olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Kolektyw is down... i nic więcej nie wiadomo. Bo tak jak napisałem powyżej - z tego co sprawdzałem tylko jedna strona działa. Może ktoś z prowadzących strony lub też gram.pl wie coś więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do opiekuna, sam też nie wiem co się stało.

ps. Jesteśmy super poinformowani :) Ktoś mógł nam chociaż coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 13:43, Banned napisał:

Napisałem do opiekuna, sam też nie wiem co się stało.


Hmm... Lukas się nie popisał... A może sprawy Community go za bardzo przygniotły? :)

Dnia 19.08.2013 o 13:43, Banned napisał:

ps. Jesteśmy super poinformowani :) Ktoś mógł nam chociaż coś napisać.


No niestety... Kiedyś było w miarę aktywne forum ludzi zrzeszonych w Kolektywie, gdzie się udzielali ludzie z Gram.pl zarówno ci od technikaliów (opiekun serwera, programiści) jak i od biurokracji (czyt. opiekun społeczności). No niestety trzeba się pogodzić, że teraz jedyną formą wsparcia jest (było ??) miejsce na serwerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 21:33, Banned napisał:

Resident Evil działa, ale czekam na wyjaśnienie.

Kochani, byłem na urlopie do wczoraj. Nawet telefon łapał sieć tylko sporadycznie.
Reszta teamu w panice gamescomowej, bo w nocy wyruszała grupa uderzeniowa.
Staram się poodgarniać wszystko z dwóch tygodni, ale złośliwie mnóstwo tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 11:30, Lucas_the_Great napisał:

> Resident Evil działa, ale czekam na wyjaśnienie.
Kochani, byłem na urlopie do wczoraj. Nawet telefon łapał sieć tylko sporadycznie.
Reszta teamu w panice gamescomowej, bo w nocy wyruszała grupa uderzeniowa.
Staram się poodgarniać wszystko z dwóch tygodni, ale złośliwie mnóstwo tego...


I będziemy mieli jakieś info w sprawie padniętego Kolektywu? Akademia już prawie tydzień leży i kwiczy, a mi na FB ludzie się dopominają o informacje co się dzieje z Akademią Titan Quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę stronę w koletywie o Project Eternity. Chciałbym zapytać prowadzących strony w Kolektywie albo kogoś z ekipy technicznej: jak wygląda sprawa z publikowaniem wieści ze stron na stronie kolektywu?

Pominąwszy już, że występuje jakiś błąd, który powiela i przypisuje wieść chyba z każdej strony stronie o SWAT 4, to część wieści jest publikowana automatycznie, a część tylko (z tego, co zaobserwowałem) raz dziennie, a czasem wcale.

Jak to w praktyce działa? Jest jakiś automatyczny mechanizm, który można zastosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część stron leży od około tygodnia. Sam fakt wyłożenia się nie jest zaskakujący, ale to ile zajmuje przywrócenie działania już tak. Czy ktoś w ogóle się tym zajmuje?

Jaki jest sens tworzenia takich społeczności i oferowania im miejsca, jeśli się potem o to nie dba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie ostatnio mało co działa dobrze, a kontaktu z górą nijak nie da się nawiązać. Natomiast zawsze powtarzałem, że jak jakaś strona trafi do kolektywu, to szybko zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że pojawi się nowa wersja kolektywu. Powiem szczerze, że mnie samego bardzo niepokoi fakt, że został pozostawiony tak naprawdę... sam sobie i zarasta, mimo że był naprawdę dobrym miejscem swego czasu i spędzałem na przeglądaniu go wiele chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do obsługi kolektywu.
Panowie, to bardzo nieprofesjonalne co robicie w tej chwili. Nie wiemy co sie dzieje ze stronami kolektywu. Wypadałoby poinformować m.in swoich klientów o sytuacji. Jesteśmy traktowani niepoważnie. Z każdą chwilą tracimy swoich użytkowników gdyż myślą, że strony zostały zlikwidowane i być może już dodali inne serwisy do ulubionych. Administratorzy stron w kolektywie zaczynają się zastanawiać czy nie opuścić gramu.
Opublikowanie krótkiej informacji to żaden wysiłek. Pomyśleć ile w naszych oczach straciliście i jakie mogą być tego konsekwencje? Nie było warto.
Przeprosiny będą na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.