Zaloguj się, aby obserwować  
Konradhinio

MuOnline

369 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 13:26, Damian14BO napisał:

> kurde pszetłumaczcie mi to: valut password i to: Zip code i to: Subscribe to Mu''s Letter.

>
> A First Name to moje prawdziwe imie tak?
Zakładam, że 75 w Twoim nicku to nie jest rok Twych urodzin...
Vault password to hasło do sejfu w grze- można tam przechowywać różne itemy w grze.
Zip code to kod pocztowy.
Subscribe to Mu''s Letter- sądzę, że tą opcję trzeba zaznaczyć. Jeśli to zrobisz, będziesz
otrzymywał na maila różne ogłoszenia etc. związane z grą.
First name to- imię.
Pozdrawiam



Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:27, Budep napisał:

> kurde pszetłumaczcie mi to: valut password i to: Zip code i to: Subscribe to Mu''s Letter.

>
> A First Name to moje prawdziwe imie tak?

Pierwsze imie.

Zip code - kod pocztowy
Wprowadź inne hasło.


a to:6-10 characters, include both lowercase letters and numbers only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:33, aragorn75 napisał:

a to:6-10 characters, include both lowercase letters and numbers only.

6-10 znaków, wliczając jedynie małe litery i cyfry.

>a MU online ID?
Identyfikator w grze.

Na przyszłość stara się nie spamować i pisać pytania w jednym poście, bo przed chwilą umieściłeś po kolei trzy posty w przeciągu 5 minut... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha
tyle teraz nie chce mi zrobic kąta: A valid email address is required. A validation email will be sent.


ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:02, Baluk25 napisał:

mam małe pytanie...ile kosztuje ta gra?lub jeśli jest freeware to skąd pobrać?


gra jest w 100% darmowa. www.muonline.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST! mam KĄTO!
Registration complete. You must validate your email address before your account will be active.

You should recieve the email shortly.
ale nic mi nie pomogło w urchomieniu gry napisali ze aktywacje pszyslą e-mailem. ale co zrobic zeby odpalic ta grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:56, aragorn75 napisał:

aha
tyle teraz nie chce mi zrobic kąta: A valid email address is required. A validation email will
be sent.

Wymagany jest poprawny adres email. Zostanie wysłany na niego e-mail potwierdzający.

Dnia 02.12.2007 o 13:56, aragorn75 napisał:

ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again.

BŁĄD: Wstąpił problem z podanymi przez ciebie danymi, sprawdź je ponownie. (innymi słowy, coś źle wpisałeś ;])

Dnia 02.12.2007 o 13:56, aragorn75 napisał:

You should recieve the email shortly.
ale nic mi nie pomogło w urchomieniu gry napisali ze aktywacje pszyslą e-mailem. ale co zrobic zeby odpalic ta grę?


Sprawdź pocztę, wejdź w link aktywacyjny i włącz grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:21, The Lurker napisał:

> aha
> tyle teraz nie chce mi zrobic kąta: A valid email address is required. A validation email
will
> be sent.
Wymagany jest poprawny adres email. Zostanie wysłany na niego e-mail potwierdzający.

> ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again.
BŁĄD: Wstąpił problem z podanymi przez ciebie danymi, sprawdź je ponownie. (innymi słowy, coś
źle wpisałeś ;])

> You should recieve the email shortly.
> ale nic mi nie pomogło w urchomieniu gry napisali ze aktywacje pszyslą e-mailem. ale co
zrobic zeby odpalic ta grę?

Sprawdź pocztę, wejdź w link aktywacyjny i włącz grę ;]


znaczy ze po aktywacji linku gra bedzie wchodzila? ostatniu bylo ze nie zweryfikowano wydawcy i nie mogłem jej urchomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:40, aragorn75 napisał:

znaczy ze po aktywacji linku gra bedzie wchodzila? ostatniu bylo ze nie zweryfikowano wydawcy
i nie mogłem jej urchomic.

Tak, po prostu aktywuj konto i graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:42, The Lurker napisał:

> znaczy ze po aktywacji linku gra bedzie wchodzila? ostatniu bylo ze nie zweryfikowano
wydawcy
> i nie mogłem jej urchomic.
Tak, po prostu aktywuj konto i graj.


aktywowałem konto. Prubuje urchomic grę (nie zalogowac sie tylko w nia wejsc) i nic jest napisane: Nie mozna zweryfikowac wydawcy.Czy napewno chcesz urchomić to oprogramowanie? klikam na urchom bo jest tez anuluuj.
i jest install shieldWizard i potem 3 opcje do wyboru:Modyfy to pierwsza. Druga to Repair. A trzecia to Remove. ja biore na modyfy i się instaluje i po instalacji nic się nie dzieje. znów wchodze w ikonke i znów to wszystko sie powtarza.A przed tym jest napisane cos o oprogramowaniu no modyfy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 17:15, aragorn75 napisał:

aktywowałem konto. Prubuje urchomic grę (nie zalogowac sie tylko w nia wejsc) i nic jest napisane:
Nie mozna zweryfikowac wydawcy.Czy napewno chcesz urchomić to oprogramowanie? klikam na urchom
bo jest tez anuluuj.
i jest install shieldWizard i potem 3 opcje do wyboru:Modyfy to pierwsza. Druga to Repair.
A trzecia to Remove. ja biore na modyfy i się instaluje i po instalacji nic się nie dzieje.
znów wchodze w ikonke i znów to wszystko sie powtarza.A przed tym jest napisane cos o oprogramowaniu
no modyfy...

To głupio zabrzmi ale... myślę, że zamiast klikać na ikonkę uruchamiającą grę, ty ciągle uruchamiasz instalator. Upewnij się, że uruchamiasz właściwą aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 17:54, The Lurker napisał:

> aktywowałem konto. Prubuje urchomic grę (nie zalogowac sie tylko w nia wejsc) i nic jest
napisane:
> Nie mozna zweryfikowac wydawcy.Czy napewno chcesz urchomić to oprogramowanie? klikam na
urchom
> bo jest tez anuluuj.
> i jest install shieldWizard i potem 3 opcje do wyboru:Modyfy to pierwsza. Druga to Repair.

> A trzecia to Remove. ja biore na modyfy i się instaluje i po instalacji nic się nie dzieje.

> znów wchodze w ikonke i znów to wszystko sie powtarza.A przed tym jest napisane cos o
oprogramowaniu
> no modyfy...
To głupio zabrzmi ale... myślę, że zamiast klikać na ikonkę uruchamiającą grę, ty ciągle uruchamiasz
instalator. Upewnij się, że uruchamiasz właściwą aplikację.


że jak? to w co kliknąć mam jak nie w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 17:57, aragorn75 napisał:

> > aktywowałem konto. Prubuje urchomic grę (nie zalogowac sie tylko w nia wejsc) i nic
jest
> napisane:
> > Nie mozna zweryfikowac wydawcy.Czy napewno chcesz urchomić to oprogramowanie? klikam
na
> urchom
> > bo jest tez anuluuj.
> > i jest install shieldWizard i potem 3 opcje do wyboru:Modyfy to pierwsza. Druga to
Repair.
>
> > A trzecia to Remove. ja biore na modyfy i się instaluje i po instalacji nic się nie
dzieje.
>
> > znów wchodze w ikonke i znów to wszystko sie powtarza.A przed tym jest napisane cos
o
> oprogramowaniu
> > no modyfy...
> To głupio zabrzmi ale... myślę, że zamiast klikać na ikonkę uruchamiającą grę, ty ciągle
uruchamiasz
> instalator. Upewnij się, że uruchamiasz właściwą aplikację.

że jak? to w co kliknąć mam jak nie w to?


modywy to jak modyfikacja. Remove to deinstalacja. Repeir to reperacja. No nie mam pojęcia. Może Ty to już masz zainstalowane , a klikasz ciągle ikonke z instalacją? Poszukaj na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 18:04, Budep napisał:

Może Ty to już masz zainstalowane , a klikasz ciągle ikonke z instalacją? Poszukaj na dysku.

Eee, ja mu to niedawno sam napisałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 18:41, The Lurker napisał:

> Może Ty to już masz zainstalowane , a klikasz ciągle ikonke z instalacją? Poszukaj na
dysku.
Eee, ja mu to niedawno sam napisałem :p


nie moge znalesc tego na dysku wchodze na dysk c i tam 6 folderów 1 z windowsem i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem...próbuje się zarejestrować i wg mnie jest wszystko dobrze,ale nagle wyskakuje takie coś:

ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again.

i nie wiem co mam zrobić.próbowałem jeszcze raz ale to na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować