Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 17:41, caramondl napisał:

> Gorzej, jak nie spełni oczekiwań, a te sa zdecydowanie największe w historii gier na pc.


Dokładnie:) Oczekiwania co do Kolejnej RPG-owej części Fallouta są wręcz niebotyczne:) Bo tak na prawdę większość tych stałych prawdziwych fanów grało by na starej grafice z F1 i F2 tylko z nową fabułą i questami:) Np. JA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy trailer:D
Jak narazie na stronce widnieje tylko napis "please stand by", ale trailer juz dzisiaj:D nareszcie, w koncu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TEASER JUŻ JEST!


do obejrzenia choćny tu : http://ve3d.ign.com/articles/794/794162p1.html

Linki na stronie oficjalnej są. ( http://fallout.bethsoft.com/ )


A co w nim? Niewiele, ale to teaser, nie gameplay trailer :)

PS. Osobiście podoba mi się Power Armor w wersji beth. Hełm przypomina ten z F1, a reszta...cóż, te kanciaste kształty pasują do lat 50tych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w teaserze dużo sie nie dzieje ale mam nadzieje że fall 3 będzie dobry bodoba mi się nieoficjalna nazwa internetowej wersji falla którą fani nazwali już FallOut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:55, Lone Wolf napisał:

PS. Osobiście podoba mi się Power Armor w wersji beth. Hełm przypomina ten z F1, a reszta...cóż,
te kanciaste kształty pasują do lat 50tych :)


Teaser jest moim zdaniem dobry, co prawda nic nie wiadomo, ale trzeba poczekać.

Natomiast nie podoba mi się że F3 ma być też na konsole. Pewnie grafika będzie jak Oblivion, czyli jednym słowem grywalność i cały klimat walki turowej będzie zjechany.

Pamiętam, kiedy fani zbuntowali się przeciw UbiSoft, aby poprawić to i owo w Heroes 5 - UbiSoft musiał posłuchać, byli przyparci do muru. Jak coś Beth zrypie, bo trzeba zobaczyc screeny i filmiki z gry, to już nie mogę się doczekać tej petycji z milionami podpisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:30, des1og napisał:

> może mi ktoś dać screena z gameplay''a tego dema ???

http://www.nma-fallout.com/forum/album_cat.php?cat_id=39&sort_method=pic_time&sort_order=DESC&start=12
- tutaj jest dość spory zbiór screenów z Van Burena.


jesli ma byc taka grafika to ja sie nawet zgadzam bo nie mam kasy sprzetu modernizowac a wracajac do petycj niech tylko cos skopiol w falloucie to wtedy bedzie rewolucja na miare wojny z fallouta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka świetna...a skąd wiem? No zaczne od początku:

Chciałem ściągnąć Teaser z 3D Downloads a ściągnąłem to:

http://3ddownloads.com/nma-fallout/fo3/misc/Demo.rar

I grałem...nie wiem demko starej wersji Fallouta 3 nie wiem wiem to że to Demo Fallouta 3 :D Zapraszam do ściągania tego: 242 megowego pliczku.. Opłaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o von bourena, grę która nigdy nie została ukończona (jeśli ma grafikę 3d i rzut izomeryczny to właśnie on)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:17, sig. napisał:

pewnie chodzi o von bourena, grę która nigdy nie została ukończona (jeśli ma grafikę 3d i rzut
izomeryczny to właśnie on)


hmm to mozliwe ze na sieci moze byc gdzies pelna niekoniczona 3 fallouta warto by bylo poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 16:36, sig. napisał:

o ile pamiętam były podawane linki do niego w tym temacie


do niedkoniczonej wersji fallouta? nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 16:37, Mateusz9214 napisał:

> o ile pamiętam były podawane linki do niego w tym temacie

do niedkoniczonej wersji fallouta? nie wierze

screeny z niej sam widziałem. oczywiście chodzi o fallouta interplaya, a nie tego co go teraz betsheida robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje z forum Bethesdy:

"- Game runs on an evolved version of the Oblivion engine. Third person view has been reworked since the verdict was that the Oblivion version was bad.
- Game starts with your birth and your mother''s death in a vault hospital. This is essentially the character customization part of the game. Your father hands you up to have your DNA analyzed and you get to pick out all your character traits. Your dad takes off his mask to reveal similar traits to the ones you picked.
- You grow up in the vault and as you grow you get your first book titled "You''re Special" which allows you to choose you baseline stats for each of your 7 primary aptitudes. You''ll also get your first weapons and wrist computer (menu) as you get older and take tests to determine the initial layout of your skills and traits.
- Every aspect of character creation is based on S.P.E.C.I.A.L. system. Of your 14 skills you can tag 3 to grow at a faster rate than the rest as you level up.
- Battle system is called the Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.). The article states. "While you''ll certainly be able to tackle enemies in real time using first person shooting, V.A.T.S. lets players pause time and select a target at their leisure". Battle system still uses action points, but once you''ve used them up you''ll still be able to fight targets in real time while they charge back up.
- Game is still violent and gory. One of the featured screens is of a guy''s head exploding in super gory detail. Apparently all gory deaths in the game will be in slow motion.
- More than one way to play the game. Go balls out and kill people, or sneak past situations, or perhaps talk your way out of situations.
- Enemies can target you just like you can target them, so you can get injured in very specific points on you body. This in addition to an all new health/radiation system. This new system has you measuring how radiated certain things (like water) are and how they affect you when you consume them.
- Karma system returns
- The game does not scale like oblivion, so if you enter a high level area expect to be promptly murdered.
- Level cap is 20.
- Definite ending to the game, but there are 9 - 12 possible endings.
- There are NPC''s you can hire, but this is not a party based game."

Jak Wam to się podoba? Będzie hit czy crap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 19:29, Vormulac napisał:

Jak Wam to się podoba? Będzie hit czy crap?

Ogólnie zapowiada się przyjemnie chociaż ten limit do 20 poziomu nieco mnie martwi. Hehe trzeba mnie było widzieć jak czytałem o brutalności i krwawych scenach normalnie uśmiech od ucha do ucha XD (wiem chory jestem)
Mnie osobiście cieszy że zaadaptowali S.P.E.C.I.A.L. bez niego i odpowiednio stylizowanego międzymordzia (Interfejsu znaczy) to już TOTALNIE nie byłby Fallout.
Noooo ogólnie zapowiada się ciekawie, zobaczymy jak im to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować