olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2008 o 21:30, Modest-Vermin napisał:

To brzmi jak aluzja do samego siebie.


Bo po trochę jest to aluzja do samego siebie, Ciebie nikt po nocach nie ciągał na takie spotkanka, więc nie wiesz jak to jest, a może i wiesz tylko z uporem maniaka udajesz, że nie wiesz - trochę od Ciebie na gg wyciągnąłem informacji i co nieco wiem, ale nie wtrącam się w Twoje sprawy, zachowujesz się jak chorągiewka na wietrze - jak wiatr powieje to tak mówisz. Popracuj nad swoim charakterkiem.

Zarzucono mi kłamstwo, że umieszczam nieprawdziwe i oczerniające informacje zarówno o pracownikach gram.pl jak i pracy w gram.pl, że piszę nieprawdę, dlatego mam prawo się bronić - to nie moja wina, że pracownicy gram.pl tak się zachowują.

Dnia 19.01.2008 o 21:30, Modest-Vermin napisał:

Wiesz, powoli mnie śmieszy co ty wypisujesz. Idź do mamy,
niech cie przytuli, wypłacz się na ramieniu, może to pomoże.


Dzięki za "przyjacielską" poradę - jak pójdę z tym do mamy, to ona już będzie wiedziała co ma z tym zrobić :))

Dnia 19.01.2008 o 21:30, Modest-Vermin napisał:

Jeśli ktoś komuś zwraca uwagę na to jak postąpił i prosił, to osoba inteligentna powinna sobie poradzić z
pohamowaniem swoich ambicji i zakończyć, bo idąc tym tokiem myślenia bez końca można rozmawiać.


Jak mówię to jest forum - mam prawo każdemu odpowiedzieć jeśli ktoś coś napisał, poza tym nie przyjmuję takich odpowiedzi na forum skierowanych do mnie bez możliwości odpisania, jeśli nie chcesz, abym Ci odpisywał to po prostu nie pisz, wówczas nie będziesz miał odpowiedzi. :) Nie przypominam sobie, abym Cię zaczepiał bez powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 22:28, Kamil.i.Maciek napisał:

Bo po trochę jest to aluzja do samego siebie, Ciebie nikt po nocach nie ciągał na takie spotkanka,
więc nie wiesz jak to jest, a może i wiesz tylko z uporem maniaka udajesz, że nie wiesz - trochę
od Ciebie na gg wyciągnąłem informacji i co nieco wiem, ale nie wtrącam się w Twoje sprawy,
zachowujesz się jak chorągiewka na wietrze - jak wiatr powieje to tak mówisz. Popracuj nad
swoim charakterkiem.


Ty ode mnie informacje wyciągnąłeś? Zawsze mówię to co chce powiedzieć i wiem co mówię, ja wszystkim dookoła się nie wyżalam. Naprawdę nie patrz na innych przez pryzmat swojego ja. Poza tym kto tu jest maniakiem? Mama chyba klapsa musi dać bo dzieciątko się rozbestwia. Tamta sprawa chyba zamknięta i nie do niej się odnoszę. To ty się zachowujesz jak zapłakany dziecko, który za wszelką cenę chce wszystkim dopiec którzy cie "zranili" xD I uważaj do kogo tym tonem gówniarzu, bo ja inaczej sprawy załatwiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modest wyluzuj trochę.

Kamil.i.Maciek i Sferis

Dajcie sobie spokój bo naprawdę to nie ma sensu. Tracicie czas i nerwy nic tym nie wskóracie, a możecie ten czas i siły wykorzystać na rozwój Waszych serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zajmujesz się kolektywem, mam do Ciebie pytanie. :)
Powiedzmy, że ktoś chcę założyć stronę o kolektywie - czyli w tym celu powinien wysłać maila na adres kolektywu. I tu moje pytanie: Co powinno się znaleźć w takim mailu oprócz garści projektów i tekstów? Nic nie stoi na przeszkodzie, by je załączyć do listu, spakowane w rar/zip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powinno się znaleźć w takim mailu oprócz garści projektów

Dnia 21.01.2008 o 17:01, WorldWar3PL napisał:

i tekstów? Nic nie stoi na przeszkodzie, by je załączyć do listu, spakowane w rar/zip?


Gdy wejdziesz na stronę kolektywu, u dołu ekranu masz napis "Wyślij zgłoszenie" lub coś w tym stylu. Kiedy na to klikniesz, wyskoczy Ci formularz, który możesz wysłać. No i tam masz pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 17:01, WorldWar3PL napisał:

Jako, że zajmujesz się kolektywem, mam do Ciebie pytanie. :)
Powiedzmy, że ktoś chcę założyć stronę o kolektywie - czyli w tym celu powinien wysłać maila
na adres kolektywu. I tu moje pytanie: Co powinno się znaleźć w takim mailu oprócz garści projektów
i tekstów? Nic nie stoi na przeszkodzie, by je załączyć do listu, spakowane w rar/zip?


Na stronie http://kolektyw.gram.pl/form.php znajdziesz formularz, za pośrednictwem którego możesz wysłać zgłoszenie. Co do plików - zawsze można podać link. Nie ukrywam, iż najbardziej komfortową sytuacją jest zamieszczenie adresu już wiszącej w sieci strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardziej rażące jest wyzywanie kogoś od gówniarza niż całkiem z humorem pisana krytyka w wykonaniu Kamila. Jego pouczasz a sam się zachowujesz jak bufon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Sol... łatwo jest nakłamać i podpisać się imieniem i nazwiskiem pod kłamstwami, zresztą już nie po raz pierwszy, gorzej jest wyplątać się z sieci kłamstw...

Naprawdę? Nie masz nam nic do powiedzenia? Nie wiesz, co człowiek w takim momencie powinien powiedzieć?
Nic nie powiesz chłopakom z kolektywu?
A może pozwolisz odtworzyć nagranie i będziesz chciała się obronić?

Specjalistko do spraw Community czekamy na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:42, HEB napisał:

A tak wogule to co się robi na kolektywie na gram.pl ?


dołącza się, coś się porobi, potem się odchodzi i prowadzi wojny z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Można też odejść bez wojen, albo (o zgrozo!) zostać i mieć sie dobrze ;]

HEB---> kolektyw to zrzeszenie ludzi prowadzących strony o różnych grach pod patronatem gram.pl

Kamil i Maciek---> ja nie wiem co Ty teraz uskuteczniasz... jakaś zemsta, czy co? To już nie jest nawet krytyka, nie sądzę, żeby forum było odpowiednim miejscem do wypowiedz takie jak ta ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:44, Grond napisał:

> A tak wogule to co się robi na kolektywie na gram.pl ?

dołącza się, coś się porobi, potem się odchodzi i prowadzi wojny z gram.pl



Ale śmieszne..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:50, Budo napisał:

/.../

Można też odejść bez wojen, albo (o zgrozo!) zostać i mieć sie dobrze ;]

HEB---> kolektyw to zrzeszenie ludzi prowadzących strony o różnych grach pod patronatem
gram.pl

Kamil i Maciek---> ja nie wiem co Ty teraz uskuteczniasz... jakaś zemsta, czy co? To już
nie jest nawet krytyka, nie sądzę, żeby forum było odpowiednim miejscem do wypowiedz takie
jak ta ostatnia.


Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:50, Budo napisał:

Kamil i Maciek---> ja nie wiem co Ty teraz uskuteczniasz... jakaś zemsta, czy co? To już
nie jest nawet krytyka, nie sądzę, żeby forum było odpowiednim miejscem do wypowiedz takie
jak ta ostatnia.


To nie zemsta, to wołanie do sumienia i prośba o opamiętanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:02, Kamil.i.Maciek napisał:

Haki, haczyki ups... rybka chwyciła :D Bo widzisz ja mam nagranko z tego spotkanka, tak przez przypadek mp3 mi się włączył i nie przypuszczam, aby to nagranko komukolwiek się spodobało, ale jeśli sobie życzysz mogę je puścić - jest to ponad cztery godziny wspaniałej zabawy, coś w rodzaju "być, albo nie być" :)


Tak sie z "zawodowej" ciekawości wtrącę. Zastanawiam sie czy miałeś zgodę na nagrywanie tej rozmowy. Chyba zdajesz sobie sprawę, że upublicznienie takiej "taśmy" bez zgody osób nagrywanych stoi w sprzeczności z obowiązującym prawem? Radziłbym się nie zagłębiac w tematykę i nie grozić, bo to nie jest zabawa dzieci w piaskownicy. Ten "przez przypadek" trąci myszką, jak to sie mówi i lekko naciągane jest.

Dnia 18.01.2008 o 19:02, Kamil.i.Maciek napisał:

To nie zemsta, to wołanie do sumienia i prośba o opamiętanie się.


Sorki, ale chyba juz tylko Ty tak to widzisz. Dla postronnego obserwatora to po prostu wylewanie pomyj. Bez celu, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 17:48, Spaykus napisał:

Na stronie http://kolektyw.gram.pl/form.php znajdziesz formularz, za pośrednictwem którego
możesz wysłać zgłoszenie. Co do plików - zawsze można podać link. Nie ukrywam, iż najbardziej
komfortową sytuacją jest zamieszczenie adresu już wiszącej w sieci strony.

Czyli gorzej, jak ktoś takiej strony jeszcze nie ma? Oj ;-) Ale jakoś poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.