Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2006 o 21:43, des1og napisał:

W Planescape''a jeszcze nie grałem, ale mam nadzieję, że niebawem to uczynię:) A tak poza tym
Fallout to jedyny erpeg, który mi się podoba, głownie za sprawą przedstawionego w grze świata.

Heh w sumie mało jest cRPGów w światach post-apokaliptycznych więc taka gierka to prawdziwa perełka. No ale skończmy tą dyskusje bo nam tu mod wejdzie i da po uszach za offtopicowanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:44, Hubi Koshi napisał:

> W Planescape''a jeszcze nie grałem, ale mam nadzieję, że niebawem to uczynię:) A tak poza
tym
> Fallout to jedyny erpeg, który mi się podoba, głownie za sprawą przedstawionego w grze
świata.
Heh w sumie mało jest cRPGów w światach post-apokaliptycznych więc taka gierka to prawdziwa
perełka. No ale skończmy tą dyskusje bo nam tu mod wejdzie i da po uszach za offtopicowanie
:-D


Dobra, kończymy tę dyskusję i zaczynamy nową:) Otóż na tegorocznych targach E3 na stoisku Bethesdy porozklejane były plakaty z Falloutem 3. Rok temu Bethesda zrobiła podobny numer. Czy to znaczy, że jednak prace nad F3 twają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:49, des1og napisał:

Dobra, kończymy tę dyskusję i zaczynamy nową:) Otóż na tegorocznych targach E3 na stoisku Bethesdy
porozklejane były plakaty z Falloutem 3. Rok temu Bethesda zrobiła podobny numer. Czy to znaczy,
że jednak prace nad F3 twają?

Ciężko powiedzieć Black Isle też podobno nawijała że robią gierke robią a niewiele z tego wyszło. Cóż mnie tam jednak najbardziej ciekawi jak to będzie wyglądało bo Morrowindowy interface mógłby odstraszyć sporo osób. Dla mnie idealny byłby taki jaki pokazywali na screenach z F3 robionego przez BlackIsle trójwymiarowy, ale nadal Falloutowy :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2006 o 22:00, Hubi Koshi napisał:

Cóż mnie tam jednak najbardziej ciekawi jak to będzie wyglądało bo Morrowindowy interface mógłby
odstraszyć sporo osób. Dla mnie idealny byłby taki jaki pokazywali na screenach z F3 robionego
przez BlackIsle trójwymiarowy, ale nadal Falloutowy :-]


Zgadzam się z Tobą. Nie chcę, by Fallout 3 był podobny do Morrowinda/Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano robili, tylko ze niestety nieoficialnie (o tym zę vonbouren = f3 wiadomo tylko dlatego że programisci chadzali z redaktorami na piwo). dlatego też prawie ukończona gra (było już grywalne minidemo, niestety chyba nigdzie nie udostępnione publicznie) zgineła razem z interplayem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 23:28, bombel1981 napisał:

Nie wiem czy Panowie o tym wiecie ale proponuję przeczytać sobie ten oto felieton:
http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=26729

Ja już zacieram rączki i raczej się nie obawiam o to czy Fallout 3 wyjdzie i czy spełni moje
oczekiwania.

Uuuu podpisuje sie pod twoim zacieraniem rączek, też sie już nie moge doczekać. Ten tekst naprawde optymistycznie nastraja na przyszłość :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 23:34, Hubi Koshi napisał:

Uuuu podpisuje sie pod twoim zacieraniem rączek, też sie już nie moge doczekać. Ten tekst naprawde
optymistycznie nastraja na przyszłość :-]


No właśnie :) Widać Bethesda podeszła do stworzenia gry prawidłowo. Kto może zrobić grę lepiej jak nie jej twórcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 23:38, bombel1981 napisał:

No właśnie :) Widać Bethesda podeszła do stworzenia gry prawidłowo. Kto może zrobić grę lepiej
jak nie jej twórcy :)

Hmm... Jej twórcy zamienieni w Super-Mutantów :-] Hehe ciekawi mnie o co im chodziło z tą istotą inteligentniejszą od człowieka bo mi przychodzą do głowy tylko Super Mućki, a to byłby hardcore niczego sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nie wiem czy śmiać się czy płakać. Na początku przyeczytałem felieton i nie czytałem komentarzy a teraz z ciekawości poczytałem sobie komentarze i wychodzi na to, że sobie ktoś z nas, fanów Fallouta, robi jaja :( Cały ten felieton to prawdopodobnie ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sie pogodziłem z tym, ze F3 będzie 3D, tylko jeszcze nie jestem na to finansowo gotowy, ale moze kiedyś. Tymczasem polecam http://www.fifengine.de/index.php?module=pagesetter&tid=5 Fani nie próżnują i kładą lachę na kolejne przesuniecia terminów. Postanowili sie zająć tym problemem. Kto wiem, może do czasu wyjścia oficjalnego F3, beędzie on musiał przybrac tytuł F3,5 albo nawet F4, bo prace nad FIFE są bardzo zaawansowane i już powstają mody i nawet gierki od podstaw. Napisałem o tym arta do CDA, ale oni widocznie też kładą lachę na Fallouta i jego fanów, bo jakoś sie nie kwapia nawet z jakąkolwiek odpowiedzią. Co najlepsze, engine będzie umożliwiał intuicyjne tworzenie gier RPG poprzez specjalny edytor. Bardziej zaawansowani będą mogli zmienić sam edytor i dopiero wtedy zabrać sie za tworzenie gry z własnymi teksturkami. Co najlepsze: engine umożliwia wykorzystanie najnowszych technologii 3D, na razie tylko niektórych, ale wszystko w swoim czasie. Fallout 1 i 2 z efektami pogodowymi, shaderami itd. przy zachowaniu starego,dobrego, skośnego rzutu kamery to będzie to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawy pomysł. Można by zebrać komplet chętnych i stworzyć amatorskiego Fallouta3!
Np. tytuł brzmiałby Fallout3:Neuroshima i byłby na podstawie RPG Neuroshima.(www.neuroshima.org) Najgorzej jest z fabułą ,kto jest dobry w pisaniu sci-fi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takich amatorskich jest jużkilka - chociaż na NMA są o tym informacje =)

Hans - pamiętam kiedyśna ircu na kanale fallouta siedzieliśmy i jak powinien wyglądać fallout 3 - i wszyscy byli zgodni do tego żeby izometrii nie zmieniać a grafike nieco poprawić bo jak się zrobi taką elegancką to może zniszczyć świat i klimat - za bardzo kolorowe mogło by się zrobić... a 3d to w najgorszych koszmarach mi sięnie śniło ;/ ale słyszałem że Beth gdzieś powiedziało że nie ma już obliviona (oprócz dadatków pewnie i patchy) to mogą zająć się czymś innym :P szkoda tylko ze to oni robią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 09:21, Graszczur napisał:

Fallout 3 będzie pierwszą grą, na którą wydam co najmniej 100zł. Może


Ja jako student odmowilbym sobie nawet jedzenia zeby wydac 200 zl na Fallout 3....ale jako ze gra na razie nie wychodzi to jeszcze sobie pojem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallouta 3 tak naprawde nigdy nie było i nigdy nie będzie !!! A juz napewno nie godnego poprzednich części. Kiedy wreszcie to zrozumiecie : )
Dla firmy, która by się tym zajęła , taka inwestycja moze okazać się bardziej gwoździem do trumny, jak żyłą złota (przy takich oczekiwaniach fanów).
Moze gdyby nie problemy finansowe Black Isle, to juz dawno byśmy mięli trójeczke. Tak to można sobie conajwyżej pomarzyć.

Choć jest to tylko moja osobista opinia. Ja, co by nie było, na żadnego Fallouta 3 nie czekam, gdyż jest to ATM po prostu pozbawione sensu. EOT ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować