olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 22:46, Modest-Vermin napisał:



To może wprost, żeby niedomówień nie było - prace nad zmianami na stronie trwają, niemniej jednak na teraz ciężko wyrokować kiedy się zakończą i jaki będzie ich ostateczny efekt. Pozostaje cierpliwość i trzymanie kciuków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdążyliśmy zauważyć, że odwiedzającym nie za bardzo podoba się nasza oprawa graficzna. Już niedługo, postaramy się poprawić to, robiąc nowy, lub bardziej dopieszczony ten layout.
Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:20, xbit71 napisał:

Ja chciałem poinformować, że podanie zostało wysłane. Czekam na szybką odpowiedź. ;)

Ale po co o tym tutaj piszesz ? Załatwcie to po cichu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:24, Lak5 napisał:

>
Bo to jest tajemnica, przeczytaj sobie wyraźnie regulamin.


Nie no, spokojnie, informacja o wysłaniu zgłoszenia nie jest żadną tajemnicą. Nie popadajmy w paranoję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:37, Lak5 napisał:

A no tak, ale potem to już tajemnica ;).

Oszczędź sobie... ;PP
Spaykus - gdzie mogę oczekiwać informacji o decyzji dotyczącej mojej strony (tu czy na e-mailu)? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:55, xbit71 napisał:

Spaykus - gdzie mogę oczekiwać informacji o decyzji dotyczącej mojej strony (tu czy na e-mailu)?

Na 100% na mejla. Posty na forum po pierwsze nie mogą być traktowane jako wiążące wypowiedzi, a po drugie mogą przepaść, można je przegapić, ciężko później znaleźć i takie tam. Mejl zawsze pewniejszy i stosowany w wypadku jakiejkolwiek komunikacji troszkę bardziej oficjalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:58, Marrbacca napisał:

> Spaykus - gdzie mogę oczekiwać informacji o decyzji dotyczącej mojej strony (tu czy na
e-mailu)?
Na 100% na mejla. Posty na forum po pierwsze nie mogą być traktowane jako wiążące wypowiedzi,
a po drugie mogą przepaść, można je przegapić, ciężko później znaleźć i takie tam. Mejl zawsze
pewniejszy i stosowany w wypadku jakiejkolwiek komunikacji troszkę bardziej oficjalnej :)


Oczywiście. Dodam jeszcze tylko, że tego typu informacje - o akceptacji lub odrzuceniu zgłoszenia - są skierowane raczej do jednej, konkretnej osoby (redakcji). Dlatego też nie umieszczamy ich na forum publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oceniacie glownie (na stronie)? Szate graficzna? Informacje??
P.S. Jak jest ktos chety do robienia strony o warcrafcie III Frozen Throne to prosze pisac na gg 5578722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:28, Adam k. napisał:


Na pewno oceniają dość dobrą grafikę a także i informację, ale zwrócić uwagę możecie także za zgranie zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 09:40, jasiu ciast napisał:

wiecie kiedy może otworzom kolektyw tormenta??

A ma w ogóle być? Ktoś zapowiadał, że jest chętny do stworzenia strony?
Kiedyś chyba była takowa strona, ale bodajże jeszcze za czasów cdprojekt.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 15:29, SadraX napisał:

A to Waćpan widział? ;)
http://torment.gram.pl/

Nie - nie widział,
gdyż tej strony nie ma na http://kolektyw.gram.pl/ ...

jasiu ciast ===> Tak więc, z pytaniem: "wiecie kiedy może otworzom kolektyw tormenta??" trzeba się udać do twórcy/twórców strony. A mianowicie, na przykład pod numer GG: 745950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można zarobić na kolektywie gram.pl ? Bo załóżmy że mój kolektyw będzie bardzo często odwiedzany i firmy będą chciały dać reklamy. To można się na to zgodzić i pobierać opłaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 14:19, Grizzly. napisał:

Czy można zarobić na kolektywie gram.pl ? Bo załóżmy że mój kolektyw będzie bardzo często odwiedzany
i firmy będą chciały dać reklamy. To można się na to zgodzić i pobierać opłaty ?


Zależy co masz na myśli mówiąc o reklamach. Skontaktuj się proszę ze mną drogą mailową (adres jest na gramsajcie), postaram się udzielić odpowiedzi na Twoje pytania.

edit: jeszcze w temacie torment.gram.pl - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&pid=2407.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.