Zaloguj się, aby obserwować  
Konradhinio

MuOnline

369 postów w tym temacie

A to jeśli te prywatne serwery to nielegalne, to przepraszam bardzo i już tego nie robię. Programy już po odinstalowane. Jeszcze raz przepraszam. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1138&pid=209 - przez ten post całe zamieszane. Gdyby było tam napisane, że to nielegalne to bym się za to nawet nie zabierał. A tam pisze że "nie trzeba miec zadnego pozwolenia ". Więc nie wińcie mnie za piractwo, bo pisałem tamte posty nieświadomie że to piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:18, ROBAT napisał:

A to jeśli te prywatne serwery to nielegalne, to przepraszam bardzo i już tego nie robię. Programy
już po odinstalowane. Jeszcze raz przepraszam. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1138&pid=209
- przez ten post całe zamieszane. Gdyby było tam napisane, że to nielegalne to bym się za to
nawet nie zabierał. A tam pisze że "nie trzeba miec zadnego pozwolenia ". Więc nie wińcie mnie
za piractwo, bo pisałem tamte posty nieświadomie że to piractwo.


Ja już wcześniej myślałem tak jak ty...mi kuzyn powiedział, że to żadne piractwo (bo jak wiadomo ja żadnego pirata nie mam ;)) więc tym sposobem chciał mnie zachęcić do gry...ale ja już się znudziłem tą grą i odinstalowałem ją tydzień temu po 3 miesięcznej przerwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:22, MonkOfWar napisał:

Gwoli ścisłości... serwery prywatne to piractwo.

Niech no ja tylko znajdę Moderatora.

Sorry.


Ale to nie jest piractwo tylko serwer na której jest więcej expa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:34, Pawlo09 napisał:

Ale to nie jest piractwo tylko serwer na której jest więcej expa


Nie załamuj mnie...

Czy mam Ci wykładać tak elementarne sprawy?! Powiem szczerze, nie mam na to najmniejszej ochoty...

Zapewniam Cię, że to JEST piractwo. Serwery oficjalne to muonline.com czy inny Mobius, ale nie coś takiego...

*łup, łup, łup*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej jaki jest najszybszy sposób na nabijanie lvl ??? Pliss powieccie
Kody są jakieś
Albo no nie wiem co trzeba robić żeby dostawać dużo doświadczenia ?
O i jeszcze jak ktoś może wie Gdzie znajde spolszczenie do v.1.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Expić, expić, expić i jeszcze raz expić...są też exelent itemy, które zwiększają zdobyte doświadczenie...;) A spolszczenie nie wiem gdzie się znajduje ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko Ściągam z neta dodatek czy coś takiego a mianowicie" otwarte klatki w stadium"
czy coś podobnego do tej nazwy ale nie ważne chodzi o klatki ;-)
no i gdzie to wklejić bo wklejałem do takiego pliku Mu/data/World7 i tam ten jeden pliczek wklejam
on się zamienia z jakimś plikiem o tej samej nazwie i wydaje się wszystko ok

Ale tak nie jest gra się normalnie uruchami wszystko jest ok wybieram postać ok wczytywania włancza się a tu nagle napis "wyżucono cię z servera" I nyby czemu mnie wywal gram na globalu wszystkie pliki były z oficjalnej strony Mu tylko te klatki nie ale próbowałem z 3 rużnymi plikami ze wszystkimi działo się to samo
WYWALAŁO Z SERVERA przywróciłem tamten plik i jest ok

PROSZĘ O PoMoC a i mam versje Mu 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:34, Vuko Drakkainen napisał:

Mam pytanko takie z ciekawosci czy PSP jest dostępne w jednym kolorze czy w kilku?


A pełną nazwę można prosić?

A teraz moje pytanie: Które serwery są gold a które są silver? Ewentualnie prosiłbym link do strony gdzie jest to napisane, ponieważ sam nie mogę znaleźć tej informacji na muonline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:32, Graszczur napisał:

Nie mogę połączyć się z serwerem. Jak temu zaradzić?


A jaki masz błąd? Przyczyn może być dużo. Jeżeli masz firewalla/antywirusa to wejdź w ich opcje, wybierz zezwalaj na wyjątki w połączeniu, i wybierz clienta mu. Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 13:11, Battlesuit napisał:

> Nie mogę połączyć się z serwerem. Jak temu zaradzić?

A jaki masz błąd? Przyczyn może być dużo. Jeżeli masz firewalla/antywirusa to wejdź w ich
opcje, wybierz zezwalaj na wyjątki w połączeniu, i wybierz clienta mu. Powinno zadziałać.

Cóż, w firewallu ustawiłem wyjątek, ale to na nic. Po prostu podczas połączenia pojawia się napis "failed connecting". I już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 13:19, Graszczur napisał:

Cóż, w firewallu ustawiłem wyjątek, ale to na nic. Po prostu podczas połączenia pojawia się
napis "failed connecting". I już


Hmm, jakie masz łącze i od kogo? Ewentualnie spróbuj tak prostej rzeczy jak reinstalacja gry. A może po prostu nie masz patcha? :D Bo ten bez problemu można zdobyć na stronie MU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 13:48, Battlesuit napisał:

> Cóż, w firewallu ustawiłem wyjątek, ale to na nic. Po prostu podczas połączenia pojawia
się
> napis "failed connecting". I już

Hmm, jakie masz łącze i od kogo? Ewentualnie spróbuj tak prostej rzeczy jak reinstalacja gry.
A może po prostu nie masz patcha? :D Bo ten bez problemu można zdobyć na stronie MU :)

Mam neostradę TP. Klienta mam w formie archiwum, a nie instalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli z łączeniem się nie powinno być problemów. Pobierz wersję .exe, taka jest najpewniejsza. zainstalujesz, spatchujesz i grasz, problemów dalszych brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam mały problem przy rejestracji na oficjalnej stronie global muonline. Mianowice przy wpisywaniu swojego nicku wyskakuje mi takie coś "Invalid Nickname. Numbers and lowercase characters only". Zmieniałem nick kilka razy próbowałem też coś w innych okienkach zmieniać ale cały czas mam to samo?! w czym rzecz?

20070624214505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:45, Vuko Drakkainen napisał:

Witam! mam mały problem przy rejestracji na oficjalnej stronie global muonline. Mianowice przy
wpisywaniu swojego nicku wyskakuje mi takie coś "Invalid Nickname. Numbers and lowercase characters
only". Zmieniałem nick kilka razy próbowałem też coś w innych okienkach zmieniać ale cały czas
mam to samo?! w czym rzecz?

W tym, że nickname może się składać tylko z małych liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować