olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 18:44, BlackBomb napisał:

A jak się zrobi jakąś stronke to musi być ona o grze wydanej przez CDP?


Było już nie raz mówione, że nie musi. Poszukaj w poprzednich postach (także w temacie o komentarzach do newsa informującego o starcie kolektywu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:22, Budyn napisał:

> HAHAHA JA WIEM CO TO!!! SAM ZGADLEM:D BO TO BANALNIE PROST TO JEST CZAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> ale sie ciesze ze zgadlem! przeciez to cozywiste poznac i wogle chodzi o czat


Dzizas!! Człowieku. Przypominasz mi takiego wariata forumowego ArturaRPGpl. Ciągle pisał od
rzeczy i właśnie tak samo jak ty. Dziwne, że jeszcze Brygadzistą jesteś. A widzisz, to nie
jest czat


Bo? Spokojnie to nic waznego tylko stopnie jejku, dziwnie sie czuje jak poucza mnie dziecko(lol) ktore nie ma racji i nie obraz innych osob! NIE WYZYWAJ NIKOGO OD WARIATOW skoro nei znasz tego slowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra moi mili proszę sobie podać rączkę i się przeprosić :)
SD4HJ nie zrozum Budyna źle, on tylko martwi się o twój status i próbuje Cię sprytnie poprawić, by nie skończyło się na banie :P
Tak więc proszę się nie wyzywać i wracamy do, nno.. właśnie wracamy do kolektywu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2006 o 14:22, Budyn napisał:

Dzizas!! Człowieku. Przypominasz mi takiego wariata forumowego ArturaRPGpl. Ciągle pisał od
rzeczy i właśnie tak samo jak ty. Dziwne, że jeszcze Brygadzistą jesteś. A widzisz, to nie
jest czat

Idę w zakład o browar, że to ten sam gosc. :D Sorry za offtop :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zrobilem z kumplem nowy serwis o grach ... (recenzje, artykuły, zapowiedzi, newsy) itp. Pomysł miałem od dawna ale dopiero dzis zrobilem stronke, a przynajmniej jej 1 wersje... jesli ktos chetny to zapraszam... nawet jak gram.pl nie przyjmie mojej stronki to i tak bedzie dalej dzialac... chyba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 07:33, Kurammi napisał:

Coś się dzieje z kolektywem, wchodzę a tu niechcę strony załadać. U was dzieje się to samo?

Niestety tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś kolektyw nie działa i to dość często przeważnie dzieje się to z rana tak do 12-13 oraz kolo 21-23. Wraz z nim nie działają serwisy o danych grach. Przydałoby się nad tym popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 11:38, arthas40 napisał:

A tak btw. - czy ktoś już wysyłał z Was formularzyk do CDP? ;]

ja zaraz po starcie kolektywu
ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi, no cóz czas tylko czekać:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 11:38, arthas40 napisał:

A tak btw. - czy ktoś już wysyłał z Was formularzyk do CDP? ;]


Ja również wysłałem i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi, teraz czeeeeeeeekam (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A panowie z jakimi stronami tematycznymi startują? :) Bo ja też wysłałem (1,5 strony A4, lol żem sie rozpisał), aczkolwiek w trochę innej sprawie ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 11:51, arthas40 napisał:

A panowie z jakimi stronami tematycznymi startują? :) Bo ja też wysłałem (1,5 strony A4, lol
żem sie rozpisał), aczkolwiek w trochę innej sprawie ;)

Pozdrawiam.

Tutaj reprezentant i admin Titan Quest teamu:]
Ja się zbyt mocno nierozpisywałem, w kilku zdaniach w każdej rubryce, nie miałem zamiaru męczyć CDP moimi wypocinami:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.