Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 00:12, CzystyZysk napisał:

Szkoda, ponieważ CDP wydaje (chyba) bogatsze Edycje Kolekcjonerskie a Fallout 3 na pewno zasługuje
na taką ;)


eee tam, chodzi przeciez tylko oto aby byle tanio bylo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:53, el-coyote napisał:

> Szkoda, ponieważ CDP wydaje (chyba) bogatsze Edycje Kolekcjonerskie a Fallout 3 na pewno
zasługuje
> na taką ;)

eee tam, chodzi przeciez tylko oto aby byle tanio bylo! :)



Tanio i solidnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w sprawach wydania jestem tylko za przetlumaczeniem tekstow, zadnego dubbingu. A niestety po CD Projekcie tego wlasnie mozna by sie bylo spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:59, el-coyote napisał:

Poza tym w sprawach wydania jestem tylko za przetlumaczeniem tekstow, zadnego dubbingu. A niestety
po CD Projekcie tego wlasnie mozna by sie bylo spodziewac...

obawiam się że masz rację, cd-projekt nie zrozumiał jeszcze że spolszczenie kinowe jest lepsze od pełnego (no chyba że gra dla dzieci tak małych że czytać nie umieją). dodatkowo zatrudnił by sławy i zamiast grać kombinował byś w jakim serialu słyszałeś ten głos (z ich doborem do postaci też rożnie bywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 21:06, sig. napisał:

obawiam się że masz rację, cd-projekt nie zrozumiał jeszcze że spolszczenie kinowe jest lepsze
od pełnego (no chyba że gra dla dzieci tak małych że czytać nie umieją). dodatkowo zatrudnił
by sławy i zamiast grać kombinował byś w jakim serialu słyszałeś ten głos (z ich doborem do
postaci też rożnie bywa)

A może w ogóle zrezygnować ze spolszczenia i niech gra - jak w przygodach Tytusa de Zoo - bawiąc uczy, co ? ;-) Osobiście, jeśli już miałbym grać w grę z widokiem z pierwszej osoby, to wolałbym dubbing. Tyle, że pamiętając niektóre dokonania na tym polu, trudno nie mieć obaw (zwłaszcza bałbym się, kto bedzie podkładał głosy mutantów - wiadomo: jak coś jest duże i zielone - to zatrudni się Zbigniewa Zamachowskiego ;-D).
Przyznaję, że Mirosław Baka czy inny polski twardziel przy Ronie Pearlmanie może wypaść dośc blado... Równocześnie, nie zgodzę się z tezą, że dubbing jest dla dzieci, raczej, że obecnie jest to pewien standard w cywilizowanym świecie. A zakładając, że gra ma mi dostarczyć rozrywki, to wolałbym żeby mój ''rozmówca'' mówił w moim języku... Sądze, że łatwiej się wtedy poczuć mieszkańcem przedstawionego w grze świata a nie jakimś ''outlanderem''.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A zakładając, że gra ma mi dostarczyć rozrywki,

Dnia 07.07.2007 o 21:33, benjiro napisał:

to wolałbym żeby mój ''rozmówca'' mówił w moim języku... Sądze, że łatwiej się wtedy poczuć
mieszkańcem przedstawionego w grze świata a nie jakimś ''outlanderem''.


Mi akurat trudno byłoby wczuć sie w rolę, gdy biegając po ruinach USA, musiałbym słuchać języka polskiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:06, sig. napisał:

> Poza tym w sprawach wydania jestem tylko za przetlumaczeniem tekstow, zadnego dubbingu.
A niestety
> po CD Projekcie tego wlasnie mozna by sie bylo spodziewac...
obawiam się że masz rację, cd-projekt nie zrozumiał jeszcze że spolszczenie kinowe jest lepsze
od pełnego (no chyba że gra dla dzieci tak małych że czytać nie umieją). dodatkowo zatrudnił
by sławy i zamiast grać kombinował byś w jakim serialu słyszałeś ten głos (z ich doborem do
postaci też rożnie bywa)

tylko, że wydawcą gier bethesady nie jest cd projekt, a cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 13:09, Lesz3yk napisał:

Wystartowała porządna strona Fallouta z czymś więcej niż tylko forum :) Zamieszczone są tam
różne newsy, artworki, screeny, trailer(y) itd.

Oto link do niej:

http://fallout.bethsoft.com/home/home.php


No, w końcu :) Stronka rzeczywiście zawiera sporo ciekawych materiałów, a layout jest bardzo estetyczny i wykonany w "falloutowym" stylu. Jednym zdaniem, dobra robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:43, samson92 napisał:

Co do tej strony - niewątpliwie goście z Bethesdy wyznają zasadę "wrzuć wszędzie Fallout-Boya
i już będzie Falloutowo". ;)


Hehe, lepsze to, niż czarna stronka z jednym teaserem, którą musieliśmy oglądać przez kilka ładnych miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:44, Nertis napisał:

Jak myślicie.Jakie wymagania będzie mógł mieć F3 (jeśli wyjdzie :P)??


Możliwe że takie:2 Ghz, 1GB,gf fx5xxx
Dużo zależy od optymalizacji kodu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania będą podobne do tych jakie miał Oblivion, no nieco wyższe. Ale przecież to ten sam silnik... więc nie powinno być źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:37, Ponet napisał:

Wymagania będą podobne do tych jakie miał Oblivion, no nieco wyższe. Ale przecież to ten sam
silnik... więc nie powinno być źle...


Czyli nie jest źle :P.Może pójdzie na moim komie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh i tak pewnie zostanie zrobione coś takiego jak Oldblivion do obliviona- Oldallout :) i pójdzie pewnie nawet na FX 5200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica młota bojowego +3 w rękach orka wyjaśniona!

Nadal nie wiadomo skąd w Fallout orki ale już z młotem sprawa jest jasna, otóż...
... przeglądając najnowsze CDA zwróciłem uwagę na podpisy pod obrazkami z gry Tunele Stalina 2. Jeden z nich wyjaśnia wspomnianą wyżej tajemnicę, cytuję:

"Ten świecący gnat to nie efekt promieniowania. Tak po prostu wygląda HDR, gdy biorą się za niego partacze."

Zadziwiło mnie, jak bardzo ten tekst pasuje do innego obrazka z innej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować