Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 19:10, Polish napisał:

Moj kumpel fanatyk fallouta, załatwił mi raz (co było wcześniej przeze mnie pisane) screeny
z Alfy, <ciach>


zapodaj te screeny, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 19:55, tymuś napisał:

> Mam nadzieje że Bethesda nie zrobi z mojej ukochanej gierki jakiegoś morrowindo podobnego
chłamu
> który ma do zauferowania tylko super grafe. Fallouty atkiej grafy nie mają i nikomu ona
nie
> jest potrzebna, no chyba że 10latkom którzy patrzą tylko na grafe, a nie prawdziwym graczom

> :)

oczywiście że bethesda zrobi takie coś właśnie, bo bethesda to nie black isle. ja słyszałem
że FO 3 bedzie na enginie obliviona, w każdym razie nie nastawiałbym się na uczciwą kontynuację,
może na coś w stylu fallout tactics (lużna opowieść na licencjonowanym świecie). zresztą dobrze
że prawdziwa seria skonczyła się na dwójce. legend nie powinno się bezcześcić (tak samo nie
wyobrażam sobie tormenta 2).


Jeżeli F3 ma wyglądać jak Oblivion, to niech Bethesda nawet nie zaczyna prac nad kontynuacją Fallouta. Prawdziwy Fallout to turowy system walki, rzut izometryczny i brzydka grafika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym to widział w ten sposób: Fallout 3 z grafiką i trybem postrzegania świata jak w Tactics ;). Jedynie mogliby dodać naturalnie odwzorowany sprzęt "na bohaterze" (w sensie aby inaczej trzymał on Shotguna, a inaczej M-16 itd. :))
I aby była możliwa pełna kontrola nad przyłączającymi się do ciebie bohaterami. Oczywiście wszystko to przy zachowaniu spójnej, na miarę Fallouta złożonej i nieliniowej fabuły ;)
Jakaś kontynuacja wydarzeń z 2 mile widziana :P

Tak ja bym wydział Fallouta 3. Ale z tego co widzę po wcześniejszych postach, to raczej są to tylko pobożne życzenia : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:03, des1og napisał:

Jeżeli F3 ma wyglądać jak Oblivion, to niech Bethesda nawet nie zaczyna prac nad kontynuacją
Fallouta. Prawdziwy Fallout to turowy system walki, rzut izometryczny i brzydka grafika:)


grafika z fallouta brzydka?? a w papę nie chcesz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:09, Dann napisał:

A ja bym to widział w ten sposób: Fallout 3 z grafiką i trybem postrzegania świata jak w Tactics
;). Jedynie mogliby dodać naturalnie odwzorowany sprzęt "na bohaterze" (w sensie aby inaczej
trzymał on Shotguna, a inaczej M-16 itd. :))
I aby była możliwa pełna kontrola nad przyłączającymi się do ciebie bohaterami. Oczywiście
wszystko to przy zachowaniu spójnej, na miarę Fallouta złożonej i nieliniowej fabuły ;)
Jakaś kontynuacja wydarzeń z 2 mile widziana :P

Tak ja bym wydział Fallouta 3. Ale z tego co widzę po wcześniejszych postach, to raczej są
to tylko pobożne życzenia : /


to o czym wszyscy marzymy umarło wraz z projektem van buren. była takie jakie miało być, izometryczny rzut (ale w 3d, i swoboda kamery), turowa walka, stary lubiany klimat. powstało już tech demo, wszystko było gotowe jednak interplay postanowił "dać szansę" BG dark alliance II (na pohybel sk!@#) i sam sobie tym sposobem zaszkodził.

http://fallout3.phx.pl/obrazki/nowiny/fallout3_43.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tacticsowi mówimy NIE! Tactics to tylko mała namiastka Falloutów. Gdzie złożone questy, gdzie humor, gdzie Sulik, gdzie Thor?(teksty z postacią na int 1 wygrywają xDDD) W tactics z Falloutów pozostał tylko świat gry i otoczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 08:58, Harvenar napisał:

Tacticsowi mówimy NIE! Tactics to tylko mała namiastka Falloutów. Gdzie złożone questy, gdzie
humor, gdzie Sulik, gdzie Thor?(teksty z postacią na int 1 wygrywają xDDD) W tactics z Falloutów
pozostał tylko świat gry i otoczka...


Popełniasz ten sam błąd, co inni maniacy Fallouta. Mianowicie porównujesz F:Tactics do poprzednich odsłon serii, zapominając, że są to zupełnie dwie inne gry, których jedyną wspólną cechą jest słowo "Fallout" w tytule oraz przedstawione w tych grach realia. Dwa pierwsze Fallouty oraz F:Tactics należą do dwóch różnych gatunków; F1 i F2 to rasowe RPG, natomiast Tactics jest grą stricte strategiczną, w której rozwijanie cech bohaterów jest tylko miłym dodatkiem. Jeśli porównać Tacticsa do Fallouta 1 lub 2, to owszem, Tactics może nam się wydać nędzną i niewartą uwagi grą, ale jeszcze raz powtarzam, że Tacticsa nie można oceniać przez pryzmat dwóch pierwszych Falloutów. FT to bardzo dobra strategia, w której możemy toczyć naprawdę ciekawe, emocjonujące i wymagające walki (FT rządzi zwłaszcza w multi), natomiast F1 i F2 to dwa świetne erpegi, w które każdy szanujący się gracz powinien zagrać. Mi grało się bardzo dobrze zarówno w F1/2, jak i w FT, a to dlatego, że grając w F 1 i 2 zapominałem o Tacticsie, i na odwrót, podczas pykania w Tacticsa nie myślałem o dwóch pierwszych częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:20, des1og napisał:

> Tacticsowi mówimy NIE! Tactics to tylko mała namiastka Falloutów. Gdzie złożone questy,
gdzie
> humor, gdzie Sulik, gdzie Thor?(teksty z postacią na int 1 wygrywają xDDD) W tactics z
Falloutów
> pozostał tylko świat gry i otoczka...

Popełniasz ten sam błąd, co inni maniacy Fallouta. Mianowicie porównujesz F:Tactics do poprzednich
odsłon serii, zapominając, że są to zupełnie dwie inne gry, których jedyną wspólną cechą jest
słowo "Fallout" w tytule oraz przedstawione w tych grach realia. Dwa pierwsze Fallouty oraz
F:Tactics należą do dwóch różnych gatunków; F1 i F2 to rasowe RPG, natomiast Tactics jest grą
stricte strategiczną, w której rozwijanie cech bohaterów jest tylko miłym dodatkiem. Jeśli
porównać Tacticsa do Fallouta 1 lub 2, to owszem, Tactics może nam się wydać nędzną i niewartą
uwagi grą, ale jeszcze raz powtarzam, że Tacticsa nie można oceniać przez pryzmat dwóch pierwszych
Falloutów. FT to bardzo dobra strategia, w której możemy toczyć naprawdę ciekawe, emocjonujące
i wymagające walki (FT rządzi zwłaszcza w multi), natomiast F1 i F2 to dwa świetne erpegi,
w które każdy szanujący się gracz powinien zagrać. Mi grało się bardzo dobrze zarówno w F1/2,
jak i w FT, a to dlatego, że grając w F 1 i 2 zapominałem o Tacticsie, i na odwrót, podczas
pykania w Tacticsa nie myślałem o dwóch pierwszych częściach.


Mógłbym uciąć to, ale nie chce. Stary, w końcu ktoś kto myśli tak jak ja, kocham cie stary! Wyjdź za mnie!!!!! :P...
Dobra, ochłonołem. Masz racje, mi sie FT bardzo podoba, może nawet wole sobie wrócić do niego niż do F1 (Do 2 wracam najczęściej. Aha I TYLKO NIE RZUCAĆ MI JABŁKAMI W MONITOR!!!! [Do fanatyków to]).
W Multi sie fajnie gra w sieci lokalnej, na necie nie miałem okazji. W FT tylko jedno mi sie nie podoba. Wygląd pancerzy wspomaganych. Naszczeście jest dobre wyjaśnienie whistorii, (Polecam Fallout PnP) i dzieki nim własnie odróżniamy Bractwo Wschodnie, od zachodniego :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy F3 jak dla mnie to: masz 1 postać; możesz jeździć samochodem po całej mapie; pancerze wspomagane jak z tactics; jesteś jako syn syna przybysza z krypty i współpracujesz z bractwem stali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo walki podobały w Falloutach, ale było ich maleńko. A FT dał właśnie to: dużo walk. A co do cRPG-owatości FT. No, jeśli IWD jest cRPG-iem, to dlaczego FT ma nim nie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu dobra wieść dla wszystkich Falloutofanatykow i nie tylko, na hyperze za niedługo poleci program o Falloucie :D.
Oczywiście sponsorowany przez Extra Klasyke (Czli CDP, ci to już wszedzie sie wepchają xD).
Cos w zapowiedziach było o plotkach dotyczących kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Innowacją w grze ma być skażenie terenów, np. kiedy nasza postać znajdzie się na takowych obszarach i zostanie napromieniowana, ulegnie mutacji. Dodatkowa ręka czy noga może być bardzo pomocna, jednak postrzeganie naszego bohatera przez innych diametralnie się zmieni."

Nie musze chyba tłumaczyć, że samo skażenie robiące AŁA było już w falloucie, ale mutacji nie było ;). Według mnie powinni to sprostować :).

"Również nowością mają być uszkodzenia ciała, jakich niewątpliwie doznamy podczas walki. Mowa tutaj o złamaniach kości, uszkodzeniach organów wewnętrznych czy utracie kończyn."

Też to było w Falloucie :). Poza utratą kończyn.

W sumie, gra sie zapowiada świetnie. Z resztą zawsze mówiłem, że najlepsze postapokaliptyczne gry robią ruscy xD, kto wie, może i to dotyczy falloutów (Kiedy mówie "najlepsze" mam namyśli, że zaraz na 2 miejscu po falloucie)

W sumie, kiedy wy mówicie o najlepszych grach, to też nie mówicie o falloucie, bo on jest jak gdyby poza "skalą" po prostu to taka najlepsza gra, i nie trzeba o tym nawet mówić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPROSTOWANIE:

W sumie, gra sie zapowiada świetnie. Z resztą zawsze mówiłem, że najlepsze postapokaliptyczne
gry robią ruscy xD, kto wie, może i to dotyczy POLAKÓW (Kiedy mówie "najlepsze" mam namyśli,
że zaraz na 2 miejscu po falloucie)

Sorry, za ten babol, ale tak to jest, jak sie pisze o czyms, a mysli o czyms innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:28, jaceloth napisał:

słyszeliście o afterfall?to coś jakby chołd dla fallouta i to polski!na razie trudno powiedzieć,
co z tego wyjdzie,ale zapowiada się nieźle
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,33,12147


Ten cały Afterfall to IMO w chwili obecnej jest jakaś Utopia i w zasadzie nie ma ATM sensu wiązać z nim jakichkolwiek nadzieji. Znając życie zapewne niedługo z braku funduszy projekt ten (jak i wiele poprzednich prób kontynuowania Fallouta swoją drogą) zostanie zawieszony i tyle go będziemy widzieli : /

I taki mał offtop: A co do polskich rodzimych produkcji, to nie zgodze się z opinią, ze Chrome jest grą przeciętną. IMO znacznie lepszy, niż Doomowaty Painkiller. (sorry za offtop ale musiałem to powiedzieć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przewiduję, że Fallout 3, tworzony przez inną ekipę, może (choć nie musi) być bardzo dobrą grą. Jednak jest (prawie) pewne, że nie będzie miał tego klimatu. Popularności to on chyba nie zdobędzie. Póki co idzie łeb w łeb z Duke NUkem Forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować