olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 20:06, Spaykus napisał:

> Kto będzie się teraz zajmował kolektywem??

Spokojnie, spokojnie i proszę - bez ostrych słów (strasznie nie lubię szastania czasownikami
takimi jak "oszukać").


Jasne, ale musisz przyznać się do zaniedbań...

>Modest-Vermin - jako Prowadzący - dostał ode mnie maila z informacjami

Dnia 06.02.2009 o 20:06, Spaykus napisał:

co, jak, z kim i dlaczego. Nie przekazał nic? :>

Przekazał, nie wiem na jakim etapie jest grafika do KDIII, ale z tego co pisał wnioskuję, że marnie z tym. Wiążę z tym projektem nadzieje, chciałbym aby nie było blamażu... Napisz konkretnie co jest grane. Kto będzie się zajmował kolektywem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 20:15, Kawosz napisał:

Jasne, ale musisz przyznać się do zaniedbań...


A może konkretami, co? Bo wiesz, z całym szacunkiem - włączyłeś się do tych tematów niedawno, z Modestem współpracowałem od samego początku. On był na bieżąco o wszystkim informowany. To co przekazywał Tobie leżało i leży wyłącznie w jego gestii.

Dnia 06.02.2009 o 20:15, Kawosz napisał:

Kto będzie się zajmował kolektywem?


Nie uważam, żeby forum było odpowiednim miejscem do roztrząsania tego typu kwestii. Tak jak powiedziałem - redaktorzy prowadzący zostali poinformowani o szczegółach. Co z tą wiedzą zrobią (zrobili) - to już ich decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 20:21, Spaykus napisał:

A może konkretami, co? Bo wiesz, z całym szacunkiem - włączyłeś się do tych tematów niedawno,
z Modestem współpracowałem od samego początku. On był na bieżąco o wszystkim informowany.
To co przekazywał Tobie leżało i leży wyłącznie w jego gestii.


Skonsultuje się z nim jeszcze raz, bo widzę że się nie zrozumieliśmy...
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest moim zwyczajem pisać o wewnętrznych sprawach na forum (w pełnym tego słowa znaczeniu), aczkolwiek tym razem skuszę się do kilku przemyśleń, bo sprawa przybrała nieco innego charakteru.

Na początek chciałbym wyjaśnić, że współpraca ze Spaykiem układała mi się bardzo dobrze, i myślę, że do tej pory mamy niezły ze sobą kontakt (co pewnie zaprocentowało tą owocną współpracą).

Chłopaczyna zawsze starał się wywiązywać ze swoich obowiązków i robił to sumiennie. Należy pamiętać, że był łącznikiem między firmą a nami, użytkownikami / współpracownikami. Nie do tego (chyba) należało podejmowanie decyzji.

Ja w ogóle w kontaktach, nazwijmy to "zawodowych" nie lubię kierować uwag, pretensji do jednostki. Owszem burzymy relacje zawodowe, ale przy tym burzymy relacje międzyludzkie, partnerskie - całkiem niepotrzebnie.

Także, reasumując żałuję, że Spayki do załogi już nie zależy i reszta też niech żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 21:22, Modest-Vermin napisał:

Nie jest moim zwyczajem pisać o wewnętrznych sprawach na forum (w pełnym tego słowa znaczeniu),
aczkolwiek tym razem skuszę się do kilku przemyśleń, bo sprawa przybrała nieco innego
charakteru.


Przyznam szczerze, że również nigdy tego nie lubiłem i wydaje mi się, że w tej kwestii nic się nie zmieni ;)

Dnia 06.02.2009 o 21:22, Modest-Vermin napisał:

Na początek chciałbym wyjaśnić, że współpraca ze Spaykiem układała mi się bardzo dobrze,
i myślę, że do tej pory mamy niezły ze sobą kontakt (co pewnie zaprocentowało tą owocną
współpracą).


Zgadzam się, również w ten sposób to postrzegam.

Dnia 06.02.2009 o 21:22, Modest-Vermin napisał:

Chłopaczyna zawsze starał się wywiązywać ze swoich obowiązków i robił to sumiennie. Należy
pamiętać, że był łącznikiem między firmą a nami, użytkownikami / współpracownikami. Nie
do tego (chyba) należało podejmowanie decyzji.


To też nie jest do końca tak, ale sprawę wyjaśniłem Wam już mailowo, to - jakby nie było - są nasze wewnętrzne ustalenia.

Dnia 06.02.2009 o 21:22, Modest-Vermin napisał:

Ja w ogóle w kontaktach, nazwijmy to "zawodowych" nie lubię kierować uwag, pretensji
do jednostki. Owszem burzymy relacje zawodowe, ale przy tym burzymy relacje międzyludzkie,
partnerskie - całkiem niepotrzebnie.


Zdecydowanie. I przyznam szczerze, że wysunięty przez Kawosza zarzut oszustwa trochę mną wstrząsnął. Uważam, że ferowanie tego typu wyroków bez dogłębnego zapoznania się z tematem nie jest fair.

Dnia 06.02.2009 o 21:22, Modest-Vermin napisał:

Także, reasumując żałuję, że Spayki do załogi już nie zależy i reszta też niech żałuje
:)


Oj tam, przesadzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 23:14, Spaykus napisał:

Zdecydowanie. I przyznam szczerze, że wysunięty przez Kawosza zarzut oszustwa trochę
mną wstrząsnął. Uważam, że ferowanie tego typu wyroków bez dogłębnego zapoznania się
z tematem nie jest fair.

{usunięto treść}
Jedno mogę przyznać - więcej dystansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś z ekipy jakiejś innej strony podpowiedzieć, jak wstawić filmik z youtube do newsa w gramowym CMSie? Nie mam jeszcze maila Laida i nie mogę tego z nim skonsultować :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:53, Laska-z-Polski napisał:

A może mi ktoś z ekipy jakiejś innej strony podpowiedzieć, jak wstawić filmik z youtube
do newsa w gramowym CMSie? Nie mam jeszcze maila Laida i nie mogę tego z nim skonsultować :/.

W CMSie, w części Main masz taką ikonkę Source. Klikasz i tam wklejasz kod HTML z YT. Pamiętaj o dodaniu <center> przed kodem i </center> na końcu kodu, głównie po to, aby film był wyjustowany na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:08, kszymon0 napisał:

Ile się czeka tak mniej więcej na odpowiedź odnośnie akceptacji strony przez Gram.pl?


Zleży od ilości zajęć jaką ma ekipa Gramu. Tak przeważnie się czekało z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:14, Modest-Vermin napisał:

Piotr Szyfter zajmuję się teraz Kolektywem. Nie jestem na bieżąco z tym forum ale z pewnością
to tutejszy Laid back.


Podałbyś może do niego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 16:45, seraphe napisał:

Czy zmianę layoutu trzeba konsultować?


Jak nie jest własnością Gramu to nie musisz się konsultować... Przynajmniej tak mi się zdaje...

Tu masz maila do Laida piotr.szyfter(at)gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:29, Boto18 napisał:

Parę dni temu wysłałem zgłoszenie na prowadzącego, tak kiedy mniej więcej mogę doczekać
sie odpowiedzi?


Osoba odpowiedzialna za kolektyw ma trochę więcej zajęć niż tylko to. W związku z tym polecałbym uzbroić się w cierpliwość, a odpowiedź na pewno z czasem uzyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.