Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Myślę, że jedyną sensowną rzeczą jaką możne teraz zrobić to... poczekać do wydania F3 i tyle. Gdybanie czy to dobrze, że Bethesda ma licencję i próby określenia jakości gry której jeszcze nie wydano (nawet nie rozpoczęto prac nad nią ) na podstawie innych produkcji firmy jest zajęciem raczej bezpłodnym :P Najlepszym tego przykładem jest studio Nival, które po takim sobie ''The I of the dragon'' wydało Herosów V i z drugiej strony goście, którzy ( nazwa studia wyerodowała z mojej głowy ) zmarnowali ''siłę'' serii Rainbow i wydusili Lock Downa ...

Tak więc peace ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nival wydał niezłych etherlodsów, więc hirołsi V nie byli jej 1 produkcją tego typu. co innego betsheida która gierki na miarę falloutów nie wydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie łap mnie za słowa :P Napisałem tak z braku lepszego przykładu, wiem, że nie zrobili jednej dobrej pozycji, ale ktoś wcześniej wspominał o HoM&M V i mi się w głowie zalęgło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azuredragon: nie rozumiem twojego pojęcia "diablo-grywalne", przecierz Fallouta wogle nie da się porównać do Diablo, podczas gdy Obliviona jak najbardziej. Ale pomijając to, Oblivion nie miał ani ciekawej fabuły ani ciekawego świata. Co z tego, że świat był duży skoro wszystkie jaskinie były takie same, wszystkie ruiny takie same, w każdym mieście ludzie mówili to samo i wszędzie były takie same bramy Obliviona. No i klimatu mi tam kompletnie brakowało. Wogle nie wczuwalem się w postać, ciągle wkurzało mnie niedopracowanie, to że nikogo nie obchodziło co robie (oprócz achów i ochów po przejściu gry) i denność dialogów.

tread71: nie trzeba czekać, wystarczy stwierdzać fakty. Poczytaj sobie pare wywiadów na temat F3 z członkami Bethesdy i zobaczysz, że oni nie mają pojęcia o Falloucie. O humorze w F3 powiedzieli np. będzie to humor w stylu terminatora polegający na tym, że w interfejsie będzie uśmiechnięty pip-boy z podniesionym kciukiem kiedy gracz będzie urządzał krwawą łaźnie. Podobnych absurdalnych wypowiedzi jest mnówstwo, a do tego panowie z Beth są ciągle łapani na kłamstwach. Jak kłamać potrafią już zresztą udowodnili. Wystarczy porównać ich opisy Obliviona przed wydaniem z faktyczną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:54, tread71 napisał:

Myślę, że jedyną sensowną rzeczą jaką możne teraz zrobić to... poczekać do wydania F3 i tyle.
Gdybanie czy to dobrze, że Bethesda ma licencję i próby określenia jakości gry której jeszcze
nie wydano (nawet nie rozpoczęto prac nad nią ) na podstawie innych produkcji firmy jest zajęciem
raczej bezpłodnym

Tylko wiesz - nie dosc, ze prace nad Falloutem 3 rozpoczeto daawno temu, to jeszcze proba okreslenia jakosci gry przed jej wydaniem to proste cwiczenie w kojarzeniu faktow, ktore sprawdzilo sie juz wiele, wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 20:53, globbi napisał:

Azuredragon: nie rozumiem twojego pojęcia "diablo-grywalne"


Raczej nie chodziło tutaj o porównanie z diablo, a podkreślenie "wielkiej", "sporej" grywalności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2007 o 23:38, Elwro napisał:

Tylko wiesz - nie dosc, ze prace nad Falloutem 3 rozpoczeto daawno temu,



Chyba myślisz o innym falloucie 3. :)
Chodzi ci pewnie o taki porzucony projekt, nie pamiętam dokładnie nazwy Van Burden Project czy jakoś tak.
Bethesda tak naprawde dopiero się rozkręca z falloutem, mowa chyba była o skupieniu się tylko na nim dopiero we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 23:45, xRaphaelx napisał:

Chyba myślisz o innym falloucie 3. :)
Chodzi ci pewnie o taki porzucony projekt, nie pamiętam dokładnie nazwy Van Burden Project
czy jakoś tak.

Nie, nie mowie o Van Burenie.
Todd Howard, Executive Producer Fallouta 3:
"We started work (on Fallout 3) in late 2004." (patrz http://www.gamernews.org/2007/01/19/fallout-3-headed-to-xbox-360-not-unlikely-says-bethesda/)

W poscie, na ktory odpowiadalem bylo "nawet nie rozpoczęto prac nad nią" a to po prostu nieprawda. Gra powstaje juz ponad 2 lata. Sam Hines, choc glupio powolywac sie na tak slynnego bullshittera, powiedzial w ostatnim wywiadzie dla Shacknews iz nad F3 pracuje caly zespol.

Sorry, akurat na tej serii troche sie znam :-)

A poza tym prawa do Fallouta 3 (i nie tylko) Bethesda kupila wlasnie w 2004, choc to oczywiscie inna para kaloszy.

Dnia 22.02.2007 o 23:45, xRaphaelx napisał:

Bethesda tak naprawde dopiero się rozkręca z falloutem, mowa chyba była o skupieniu się tylko
na nim dopiero we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak powiedział przedmówca. Prace nad Falloutem 3 ruszyły juz dawno. Ostatnio nawet był jakiś news że Bethesda dała tam cały zespół odp. za Obliviona ( biedny fallout :/ ). Pisałem gdzieś wczesniej że w zagranicznym serwisie, nawet ktoś powiedział że jest już grywalna wersja, tylko Bethesda wstydzi się jej pokazać społeczności Falloutowej. Co również nie świadczy o produkowanej grze najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio stronkę http://pl.nma-fallout.com/ w poszukiwaniu jakis newsow o F3 i natknalem sie na 2 wazne informacje. Pozwolcie, ze przytocze cytaty:

I.
Pete Hines: (...) Humor w Fallout 3 polega na tym, że możecie wziąć gnata i rozwalić gościa na krwawą miazgę, a kiedy wejdziecie na ekran interfejsu, zobaczycie małego animka unoszącego kciuk... Tak, jakby to było śmieszne... Śmieszne nie jako dowcip czy mrugnięcie okiem do kamery ...

II. (przytoczone z forum QTT)
Briosafreak: Istnieje niewiele wątpliwości co do kształtu gry. Widok z oczu i walka w czasie rzeczywistym są pewne, nic tego nie zmieni.

Desslock: Powiem tylko, że się mylisz.

Wiec o ile sie nie myle, jest jeszcze szansa na dobrego Fallouta 3 !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 21:49, grunchill napisał:

Zapomnialbym dodac, ze nowy fallout ma byc gotowy jescze w tym roku!

To super, mam nadzieję że go nie zpaszczą:)
A tak wogóle to zapowiada się obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:08, Mroku21 napisał:

Nie wiem czy już widzieliście ten filmik, ale zobaczcie jakie cudo nas ominęło ;/

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=4758



Filmik zrobił na mnie ogromne wrażenie. Dokładnie tak wyobrażałem sobie nowego Falla. Tabelki żywcem wyjęte z F1/2 i FT oraz charakterystyczna dla serii przybrudzona, utrzymana w rdzawych kolorach grafika. Wielka szkoda, że Fallout 3 nie będzie tak wyglądać. Znając Bethesdę, to dostaniemy zapewne widok FPP i masę kolorowych, zupełnie niepotrzebnych efektów, które tylko podniosą minimalne wymagania... Oby tylko w F3 znalazły miejsce wciągająca, wielowątkowa fabuła oraz ciekawe i charyzmatyczne postacie, które były domeną dwóch pierwszych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować