olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2007 o 11:24, Lak5 napisał:

>
Dobrze gadasz ;) Ale niektórzy nie wiedzą gdzie jest bezpośredni kontakt, przydało by się przypiąć
post w tym temacie z wszystkimi kontaktami i z tom regułą co napisałeś ;)


Za to Ty zawsze wszystko wiesz. Nie sądzę, aby był potrzebny post z "tom" regułą :) Każdy sam dobrze wie, gdzie ma pisać - czyli do redaktora naczelnego danej strony, bo kontakt z osobami zajmującymi się kolektywem jest całkowicie zabroniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:18, sferis napisał:


A czy ja miałem zamiar dawać link do poszczególnych osób ? No chyba nie, też jestem tym dobrze poinformowany że to jest zastrzeżone, chodziło mi o linki do Formularzu i do Regulaminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z kolektywem BG2? Tam nic się nie dzieje, a mimo to strona nadal jest sponsorowana oraz znajduje się w kolektywie. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? BG to temat rzeka, a mimo to jest w takiej biednej formie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 00:44, arekskate napisał:

Co jest z kolektywem BG2? Tam nic się nie dzieje, a mimo to strona nadal jest sponsorowana
oraz znajduje się w kolektywie. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? BG to temat rzeka, a mimo
to jest w takiej biednej formie :(


Z tego co mi wiadomo, BG2 zostanie w takiej formie jakiej jest, przynajmniej oficjalnie nic się nie dzieje. Trudno oczekiwać newsów czy czegoś. Raczej jest to już archiwum tego co zbudowano przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 00:54, Modest-Vermin napisał:

> Co jest z kolektywem BG2? Tam nic się nie dzieje, a mimo to strona nadal jest sponsorowana

> oraz znajduje się w kolektywie. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? BG to temat rzeka, a
mimo
> to jest w takiej biednej formie :(

Z tego co mi wiadomo, BG2 zostanie w takiej formie jakiej jest, przynajmniej oficjalnie nic
się nie dzieje. Trudno oczekiwać newsów czy czegoś. Raczej jest to już archiwum tego co zbudowano
przez lata.


Ok, nikt nie oczekuje newsów, ta gra ma już swoje lata świetności za sobą (chociaż nie, nadal dużo ludzi w nią gra), ale przecież mogło to być bogatsze, np. dział Screeny jest pusty :( Ale cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 00:56, arekskate napisał:

Ok, nikt nie oczekuje newsów, ta gra ma już swoje lata świetności za sobą (chociaż nie, nadal
dużo ludzi w nią gra), ale przecież mogło to być bogatsze, np. dział Screeny jest pusty :(
Ale cóż ...


Witam, mogę zapewnić, że niewykluczone, iż wkrótce coś się na stronie wydarzy :)
A teraz - jak już wspomniał Modest-Vermin - pełni ona funkcję archiwum nt. gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:52, lukasz11111 napisał:

Co napisac w oknie pt. " Opisz swoje oczekiwania i wyobrażenia na temat współpracy z nami.
" ?


Napisz to,czego oczekujesz od CDP w sprawie wprowadzenia strony,jakiej pomocy żądasz :P.Takie coś xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:52, lukasz11111 napisał:

Co napisac w oknie pt. " Opisz swoje oczekiwania i wyobrażenia na temat współpracy z nami. " ?


No chyba oczekiwania i wyobrażenia na temat współpracy z gramem :)

Czyli jak widzicie pomoc gramu. Co byście od nich chcieli (oprócz miejsca na serwerze oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:54, Skywalker560 napisał:

> Co napisac w oknie pt. " Opisz swoje oczekiwania i wyobrażenia na temat współpracy z nami.

> " ?

Napisz to,czego oczekujesz od CDP w sprawie wprowadzenia strony,jakiej pomocy żądasz :P.Takie
coś xD.


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:52, lukasz11111 napisał:

Co napisac w oknie pt. " Opisz swoje oczekiwania i wyobrażenia na temat współpracy z nami.
" ?

A czy zdanie tego ci nie mówi, jeżeli nie bardzo to rozumiesz to przeczytaj kilka naście razy, chodzi tu o opisanie swoich oczekiwać i wyobrażenia na temat współpracy z firmą CD - Projekt, nic łatwiejszego nie ma w kolektywie oprócz tej ankiety, więc jeżeli tego nie rozumiesz to już twoja wina ... Tak jak mówiłem przeczytaj kilkanaście razy a na pewno zrozumiesz ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:23, Spaykus napisał:

Witam, mogę zapewnić, że niewykluczone, iż wkrótce coś się na stronie wydarzy :)


Niewykluczone ale i niezapewnione, więc co to za zapewnienie ;p Zapewnienie niewykluczenia jest w sumie zaprzeczeniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:03, Modest-Vermin napisał:

> Witam, mogę zapewnić, że niewykluczone, iż wkrótce coś się na stronie wydarzy :)

Niewykluczone ale i niezapewnione, więc co to za zapewnienie ;p Zapewnienie niewykluczenia
jest w sumie zaprzeczeniem ;]


Raczej nie. Zapewnienie niewykluczenia nic nie wnosi do sprawy, wszystko zostaje tak jak jest. Niewykluczenie czegoś to nie zapewnienie, ani też zaprzeczenie. Słowo to wprowadza tylko małą garść nadziei, ale tak naprawdę o nikłych szansach :) Heh, nie ma to jak logika, prawda? Zagmatwane wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:52, lukasz11111 napisał:

Co napisac w oknie pt. " Opisz swoje oczekiwania i wyobrażenia na temat współpracy z nami.
" ?


Ja na pytanie

Powiedz mi, czego spodziewasz się po naszej ewentualnej współpracy?

Odpisałem tak :)

Bardzo się cieszę, że będę mógł dla Was i wszystkich fanów Settlersów
prowadzić tą stronę, od dawna o tym myślałem, gra The Settlers zawsze mnie
fascynowała, dlatego postaram się ją prowadzić zgodnie ze swoimi
zainteresowaniami.

Po firmie CDPROJEKT spodziewam się miłej współpracy oraz nabrania
doświadczenia w prowadzeniu serwisu. :)

No cóż tak niewiele chciałem i nawet tego nie otrzymałem, nawet mi do głowy nie przyszło, że można chcieć więcej lub nawet mieć więcej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 21:19, arekskate napisał:

Raczej nie. Zapewnienie niewykluczenia nic nie wnosi do sprawy, wszystko zostaje tak jak jest.


A czy ja napisałem że wnosi?

Dnia 04.12.2007 o 21:19, arekskate napisał:

Niewykluczenie czegoś to nie zapewnienie, ani też zaprzeczenie. Słowo to wprowadza tylko małą
garść nadziei, ale tak naprawdę o nikłych szansach :)


Gdybyś tylko uważnie przeczytał pierwsze zdanie.
A W tym przypadku "zaprzeczenie" miało służyć oceny samego faktu napisania takiego zdania, które jak również zauważyłeś. Poza tym to był post raczej swawolny, a Ty to odbierasz to jak jakąś tezę do analizy. Trochę dystansu, nie próbuj mnie łapać za słówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trochę dystansu, nie próbuj mnie łapać za słówka :)

Ależ nie próbuję, chciałem tylko rozegrać grę słowną, heh. Ale ok, to nie ten temat. Ja tu się wole rozczulać nad BG II :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie tylko według ciebie jest taka sobie, mnie jakoś grafika nie ciągnie, ale mam nadzieję że z czasem się o wiele lepiej będzie oglądało tą stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.