olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 12:34, Pete12 napisał:

I co ja mam zrobić żeby uzyskać odpowiedź? ;]


Uzyskać odpowiedź na co? Jeśli na zgłoszenie wysłane za pośrednictwem formularza kolektywowego, to już na nie odpowiedziałem. Jeśli natomiast na Twoje poprzednie pytanie zadane na forum, to moja propozycja jest następująca - wrzuć po prostu te teksty na jakiś darmowy serwer i wyślij do nas linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie:
Czy adresy stron z kolektywu mogły by sie pojawiać u wszystkich, którzy je prowadzą, a nie tylko u szefa, i jego zastępcy?,
Bo z tego co wiem, to tylko u tych dwóch....
I jakie są zatem przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:50, cedricek napisał:

Ja mam takie małe pytanie:
Czy adresy stron z kolektywu mogły by sie pojawiać u wszystkich, którzy je prowadzą, a nie
tylko u szefa, i jego zastępcy?,
Bo z tego co wiem, to tylko u tych dwóch....
I jakie są zatem przeciwwskazania?


Nie, tylko u Prowadzącego oraz wyznaczonego przez niego zastępcy. I kropka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:45, Spaykus napisał:

> I co ja mam zrobić żeby uzyskać odpowiedź? ;]

Uzyskać odpowiedź na co? Jeśli na zgłoszenie wysłane za pośrednictwem formularza kolektywowego,
to już na nie odpowiedziałem. Jeśli natomiast na Twoje poprzednie pytanie zadane na forum,
to moja propozycja jest następująca - wrzuć po prostu te teksty na jakiś darmowy serwer i wyślij
do nas linki.

Chodziło o moje poprzednie pytanie zadane na forum ;].

A na pewno nie mogę dać ich tak w takiej formie ;) ( http://www.brickshelf.com/gallery/Tenir/Stuff/nocne_elfy.doc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 13:13, Pete12 napisał:

Chodziło o moje poprzednie pytanie zadane na forum ;].


No to już Ci odpowiedziałem :)

Dnia 23.06.2007 o 13:13, Pete12 napisał:


A na pewno nie mogę dać ich tak w takiej formie ;) ( http://www.brickshelf.com/gallery/Tenir/Stuff/nocne_elfy.doc)?


Ech, okej. Wyślij mi proszę na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:58, Spaykus napisał:

Nie, tylko u Prowadzącego oraz wyznaczonego przez niego zastępcy. I kropka :]


A może przecinek ;)
Chciałbym (nie tylko ja, oczywiście) aby każdy pracownik danej strony miał podpis, np. jeśli ktoś jest odpowiedzialny za newsy to miałby: mmo.gram.pl (newsman). A nie tak jak dotychczas admin i jego zastępca...
Mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 13:21, Obi-wan Kenobii napisał:

> Nie, tylko u Prowadzącego oraz wyznaczonego przez niego zastępcy. I kropka :]

A może przecinek ;)
Chciałbym (nie tylko ja, oczywiście) aby każdy pracownik danej strony miał podpis, np. jeśli
ktoś jest odpowiedzialny za newsy to miałby: mmo.gram.pl (newsman). A nie tak jak dotychczas
admin i jego zastępca...
Mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie :)


Przykro mi, ale są pewne ustalenia, których nie zamierzamy zmieniać.
Jeśli dana osoba pisze - dajmy na to - jednego newsa miesięcznie, to czy też powinien dostać specjalny status? A jeśli pisze dwa, trzy i tak dalej?
Wyróżnienie zielonymi statusami jest równoznaczne z faktem, iż legitymująca się nim osoba jest współpracownikiem gram.pl.
Rangi dla członków poszczególnych redakcji można natomiast przyznawać na wewnętrznych forach stron kolektywowych. Ale to już pozostaje w gestii Prowadzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Gdyby tak było, to połowa piszących na forum (przenośnia gdyby co) miała napis, to co? I tak pewnie niedługo straci na wartości, widząc ,ile stronek chce się załapać do kolektywu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

j?

Dnia 23.06.2007 o 13:28, Spaykus napisał:

Wyróżnienie zielonymi statusami jest równoznaczne z faktem, iż legitymująca się nim osoba jest
współpracownikiem gram.pl.


Tak, ale jakby nie patrzeć, to cała redakcja robiąca tę stronę na kolektywie jest współpracownikiem Gram.pl, a wiec z logicznego punktu widzenia powinna mieć napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spayki, z tym mejlem to jakiś niewypał. Mi ciągle coś nawala. Mam nadzieje że dostanę się do kolektywu i jednocześnie dostanę jakąś porządną skrzynkę.
Gdyby sie udało wymieniłbym mejla, na którym zarejestrowałem konto( z pomocą moderatorów oczywiście, bo jak potwierdzę zmianę, na mejlu, do którego dostępu nie mam -.-'' ) i wtedy powinno się wszystko ułatwić ,na razie klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:23, cedricek napisał:

Tak, ale jakby nie patrzeć, to cała redakcja robiąca tę stronę na kolektywie jest współpracownikiem
Gram.pl, a wiec z logicznego punktu widzenia powinna mieć napisy.

Nie, nie jest tak jak mówisz. Osoba pisząca newsy albo robiąca grafikę jest współpracownikiem XYZ.gram.pl, nie bezpośrednio gram.pl.

AQ22> To załóż nową skrzynkę pocztową na jakimś dobrym, darmowym serwerze i wyślij maila. Nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:27, Spaykus napisał:

AQ22> To załóż nową skrzynkę pocztową na jakimś dobrym, darmowym serwerze i wyślij maila.
Nie widzę problemu.

A ty mi znowu odpowiesz na tego ,na którym mam zarejestrowane konto?
Poradzi mi ktoś jakiś dobry? Miło by było z jakimś linkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:30, AQ22 napisał:

A ty mi znowu odpowiesz na tego ,na którym mam zarejestrowane konto?
Poradzi mi ktoś jakiś dobry? Miło by było z jakimś linkiem ;)


Gmail - najlepsza darmowa skrzynka :) - www.gmail.com
o2.pl - polska dobra :) - www.o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:30, AQ22 napisał:

Poradzi mi ktoś jakiś dobry? Miło by było z jakimś linkiem ;)


Polecam www.gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:30, AQ22 napisał:

> AQ22> To załóż nową skrzynkę pocztową na jakimś dobrym, darmowym serwerze i wyślij
maila.
> Nie widzę problemu.
A ty mi znowu odpowiesz na tego ,na którym mam zarejestrowane konto?
Poradzi mi ktoś jakiś dobry? Miło by było z jakimś linkiem ;)


No tak, odpowiadam na tego, z którego się ze mną kontaktowałeś dotychczas.

Co do wyboru (który zasugerował Modest), to powiem tak - o2 często "wraca" albo w ogóle nie dochodzi. Gmail nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:27, Spaykus napisał:

> Tak, ale jakby nie patrzeć, to cała redakcja robiąca tę stronę na kolektywie jest współpracownikiem

> Gram.pl, a wiec z logicznego punktu widzenia powinna mieć napisy.
>
Nie, nie jest tak jak mówisz. Osoba pisząca newsy albo robiąca grafikę jest współpracownikiem
XYZ.gram.pl, nie bezpośrednio gram.pl.


No.... możliwe.
Ja to wziąłem trochę z filozoficznego punktu widzenia, który mówi, ze to wszystko jest ze sobą powiązane.
Także według tego punktu widzenia redaktor naczelny jest tak samo powiązany z Grammem jak i zwykły, co oczywiście nie musi być prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:35, cedricek napisał:

Także według tego punktu widzenia redaktor naczelny jest tak samo powiązany z Grammem jak i
zwykły, co oczywiście nie musi być prawdą.


Ale ten zwykły jest bardziej skrępowany a jego linę trzyma prowadzący a nie cd projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:57, lukesky16 napisał:

A czy macie jakiś okreslony czas na przygotowanie, czy musicie zmieścić się w czasie określonym
przez gram.pl?


Po pierwsze "primo" to moja stronka już dawno działa. Coś nie doinformowany jesteś...
Po drugie "primo" nie mieliśmy wyznaczonego twardego terminu. Ruszamy jak jesteśmy gotowi i tyle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.