania nie robię. Łatwo szufladkować ludzi, ci co nie są z nami są przeciw nam? Twoja wina, twoja wina, następnym razem przemyśl coś zanim coś napiszesz, zwłaszcza jak piszesz do mnie. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:57, Modest-Vermin napisał:


No, przyznam że ty nie robisz zamieszanie, i mój błąd że przez przypadek napisałem "wy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 08:00, HumanGhost napisał:

Czytam te wasze wypociny i nie do konca jest dla mnie jasne o co Wam chodzi.


Nie chciałem wprost pisać o co mi chodzi, myślałem, że jak przeczytacie mój tekst dokładnie i ze zrozumieniem, to domyślicie się o czym piszę. skoro nie jest to zrozumiałe to powiem wprost - serwis settlers.gram.pl którego byłem redaktorem i który stworzyłem prawie od zera był przeznaczony dla kogoś po znajomości, aby mógł w przyszłości otrzymać pracę w CDP. Na spotkaniu Soleila powiedziała mi o tym, cytuję: " Nie chcę dalej współpracować z redakcją settlers.gram.pl" zamykając w tym samym momencie książkę, wcześniej proponowała mi oddanie serwisu na rzecz innej redakcji.

Dnia 20.11.2007 o 08:00, HumanGhost napisał:

Co chcecie przez to osiagnać? Zniechęcić ludzi do Kolektywu? Po co? Bo, że Wam sie nie udało
to inni niech nawet nie próbują? No sory, ale takie jest życie. Nie wszystko zawsze sie udaje.
A w tym sporze da sie zauwazyć jeszcze jedno - nikt tu nie jest bez winy - a jakoś tego stwierdzenia
staracie się unikać.


Nie ma w moim wcześniejszym poście ani jednego słowa, które by mówiło o tym, że nie chcę, aby ludzie przystępowali do kolektywu, mają prawo do tego, mają prawo próbować i nie mam takiego prawa aby ich od tego odciągać, to co napisałem były to tylko i wyłącznie moje osobiste odczucia, że nie potrafię się cieszyć z ich sukcesu, bo się o nich lękam, że historia może się powtórzyć - a powtarza się już bardzo wiele razy, ale trzeba samemu przez to przejść, aby to zrozumieć, póki tego nie doświadczysz nie będziesz wiedział jak to jest.

Dnia 20.11.2007 o 08:00, HumanGhost napisał:

Nie wszystko zawsze sie udaje.


Mylisz się i to bardzo - wszystko mi się udało, nie udało by mi się jakbym został w kolektywie. Cały czas spełniam wszystkie swoje plany, mój serwis jest świetny, mam go na własność, mogę spokojnie spać w nocy z myślą, że nikt mi go nie zabierze, wszyscy się nim interesują i pomimo złych przepowiedni na spotkaniach z ekipą gram.pl, że nikt się moją stroną nie zainteresuje, a moja strona co najwyżej może skończyć w jakimś gorszym hostingu, to mimo tych niemiłych przepowiedni moim serwisem zainteresowało się dużo firm hostingujących, którym podziękowałem, bo chcę mieć stronę na swoim serwerze.

Dnia 20.11.2007 o 08:00, HumanGhost napisał:

A w tym sporze da sie zauwazyć jeszcze jedno - nikt tu nie jest bez winy - a jakoś tego stwierdzenia staracie się unikać.


O jakiej winie mówisz z mojej strony?

Czy to moja wina, że - serwis settlers.gram.pl chcieli przeznaczyć innej osobie?
Czy to moja wina, że - mnie męczyli, abym odszedł?
Czy to moja wina, że - zapraszali mnie na późno wieczorne czterogodzinne spotkania w środku tygodnia?
Czy to moja wina, że - odebrali mi bezpodstawnie status platynowy tzn. plastikowy?
Czy to moja wina, że - dano mi na siłę do podpisania zmieniony regulamin?
Czy to moja wina, że - na tych spotkaniach obgadują innych redaktorów?
Czy to moja wina, że - nie odpisują na forum, mimo, że się do tego zobowiązali?
Czy to moja wina, że - ten niebieski wpisu Tudda nadal jest, mimo, że mam własne kody?
Czy to moja wina, że - korespondencja, którą gram.pl ze mną prowadziło, była nieprzyjazna?
Czy to moja wina, że - w listach oszukiwano moich rodziców?

Napisz gdzie leży moja wina? Gdzie ona jest? Gdzie zawiniłem?

Czy naprawdę uważasz, że tak powinno być?
Czy naprawdę uważasz, że mają prawo w ten sposób postępować?
Czy naprawdę uważasz, że nie mam prawa się bronić?

Nie wymagam zbyt wiele - chcę tylko, aby zdjęto niebieski przyklejony post Tudda, ponieważ mam własne kody i gram.pl nie wywiązuje się z zobowiązania jakie na siebie wzięli, że wyjaśnią całą zaistniałą sytuację.

Nawet nie wymagam od gram.pl, aby się broniło, skoro tak jak uważasz jest to temat bez zakończenia - nie będę go kontynuował, chcę tylko, aby zdjęli post i mamy topór wojenny zakopany, ponieważ ja też chcę zakończyć ten temat, bo bardzo on mnie męczy, a jak widać nie mogę go skończyć, bo nie możemy się dogadać w tak prostej sprawie jak zdjęcie nieuzasadnionego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny post Kamil! Gram.pl usunęło w końcu tego przyklejonego posta bo się chyba przestraszyli, że zacząłeś ukazywać całe prawdy o nich ;)

Do gram.pl: moglibyście jednak jeszcze napisać wyjaśnienia - przecież mi obiecałaś Soleilo. A może tak właśnie wyglądają Wasze obietnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho post został zdjęty bo jak widać prowokował, ciągłe monologi tych samych osób i kłótnie zwłaszcza z osobami które nie mają z tym związku. Dobrze, może teraz rzeczowe argumenty bedą trafiać do zespołu, bo jak dotychczas chyba ona ginęły w gąszczu linii ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 00:04, Kamil.i.Maciek napisał:

O jakiej winie mówisz z mojej strony?

Czy to moja wina, że(...)


Kamil jest pare pytan na ktore ja moge z cala odpowiedzialnoscia powiedziec z cala odpowiedzialnoscia: Tak to twoja wina. Przestan juz naprawde te sprawa zajmowac sie na forum, a zacznij rozwiazywac problem tak jak to robia dorosli ludzie - czyli zacznij rozmawiac i wyjasniac prywatnie pewne nieporozumienia. Bo na razie zachowujesz sie jak maly dzieciak, co wiecej calej prawdy na forum niestety nie mowisz. Wierz mi na slowo - znam te sytuacje i wiem, ze da sie ja rozwiazac, niemniej jednak na to nie ma z twojej strony poki co woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:32, Wojman napisał:

> O jakiej winie mówisz z mojej strony?
>
> Czy to moja wina, że(...)

Kamil jest pare pytan na ktore ja moge z cala odpowiedzialnoscia powiedziec z cala odpowiedzialnoscia:
Tak to twoja wina. Przestan juz naprawde te sprawa zajmowac sie na forum, a zacznij rozwiazywac
problem tak jak to robia dorosli ludzie - czyli zacznij rozmawiac i wyjasniac prywatnie
pewne nieporozumienia. Bo na razie zachowujesz sie jak maly dzieciak, co wiecej calej prawdy
na forum niestety nie mowisz. Wierz mi na slowo - znam te sytuacje i wiem, ze da sie ja rozwiazac,
niemniej jednak na to nie ma z twojej strony poki co woli.


Przepraszam bardzo, ale dlaczego mnie prowokujesz? Co Ty ode mnie chcesz? Przecież już zakopałem topór wojenny, chcesz, abym na forum pisał powieść 1001-nej nocy?

To z gram.pl zachowują się jak dzieci, bo nie odpowiadają na forum na zarzuty, to o czym mam pisać?

Chciałbym jeszcze dodać do wcześniejszego mojego posta, że nie jest prawdą tak jak pisał Tudd, że można zabrać swoją stronę z kolektywu - mnie pozwolono zabrać tylko sam lay-out bez treści i gram.pl zaproponowało mi prowadzenie strony od zera w innym hostingu,

Prawo jest po mojej stronie - dowiadywałem się w tej sprawie u prawnika w (PIP) Państwowej Inspekcji Pracy przy ulicy Lindleya 16 w Warszawie i dowiedziałem się, że mogę zabrać cały swój serwis. Prawnik widząc mój nowy regulamin od gram.pl powiedział "Wszystko możesz zabrać, oni Ci za nic nie płacą, bierz ten swój serwis i uciekaj od nich jak najdalej, jak chcesz to mogę Ci załatwić płatne praktyki z informatyki w dobrej firmie" A potem spytał "Co to za firma? CDP? Aaaa... słyszałem o niej już kiedyś, było tu parę osób, znam ją." I dał mi osobisty numer telefonu, abym mógł się skontaktować z nim kiedy tylko będę potrzebował.

Tak więc Wojman prawo jest po mojej stronie i wszystko co napisałem jest prawdą, mogę to udowodnić tylko tyle, że tym musiała by się zająć już policja gdyby dłużej to tak trwało...

Trudno mi do tego dojść, ale bardzo mnie to nurtuje, dlaczego Modest-Vermin nie ma zielonego statusu starcraft2.gram.pl? Co się dzieje z jego serwisem, który stworzył od zera razem z lay-outem? Czyżby gram.pl chciało mu go zabrać? Zauważyłem, że Modest bardzo się zmienił - ja to widzę po jego postach na forum, co się dzieje z jego serwisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 18:27, Kamil.i.Maciek napisał:

Trudno mi do tego dojść, ale bardzo mnie to nurtuje, dlaczego Modest-Vermin nie ma zielonego
statusu starcraft2.gram.pl? Co się dzieje z jego serwisem, który stworzył od zera razem z lay-outem?
Czyżby gram.pl chciało mu go zabrać? Zauważyłem, że Modest bardzo się zmienił - ja to widzę
po jego postach na forum, co się dzieje z jego serwisem?


Nie mam zielonego statusu sc2.gram.pl, bo technicznie jest to niemożliwe aby mieć 2 statusy. Miałem przez pewien okres 2 statusy zielone i nie wyglądało to dobrze, komentarze do newsów się rozsypywały przeze mnie. Więc zdecydowaliśmy na rotacje, miałem mieć status zmieniany co miesiąc, ale jak widać nie miało to być maszynowo a ręcznie.
Nie bardzo jednak rozumiem o co Ci chodzi z tą moją zmianą? Ja nie prowadziłem wojny z gram.pl, nie stałem po niczyjej stronie tu na forum, tylko odnosiłem do zastanych przeze mnie wydarzeń. Być może odniosłeś wrażenie że ostatnio jakbym trochę się odciął od tego wszystkiego, tak zgadza się, i z tej perspektywy czyli zwykłego użytkownika nie podoba mi się to co dzieje się w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez tę waszą wojnę to posty na odpowiedni temat bądź prośby o pomoc przepadają w otchłani tych,które niosą "słowa nienawiści" (:P - nie bierzcie tego do siebie xD) wobec CDP XD.

Dlaczego ostatnio pojawiają się problemy z CMSem starcraft2.gram.pl?Jak się zaloguję,to menu zacina się na Please wait,loading... i nic nie mogę zrobić.Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:06, Skywalker560 napisał:

Przez tę waszą wojnę to posty na odpowiedni temat bądź prośby o pomoc przepadają w otchłani
tych,które niosą "słowa nienawiści" (:P - nie bierzcie tego do siebie xD) wobec CDP XD.

Dlaczego ostatnio pojawiają się problemy z CMSem starcraft2.gram.pl?Jak się zaloguję,to menu
zacina się na Please wait,loading... i nic nie mogę zrobić.Co jest?


Ehhh. No bo CMS jest zabugowany ;) Ciesz się, że nie musiałeś z niego korzystać rok temu, bo to dopiero była masakra, np. przepadające nie wiadomo czemu zapisane dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dam Wam dobrą rade jako, że Was lubię. Spożytkujcie siłę i czas jaki przeznaczacie na pisanie tu oskarżeń etc. na rozwój waszych serwisów, a wyjdzie Wam to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 20:15, Lumbago napisał:

Chłopaki dam Wam dobrą rade jako, że Was lubię. Spożytkujcie siłę i czas jaki przeznaczacie
na pisanie tu oskarżeń etc. na rozwój waszych serwisów, a wyjdzie Wam to na dobre.


Właśnie to zrobiliśmy z dniem zdjęcia niebieskiego posta Tudda :)

To jest już koniec... Nie ma już nic... Jesteśmy wolni... Możemy iść :)
Koniec opowieści 1001-nej nieprzespanej nocy :P A nad serwisem bardzo ciężko pracuję.

Spotkajmy się w lepszych czasach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:42, Skywalker560 napisał:

Ej,zróbcie coś z tym CMSem na starcraft2.gram.pl bo już od paru tygodni mam ten sam problem
;/.Normalnie to jest sabotaż :P.


Nie pisz tu o takich rzeczach, powiedz to na GG do mnie albo do Daimona a nie się wyżalasz ;] To trzeba przekazać technikom a nie grammunitowcom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:07, Skywalker560 napisał:

OK,OK,ale ekipa CDP przecież tu zagląda,nie? :P


Ekipa CDP nie ma obowiązku tutaj zaglądać. Odpowiadać na mejle ma.
Wniosek jest chyba prosty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:07, Skywalker560 napisał:

OK,OK,ale ekipa CDP przecież tu zagląda,nie? :P

Emmm... ekipa na pewno tu zagląda lecz czasami nie chce im się dyskutować, ponieważ ich dyskusje z użytkownikami są zbędne, ale radzę skontaktować się przez emaila któregoś z pracownika zajmującym się kolektywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za jałowa dyskusja ? :p Zagląda czy nie, nie musi reagować na pościki z forum, bo ten sposób przekazania informacji nie jest zbyt rzetelny. Jak ktoś ma jakiś kłopot to niech pisze bezpośrednio do pomocy technicznej itp, albo jak tu w przypadku kolektywu do naczelnego danego serwisu a ten jeśli sam nie może tego zrobić zgłasza bezpośrednio osobom które mogą i wiedzą jak to zrobić, koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 11:11, Modest-Vermin napisał:


Dobrze gadasz ;) Ale niektórzy nie wiedzą gdzie jest bezpośredni kontakt, przydało by się przypiąć post w tym temacie z wszystkimi kontaktami i z tom regułą co napisałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.