Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Fallout 3 bedzie czy nie?

284 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 19:46, Graszczur napisał:

Ja przewiduję, że Fallout 3, tworzony przez inną ekipę, może (choć nie musi) być bardzo dobrą
grą. Jednak jest (prawie) pewne, że nie będzie miał tego klimatu. Popularności to on chyba
nie zdobędzie. Póki co idzie łeb w łeb z Duke NUkem Forever


Co ty gram.tv nie oglądasz? :/. DNF jest za Falloutem 3, od DNF 10 programistów dało noge :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:46, Konrades napisał:

Kiedy będzie Fallout 3 i czy wogóle będzie?? i jaki on będzie?? są gdzieś infa o tym??


Cóż niby Bethesda Softworks (ci od obliviona) pracują nad grą ale więcej informacji na ten temat brak. Przypuszczem że na pewno się kiedyś pojawi ale do końca następnego roku nie ma co na to liczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:46, Konrades napisał:

Kiedy będzie Fallout 3 i czy wogóle będzie?? i jaki on będzie?? są gdzieś infa o tym??


Sam szukałem inf o tam czy wkoncu bedzie czy nie , jak wyglada i wszystko z tym zwiazanego i za duzo to ja niestety nieznalazlem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 11:43, jaceloth napisał:

bethesada jak widać zajmuje sie wszystkim innym tylko nie falloutem
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31407;core.html

może to i lepiej..... przynajmniej seria zostanie zapamiętana jako wspaniałe gry, a jakby fallouta wg dzisiejszych priorytetów zrobić (dużo fajerwerków, mało fabuły) to by czasem mogła siedziba bestseidy ucierpieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F3 oczywiscie ze bedzie- pytanie nie jest ''czy'' tylko ''kiedy''

To jest proste zalozenie
Fallouty to jedna z najlepszych serii crpg, jesli ktos wydalby czesc 3 to w ch i jeszcze troche ludzi by go kupilo NAWET jesli bylby beznadziejny- bo to Fallout i tyle
A ze Bethesda pracuje nad F''em to dobra wiadomosc
Morrowind i Oblivion byly dobrymi grami wiec nie ma sie co martwic
Byleby tylko potrafili poczuc klimat ktory towarzyszyl Falloutom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:34, sig. napisał:

może to i lepiej..... przynajmniej seria zostanie zapamiętana jako wspaniałe gry, a jakby fallouta


zgadzam się.jak patrzę na oblivion to na prawdę nie widać w nich potencjału na fallouta 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 23:04, Kubicki 24 napisał:

Nie traćcie nadziei.Doczekaliśmy się Prey''a to doczekamy się Fallouta 3:)

doczekać się doczekamy, tyle że zrobi go betsheida więc czasem może się okazać że jest falloutem wyłącznie z nazwy bo cała reszta będzie "obivonem ze strzelbami" (i właśnie tego się boimy a nie tego że nie wyjdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2007 o 09:11, gmx napisał:

ale kto wiemoze cos jeszcze z tego bedzie


Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .... robią Fallouta 3 pod konsole :-OO
Zapowiada się profanacja jak nic :-//.
Obym nie dożył tych czasów ;-P. Mniejmy nadzieję, ze premiera nie nastąpi przed końcem świata (czytaj przed 2012 :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że że ludzie od Obliviona wiedzą, za jaką giere się wzięli. Społeczność Fallouta jest ogromna i jeżeli ich gierka nie zostanie dobrze przyjeta, to stracą dużo na renomie, nie mówiąc o niezliczonej ilości fanów Fallouta, którzy po prostu, mówiąc krótko, się na nich wypną.

Ja mam nadzieję że będzie to udana kontynuacja i że będziemy mógli ją w przyszłości chwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:32, BlackSephir napisał:

Fallouty to jedna z najlepszych serii crpg, jesli ktos wydalby czesc 3 to w ch i jeszcze troche
ludzi by go kupilo NAWET jesli bylby beznadziejny- bo to Fallout i tyle
A ze Bethesda pracuje nad F''em to dobra wiadomosc
Morrowind i Oblivion byly dobrymi grami wiec nie ma sie co martwic
Byleby tylko potrafili poczuc klimat ktory towarzyszyl Falloutom


To że Bethesda pracuje nad Falloutem to jest akurat zła wiadomość. Oblivion był cienki, poza grafiką nie oferował zbyt wiele ciekawego. Jak tylko Bethesda wykupiła prawa do F3 coś tam przebąkiwała że chce go zrobić na podobieństwo Morrowinda... Ale jak ich zjechali na forach to przestali mówić głośno o tym pomyśle. Drugim pomysłem wyżej wspomnianych twórców było pozbawienie Fallouta turowego systemu walki ... wtedy zjechali ich po raz drugi. Moim zdaniem klimat Fallouta tworzy dokładnie to wszytsko co chcą pozmieniać. Że niby rozgrywka ma być bardziej dynamiczna. Tylko czasem ten "dynamizm" nie wychodzi grze na dobre. Po co zmieniać coś co było świetne ?? Jak widać panowie z Bethesda uważają że warto. Zapewne chcą aby F3 był też na konsole żeby dodatkowo zarobić całkiem spore pieniądze. A że będzie to kosztem graczy to trudno. Ludzie i tak kupią tą gre bo nazwa przyciąga. Pewnie gra wyjdzie i pewnie nie będzie tak dobra jak poprzednie części. Zawsze tak jest.

p.s. Bethesda razem z prawami do Fallouta wykupiła też prawie skończoną grę Van Buren ( czyli Fallout 3 ) twórcy serii Fallout. Czemu tego nie wydali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Interplay budzi się z letargu i zamierza rozpocząć prace nad MMOG osadzonym w świecie Fallouta. Będzie potrzebował na to 75 mln dolarów.

Informacja o sieciowej inkarnacji Fallouta miała się pojawić w prezentacji, którą Interplay przygotował dla europejskich inwestorów. Jeśli firma pozyska fundusze, prace nad grą mają się zacząć już w przyszłym miesiącu. Planowana data premiery to lipiec 2010 roku. Wiadomo tylko tyle, że gra wymagać będzie opłacania abonamentu."

by CormaC na www.cdaction.com.pl


No coz... Dla mnie Fallout 3 nie wychodzi- uwielbiam Fallouta, swiat, mozliwosci itd, za gre bym zaplacil, ale placenie za granie to wg mnie zdzierstwo

Zegnaj Fallouciku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować