Zaloguj się, aby obserwować  
Konradhinio

MuOnline

369 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 18:40, Baluk25 napisał:

ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again.

i nie wiem co mam zrobić.próbowałem jeszcze raz ale to na nic

Sam odpowiadałeś na pytanie gościowi o IDENTYCZNYM problemie. Wiesz chyba o co chodzi, skoro mu poradziłeś? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra już się uporałem z tym problemem...tylko teraz mam inny...jak się loguje to obraz jest jakiś taki mały po dolnej lewej stronie ekranu i pisze że konto jest zablokowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 14:02, Damian14BO napisał:

Kiedy pojawia sie ten problem? Jesli przy probie logowania, to chyba wpisujesz bledne halo
i/lub login.



W kształcie rejestrowania a haslo i login wpisuje raczej dobre bo sprawdzalem duzo razy nie wiem co jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mam wszystkie dane wypisane podczas rejstrowania Pojawia się ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again. i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh Wszyscy z Problemami To ja Tez ...
Wszystko jest Jak powinno z Gra Ale Wszystko jest Pisane Wielkimi Literami
Pol ekranu jak duzo dropi zajmuja napisy :/
Co mam zrobic Czy to wina jakiegos Pliku Prubowalem instalowac jeszcze raz
Nawet prubowalem z 3 Instalatorami I ciagle To samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Otóż to są minimalne wymagania : Wymagania sprzętowe gry Mu online: Pentium II 500MHz, 128MB RAM, 16MB akcelerator 3D (Voodoo3, TNT i lepsze). a mój komputer ma: Celeron 2 GHz, GF FX 5200, 768 Ram, Czemu gra zacina się niemiłosiernie w menu głównym(!!!) gry chociaż spełnia wymagania? Zacina się tak, że nawet EXIT GAME nie mogę nacisnąć (!) a grafika ustawiona jest minimalnie ? pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 19:52, W.S.A.D napisał:

Pomocy! Otóż to są minimalne wymagania : Wymagania sprzętowe gry Mu online: Pentium
II 500MHz, 128MB RAM, 16MB akcelerator 3D (Voodoo3, TNT i lepsze).
a mój komputer
ma: Celeron 2 GHz, GF FX 5200, 768 Ram, Czemu gra zacina się niemiłosiernie w
menu głównym(!!!) gry chociaż spełnia wymagania? Zacina się tak, że nawet EXIT GAME nie
mogę nacisnąć (!) a grafika ustawiona jest minimalnie ? pomoże ktoś?


miałem to samo kiedyś, mi pomogło aktualizacja sterowników w karcie graficznej i było normalnie, spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 19:55, Cesarro napisał:

Masz ściągnięte najnowsze sterowniki do karty graficznej? Bo to właśnie mi pomogło.

Problem znikł:) A mam takie malutkie pytanie. O co chodzi z tym "Devil Square" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Event, musisz mieć "bilet", żeby się dostać i jakiś wyższy level, bo na początku to tam nie masz co iść ;P. Jeszcze jest event Blood Castle i inne ;]. Na każdym możesz zdobyć jakieś cenne itemy, no i oczywiście więcej expa, niż na zwykłym expieniu, bo jak wiadomo...na takich eventach, to od mobów się aż roi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 13:13, Cesarro napisał:

To Event, musisz mieć "bilet", żeby się dostać i jakiś wyższy level, bo na początku to
tam nie masz co iść ;P. Jeszcze jest event Blood Castle i inne ;]. Na każdym możesz zdobyć
jakieś cenne itemy, no i oczywiście więcej expa, niż na zwykłym expieniu, bo jak wiadomo...na
takich eventach, to od mobów się aż roi ;).

możesz tez załapać szybkiego deda XD ja osobiście wole Blood Castle jak jestem Mg i po prostu zamiatam moby XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą MU. Po wgraniu jej niby wszystko ok normalnie wchodzi, potem grafika ok wszystko wygląda dobrze po za 1 wyjątkiem: GRA STRASZNIE SIĘ TNIE! tak ze z gry wychodze 10 minut. Czego to moze być wina i czy da się coś zrobic żeby działało poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 08:19, aragorn75 napisał:

Mam problem z tą grą MU. Po wgraniu jej niby wszystko ok normalnie wchodzi, potem grafika
ok wszystko wygląda dobrze po za 1 wyjątkiem: GRA STRASZNIE SIĘ TNIE! tak ze z gry wychodze
10 minut. Czego to moze być wina i czy da się coś zrobic żeby działało poprawnie?

MASZ STARE STEROWNIKI DO KARTY GRAFICZNEJ juz 3 raz ten sam problem.... zaktualizuj je(mi to zawsze pomagało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 09:43, Xanas napisał:

> Mam problem z tą grą MU. Po wgraniu jej niby wszystko ok normalnie wchodzi, potem
grafika
> ok wszystko wygląda dobrze po za 1 wyjątkiem: GRA STRASZNIE SIĘ TNIE! tak ze z gry
wychodze
> 10 minut. Czego to moze być wina i czy da się coś zrobic żeby działało poprawnie?

MASZ STARE STEROWNIKI DO KARTY GRAFICZNEJ juz 3 raz ten sam problem.... zaktualizuj je(mi
to zawsze pomagało)


Dobra sciągnąłem je i nie chcą mi się zainstalowac. najpierw dziala wszystko biore instaluj i nie chce się instalowac. przeczytalem instrukcje i niby wszystko dobrze zrobilem odpowiedni sterownik sciągnąłem. Aha ale napisali ze trzeba usunąc poprzedni sterownik przed instalacja w dodaj lub usuń programy a tam nie moge starego sterownika znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować