Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

i moj ulubiony ptaq ^^


i nawzajem ;)

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

Za to znaczy to, ze maja full doswiadczenie jesli chodzi o gry turowe, ba! Jesli chodzi u turowki
to z niejednego pieca chleb jedli! Wszak wiadomo, ze jesli ktos cale zycie robi gry real time
to coraz wiecej wie o grach turn-based


(dobra ironia nie jest zła ;)

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

A im wiecej doswiadczenia w jakiejs dziedzinie tym lepsza gra


Jasne, ale gdzieś też trzeba to doświadczenie zdobyć. A, że doświadczenie zdobywa się na błędach to (jeśli gra będzie turowa, na co ciągle jeszcze liczę) trzeba się ich spodziewać, ale brak doświadczenia nie oznacza też automatycznej klapy pomysłu, choć oczywiście może.

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

"Nigdzie nie napisałem, że sam w to wierzę, po prostu przedstawiłem kontargument na twoje zdanie"

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

Lubisz pisac o rzeczach, w ktore nie wierzysz? Wyklad o duchac/ufo itd tez walniesz?


Kontrargument to kontrargument i nie wiem po co dorabiasz do niego ideologię.

Wszyscy

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

dobrze wiemy, ze takie ''oficjalne'' info jest tylko po to, by nie zniechecic fanow do czekania
i samej gry.


(i znów, lubię, kiedy ludzie ironizują, bo to świadczy o ich intiligencji, ale w tym przypadku nic to nie wnosi do dyskusji)

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

"Choć z tego co pamiętam Morrowind wyszedł uprzednio na Xbox''a, a tej grze marnej fabuły nie
można zarzucić"
Tia, za to dialogi i system walki wolaly o pomste do nieba


Rozmawialiśmy o fabule, więc podałem przykład dobrej konsolowej fabuły.

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

Czemu uogolniasz albo gadasz o czyms o czym nie masz pojecia? Winic mozna za to tylko goscia,
ktory byl odpowiedzialny za sprawy finansowe Interplaya- to on zarzadzil zwolnienie ludzi,
ktorzy pracowali nad Van Burenem


Przyznam, że czytałem o tej sprawie dawno temu, więc mogę się mylić, ale to też nie jest tak, że robi się restrukturyzację w firmie pracującej dobrze i przynoszącej dochody.

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

Erm, bo mam powody?


Dla mnie zbyt pochopnie wyciagniete wnioski nie są powodem, który pozwalałby spisać F3 na straty. Jeśli będę już wiedział, że F3 będzie wyglądał tak, a nie inaczej, wtedy będę się martwił\ cieszył.

Dnia 03.05.2007 o 17:02, BlackStark napisał:

"staram się racjonalnie spojrzeć na te informacje"
Racjonalnie? Bethesda rzekla slowko, ze sa fanami Falloutow a ty juz lyknales, chociaz piszesz,
ze nie wierzysz -,-


Skoro piszę, że "Nigdzie nie napisałem, że sam w to wierzę" to znaczy to tylko tyle i nic więcej. Czyli nie znaczy ani tego, że w to wierzę, ani, że nie wierzę. Wyrosłem już z zawierzania nieznanym mi ludziom na słowo. Mam tylko nadzieję że to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 19:55, =PtaQ napisał:


> Za to znaczy to, ze maja full doswiadczenie jesli chodzi o gry turowe, ba! Jesli chodzi
u turowki
> to z niejednego pieca chleb jedli! Wszak wiadomo, ze jesli ktos cale zycie robi gry real
time
> to coraz wiecej wie o grach turn-based

Ironia ta ma cel

Dnia 03.05.2007 o 19:55, =PtaQ napisał:


> A im wiecej doswiadczenia w jakiejs dziedzinie tym lepsza gra

http://en.wikipedia.org/wiki/Bethesda_Softworks
Jak widac Bethesda nie zrobila nigdy zadnej porzadnej turowki, wiec o doswiadczeniu nie ma mowy, a i o uczeniu sie na bledach tez nie

Dnia 03.05.2007 o 19:55, =PtaQ napisał:


Dnia 03.05.2007 o 19:55, =PtaQ napisał:


Wszyscy
> dobrze wiemy, ze takie ''oficjalne'' info jest tylko po to, by nie zniechecic fanow do
czekania
> i samej gry.

(i znów, lubię, kiedy ludzie ironizują, bo to świadczy o ich intiligencji, ale w tym przypadku
nic to nie wnosi do dyskusji)

Tutaj akurat nie bylo ironii...

Dnia 03.05.2007 o 19:55, =PtaQ napisał:

> "Choć z tego co pamiętam Morrowind wyszedł uprzednio na Xbox''a, a tej grze marnej fabuły
nie
> można zarzucić"
> Tia, za to dialogi i system walki wolaly o pomste do nieba

Rozmawialiśmy o fabule, więc podałem przykład dobrej konsolowej fabuły.

Fakt, jednak Fallout ma tak stworzona historie, ze bardzo latwo to zepsuc... Przyklad? Nawet w F:T powiedziane bylo, ze Bractwo Stali wylonilo sie z ktorego schronu, a przeciez Bractwo wyszlo z Mariposa Military Base
Jesli developerzy nie znaja dobrze historii F''a, nie przeczytali Biblii Fallouta to wyjdzie takie jakies niewiadomo co, a historia nie bedzie trzymac sie kupy i poprzednich F''ow

Dnia 03.05.2007 o 19:55, =PtaQ napisał:

> Czemu uogolniasz albo gadasz o czyms o czym nie masz pojecia? Winic mozna za to tylko
goscia,
> ktory byl odpowiedzialny za sprawy finansowe Interplaya- to on zarzadzil zwolnienie ludzi,

> ktorzy pracowali nad Van Burenem

Przyznam, że czytałem o tej sprawie dawno temu, więc mogę się mylić, ale to też nie jest tak,
że robi się restrukturyzację w firmie pracującej dobrze i przynoszącej dochody.

Tia- kilka fajnych dodatkowch spraw
Fallout 1 jak i Fallout 2 zostaly wydane wczesniej niz powinny, mozna powiedziec, ze nie zostaly dokonczone... Wiec ekipa byla ok, tylko ktos sie za bardzo spieszyl.

Dnia 03.05.2007 o 19:55, =PtaQ napisał:


Skoro piszę, że "Nigdzie nie napisałem, że sam w to wierzę" to znaczy to tylko tyle i nic więcej.
Czyli nie znaczy ani tego, że w to wierzę, ani, że nie wierzę. Wyrosłem już z zawierzania nieznanym
mi ludziom na słowo. Mam tylko nadzieję że to jest prawda.


Nadzieja mat... wiesz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:43, BlackStark napisał:

Tutaj akurat nie bylo ironii...


A, tutaj mój błąd, nie zauważyłem tego nie przed zniechęcić i całkowicie to zmieniło wymowę zdania.

Dnia 03.05.2007 o 20:43, BlackStark napisał:

Jesli developerzy nie znaja dobrze historii F''a, nie przeczytali Biblii Fallouta to wyjdzie
takie jakies niewiadomo co, a historia nie bedzie trzymac sie kupy i poprzednich F''ow

Zgadzam się, ale nawet jeśli owej Biblii nie przeczytali przedtem, to chyba są na tyle fachowi, żeby ją przeczytać teraz. Bo jeśli nie to skutki są łatwe do przewidzenia...

Dnia 03.05.2007 o 20:43, BlackStark napisał:

Nadzieja mat... wiesz co dalej


Poczekamy, zobaczymy. :)

P.S. Co do Caena to fakt, zły człowiek w złym miejscu, w złym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:25, malpka napisał:

Linki do dema Van Buren (Fallout 3):

Van Buren to dawno porzucony projekt, jeszcze przed sprzedaniem praw do Bethesdy. Nie jest to więc F3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:31, hehe napisał:

> Linki do dema Van Buren (Fallout 3):
Van Buren to dawno porzucony projekt, jeszcze przed sprzedaniem praw do Bethesdy. Nie jest
to więc F3...



Nie porzucony tylko zaniechany przez wydawcę z powodu braku funduszy. A i owszem jest to F3 jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to oficjalnie nigdy nawet nie zaczęli go robić, więc nie mógł być ani f3, ani zaniechany ani nawet porzucony (skoro się nie zaczoł......) co najgorsze z powodu "nie istnienia" nie został sprzedany razem z cała resztą ( a szkoda bo już większość prac byłą wykonana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 15:06, Buzzard napisał:

Bethesda ma wlasne forum Falloutu 3 wiec chyba juz cos robia

ano robią, ale niewiadomo czy to będzie fallout czy też action z niewielką domieszką crpg czyli TES 4,5 postapokaliptic obivon. Oóki co skłaniam się raczej ku temu drugiemu, bo gier na miarę klasycznych crpg fallouta betsheida nigdy nie robiła gier klasy falloutów (ani nawet nic zbliżonego do nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:13, malpka napisał:

Nie porzucony tylko zaniechany przez wydawcę z powodu braku funduszy. A i owszem jest to F3
jak nic.


A i owszem nie jest :) Van Buren to miał być F3 gdyby powstał, ale skoro go nie ma ... Teraz F3 robi Bethesda i to będzie Fallout 3 ( albo i nie będzie, zależy co im wyjdzie :))
Co do van Burena, to podobno była już grywalna wersja. Ciekawe czemu go porzucili. Czyżby był aż tak kiepski że porzucili prawie gotową grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:49, hehe napisał:

Co do van Burena, to podobno była już grywalna wersja. Ciekawe czemu go porzucili. Czyżby był
aż tak kiepski że porzucili prawie gotową grę ?

było grywalne minidemo z jedną mapką, npctami, przedmiotami itd do którego zresztą są linki na forum jak chcesz to poszukaj w tematach o falloucie (o ile dobrze pamiętam oceniano że gra jest juz ukończona w 85%). niestety interplay popadł w problemy finansowe (ściślej rzecz biorąc zbankrutował, aktualnie nie jest już w stanie produkować gier) i trzeba było sprzedać prawa do fallouta 3 betsheidzie żeby opłacić wierzycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 17:23, caramondl napisał:

Fajnie by był, żeby był. Tylko że musi przebić poprzednie dwie część. Jak ma byc gorszy, to
niech lepiej wcale nie powstanie.

powstanie i będzie dobry uwielbiam fallouta i nic go nie przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 17:27, FALLOUT 3 napisał:

> Fajnie by był, żeby był. Tylko że musi przebić poprzednie dwie część. Jak ma byc gorszy,
to
> niech lepiej wcale nie powstanie.
powstanie i będzie dobry uwielbiam fallouta i nic go nie przebije
Gorzej, jak nie spełni oczekiwań, a te sa zdecydowanie największe w historii gier na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować