Zaloguj się, aby obserwować  
Konradhinio

MuOnline

369 postów w tym temacie

Źle robisz....jedyne czego nie lubię w tej gierce to hakerzy i cheaterzy...okradanie graczy...to żaden trick...to po prostu "kradzież"...pozdrawiam i życzę wielu banów w Mu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie! Ostatnio byłem zmuszony zmienić system Windows i przez to global mu online mi nie działa.
Opis problemu:
Włączam mu pokazuje się aby nacisnąć conect żeby połączyć się z serverem. Do tej pory idzie wszystko dobrze. A gdy gra sie włącza przy ładowaniu ekran się zrobi taki jak bym patrzył przez żółte okulary. Gra sie przycina niemiłosiernie nawet myszka chodzi jakby chciała a nie mogła. Proszę o pomoc!! I co mogło to spowodowac.(inne gry np. GTA SA mi działają nawet gta san andreas multiplayer) A i jeszcze jedno grafike i inne opcje gry zostały takie same. Odinstalowałem grę i ponownie ją zainstalowałem = niedziała:(
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja pier*****
wczoraj se mu pobieram i zostawiam na noc
wszystko elosz ale sciaglo sie 97% klienta i d*pa
mam sciagniete 97% i mi sie dalej sciagacnie chce a sciagalem to przez flashgeta i sie naszczescie nie usunelo ale jak robie pobierz to mi nie chce tych 3 % pobrac
pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:30, lancuch napisał:

no ja pier*****
wczoraj se mu pobieram i zostawiam na noc
wszystko elosz ale sciaglo sie 97% klienta i d*pa
mam sciagniete 97% i mi sie dalej sciagacnie chce a sciagalem to przez flashgeta i sie naszczescie
nie usunelo ale jak robie pobierz to mi nie chce tych 3 % pobrac
pomocy?



Pewnie server (tamten skąd ściągasz plik) padł. Nie należy panikować . Trzeba czekać. Jak to sie nie sciagnie przez jakis czas (1 godz - 2 godz) to będziesz musiał od początku ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się tak działo...no, ale pozmieniałem parę opcji w sterowniku i działało spoko (bo teraz zaprzestałem grać w Mu by grać w Eudemons :P). M.in. zrobiłem tak jak to było z Sacredem - gdy coś się działo z obrazem to trzeba było wyłączyć Antyaliasing i działało spoko...spróbuj, może zadziała, ale może nie oznacza na pewno, więc nie miej do mnie pretensji gdy nie będzie działać...
Pozdrawiam ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę pobrałem, ale mam wkurzający problem!!!!!!!!!!!!! przy rejesteracji, cały czas wywala mi się :

ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again. Piszę, żebym sprawdził od nowa, sprawdzam, poprawiam i nic!!1! Proszę pomocy! taką miałem ochotę zagrać, a tu coś takiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, też tak miałem...jeśli masz Mozillę to spróbuj się zarejestrować poprzez Internet Explorer-a. Jeśli to nie pomoże, to spróbuj wpisać byle co, znaczy najpierw sobie na kartce zapisz, byś nie zapomniał ;]. Też mnie ten problem wkurzał...ponoć może też tak być, że za 20 którymś razem dopiero załapie, ale jak spróbowałem na IE to od razu mnie zarejestrowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:16, Cesarro napisał:

Heh, też tak miałem...jeśli masz Mozillę to spróbuj się zarejestrować poprzez Internet Explorer-a.
Jeśli to nie pomoże, to spróbuj wpisać byle co, znaczy najpierw sobie na kartce zapisz, byś
nie zapomniał ;]. Też mnie ten problem wkurzał...ponoć może też tak być, że za 20 którymś razem
dopiero załapie, ale jak spróbowałem na IE to od razu mnie zarejestrowało...

Ja cały czas z Ie korzystam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy! po sciągnięciu gry jest napisane: nie mozna zweryfikowac wydawcy. klikam na otwurz wgrywa mi sie potem biore finish. znów klikam na ikonke i znów nie mozna zweryfikowac wydawcy i znów się wgrywa. mam wszystkie wymagania a gre sciągałem 2 razy dla pewnosci ze pszy sciaganiu błędu nie było. co mam robic moze robie cos nie tak??? POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(dokładniej) wchodze na www.muonline.com wchodze w download client (czy jakos tak) sciagam programy wszystkie dla pewnosci. sciaga sie ok.2-3 godz. potem prubuje otworzyc i jest ten problem z zweryfikowaniem wydawcy i nic nie moge zrobic tak się dzieje z kazdym programem z tej strony ze nie mozna zwefyfikowac. i tyle jak cos wiecie to odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:05, aragorn75 napisał:

(dokładniej) wchodze na www.muonline.com.wchodze ient (czy jakos tak) sciagam
programy wszystkie dla pewnosci. sciaga sie ok.2-3 godz. potem prubuje otworzyc i jest ten
problem z zweryfikowaniem wydawcy i nic nie moge zrobic tak się dzieje z kazdym programem z
tej strony ze nie mozna zwefyfikowac. i tyle jak cos wiecie to odpiszcie.


Dalej Cię nie czaie. Zarejestruj się na stronie Mu online. Bo jak się nie zarejestrujesz nie będziesz mógł grać. Jak klikniejsz ikonkę z grą to poczekaj chwile.Może ściągają sie patche.

I popraw ortografie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:12, aragorn75 napisał:

aha , to wejsc w Register i kąto (konto) zrobic ,ta?


Tak..później te same hasło i nick wpisz w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:23, aragorn75 napisał:

kurde pszetłumaczcie mi to: valut password i to: Zip code i to: Subscribe to Mu''s Letter.

A First Name to moje prawdziwe imie tak?

Zakładam, że 75 w Twoim nicku to nie jest rok Twych urodzin...
Vault password to hasło do sejfu w grze- można tam przechowywać różne itemy w grze.
Zip code to kod pocztowy.
Subscribe to Mu''s Letter- sądzę, że tą opcję trzeba zaznaczyć. Jeśli to zrobisz, będziesz otrzymywał na maila różne ogłoszenia etc. związane z grą.
First name to- imię.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:23, aragorn75 napisał:

kurde pszetłumaczcie mi to: valut password i to: Zip code i to: Subscribe to Mu''s Letter.

A First Name to moje prawdziwe imie tak?


Pierwsze imie.

Zip code - kod pocztowy
Wprowadź inne hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować