Zaloguj się, aby obserwować  
BorneoM

Serious Sam i Serious Sam: Second Encounter - Temat Ogólny

42 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 23:51, Misquamaqus napisał:

Słyszałem już o tym. Zwróć uwagę na to:
"Nadchodzący numer magazynu GamePlay ma zdradzać najnowsze plany studia developerskiego Croteam. Przecieki mówią, że w oparciu o zupełnie nowy silnik Serious Engine 3 powstają dwa projekty: Serious Sam 3 oraz strzelanina militarna. Druga produkcja ma zawierać wiele elementów taktycznych i rozgrywać się współczesnych nam czasach."
Podobno to nie będzie SS 3, tylko właśnie jakiś shooter w klimatach militarnych. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyh....jakos mi sie wyszlo i dzisiaj wrocilem :)....co do tematu to chetnie pyknalbym sobie z Tobą w samika jekiego kolwiek (mam wszystkie 3), tylko powiedz kiedy i jaki serwer....chyba, ze ja mam zrobic serwa :):):)....wieczorem -> ide na ryby :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i w Pierwsze i w Drugie starcie i musze powiedzieć, że Secound Encounter prezentuje się okazalej. Dla tego ją skończyłem, a pierwszej częsci nie:P. Jak dla mnie, jest po prostu zabawniejsza i w polskiej wersji Sam ma fajniejszy głos. A jego teksty są bombowe. Oprócz tekstów wypasiona była np.tablica z napisem ,,Crollywood" na jakiejś górze u Majów. A najlepsza scena była w kanionie w zimowej średniowiecznej wiosce. Z oddali rzucili sie na mnie bezglowi kamikadze, a w tle puszczony został ,,Jinglle Bells" w wersji rockowej. Normalnie mało nie spadłem, jak to usłyszałem:D.
BTW: podobało mi się w tej częsci również odjechane miejsca walk, np. tuba w której nie ma pojęcia góra-dół(a więc Prey nie był pierwszy!) czy pomieszczenie, gdzie zarówno Sam, jak i wrogowie odbijają się od ziemi i lecą do góry, po czym znowu spadają i odbijają się itd. Takie momenty powodują, że walki stają sie bardziej chaotyczne i dynamiczne:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 22:49, Misquamaqus napisał:

No i fajnie bylo...dzieki :)

Fajnie się grało. Tylko jak widzisz jeszcze nie za bardzo orientuję się gdzie są ukryte rzeczy.

BTW: Jak sie robi kolorowy nick w seriousie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dluga nieobecnosc :(.....jak chcesz sie dowiedziec wiecej o ukrytych przedmiotach to poprostu grajmy razem a nie, ze kazdy idzie w swoja strone.

Kolorowy nick robi sie poprzez edytor "nameedit"....jak chcesz to Ci go przesle :)

GG 8964095

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:55, Misquamaqus napisał:

Sorry za długą nieobecność :(.....jak chcesz sie dowiedzieć więcej o ukrytych przedmiotach
to po prostu grajmy razem a nie, ze każdy idzie w swoja stronę.

Kilka miejsc już znam, ale następnym razem będę sie bliżej trzymał.

Dnia 16.07.2007 o 10:55, Misquamaqus napisał:

Kolorowy nick robi sie poprzez edytor "nameedit"....jak chcesz to Ci go prześle :)

Dzięki, ale nie trzeba, po prostu byłem ciekaw jak sie to robi.

Dnia 16.07.2007 o 10:55, Misquamaqus napisał:

GG 8964095

A to mój jakby co: 11756684

Teraz wyjeżdżam na wakacje, ale jak wrócę to sie odezwę i może pogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh niedawno skończyłem grę i zaskoczyła mnie jedna rzecz - liczba ubiych stwórów. Jakieś 5500 tys. z nieco ponad 6000. A miałem wrażenie , że tylu to w jednym poziomie wycinam:P.
BTW: Jeśli chodzi o ,,cooperatywne" granie ze mną, to nie ma szans. Mam za wolnego neta na to:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka a raczej troche śmieszna latasz gościem co chowa sobie broń w kieszonkę i ją wyjmuję i na dodatek walisz we wszystko co na ciebie naciera ale poza tym podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:53, Bibciu napisał:

Fajna gierka a raczej troche śmieszna latasz gościem co chowa sobie broń w kieszonkę i ją wyjmuję
i na dodatek walisz we wszystko co na ciebie naciera ale poza tym podoba mi się.


A grales w sieci ?....jest super jak idzie sie np. w cztery osoby i kosi sie wszystkich jak popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 23:14, Misquamaqus napisał:

> Fajna gierka a raczej troche śmieszna latasz gościem co chowa sobie broń w kieszonkę i
ją wyjmuję
> i na dodatek walisz we wszystko co na ciebie naciera ale poza tym podoba mi się.

A grales w sieci ?....jest super jak idzie sie np. w cztery osoby i kosi sie wszystkich jak
popadnie.

Niestety nie miałem przyjemności grać w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 16:26, Bibciu napisał:

Niestety nie miałem przyjemności grać w sieci.


No to najwyzszy czas....wejdz w network -> join game -> search internet. Zostana wyswietlone serwery....wybierasz serwer z wersja gry taka jaka Ty masz i klikasz na niego 2 razy. Reszta zalezy jak i kto ustawil serwer. Pograsz to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej odpowiedz na pytanie dotyczącej tej gry. Czy kolejne poziomy do wyboru podczas tworzenia serwera, mogę odblokować w trybie kooperacji, czy muszę wszystkie odblokować podczas singla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 15:40, Orion napisał:

Potrzebuje szybkiej odpowiedz na pytanie dotyczącej tej gry. Czy kolejne poziomy do wyboru
podczas tworzenia serwera, mogę odblokować w trybie kooperacji, czy muszę wszystkie odblokować
podczas singla?


Nie ważne. Już sobie poradziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować