olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 12:04, seraphe napisał:

Czy istnieje możliwość zmiany struktury jednego pola w bazie danych Wieży? Data się źle
wyświetla...


A dlaczego tu pytasz? :>

Pytam, bo już raz przerabialiśmy tę kwestię. W dokładnie tym wątku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy strona wchodzi do kolektywu, to jest opłacana przez gram.pl (hosting)? Przepraszam za takie pytanie, ale jestem kompletnym laikiem w tym temacie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:48, xbit71 napisał:

Czy gdy strona wchodzi do kolektywu, to jest opłacana przez gram.pl (hosting)? Przepraszam
za takie pytanie, ale jestem kompletnym laikiem w tym temacie. ;d


Tak, dokładnie. Redakcje nie ponoszą kosztów związanych z utrzymaniem strony. A jeszcze mogą liczyć na bonusy i nasze wsparcie marketingowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:42, xbit71 napisał:

Czyli strona nie może być zrobiona na jakimś darmowym hostingu (ugu.pl itd.), bo wtedy
nie da rady zrobić na niej odpowiedniego layoutu?


Jeżeli strona oparta jest o jakiś schemat stworzony na potrzeby określonego hostingu (przyznam, że nie wiem w oparciu o jakie zasady działa ugu), to nie. W każdym innym przypadku - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda strona na darmowym hostingu nie ma mozliwości ustalenia własnego layoutu (ale jeszcze poszukam)... Czyli wychodzi na to, że za stronę trzeba płacić. Szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, przecież jeśli napiszesz własną stronę, to możesz ją wrzucić gdziekolwiek ;) Przecież hosting to tylko miejsce na stronę, a niektóre serwisy po prostu oferują szybką instalację niektórych CMSów - no, chyba że chodzi ci o coś innego - przyznam, że też jestem zielony w tych sprawach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:58, xbit71 napisał:

Każda strona na darmowym hostingu nie ma mozliwości ustalenia własnego layoutu (ale jeszcze
poszukam)... Czyli wychodzi na to, że za stronę trzeba płacić. Szkoda..


Czekaj, bo zacząłem się gubić :D

Część serwisów oferuje sztywny szablon, w oparciu o który musi zostać zbudowana strona (szkielet), vide wordpress. Wtedy layout to właściwie tylko ustawienie odpowiednich grafik w wybranych miejscach. Podobnie jest w przypadku darmowym CMS-ów (np. PHP Fusion).

Jeżeli natomiast sam zrobisz layout i do niego dostosujesz CMS (możesz skorzystać z naszego, autorskiego), to jest inna sprawa.

W obu tych przypadkach - możesz korzystać z naszego hostingu. Tak czy inaczej podstawą jest zawartość merytoryczna strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym zająć się stronką o P:T? Przywrócić ją do stanu używalności itp? Czyt. reaktywować?

Tylko Spayki nie pisz, że nie tu powinienem zapytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:07, seraphe napisał:

Czy mógłbym zająć się stronką o P:T? Przywrócić ją do stanu używalności itp? Czyt. reaktywować?

Tylko Spayki nie pisz, że nie tu powinienem zapytać :P


Hej,

jasne - nie widzę problemu. Ale szczegóły to na maila, hmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 12:12, spider88 napisał:

A co się dzieje z CM Revolution ??

Już od dość dawna , strona jest nie aktywna .

Strona jest aktywna, tylko że nie na serwerach gramowych chyba... a przynajmniej nie na gramowym adresie. Też mnie ciekawi co się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 12:27, Marrbacca napisał:

Strona jest aktywna, tylko że nie na serwerach gramowych chyba... a przynajmniej nie
na gramowym adresie. Też mnie ciekawi co się stało...


Był komunikat że zmieniają serwery , ale nie myślałem że się wyprowadzają . Szkoda że żadnego info nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:11, Piotr Osiak napisał:

Ogarniacie co się stało ze stalker.gram.pl?


Strona została niewłaściwie nadpisana, troszkę czasu zajęło nam odzyskanie kopii zapasowej, ale już jest okej. Dziś, najpóźniej jutro powinna powrócić pod znanym adresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:53, Piterus_Von_Drackus napisał:

Mam takie pytanko. Czy dotarly wiadomosci odemnie? Bo nie mam pojecia co robic w sprawie
ATQ.


Ta którą napisałeś po dłuższej przerwie? Tak, dotarła i odpowiedziałem następnego dnia albo dwa dni późnej. Po weekendzie jakoś, o ile mnie pamięć nie myli. Nie doszedł mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 00:31, Spaykus napisał:

Ta którą napisałeś po dłuższej przerwie? Tak, dotarła i odpowiedziałem następnego
dnia albo dwa dni późnej. Po weekendzie jakoś, o ile mnie pamięć nie myli. Nie doszedł
mail?


Niestety nie. :( Chyba, ze przez przypadek zaznaczylem przy wywalaniu spamu, ale to bardzo malo prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.