Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Ja czytałem kiedyś w CDA recenzje Icewind Dale''a II i w ciekawostakach było napisane, że podczas tłumaczenia dialogów napisane było jak jedna postać mówi, że następnym razem spotkają się chyba w Fallout 3. Jeśli wierzyć temu gra wyjdzie chyba, że to tylko żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:43, Krajczy napisał:

Wszystko co wiecie o Fallout 3 ploty i newsy

to zależy czy chcesz prawidziwego fallouta, czy gre z słowem fallout w nazwie. bo ma wyjsc, tyle że na silniku obivona a to oznacza brak rzutu izomerycznego, oraz walki w turach (czyli będzie to zupełnie inna gra, zaś tytuł fallout ma tylko zwiekszyć jej populatrnośc a nie kontynułować sage). szczeże żałuje że projekt von bauren umarł, ten miał szanse stać sie prawdziwym falloutem (niestety nie został sprzedany razem z prawami do nazwy i świata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 22:40, sig. napisał:

bo ma wyjsc, tyle że na silniku obivona a to oznacza brak rzutu izomerycznego, oraz walki w turach


Ale to wcale nie znaczy o takim a nie innym rzucie czy braku turowych walk. Przecież silnik to silnik a nie cała gra. Jeśli engine Obliviona pozwoli na rzut izometryczny, czego jestem pewien to możliwe, ze tak będzie. Tury to też kwestia kodu programu. Nic nie jest niemożliwe. Dla przykładu dodam, że kiedyś na silniku Unreala powstał pinball, miał zwyly pinballowy wygląd a nie widok z oczu kulki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 00:03, Daimon_Frey napisał:

Przecież silnik to silnik a nie cała gra


cała :P bethesda po kupnie licencji dała poczytać projektantom co to jest S.P.E.C.I.A.L. a na koniec wy*a wszystko na temat van burena i zaczęła tworzyć grę pod dźwięczną nazwą Fallout 3

będzie to coś a la morro/obek - jedno wielkie miasto (szczegółowe nie powiem), ale nic poza tym O_o
z oczu bochatera, taka trochę skradanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 00:11, KHRoN napisał:

będzie
to coś a la morro/obek - jedno wielkie miasto (szczegółowe nie powiem), ale nic poza tym O_o
z oczu bochatera, taka trochę
skradanka...


Chciałbym wiedzieć z kąd to wziąłeś, bo oprócz tego, że ma być kiedyś to nic na temat F3 nie mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 00:17, Daimon_Frey napisał:

Chciałbym wiedzieć z kąd to wziąłeś, bo oprócz tego, że ma być kiedyś to nic
na temat F3 nie mówili.


dawno mówili ;] na AW był wątek o Fo3, a tam archiwum cytatów i domysłów - możesz się tam dokopać i poczytać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 00:11, KHRoN napisał:

będzie to coś a la morro/obek - jedno wielkie miasto (szczegółowe nie powiem), ale nic poza tym O_o
z oczu bochatera, taka trochę skradanka...


:|
Juz chyba bym wolal Sim Vault, albo Fallout Tetris :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 pewnie bedzie czymś w rodzaju The Elder Scrolls 3 i 1/2 - Fallout :/
niestety szanse na to, że będzie wiernym i dobrym następcą serii Fallout są zerowe ...

ostatnio mogłem poczytać o tym co było w Fallout 3 zanim sprzedali projekt ... ach nawet cała stacja kosmiczna !!!! mało się nie rozpłakałem jak materiały przejrzałem ... tak to pięknie wyglądało ... a teraz wszystko w koszu gnije :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie, bethesda zrobi z F3 jakas morowindopodobna gierke z supernowoczesna grafika 3d, ktora molo komu pojdzie. Ja tam wolalbym stare, dobre 2d z tym niepowtarzalnym klimatem (ahhhh... az sie cos robi jak to wspominam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:00, grunchill napisał:

No rzeczywiscie, bethesda zrobi z F3 jakas morowindopodobna gierke z supernowoczesna grafika 3d, ktora molo komu pojdzie.
Ja tam wolalbym stare, dobre 2d z tym niepowtarzalnym klimatem (ahhhh... az sie cos robi jak to wspominam).


Tak trzeba przyznać że ta "brudna" grafika w Fallout 1 i 2 bardzo do niej pasowała i nadawała fajny postnuklearny klimat;) jeśli mam być szczery to ja czasem wracam do tej gierki i przechodzę ją na nowo.. ma taką niesamowitą moc przyciągania:) Gra jest świetna i mam w domu 3x Fallout 1, 2x Fallout 2 i 1x Fallout Tactis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:00, grunchill napisał:

No rzeczywiscie, bethesda zrobi z F3 jakas morowindopodobna gierke z supernowoczesna grafika 3d, ktora molo komu pojdzie.
Ja tam wolalbym stare, dobre 2d z tym niepowtarzalnym klimatem (ahhhh... az sie cos robi jak to wspominam)


To, że gra będzie zapewne na engine TES IV to jeszcze o niczym nie świadczy. Weź np. takie Anachronox, engine Kwaka II i walka w systemie turowym. Da się ? Da, więc przestańcie marudzić.
Zanim ta gra wyjdzie to większość graczy będzie miała sprzęt na którym Oblivion będzie śmigał aż miło. Trochę Fallout''a odkurzyć nie zaszkodzi. Np. możliwość gry mutantem byłaby mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:09, Stwór napisał:

Tak
trzeba przyznać że ta "brudna" grafika w Fallout 1 i 2 bardzo do niej pasowała i nadawała fajny postnuklearny klimat;)


Znaczy, że niby nie da się zrobić "brudnego" 3D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:11, Seldon napisał:

> Tak
> trzeba przyznać że ta "brudna" grafika w Fallout 1 i 2 bardzo do niej pasowała i nadawała fajny postnuklearny
klimat;)

Znaczy, że niby nie da się zrobić "brudnego" 3D ?


Da się przykładem może być Stalker, mam nadzieje, że "Beście" uda się zrobić coś godnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jak ludzie z sortu ''A za moich czasów to wszystko było lepsze. Kolory bardziej kolorowe. Woda jak woda, nie to co teraz'' blah... troche postepu. Fallout w 3D? Dlaczego niby nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować