Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 20:45, kombesista napisał:

> Fallout 3 i Duke Nukem Forever idą łeb w łeb
Tak tylko według mnie te tytuły to bajki i legendy :P


No jeszcze rok temu bym się z tobą zgodził ale teraz ludzie z 3D realm tworzą z szewską pasją duka a Bethesda pracuje nad Falloutem 3 moiże za rok zobaczymy screeny z tych gier ? albo i nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:50, mike91 napisał:

No jeszcze rok temu bym się z tobą zgodził ale teraz ludzie z 3D realm tworzą z szewską pasją
duka

będe zgadywał, znowu silnik zmieniają? a sama gra powinna zmienić tytuł na Duke Nuknem for(n)ever ( never to naturalnie przewidywana data wydania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Bethesda nie zrobi z mojej ukochanej gierki jakiegoś morrowindo podobnego chłamu który ma do zauferowania tylko super grafe. Fallouty atkiej grafy nie mają i nikomu ona nie jest potrzebna, no chyba że 10latkom którzy patrzą tylko na grafe, a nie prawdziwym graczom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Fallout 3 mógłby mieć grafikę na poziomie pierwszej i drugiej części, a to dlatego, że w Falloucie nie liczy się oprawa graficzna, lecz fabuła i wysoka grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 23:21, des1og napisał:

Dla mnie Fallout 3 mógłby mieć grafikę na poziomie pierwszej i drugiej części, a to dlatego,
że w Falloucie nie liczy się oprawa graficzna, lecz fabuła i wysoka grywalność.


oryginalny Fallout 3 (projekt Van Buren) właśnie miał taką "niekrzykliwą" oprawę 3D... ale Bethesda zrobi tego The Elder Scrolls: Fallout O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Bethesda wysłucha graczy i nie walnie super-hiper-mega-oblivionowej grafy tylko skromną, ale za to gra będzie baaaardzo rozbudowana(dużo questów itp.) Ehh marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 23:38, Harvenar napisał:

Co sugerujesz??:P


zrobienie moda do jakiejś gry (oblivion? :) ), który ukazuje alternatywną rzeczywistość - kiedy Fallout 3 by Bethesda odpowiada w 90% temu, co mieliśmy ujżeć w projekcie Van Buren...

... wtedy szefostwo Bethesdy, urzeczone tym faktem, zrobi to naprawdę :D

(idę się załamać i popłakać cichutko w kąciku... BRB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 23:54, Mroku21 napisał:

Fallout jak dla mnie musi być w turach, oparty na S.P.E.C.I.A.L''u i z podobnym widokiem jak
w 1 i 2 inaczej to nie Fallout.Morrowindowym potworkom mówimy nie ;p.


Zgadzam sie w 100%. Nie dla mnie graficzne buzery zastepujace klimatyczny rzut izometryczny. Fallout to ma byc fallout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2006 o 20:50, mike91 napisał:


No jeszcze rok temu bym się z tobą zgodził ale teraz ludzie z 3D realm tworzą z szewską pasją
duka a Bethesda pracuje nad Falloutem 3 moiże za rok zobaczymy screeny z tych gier ? albo i
nie :P


No to może za jakieś 5-6 lat ujrzymy wersje BETA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel fanatyk fallouta, załatwił mi raz (co było wcześniej przeze mnie pisane) screeny z Alfy, złę wieści: Grafa będzie w stylu Morrowind... Co z tym idzie zaczynam bac sie o turowy system walki i o oryginalne zasady fallouta :(.

ALE!!!!

Dobre wieści: Ludzie którzy tworzą fallouta, wiedzą, że to może być koniec ich życia :>. W końcu wściekli gracze mogą ich wywiesić przez okno... Chyba, że specjalnie przedłuzą czas tworzenia gry, by całe nasze pokolenie wymarło i dzieki temu fallout mógłby wyjść jako gniot z super hiper grafą, a nikt by ich za to nie pokarał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mysle by se tak odwiedzic ich za 4 miechy, czyli po mojej 18-stce, z kalachem w dloni, i samemu dopilnowac prac nad Falloutem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 23:07, Harvenar napisał:

Mam nadzieje że Bethesda nie zrobi z mojej ukochanej gierki jakiegoś morrowindo podobnego chłamu
który ma do zauferowania tylko super grafe. Fallouty atkiej grafy nie mają i nikomu ona nie
jest potrzebna, no chyba że 10latkom którzy patrzą tylko na grafe, a nie prawdziwym graczom
:)


oczywiście że bethesda zrobi takie coś właśnie, bo bethesda to nie black isle. ja słyszałem że FO 3 bedzie na enginie obliviona, w każdym razie nie nastawiałbym się na uczciwą kontynuację, może na coś w stylu fallout tactics (lużna opowieść na licencjonowanym świecie). zresztą dobrze że prawdziwa seria skonczyła się na dwójce. legend nie powinno się bezcześcić (tak samo nie wyobrażam sobie tormenta 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować