olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 14:19, Grizzly. napisał:

Czy można zarobić na kolektywie gram.pl ? Bo załóżmy że mój kolektyw będzie bardzo często odwiedzany
i firmy będą chciały dać reklamy. To można się na to zgodzić i pobierać opłaty ?


gram.pl generalnie nie pozwala umieszczać reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 16:36, sferis napisał:

W Kolektywie prawdopodobnie każdy wkrótce będzie musiał umieścić reklamy na swojej stronie.


Owszem, ale dlaczego raz mówisz, że nie pozwala umieszczać reklam gram.pl, a za drugim razem piszesz że każdy będzie musiał( nie jest to przymusowe) umieszczać reklamy, zastanów się. Z moich informacji wynika na to że gram.pl pozwala umieszczać reklamy (zależy jakie), lecz za każdym razem gdy chcesz umieścić jakąś reklamę to musisz uzyskać pozwolenia na umieszczenie danej reklamy na swej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Faktycznie teoretycznie gram.pl pozwala umieszczać reklamy, ale w praktyce nie :) A odnośnie tego przymuszenia to miałem na myśli reklamy ICH partnerów na których ONI będą zarabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:20, sferis napisał:


Z tego co wiem, to gram.pl nie pozwala chyba szukać sobie sponsorów, ponieważ jedynym sponsorem są Oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 18:59, Lak5 napisał:

>
Z tego co wiem, to gram.pl nie pozwala chyba szukać sobie sponsorów, ponieważ jedynym sponsorem
są Oni.


Jeszcze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytan:

Czy konieczne jest umieszczenie bannera gram.pl na stronie?

Czy możliwe jest umieszczenie adsensów?

Czemu gdy dzis chciałem wrzucić pliki na serwer bg2.gram.pl to pliki nie wrzucały się w całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:11, seraphe napisał:

Czy konieczne jest umieszczenie bannera gram.pl na stronie?


Musi być jakiś znak, że strona jest "hostowana" przez gram.pl. Jeśli nie banner, to chociaż zróbcie taki jakby mały buttonik, jak jest np tutaj: http://fable.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:11, seraphe napisał:

Kilka pytan:

Czy konieczne jest umieszczenie bannera gram.pl na stronie?


Tak

Dnia 06.01.2008 o 13:11, seraphe napisał:

Czy możliwe jest umieszczenie adsensów?


Przykro mi, nie rozumiem.

Dnia 06.01.2008 o 13:11, seraphe napisał:

Czemu gdy dzis chciałem wrzucić pliki na serwer bg2.gram.pl to pliki nie wrzucały się w całości?


Czemu pytasz o to tutaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:37, Spaykus napisał:

> Czy możliwe jest umieszczenie adsensów?

Przykro mi, nie rozumiem.


:) Wtrącę się: Podejrzewam, że chodzi o Google Adsense - takie te reklamówki googlowe ;)

Edit: www.Google.pl/AdSense/ :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:41, Mr.M napisał:

:) Wtrącę się: Podejrzewam, że chodzi o Google Adsense - takie te reklamówki googlowe ;)

Edit: www.Google.pl/AdSense/ :>


Hehe :D:D:D:D:D:D:D

Przeczytałem "adresów". Myślałem, że to literówka po prostu. Nie było dużego "Ad" i to mnie zmyliło, ghe, ghe ;)

W każdym razie - nie, na chwilę obecną zamieszczanie reklama google (ani żadnych innych o charakterze komercyjnym) nie jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 19:45, Spaykus napisał:


Przeczytałem "adresów". Myślałem, że to literówka po prostu. Nie było dużego "Ad" i to mnie
zmyliło, ghe, ghe ;)


No właśnie, się zdziwiłem, że nie kojarzysz, co to :P

A tak ps. to będzie możliwe w przyszłości zamieszczanie reklam w celu zarobu? o.O Bo myślałem, że nie, a z twojej wypowiedzi można wywnioskować że nie, ale póóźźniej tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:54, Mr.M napisał:

No właśnie, się zdziwiłem, że nie kojarzysz, co to :P


Nie no, co to jest AdSense to wiem. Tylko kto w to teraz uwierzy, ghe, ghe.

Dnia 06.01.2008 o 19:54, Mr.M napisał:

A tak ps. to będzie możliwe w przyszłości zamieszczanie reklam w celu zarobu? o.O Bo myślałem,
że nie, a z twojej wypowiedzi można wywnioskować że nie, ale póóźźniej tak :P


Nie powiem nic ponad to, co zostało już powiedziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:41, Mr.M napisał:

> > Czy możliwe jest umieszczenie adsensów?
>
> Przykro mi, nie rozumiem.

:) Wtrącę się: Podejrzewam, że chodzi o Google Adsense - takie te reklamówki googlowe ;)

Edit: www.Google.pl/AdSense/ :>


Należy również dodać, że niektóre strony mogą dawać te reklamy a niektóre nie. I tutaj wychodzi nierówne traktowanie stron kolektywu. Przykład: fm.gram.pl ma reklamy Google

Brawa dla ekipy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2008 o 09:38, sferis napisał:


Należy również dodać, że niektóre strony mogą dawać te reklamy a niektóre nie. I tutaj wychodzi
nierówne traktowanie stron kolektywu. Przykład: fm.gram.pl ma reklamy Google


o.O Najpierw nie uwierzyłem, ale po odpaleniu Opery (zmodyfikowany Lisek broni się przed 120% reklam :P ) ... Brak słów , normalnie brak słów... >.>
Aż się komentować nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:37, Spaykus napisał:

Przykro mi, nie rozumiem.


http://google.com/adsense

Dnia 06.01.2008 o 19:37, Spaykus napisał:

> Czemu gdy dzis chciałem wrzucić pliki na serwer bg2.gram.pl to pliki nie wrzucały się
w całości?

Czemu pytasz o to tutaj? :)


Y bo jeszcze do niedawna wszystko działało w porządku a teraz coś się chrzani :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 09:38, sferis napisał:

Należy również dodać, że niektóre strony mogą dawać te reklamy a niektóre nie. I tutaj wychodzi
nierówne traktowanie stron kolektywu. Przykład: fm.gram.pl ma reklamy Google

Brawa dla ekipy ;]


Jeśli mówisz, że przykładem jest fm, to znaczy, iż takich stron jest więcej. A to nieprawda. Nasze ustalenia z serwisem CM Rev od zawsze były zindywidualizowane i oparte na wcześniej ustalonych zasadach.

seraphe > od tego jest mail. Prowadzący kontaktują się z nami i wspólnie staramy się rozwiązać problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:55, piotr.kwazi napisał:

Proszę o prędką odpowiedź


Odpowiedź brzmi : przejrzyj topic. Znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania i o wiele więcej, no, ale trzeba CHCIEĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:37, Spaykus napisał:

> Kilka pytan:

Teraz ja .
a) Czy to że nie-pałam-miłością-do-CDP ( choć nie można powiedzieć że nie lubię) to mnie z góry przekreśla z kolektywu, i to że miałem bodaj 2 degrady ?
b)Czy jakby jakiś serwis non-profit o grach się zgłosił (jeden z bardziej odwiedzanych) to w tym przypadku można by było się wymienić bannerami ( nie za dużymi)
c) Czy jak pomysł na stronę będzie dobry , to zaproponujecie jakiś CMS ? (bo gwiazdka * Jeżeli strony nie ma jeszcze w sieci, pozostaw to pole puste sugeruje że można nie mieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.