olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 20:51, Wojman napisał:

Miales szanse na poprawe, problem wiele razy juz wyjasniano. A Ty nadal robisz to co do tej
pory. Zatem zegnamy sie - BAN.


Żal.pl

- Zlikwidowałeś moje konto za kłamstwa Soleili?

Wiem dlaczego ich tak bardzo zabolał ten kawowar, ponieważ mam dwóch świadków, że byłem przetrzymywany do późnych godzin wieczornych na wrześniowym spotkaniu, że to spotkanie było prawdą i, że naprawdę istniało. Jedną z tych osób jest młody pracownik w czarnej koszulce Wiedźmina, który naprawił syczący kawowar oraz Pani, która chciała posprzątać kuchnię i nie mogła tego zrobić przez wiele godzin - w końcu poszła do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i patrzcie jaki to jest super specjalista z tej Soleili do spraw Community - idzie po najmniejszej linii oporu, najlepiej niech idzie z powrotem te paczki pakować, tam będzie mniej toksyczna i mniej szkodliwa dla reputacji firmy gram.pl jak i CD Projekt.

Największy manipulant jakiego spotkałem w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 01:06, kamilimaciek1 napisał:

> Miales szanse na poprawe, problem wiele razy juz wyjasniano. A Ty nadal robisz to co do
tej
> pory. Zatem zegnamy sie - BAN.

Żal.pl


Chłopie daj sobie spokój... Widzę, że lubisz paplać się w bagnie, ale nie rób bagna z Forum...

Dnia 22.01.2008 o 01:06, kamilimaciek1 napisał:

- Zlikwidowałeś moje konto za kłamstwa Soleili?

Konto miałeś zlikwidowane za swoje zachowanie...

Mam do Ciebie takie pytanie. Czemu zachowujesz się jak dziecko Neo. Po twoim tu zachowaniu nie wróżę dobrych układów w twoim życiu...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 10:49, Wojman napisał:

Nie bede sie wdawal w dyskusje na forum. Do widzenia - BAN.


Bo nie masz racji!

Nie odpisaliście na moją propozycję i nie pozwoliliście puścić nagrania więc nie znacie prawdy. Dlatego WOjman nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 16:12, kim2 napisał:


Czy możesz przestać tą bezsensowną "konferencję" to jest jedynie sprawa twoja oraz firmy CD - Projekt, nie sądzisz że to trochę bez sensu tu się wypowiadać i oskarżać firmę, myślę że nie powinieneś załatwiać tej sprawy publicznie, zresztą już sobie zarobiłeś, i uważam że Wojman słusznie dał ci tego bana. I tu już nie chodzi jak było z tą sprawą, tu chodzi o twoje naganne zachowanie na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:27, TYHE napisał:

Jak dla mnie to bardziej rażące jest wyzywanie kogoś od gówniarza niż całkiem z humorem pisana
krytyka w wykonaniu Kamila. Jego pouczasz a sam się zachowujesz jak bufon.


A dla mnie bardziej rażące są osoby trzecie wcinające się. Co do mnie, nie pozwolę sobie wmawiać bzdur, co innego gdyby to było prawdą, mogę być tu zbanowany na wieki, ale nie pozwolę by ktokolwiek mnie dyskredytował. Użyję wszelkich środków by rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiednio "wynagrodzić" osobę szkalującą mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:00, HumanGhost napisał:

Tak sie z "zawodowej" ciekawości wtrącę. Zastanawiam sie czy miałeś zgodę na nagrywanie tej
rozmowy. Chyba zdajesz sobie sprawę, że upublicznienie takiej "taśmy" bez zgody osób nagrywanych
stoi w sprzeczności z obowiązującym prawem? Radziłbym się nie zagłębiac w tematykę i nie grozić,
bo to nie jest zabawa dzieci w piaskownicy. Ten "przez przypadek" trąci myszką, jak to sie
mówi i lekko naciągane jest.


Stoi w sprzeczności z prawem a dokladnie narusza Art. 212 & 1 Kodeksu Karnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 19:14, Modest-Vermin napisał:

A dla mnie bardziej rażące są osoby trzecie wcinające się. Co do mnie, nie pozwolę sobie wmawiać
bzdur, co innego gdyby to było prawdą, mogę być tu zbanowany na wieki, ale nie pozwolę by ktokolwiek
mnie dyskredytował. Użyję wszelkich środków by rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiednio "wynagrodzić"
osobę szkalującą mnie.


Modest wyluzuj, bo te zmienne wiatry ze wschodu na zachód, z zachodu na wschód spowodują zmiany klimatyczne na ziemi i jeszcze w to wszystko piorun trzaśnie. Tak się na mnie denerwujesz jakbym powiedział o czym rozmawialiśmy :P A przecież inni ludzie nie mają rentgena w oczach - nie umieją prześwietlać naszych gg ;] Nie pękaj o to swoje dobre imię, gg u KiMa jest jak bank szwajcarski :D Nie martw się o swoją reputację na gram.pl, nie przeszkodzę Ci w karierze. Mam nadzieję, że dojazd komunikacyjny będziesz miał dogodny - tego Ci życzę z całego serca! :))

I wynagradzać mi naprawdę niczego nie musisz, ale dzięki za dobre chęci :)

Pozdrawiam
KiM trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 07:23, Piterus_Von_Drackus napisał:

Po twoim tu zachowaniu nie wróżę dobrych układów w twoim życiu...


Czasem lepiej jest nie mieć żadnych układów, szczególnie takich zmanipulowanych - właśnie tam gdzie się najwięcej mówi o partnerstwie tego prawdziwego partnerstwa brakuje, a słowa te oznaczają tylko fałsz.

Znam swoją wartość i nie potrzebuję fałszywych układów, nigdy z nikim nie postępuję źle i po prostu chcę tylko jakiegoś minimum dla siebie, czegoś co mógłbym zaakceptować, potrafię też pokonywać trudności i mam naprawdę bardzo wiele wyrozumienia dla innych, ale nie mogę go mieć kiedy ktoś mnie wyniszcza za wszelką cenę i robi to systematycznie na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 16:36, Lak5 napisał:

>
Czy możesz przestać tą bezsensowną "konferencję" to jest jedynie sprawa twoja oraz firmy CD
- Projekt, nie sądzisz że to trochę bez sensu tu się wypowiadać i oskarżać firmę, myślę że
nie powinieneś załatwiać tej sprawy publicznie, zresztą już sobie zarobiłeś, i uważam że Wojman
słusznie dał ci tego bana. I tu już nie chodzi jak było z tą sprawą, tu chodzi o twoje naganne
zachowanie na forum .


A Ty bohaterze? Teraz żeś się dopiero pokazał? Jak już KiM poległ? :P To Ty dopiero wtedy pokazujesz swój Heroizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 10:49, Wojman napisał:

Nie bede sie wdawal w dyskusje na forum. Do widzenia - BAN.


A Ty Wojmanie, dalej nie chcesz dyskutować? Nie chcesz też posłuchać oryginalnego nagranka? :)) Potwierdziłem rezerwację Zgłębiczarta na bilety w pierwszym rzędzie, Ty już wiesz gdzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:38, GoldOx napisał:

Stoi w sprzeczności z prawem a dokladnie narusza Art. 212 & 1 Kodeksu Karnego.


212 & 1 jest nie na temat ;) Nie dotyczy nagranka :)

Ale fajnie, że szukasz paragrafów ^^ Miło jest wiedzieć, że ktoś, aż tak bardzo interesuje się moją linią obrony :D
Chyba raczej nie masz predyspozycji na prawnika, nie zawracaj sobie tym głowy :)

Ps: Chyba ten paragraf PiS i PO zlikwidowało, albo likwiduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 00:20, KiM3 napisał:

Modest wyluzuj, bo te zmienne wiatry ze wschodu na zachód, z zachodu na wschód spowodują zmiany
klimatyczne na ziemi i jeszcze w to wszystko piorun trzaśnie. Tak się na mnie denerwujesz jakbym
powiedział o czym rozmawialiśmy :P A przecież inni ludzie nie mają rentgena w oczach - nie
umieją prześwietlać naszych gg ;] Nie pękaj o to swoje dobre imię, gg u KiMa jest jak bank
szwajcarski :D Nie martw się o swoją reputację na gram.pl, nie przeszkodzę Ci w karierze. Mam
nadzieję, że dojazd komunikacyjny będziesz miał dogodny - tego Ci życzę z całego serca! :))



Ja się nie boję o swoje imię, tylko po prostu najbardziej irytuje mnie jak coś mówi, że coś zrobiłem lub powiedziałem na jakiś temat, a wcale tak nie było. Owszem rozmawialiśmy na różne tematy, ale jak już to "moją sprawę" poznałeś jedynie powierzchownie. Ale o tym również pisałem w swoich wyjaśnieniach na forum w danym wątku, także żadnych sekretów nie wyciągnąłeś ode mnie o których pisałeś, i również nie udawałem z uporem maniaka osoby dwuznacznej.
Poza tym nie wiem o co Ci chodziło "robieniem kariery w gram.pl" - chyba sobie żartujesz. Ze względu na dość urągającą aluzję którą umieściłeś w ostatnim zdaniu powinien sobie to darować, ale przepraszam bo obraziłem Cię, to dlaczego tak wyszło masz kilka linijek wyżej i nie wnikajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:51, Wojman napisał:

Miales szanse na poprawe, problem wiele razy juz wyjasniano. A Ty nadal robisz to co do tej
pory. Zatem zegnamy sie - BAN.


Czasem lepiej być wolnym banitą niż niemym uczestnikiem waszego forum, wiedziałem, że to zrobicie przy pierwszej lepszej okazji. Dlatego moje odejście jest przemyślane, to kolejny krok w którym oddalam się i uwalniam od was.

Nie pamiętam, kiedy na gram.pl mi się podobało, to było naprawdę dawno temu, jeszcze wtedy Soleila paczki pakowała i było naprawdę fajnie, a ja udawałem w szkole w gimnazjum, że mam umowę na prowadzenie strony i wszyscy mi w to wierzyli - było bardzo śmiesznie :)

Najfajniej było, kiedy byliśmy stronami od gracza dla gracza, CMS nie chodził, ale ja go zawsze reanimowałem i wpisywałem, że pisze newsa 10 dni przed czasem tzn wchodzisz na stronę 14, a napisany jest 24 tego samego miesiąca i tak to się pchało tą biedę do przodu, jak się było sprytnym to i z niechodzącym CMSem można było coś napisać :) Odkąd jest kolektyw wszystko zaczęło się zmieniać, czasem przez pół roku nikt się do mnie nie odzywał mimo, że pisałem do nich - kontakt miałem sporadyczny tylko wtedy kiedy byłem wybrany stroną miesiąca.

Od tego momentu było już strasznie, wymagali ode mnie więcej niż od pracowników i za wszystko mi się obrywało, że nie pomogłem pomocy technicznej, że nie powiedziałem, że sklep źle działa, że layout, który był robiony dla mnie łamał prawa autorskie i był wykonany z materiałów nielegalnych, że o tym nie powiedziałem, tylko sam zrobiłem coś dobrego. E-maile przychodziły coraz straszniejsze i coraz bardziej dołujące, zrobiłem też pracę dla gram.pl, był to wywiad z Panem Michałem Kicińskim, po wykonaniu pracy przez ponad tydzień prosiłem o informację co mam w nim jeszcze zmienić, nie otrzymywałem odpowiedzi, aż nagle usłyszałem "WSTAWIAMY!" Wywiad miał w środku przerwę, bo się źle skompresował i była to tylko próbka do sprawdzenia, kiedy napisałem o tym otrzymałem e-maila "Nie wywiązałeś się z obowiązku" wywiad musi być na jutro zrobiony, no to robiłem go do 5 nad ranem - wyszedł naprawdę dobrze :) W tle było słychać świetną muzykę - perkusja + gitara elektroniczna, płynący obraz przybliżający i oddalający postaci. Maciek nakręcił kamienice, na którą wstawiłem billboard z Wiedźminem, a obok pomykały samochody, życie tętniło jak co dzień, a trailer Wiedźmina wyświetlany był na kamienicy :) Mimo, że takie pilne to było nigdy się to nie ukazało. Na pożegnanie daliśmy szefowi płytę z muzyką Linkin Parku owiązaną czerwoną wstążeczką, ładnie było to zmontowane, niestety nigdy nie ukazało się.

Zaraz po wywiadzie miałem spotkanie z Soleilą i Spaykim, zawieszono mi wówczas Platynę na okres wakacji, bo im napisałem, że jestem bardzo niezadowolony z layoutu jaki zrobili, bo był niezabezpieczony prawami autorskimi i wszyscy mogli ściągać bezkarnie moje prace. Layout, który załatwiłem we własnym zakresie nie mogłem w żaden sposób wstawić, terminy cięć były przestawiane - uprosiłem pierwszy termin, ale potem był drugi, trzeci, czwarty, piąty, aż w końcu szósty, ale spóźniony. Wstawienie layoutu to istny koszmar był gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądać nigdy bym się na coś takiego nie zgodził - wolałbym zostać przy starym.

Spayki umówił się z Vilmarem i ze mną na dzień i na godzinę - byłem wtedy na wczasach i wstawiałem go z kawiarenki, wszedłem do internetu o umówionej godzinie, zaczęliśmy ze Spaykim pomawiać wszystkie drobiazgi jakie należy jeszcze poprawić, doszliśmy do momentu, że wstawiamy już layout po czym nagle otrzymałem informację "Oj Vilmara już nie ma, trudno w poniedziałek wstawimy" Ja mówię Spayki ja jestem w kawiarence nie umówiłeś się z Vilmarem? O on mi na to "Nie krzycz na mnie, to nie moja wina, że Vila nie ma" powiedział, abym wstawił layout samodzielnie, próbowałem to zrobić, ale stare pliki graficzne były zabezpieczone przed skasowaniem/nadpisaniem i się wtedy wszystko pomieszało, przeszły tylko same pliki .php, a graficzne już nie mogły się nadpisać. Strona zrobiła się całą biała, a z lewej strony był tylko niebieski pasek.
Ogłosiłem się na gramsajtcie, że wstawiam stronę i byłem w top5, ale strona nie została puszczona tego dnia, siedziałem w kawiarence 4 godziny, próbowałem bezskutecznie coś zrobić, nade mną stała moja przerażona rodzina, która zapłaciła za kawiarenkę. Wstawienie nowego layoutu to duże przeżycie dla prowadzącego stronę - wszystko powinno być na czas, a tu takie wielkie nic wyszło, najgorsze jakie mogło wyjść i tak się męczyłem ze wszystkim, wszystko rozumiem, mam wiele wyrozumiałości dla innych, ale to co się działo było dla mnie niepojęte na każdym kroku porażka mimo młodego wieku nie mogłem pojąć jak można tak pracować. Ja osobiście nigdy czegoś takiego nie zrobiłem, zawsze się wyrabiałem w terminie ewentualnie z jakimś drobnym poślizgiem jeśli mogłem sobie na niego pozwolić - to było koszmarne wciąż coś słyszałem o obopólnym partnerstwie, ale nikt nie rozumiał moich słów, że musi ono być w dwóch kierunkach, nie tylko z naszej strony w ich stronę.

W końcu i ja zacząłem się denerwować i chyba bym się pochorował, bo z każdym dniem było coraz gorzej. Wszystkiego dopełniło spotkanie ba którym robiono naprawdę dziwne rzeczy, których w ogóle nie powinno się robić chłopakowi w moim wieku, prowadzono ze mną wyniszczające długie rozmowy pełne pretensji o wszystko na siłę odebrano mi platynę, proponowano mi odejście z samym layoutem bez niczego więcej i dano mi regulamin, którego nie dało się przyjąć, bo był równoznaczny z rezygnacją prowadzenia serwisu.

Także lepiej być wolnym banitą niż niemym użytkownikiem waszego forum. I odkąd się od was oderwałem mam lepszy humor i wszystko mi lepiej i łatwiej idzie w życiu. Obejdę się bez was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chodziło mi o to, że nikt nie będzie Ci wstanie zaufać.
Nie możesz się dogadać? Mówisz "Dziękuje" i odchodzisz, obie strony są zadowolone. Jeżeli nie potrafisz załatwić spraw w sposób cywilizowany to masz duży problem. Załatwianie sprawy krzykiem na dłuższą metę nie jest rozwiązaniem. Tak naprawdę ta sprawa nie powinna wyjść po za zainteresowane strony. Proponuję już nie wracać do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 07:37, Piterus_Von_Drackus napisał:

/.../

Chodziło mi o to, że nikt nie będzie Ci wstanie zaufać.
Nie możesz się dogadać? Mówisz "Dziękuje" i odchodzisz, obie strony są zadowolone. Jeżeli nie
potrafisz załatwić spraw w sposób cywilizowany to masz duży problem. Załatwianie sprawy krzykiem
na dłuższą metę nie jest rozwiązaniem. Tak naprawdę ta sprawa nie powinna wyjść po za zainteresowane
strony. Proponuję już nie wracać do tego tematu.


A nie uważasz, że lepiej jednak ostrzec innych ludzi przed Kolektywem? Ja również miałem tam stronę i doskonale wiem o czym Kamil pisze - przyznam szczerze: popieram go i wierzę w każde słowo, bo tak już poznałem całe gram.pl, że to co jest napisane w postach wyżej, wcale nie jest dziwne, ale nawet oczywiste.

Tak więc KiM trzymaj się! Pamiętaj, że zawsze masz przy boku przyjaciół!

P.S. Swoją drogą widzę, że Soleila i Spółka przestraszyli się poważnych argumentów i dowodów KiMa :-) To tylko potwierdza wszystko, co było powiedziane :) Przyznalibyście się do winy, przeprosili wszystkich skrzywdzonych i byłoby po sprawie. A tak nie sądzę, aby sprawa szybko ucichła.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 12:01, sferis napisał:

A nie uważasz, że lepiej jednak ostrzec innych ludzi przed Kolektywem? Ja również miałem tam
stronę i doskonale wiem o czym Kamil pisze - przyznam szczerze: popieram go i wierzę w każde
słowo, bo tak już poznałem całe gram.pl, że to co jest napisane w postach wyżej, wcale nie
jest dziwne, ale nawet oczywiste.


Ostrzec, można ale nie oczerniać. Przede wszystkim dowody tu podane były w sposób pretensjonalny i ukazywały, że nie można dojść do porozumienia...

Dnia 23.01.2008 o 12:01, sferis napisał:

Tak więc KiM trzymaj się! Pamiętaj, że zawsze masz przy boku przyjaciół!


Ale trzeba umieć odróżnić przyjaciół od "przyjaciół"...

Dnia 23.01.2008 o 12:01, sferis napisał:

P.S. Swoją drogą widzę, że Soleila i Spółka przestraszyli się poważnych argumentów i dowodów
KiMa :-) To tylko potwierdza wszystko, co było powiedziane :) Przyznalibyście się do winy,
przeprosili wszystkich skrzywdzonych i byłoby po sprawie. A tak nie sądzę, aby sprawa szybko
ucichła.


A nie pomyślałeś, że dla ekipy Gram.pl sprawa jest już zakończona? Rozgrzebywanie tej sprawy publicznie będzie mieć paskudne konsekwencje dla obu stron...

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.