olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 20:53, Joorg napisał:

Mam pytanie: Czy jak ktoś nie ma jeszcze gotowej strony do kolektywu, to nie ma szans na uzyskanie
współpracy? Czy to tylko zmniejsza szanse?


Wiesz, już niejednokrotnie pisałem, że najlepiej jest przysłać gotowy, kompletny projekt. Ale oczywiście nie jest to obowiązkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zatem zrobić, aby „nawiązać” z wami współpracę? Czy wystarczy przedstawić wam projekt graficzny i treść jaką chcę umieścić na stronie?

Czy można zgłosić stronę do kolektywu 2 razy (przypuśćmy, że raz ją odrzucicie) i czy można swoje zgłoszenie wycofać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:22, Spaykus napisał:

jeśli mieliśmy już kontakt to po prostu, na mojego maila :)

Formularz już wysłany i czekam na odp ;) Wysyłałem ci już mejla ale mam ciągle napis "Trwa wysyłanie wiadomości..." (tak już 10 minut :P ). Nie widzę też sensu zakładania nowego adresu na wysłanie jednego mejla. Na pewno nie można inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:04, Pete12 napisał:

Po prostu nie chcę żeby mój programista robił 2 razy tą samą pracę (na wasz i jakiś inny, darmowy
CMS).


wszystko zaczyna się od pomysłu, jeśli on będzie ciekawy to nawet bez gotowej strony gram.pl powie ci "tak, ale chcemy jakieś konkrety" i wtedy dajesz to co masz czyli np. projekt strony, choć by w jpg, bo nie liczy się tutaj "technika i zaawansowanie", ale projekt i chęci - przynajmniej tak myślę i mam nadzieje, że Spaykus to potwierdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:34, AQ22 napisał:

> jeśli mieliśmy już kontakt to po prostu, na mojego maila :)
Formularz już wysłany i czekam na odp ;) Wysyłałem ci już mejla ale mam ciągle napis "Trwa
wysyłanie wiadomości..." (tak już 10 minut :P ). Nie widzę też sensu zakładania nowego adresu
na wysłanie jednego mejla. Na pewno nie można inaczej?


Proponuję jednak wysyłkę za pośrednictwem formularza, skoro masz problemy z pocztą :]

syriusz.b: potwierdzam... W części przynajmniej ;) Oczywiście "technika i zaawansowanie" też się liczy. Jednak fakt - nawet jeśli projekt będzie opisowo bardzo dobry, to już w pierwszym mailu od nas otrzymasz prośbę o przesłanie adresu, pod którym można będzie zobaczyć grafikę oraz przykładowe teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:36, syriusz.b napisał:

to nawet bez gotowej strony gram.pl
powie ci "tak, ale chcemy jakieś konkrety" i wtedy dajesz to co masz czyli np. projekt strony,
choć by w jpg, bo nie liczy się tutaj "technika i zaawansowanie", ale projekt i chęci - przynajmniej
tak myślę i mam nadzieje, że Spaykus to potwierdza :)


Problem w tym że to nie wygląda tak że zapraszasz Spaykusa na kawę i pytasz się, Ty mogę prowadzić o tej grze strone? Jasne ale pokaż mi konkrety. Wtedy zamawiasz mu coś mocniejszego, od alkoholu chłop ma już przeszklone oczy, wtedy pokazujesz mu projekt on nic nie widzi więc się nie zgodzi.
Nawet gdyby szefunio miał w oczach mgłę to serwis który starasz się przeforsować musi być tak idealny że przebije tymczasową niedyspozycję wizualną spaykusa. Tak więc do każdego pytania mogą powiedzieć "tak, ale.." no chyba że oprócz Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:40, Spaykus napisał:

Proponuję jednak wysyłkę za pośrednictwem formularza, skoro masz problemy z pocztą :]

Czyli mogę ominąć to, co tam jest i dać info? Bo nie widzę potrzeby wypełniać to od początku-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmyyy... jeśli jest taka możliwość, to wycofuje swoje zgłoszenie. Stronę zgłosiłem pochopnie, a ta nie była rozbudowana. Dalej będzie działać, a ja i reszta redaktorów zajmie się treścią, aby umieścić ja na nowej stronie w CMSie.

Projekt graficzny (w *.png – jpg jakoś nie lubię xD) w opracowaniu. Wyślę formularz jak tylko skończę.

I jeszcze jedno pytanie. Czy jak będę wysyłał nowy formularz to mam zawrzeć tam treść WSZYSTKICH artykułów? No bo rozumiem, że projekt graficzny dąć mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:40, Spaykus napisał:

syriusz.b: potwierdzam... W części przynajmniej ;) Oczywiście "technika i zaawansowanie"
też się liczy. Jednak fakt - nawet jeśli projekt będzie opisowo bardzo dobry, to już w pierwszym
mailu od nas otrzymasz prośbę o przesłanie adresu, pod którym można będzie zobaczyć grafikę
oraz przykładowe teksty.


no oczywiście, że technika też jest ważna, ale mi chodziło o to, że często forumowicze, którzy mają świetne pomysły nie wysyłają go nawet, tylko czekają na "zbawienie", bo np. nie potrafią php, a przecież jak pomysł jest super i świetny to zawsze można zrobić tyle na ilę się da radę i tyle ile wystarczy na początek, a jeśli pomysł zostanie zaakceptowany, to wtedy dopracowuje się tą "techniczną" stronę projektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:42, AQ22 napisał:

Czyli mogę ominąć to, co tam jest i dać info? Bo nie widzę potrzeby wypełniać to od początku-.-


Możesz, pamiętam o temacie :)


Pete12: Okej, nie naciskamy. Działaj jak Blizzard i wyślij projekt, kiedy naprawdę będzie gotowy.
Wszystkich artów nie podsyłaj, nie będziemy przebijać się przecież przez dziesiątki tekstów :) Chodzi po prostu o to, żeby zobaczyć jakim piórem/piórami dysponujesz/dysponujecie :) Myślę, że 2-3 teksty wystarczą.

syriusz.b: powiem jeszcze inaczej - jeśli projekt jest naprawdę super, to nawet ten programista się znajdzie i pomoże przy domknięciu serwisu od strony technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:55, Spaykus napisał:

syriusz.b: powiem jeszcze inaczej - jeśli projekt jest naprawdę super, to nawet ten
programista się znajdzie i pomoże przy domknięciu serwisu od strony technicznej.


no, dlatego mówiłem o tym pomyśle przed chwilą, żeby innych zachęcić :) Nie wiem czy mogę mówić, przełożony mnie nie upoważnił :p, ale sam jestem zaangażowany w jeden projekt, który jest zgłoszony do kolektywu i pomagam jednej osobie z tego forum i on też jak zgłaszał stronę to nie prezentował już gotowego kodu, gdzieś na innym hostingu darmowy, tylko też zaczęło się od pomysłu (swoją drogą bardzo dobrego :p). Dlatego mówię: można? mooożnaaaa :) I to ma być taką zachętą dla tych co nie wiedzą co robić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:55, Spaykus napisał:

Możesz, pamiętam o temacie :)

Wysłałem formularz zgłoszeniowy z wyglądem stronki. Nie dało się włożyć pliku to dąłem link. Może zerkniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 21:55, Spaykus napisał:

syriusz.b: powiem jeszcze inaczej - jeśli projekt jest naprawdę super, to nawet ten
programista się znajdzie i pomoże przy domknięciu serwisu od strony technicznej.


Hmm... A czy mój projekt jest tak dobry (zaraz pójdą teksty, a jutro rano prześlę Ci rozkład strony [taki w paincie - nie mam zamiaru czekać, aż nasz grafik się zgłosi ;)])?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:09, Lamb3rt napisał:

Hmm... A czy mój projekt jest tak dobry (zaraz pójdą teksty, a jutro rano prześlę Ci rozkład
strony [taki w paincie - nie mam zamiaru czekać, aż nasz grafik się zgłosi ;)])?


Do mnie też możesz posłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:05, L0RENS napisał:

Mi sie podoba rtsarea.gram.pl a wam?


stronka, jak stronka :) Jakoś nigdy nie byłem jej "stałym bywalcem" teraz też nie zamierzam :p Aczkolwiek przyznać się muszę, że ostatnio często zaglądam do Strefy MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 22:12, Modest-Vermin napisał:

Do mnie też możesz posłać :)


Hola, hola :P A po co Ci to? :) [teoria spiskowa]Chcesz mnie szpiegować, taaak? Chcesz pozbyć się konkurencji (miejsce na serwerze kolektywu...)[/teoria spiskowa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:13, syriusz.b napisał:

stronka, jak stronka :) Jakoś nigdy nie byłem jej "stałym bywalcem" teraz też nie zamierzam
:p Aczkolwiek przyznać się muszę, że ostatnio często zaglądam do Strefy MMO


Ja tez tam nie zagladam ;/
Czesto bywam na diablo2.gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:14, Lamb3rt napisał:

Hola, hola :P A po co Ci to? :) [teoria spiskowa]Chcesz mnie szpiegować, taaak? Chcesz pozbyć
się konkurencji [/teoria spiskowa]


Ee tak tylko z ciekawości :) Nie ma to jak obiektywne oko :)

Dnia 19.06.2007 o 22:14, Lamb3rt napisał:

(miejsce na serwerze kolektywu...)


<rozpycha się> No im więcej tym lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.