Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2006 o 18:22, Puszkin napisał:

No to zaliczam się do tych ludzi co w to uwierzyli :] ale w sumie dużo z tych pomysłów by było
trafnych tylko nie podróż po cały globie ;p USA całe wystarczy no może kawałek Kanady też by
mogli dać ;]

Zwłaszcza ten z wyborem między FPP a rzutem izometrycznym. Nawet wydawało się to nie dość że sensowne, to rewolucyjne. Wszyscy mogli by być zadowoleni. Na dodatek można by było przechodzić grę jeszcze raz, tylko po to, by zobaczyć, jak gra się z innnej "perspektywy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 18:31, Selv napisał:

Tworzony jest mod do Obliviona/Morrowinda więc może widziałeś wlasnie to :)


Nie, to były screeny z Ver alfa. Kurde, własnie staram się skontaktować z kumplem co miał link do tego, obiecuje, że jak go zdobęde to odrazu podam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat ten wybór jest dość prosty do zrobienia, starczy dać fpp i swobodną, niewyposarzoną w sztuczny debilizm (na sztuczną inteligencje jeszcze troche poczekamy) kamere która zostanie w takim położeniu w jakim ją postawiliśmy. za pomocą takowej zrobiłem sobie rzut izomeryczny w dungeon siege (część 1, niewiem czy w 2 też sie da)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krecenie kamera sux dlatego, ze obracajac ja, mamy wrazenie ze jestesmy posrod textur a nie w swiecie gr. Porownajcie NWN i BG/IWD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:45, Selv napisał:

Krecenie kamera sux dlatego, ze obracajac ja, mamy wrazenie ze jestesmy posrod textur a nie
w swiecie gr. Porownajcie NWN i BG/IWD.

a kto ci każe nią obracać? starczy że nie bedzie latać samodzielnie...... zresztą mi akurat opcji obracania kamerą brakuje w sytuacji gdy nasi potężni wojownicy w swoich wypasionych zbrojach zasłonią cel i trzeba w pare wystających pixeli celować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zreszta, inaczej wyglkada gra przygotowana aby ja ogladac ze wszystkich stron, a inaczej przygotowana z narzuconej perspektywy. Patrz TOEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:56, jaceloth napisał:

jest nadzieja, że na emeryturze zagram w fallouta 3.a na razie pozostają wspaniałe dwie części...

odp.Trzy część
1-fallout
2-fallout 2
3-fallout tactics
a na fallout 3 sam czekam myślę że wyjdzie w 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:20, Hubi Koshi napisał:

> 3-fallout tactics
Ta gierka to nie Fallout tylko gierka taktyczna w świecie Fallouta :-P


Według mnie nie ma co nawet porównywać Tacticsa do Fallouta jedynki i dwójki, bo FT w ogóle się nie umywa do dwóch pierwszych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:24, des1og napisał:

Według mnie nie ma co nawet porównywać Tacticsa do Fallouta jedynki i dwójki, bo FT w ogóle
się nie umywa do dwóch pierwszych części.

Bo to zupełnie różne gierki. Fallout 1/2 to były cRPGi pełną mordą z całym dobrodziejstwem inwentarza, a FT jest gierką taktyczną w świecie Fallouta (bardzo fajną żeby sie ktoś nie czepiał że twierdze że gierka jest zła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2006 o 21:27, Hubi Koshi napisał:

Bo to zupełnie różne gierki. Fallout 1/2 to były cRPGi pełną mordą z całym dobrodziejstwem
inwentarza, a FT jest gierką taktyczną w świecie Fallouta (bardzo fajną żeby sie ktoś nie czepiał
że twierdze że gierka jest zła)



Wiem o tym, bo grałem we wszystkie części. FalloutTactics jest bardzo dobrą strategią z elementami RPG, ale patrząc na FT przez pryzmat dwóch wielkich poprzedników jest to gra po prostu słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:29, des1og napisał:

ale patrząc na FT przez pryzmat dwóch wielkich poprzedników jest to gra po prostu słaba.

Hehe też tak myślałem i oceniałem FT raczej nisko, ale w pewnym momencie zreflektowałem sie i zacząłem FT traktować po prostu jako gierke taktyczną i wszelkie problemy znikły :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:30, Hubi Koshi napisał:

> ale patrząc na FT przez pryzmat dwóch wielkich poprzedników jest to gra po prostu słaba.

Hehe też tak myślałem i oceniałem FT raczej nisko, ale w pewnym momencie zreflektowałem sie
i zacząłem FT traktować po prostu jako gierke taktyczną i wszelkie problemy znikły :-]


FT to dobra strategia, ale jest wiele innych lepszych gier taktycznych, np. Silent Storm. Na początku byłem zachwycony Tacticsem, bo przyciągnął mnie świetny klimat. Jednak po pewnym czasie gierka mi się znudziła. Doszedłem do 15 misji i dalej już w FT nie grałem, ponieważ każda kolejna misja była coraz nudniejsza. Natomiast w Fallouta jedynkę i dwójkę mogę grać, grać, grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:36, des1og napisał:

Natomiast w Fallouta jedynkę i dwójkę mogę grać, grać, grać...

Prawda prawda :-] Poziomem komplikacji i ilością różnych subquestów i pokręconych zagadek przebija chyba tylko Planescape Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:40, Hubi Koshi napisał:

> Natomiast w Fallouta jedynkę i dwójkę mogę grać, grać, grać...
Prawda prawda :-] Poziomem komplikacji i ilością różnych subquestów i pokręconych zagadek przebija
chyba tylko Planescape Torment.


W Planescape''a jeszcze nie grałem, ale mam nadzieję, że niebawem to uczynię:) A tak poza tym Fallout to jedyny erpeg, który mi się podoba, głownie za sprawą przedstawionego w grze świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować