Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

a to ciekawe...
z dune tez tak kiedys bylo ze dwoe firmy wydaly gre - jedna to rst a druga przygodowka :) zobaczymy - dwa fallouty to zawsze lepiej niz jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że ktoś poszedł po rozum do głowy. Moja jedyna obawa to to czy będą się śpieszyć czy nie. Jak będą to spieprzą choć chcą duchem być przy prawdziwym Falloucie.

Dobrze, że nie tylko Bethesda ma licencję na Fallouta bo już myślałem, że naprawdę fani zbudują tą ręczną katapultę pocisków nuklearnych i odpowiedzialnych z Fallout 3 podrzucą jedną albo dwiema niespodziankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 11:35, hallas napisał:

Poprawka: to nie będzie Fallout ale gra, która ma być jego ideowym spadkobiercą. Czekamy na
więcej informacji.

nie tyle fallouta co jego prequela, 1 fallout miał mieć w założeniach tytuł wasterland 2. Ale pojawiły się jakieś problemy z licencją na system rozwoju postaci, a że gra była już prawie gotowa to wymyślono S.P.E.C.I.A.L.a i zmieniono nazwę na fallout. inna sprawa że to chyba nasza jedyna nadzieja na współczesną "falloutową" grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 20:32, sig. napisał:

jedyna nadzieja na współczesną "falloutową" grę

dokładnie tak samo myślę. może F3 nie będzie zła grą - nie wiem, ale na pewno, to nie będzie kontynuacja.
poza tym bethesada narobiła szumu, wydała jakiś kiepski ,niewiele wyjaśniający filmik
i dalej co? cichooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ej ej ludzie wpadłem na pomysł jeden taki i chciałbym podzielić się nim z Wami. Otóż wiadomo że wojna nie dopadła tylko Ameryki ale także inne części kontynentu i tak właśnie pomyślałem że można by było opowiedzieć małe story o Polsce jak to wszystko się potoczyło. Nie chodzi mi tutaj o korzystanie zaraz ze wszelkich mutantów itd. tylko ogólnie jak sytuacja wygląda w Europie a w szczególności w naszym kraju, co się stało z ludźmi, miastami itd. itp.. Myślałem jakby to stworzyć i padło na takie coś ala storyboard, tyle że u mnie kiepsko z rysowaniem i ktoś kto ma talent mógłby się tym zająć, dalej można by było podłożyć muzykę z Fallout''a bo mam wszystkie utwory, jakieś dźwięki syren z bombardowania, odpowiednią narrację jak to miało miejsce w grach i skręcić to w jedną całość. Ktoś byłby zainteresowany? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak potoczyła się wojna nuklearna a dokładniej w którym roku doszło do odpalenia rakiet. Wtedy można by znaleźć prawdopodobny scenariusz. Jeśli wojna zaczęła się od broni konwencjonalnych to pamiętajmy, że od pewnego momentu historii Polska była przedpolem, na którym armie zachodu miały być powstrzymane za pomocą broni nuklearnych - czytaj z polski i Polaków niewiele by zostało.

Ja się na ten projekt nie piszę ale kiedyś myślałem, że Fallout w końcu przeniesie się do Europy lub Azji. A tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły sie nowe wieści na temat falout 3
oto one


# rzydzieści lat upłynęło od historii opowiedzianej w drugiej odsłonie cyklu. W świecie trzeciego Fallouta zdarzenia z gier Fallout Tactics: Brotherhood of Steel oraz Fallout: Brotherhood of Steel nigdy nie miały miejsca.
# W grze nie będzie można kierować pojazdami, ale autorzy umożliwią szybsze podróżowanie pomiędzy lokacjami za pośrednictwem tuneli metra.
# W trzecim Falloucie pojawi się około trzystu bohaterów niezależnych (NPC). Dla porównania, w The Elder Scrolls IV: Oblivion było ich mniej więcej tysiąc. Mniejszą liczbę postaci, z którymi będzie można np. porozmawiać, autorzy tłumaczą specyficznym światem gry, wyludnionym w wyniku nuklearnego holokaustu.
# Podejmowane w grze decyzje będą mieć wpływ na stosunek bohaterów niezależnych do naszego bohatera.
# Prawie wszystkich bohaterów niezależnych będzie można unicestwić. Autorzy nie podjęli jeszcze decyzji, co zrobić w kwestii zabijania dzieci, które na pewno pojawią się w grze.
# Gracz może skorzystać z pomocy najemników, ale nie oznacza to, że będzie mieć nad nimi taką samą kontrolę, jak w drugim Falloucie.
# W trzecim Falloucie zostanie uwzględniony upływ czasu, a także zmienne warunki pogodowe.
# Miasto Waszyngton nie zostanie dokładnie odwzorowane w grze, ulica po ulicy. Mimo to autorzy pokuszą się o wprowadzenie do zrujnowanej metropolii jej charakterystycznych budynków.
# Centrum Waszyngtonu będzie stanowić około 25% obszaru, po którym będzie można poruszać się w grze.
# Podczas zmagań będzie można znaleźć 21 figurek, tzw. bobblehead dolls.
# Po rozpoczęciu starcia z przeciwnikiem gracz może zatrzymać upływ czasu i opierając się o liczbę dostępnych punktów akcji, namierzyć wybraną część ciała dowolnego wroga, znajdującego się w zasięgu strzału. W zależności od naszych umiejętności, odległości i pozycji, program obliczy i wyświetli na ekranie procentową szansę na udane trafienie. Po stracie wszystkich punktów akcji, zostaniemy zmuszeni do walki w czasie rzeczywistym, czekając na ich regenerację. Jeśli wróg będzie chować się za przeszkodą, gracz nie będzie można namierzyć ukrytych części ciała.
# Wrogowie będą korzystać z tego samego systemu namierzania części ciała, co gracz.
# Strzelanie w wybrane części ciała przyniesie wymierne korzyści. Na przykład odstrzelenie nogi (konieczny critical hit) doprowadzi do tego, że wróg padnie na ziemię. Gracz będzie mógł także zniszczyć trzymaną w ręku przeciwnika broń, o ile uda mu się w nią trafić.
# Podczas walki nie będzie można namierzać krocza.
# Liczbę punktów akcji determinuje umiejętność Agility, tak jak w poprzednich odsłonach cyklu.
# Włamywanie do urządzeń elektronicznych będzie prezentowane w formie mini-gry, przypominającej klasyczny Mastermind.
# Trzeci Fallout umożliwia oddalenie kamery. Akcja prezentowana jest wówczas w rzucie izometrycznym.
# W grze usłyszymy dwadzieścia piosenek z lat czterdziestych ubiegłego stulecia. Licencjonowane utwory odtwarzane będą za pośrednictwem Pip-Boy’a, a także odbiorników radiowych zlokalizowanych w różnych miejscach.
# Pip-Boy 3000 działa jak licznik Geigera, informując gracza o skażeniu radioaktywnym.
# Skażenie radioaktywne wpływa na obniżenie cech bohatera i może doprowadzić do jego śmierci.
# Można odzyskać punkty życia pijąc wodę, ale należy zwracać baczną uwagę, czy nie jest ona skażona.
# Gracz może rozłożyć broń na części, a następnie wykorzystać zdobyte w ten sposób elementy do reperacji innej pukawki tego samego typu, zwiększając jej siłę, celność lub szybkość w oddawaniu strzału.
# Broń zużywa się w trakcie walki.
# Istnieje możliwość tworzenia nowych broni, ale do tego celu niezbędny okaże się schemat i odpowiednie części.
# W grze pojawią się zmutowane zwierzęta, charakterystyczne dla poprzednich odsłon cyklu, np. radskorpiony, brahminy, gigantyczne mrówki.
# Ukończenie gry wraz z zadaniami pobocznymi powinno zająć około czterdziestu godzin. Rozgrywkę warto powtórzyć, gdyż podejmując określone decyzje w niektórych misjach, automatycznie zablokujemy sobie dostęp do innych.
# Ron Perlman będzie narratorem w introdukcji.
# W introdukcji usłyszymy utwór I don’t Want to Set the World on Fire grupy The Ink Spots.
# Twórcy nie podjęli jeszcze decyzji czy po premierze gry przygotowane zostaną płatne plug-iny. Na razie nie wiadomo również, jak wyglądać będzie wsparcie dla twórców amatorskich modyfikacji.
# Autorzy gry nie zamierzają wprowadzać trybu multiplayer. Twórcy nie planują również wersji demonstracyjnej programu, który pozwoliłby sprawdzić fanom, jak dzieło firmy Bethesda Game Studios sprawuje się w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:51, Konował napisał:


Żadne zaskoczenie heh, przecież Cenega wydała Obliviona więc Fallouta 3 też będzie wydawać.


niektórzy (w tym ja) łudzili się że jednak CDP to wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zrobić dwipolskie wersje, jedną dubing, a drugą tylko napisy. Każdy by wybrał to co mu bardziej odpowiada, a takie wydanie pewnie zmiesciło by się i tak na jeden dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować