olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 05:32, Piterus_Von_Drackus napisał:

Niestety nie. :( Chyba, ze przez przypadek zaznaczylem przy wywalaniu spamu, ale to bardzo
malo prawdopodobne...


Jeszcze dziś prześlę Ci kopię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 12:32, seraphe napisał:

Pisałem do Spaykiego, lecz mi nie odpisał...

Czy na Waszych gramowych serwerach będzie działał mod_rewrite (.httacces)?


Inna sprawa - czy można Was w Wawce odwiedzić? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 12:32, seraphe napisał:

Pisałem do Spaykiego, lecz mi nie odpisał...

Czy na Waszych gramowych serwerach będzie działał mod_rewrite (.httacces)?

Nie tylko będzie, ale już działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 12:44, seraphe napisał:

> Pisałem do Spaykiego, lecz mi nie odpisał...
>
> Czy na Waszych gramowych serwerach będzie działał mod_rewrite (.httacces)?


Napisałem, że od ręki Ci nie odpowiem, bo czekam na info. Jak tylko będę wiedział - dam znać ;)
Ale sądząc po tym co mówi Marr - chyba się da ;)

Dnia 19.10.2008 o 12:44, seraphe napisał:

Inna sprawa - czy można Was w Wawce odwiedzić? ;))


Napisz maila z info, kiedy. Pomyślimy :)

Piterus_Von_Drackus > wysłałem raz jeszcze, na gmaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:44, Kawosz napisał:

Mam mało wyuzdane pytanie - mianowicie, kiedy planowany początek oficjalnej strony Diablo
III?


Hej,

redakcja pracuje w pocie czoła nad stroną. Szykują się do natarcia. Jak to uderzy, to od razu pozamiata. Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 08:58, Spaykus napisał:

> Mam mało wyuzdane pytanie - mianowicie, kiedy planowany początek oficjalnej strony
Diablo
> III?

Hej,

redakcja pracuje w pocie czoła nad stroną. Szykują się do natarcia. Jak to uderzy, to
od razu pozamiata. Cierpliwości :)



Dziękuję za odpowiedź. Takiej się spodziewałem, ale skoro tak piszesz, to z pewnością surowo i sprawiedliwie ocenię jej wartość zarówno merytoryczną jak oprawę graficzną. Swoją drogą wysyłałem kwestionariusz na akces do redakcji. Jak widać negatywnie rozpatrzony. I tutaj proszę o przysługę. Zwróć uwagę adminowi, że niegrzecznie jest nie dać odpowiedzi (nawet negatywnej) na list motywacyjny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:18, Kawosz napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Takiej się spodziewałem, ale skoro tak piszesz, to z pewnością
surowo i sprawiedliwie ocenię jej wartość zarówno merytoryczną jak oprawę graficzną.
Swoją drogą wysyłałem kwestionariusz na akces do redakcji. Jak widać negatywnie rozpatrzony.
I tutaj proszę o przysługę. Zwróć uwagę adminowi, że niegrzecznie jest nie dać odpowiedzi
(nawet negatywnej) na list motywacyjny!!!


A czy pomyslales, ze czasami ludzie maja taki natlok zajec ze nie maja czasu nawet odpowiedziec?

@Spaykus
Przypominam sie, bo nie wiem w ktora strone mam isc z ATQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2008 o 18:14, Piterus_Von_Drackus napisał:

A czy pomyslales, ze czasami ludzie maja taki natlok zajec ze nie maja czasu nawet odpowiedziec?


Oczywiście, przecież ja o wszystkim myślę ;) A tak poważnie, to w ciągu niespełna kilku miesięcy nie ma możliwości nie znaleźć czasu na odpisanie. Nie znajduję usprawiedliwienia dla takiego postępowania w braku czasu. To po pierwsze. A po drugie to wyskakujesz ni z gruszki, ni z pietruszki z takim komentarzem. Rozmowa nie dotyczy Ciebie, a masz nawyk wtrącać się między wódkę a zakąskę.
To tyle ode mnie, nie kontynuujmy tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:59, Kawosz napisał:

Oczywiście, przecież ja o wszystkim myślę ;) A tak poważnie, to w ciągu niespełna kilku
miesięcy nie ma możliwości nie znaleźć czasu na odpisanie. Nie znajduję usprawiedliwienia
dla takiego postępowania w braku czasu.


Widac, ze jeszcze zycie nie dalo Ci w kosc.

Dnia 01.11.2008 o 21:59, Kawosz napisał:

To po pierwsze. A po drugie to wyskakujesz ni
z gruszki, ni z pietruszki z takim komentarzem. Rozmowa nie dotyczy Ciebie, a masz nawyk
wtrącać się między wódkę a zakąskę.


Wtracam sie bo wiem jak juz wyglada zycie zalatanego czlowieka. Uwierz m, ze ja nawet nie mialekm kiedy zajzec na skrzynke pocztowa. (pozdro dla Spaykusa). Ech gdzie te dobre stare czasy kiedy sie chodzilo do szkoly i sie mialo kupe wolnego czasu :)

Dnia 01.11.2008 o 21:59, Kawosz napisał:

To tyle ode mnie, nie kontynuujmy tego tematu.

Zgadzam sie z Toba. EOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2008 o 22:25, Piterus_Von_Drackus napisał:

Widac, ze jeszcze zycie nie dalo Ci w kosc.

Bardzo łatwo przychodzi Ci ocenianie ludzi. Gratuluję zmysłu, jednak w moim przypadku się pomyliłeś ;)

Dnia 01.11.2008 o 22:25, Piterus_Von_Drackus napisał:

Wtracam sie bo wiem jak juz wyglada zycie zalatanego czlowieka. Uwierz m, ze ja nawet
nie mialekm kiedy zajzec na skrzynke pocztowa. (pozdro dla Spaykusa). Ech gdzie te dobre
stare czasy kiedy sie chodzilo do szkoly i sie mialo kupe wolnego czasu :)


Wierzę Ci. Swego czasu też miałem ciężko. Obecnie najgorsze mam już za sobą. Jeśli jednak ktoś ma określona pracę do wykonania (jak w tym przypadku typowo public) należy się z niej wywiązać. Termin - jak najbardziej zjadliwy 3 miesiące.

Dnia 01.11.2008 o 22:25, Piterus_Von_Drackus napisał:

> To tyle ode mnie, nie kontynuujmy tego tematu.
Zgadzam sie z Toba. EOT :)


To tak, jako epitafium dla tej dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:18, Kawosz napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Takiej się spodziewałem, ale skoro tak piszesz, to z pewnością
surowo i sprawiedliwie ocenię jej wartość zarówno merytoryczną jak oprawę graficzną.
Swoją drogą wysyłałem kwestionariusz na akces do redakcji. Jak widać negatywnie rozpatrzony.
I tutaj proszę o przysługę. Zwróć uwagę adminowi, że niegrzecznie jest nie dać odpowiedzi
(nawet negatywnej) na list motywacyjny!!!


Doboru ekipy wykonuje aktualna ekipa redakcyjna diablo3. Niemniej jednak spróbuję się dowiedzieć. Możliwe, że odpowiadają tylko na zgłoszenia osób, które zostały przyjęte, aczkolwiek postaram się dowiedzieć co i jak :)

Piterus_Von_Drackus> hehe, jakieś 2 h przed Twoim mailem dostałem info z naszego działu technicznego. Najpewniej jutro dostaniesz odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 12:33, Spaykus napisał:

Piterus_Von_Drackus> hehe, jakieś 2 h przed Twoim mailem dostałem info z naszego
działu technicznego. Najpewniej jutro dostaniesz odpowiedź :)


Hip hip hura :) Wreszcie bede wiedzial, w ktora strone mam ruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:18, Kawosz napisał:

Swoją drogą wysyłałem kwestionariusz na akces do redakcji. Jak widać negatywnie rozpatrzony.
I tutaj proszę o przysługę. Zwróć uwagę adminowi, że niegrzecznie jest nie dać odpowiedzi
(nawet negatywnej) na list motywacyjny!!!

Wiesz, w życiu jest tak, że jak się aplikuje do jakiejś firmy to pracodawca odpisuje tylko na wybrane zgłoszenia. I to jest normalne.
Kolektyw to nie jest co prawda normalna praca, ale proces rekrutacji logicznie rzecz biorąc przebiega podobnie, dlatego nie zarzucaj adminowi lenistwa. Jak dla mnie postępuje po prostu wg normalnych, przyjętych norm ;-)

P.S.
Ja akurat odpisuję każdemu, szkoda tylko, że prawie nikt się nie zgłasza. Ach, te nowe Fallouty czy inne Diablosy, zaczynają wypierać klasykę, szkoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 22:37, Albatross napisał:

Wiesz, w życiu jest tak, że jak się aplikuje do jakiejś firmy to pracodawca odpisuje
tylko na wybrane zgłoszenia. I to jest normalne.
Kolektyw to nie jest co prawda normalna praca, ale proces rekrutacji logicznie rzecz
biorąc przebiega podobnie, dlatego nie zarzucaj adminowi lenistwa. Jak dla mnie postępuje
po prostu wg normalnych, przyjętych norm ;-)


To nie są normalne zasady, nie spotkałem się nigdy z przypadkiem, aby ktoś nie odpisał na list, tudzież aplikację (tym bardziej, gdy na końcu figuruje: "serdecznie proszę o odpowiedź na pismo". Nie zarzucam lenistwa adminowi, ale zwracam uwagę, że postępuje niegrzecznie.
Całkiem możliwe, że Twoje przekonania są słuszne. Podejrzewam, że obaj mamy rację. Bywa i tak jak mówisz Ty, i ja.

Dnia 02.11.2008 o 22:37, Albatross napisał:

P.S.
Ja akurat odpisuję każdemu, szkoda tylko, że prawie nikt się nie zgłasza. Ach, te nowe
Fallouty czy inne Diablosy, zaczynają wypierać klasykę, szkoda ;-)

Oj, niestety. Ja w Baldura grałem będąc na studiach. Wtedy był to ogromny hit. Teraz niestety blask jego przeminął. Przydałby się jakiś sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.