Zaloguj się, aby obserwować  
pphilips

Gdzie jest Hellfire?

25 postów w tym temacie

O ile dobrze mi wiadomo "Diablo I" doczekało się dodatku pt."Hellfire", dlaczego nie jest on dostępny w sprzedaży? Jestem pewny, że większość graczy wolałaby, żeby w pakiecie "Blizzard antologia" znajdował sie "Hellfire", a nie "Warcraft II". Podobno dodatek jest całkiem ciekawy i dodaje nową klasę postaci-mnicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:00, pphilips napisał:

O ile dobrze mi wiadomo "Diablo I" doczekało się dodatku pt."Hellfire", dlaczego nie jest on dostępny w sprzedaży? Jestem
pewny, że większość graczy wolałaby, żeby w pakiecie "Blizzard antologia" znajdował sie "Hellfire", a nie "Warcraft II".
Podobno dodatek jest całkiem ciekawy i dodaje nową klasę postaci-mnicha.


Może przypomnę: Helfajera wydało chyba Sierra a Cdprojekt nie prowadzi z nimi dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:46, Budyn napisał:

Może przypomnę: Helfajera wydało chyba
Sierra a Cdprojekt nie prowadzi z nimi dystrybucji.


Zgodnie z Encyklopedią Gier 2005 wydawcą Hellfire jest Cdproject.

>Wystarczy troche poszukać, a nie zakładać nowe tematy. Kwestia Hellfire ejst powtarzana po raz n-ty, a do niektórych wciąż nie dotarło :(

Ale jak wpisałem w wyszukiwarce "Hellfire" to nic nie znalazło, a nie mam czasu, żeby całe forum przeszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 18:37, pphilips napisał:

>
Zgodnie z Encyklopedią
Gier 2005 wydawcą Hellfire jest Cdproject.

Tak sobie buszowałem po starszych postach. Jeśli zainstalowałeś Encyklopedię Gier 2005 to sprawdź ją jeszcze dobrym programem antywirusowym. Ze dwa trojany znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem szczęsliwym posiadaczem "BattleChesta" Diablo a jest w nim wszystko, cała I i II z dodatkami :] więc szybko mówię jak to jest.
Własnie połozyłem przed sobą Hellfire i sprawdziłem kto jest dystrybutorem, bo że wydała go Sierra to nie ulega wątpliwościom. I z tyłu boxa jak "byk" widnieje napis -"Wyłączna dystrybucja w Polsce CDPROJECT". Nawet sporą czcionką.
I rzeczywiście masz tam postać mnicha, 29 nowych bestii,8 nowych poziomów - losowo generowanych oczywiście, 30 nowych przedmiotów i 7 zaklęć i 12 nowych - a jakże ;-) broni. :)
"Walcz" o swoje i upominaj siębo warto. :) Może wyda CDP ponownie, chyba że nie mają już może praw do tego dodatku. Hellfire wyszedł dość dawno, mogło coś się pozmieniać. :-/ Ale "stukaj" do wrót CDp, może efekt to da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:24, Budyn napisał:

Encyklopedia jest do... nosa! A rtak wogóle gdyby CDP wydawał Hella to był by w Antologii


Jak już Słupek wspomniał kwestia Hellfire została wyjaśniona przez CDP. CDProjekt jest dystrybutorem gier Vivendi, które z kolei jest właścicielem Sierry, więc i Hellfire''a wydawali. Kwestia tylko jest taka, że to antologia Blizzard a nie Blizza i Sierry. A jeśli dużo osób będzie chciało to może uda się CDP ubłagać o podobne wydanie dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:46, Budyn napisał:

Może przypomnę: Helfajera wydało chyba
Sierra a Cdprojekt nie prowadzi z nimi dystrybucji.



CDP jak najbardziej jest dystrybutorem gier SIERRY, i mam nadzieję że Hellfire doczeka się reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:16, Pablo_bel napisał:

Ponieważ jestem szczęsliwym posiadaczem "BattleChesta" Diablo a jest w nim wszystko, cała I i II z dodatkami :] więc szybko
mówię jak to jest.
Własnie połozyłem przed sobą Hellfire i sprawdziłem kto jest dystrybutorem, bo że wydała go Sierra to
nie ulega wątpliwościom. I z tyłu boxa jak "byk" widnieje napis -"Wyłączna dystrybucja w Polsce CDPROJECT".
...

Też mam taki egzemplarz (kupiony na Allegro), ale wydaje mi się, że ta edycja Hellfire''a była wynikiem upadku Play It - Sierra została bez wydawcy, więc CDP na tym skorzystał :). Ale raczej się to nie powtórzy, gdyby było inaczej, to już dawno mielibyśmy Diablo z Hellfire w Extra Grze, a tak to jest sam diabełek. Zresztą o Hellfire wypowiadał się już pracownik CDP na tym forum (link w poście Słupka). Zapewne gdyby to od nich zależało, to na pewno w Antalogii (tyle, że na pewno nie pod tytułem "Antalogia Blizzard") byłby ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:00, pphilips napisał:

O ile dobrze mi wiadomo "Diablo I" doczekało się dodatku pt."Hellfire", dlaczego nie jest on dostępny w sprzedaży? Jestem pewny, że większość graczy wolałaby...

Jestem pewny, że większość graczy wolałaby jeszcze w tym pakiecie Diablo2 z dodatkiem i Warcrafta 3 z dodatkiem i wszystko za 59,90...
Zamiast pisać co gracz wolałby (bo wolałby jak najwięcej i jak najtaniej) warto popatrzeć z innej strony. To antologia Blizzarda, a Hellfire jest Sierry. CDP był wydawcą tego dodatku, ale w zestawie go nie ma. Może kiedyś, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 15:50, s2nto napisał:

Ale czy to nie jest tak że to tylko CDProjekt wydaje BestSerries? Czy to jaka¶ zagranciczna firma?


Chyba Bestseller :). Od jakiegoś czasu "nasi" dystrybutorzy nie sprowadzają tanich serii (nie wiem czemu, ja bym np. chętnie kupił Homeworld Cataclysm, który niestety został wydany w takiej serii), tylko tworzą własne, a akurat Bestseller (podobnie jak SoldOut czy Explosiv) nie jest serią stworzoną przez polskiego wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha, i jeszcze coś mi sięprzypomnialo co swiadczyloby o tym że CDP ma nadal prawa do dystrybucji "Hellfire".
Rok temu, może półtora temu CDP mialo zamiar wydać "Diabełka I" wraz z "Hellfirem" w ramach "EXtra Gry" jako jedność i do tego... po polsku. :] W wielu "EG" były juz reklamy zapowiadające to wydanie, okladka tego była prezentowana nawet, i cały czas była mopwa o polski wydaniu, jak "Diabełek II". Tak było, tylko z różnych przyczyn ten projekt upadł. A więc raczej CDP nadal dysponuje prawami do dodatku. Polecam nie posiadającym go "molestowanie" wydawcy bo warto. :) Naprawdę dobrze jest to mieć w swych zbiorach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 16:05, Blackhand napisał:

Chyba Bestseller
:). Od jakiegoś czasu "nasi" dystrybutorzy nie sprowadzają tanich serii (nie wiem czemu, ja bym np. chętnie kupił Homeworld
Cataclysm, który niestety został wydany w takiej serii), tylko tworzą własne, a akurat Bestseller (podobnie jak SoldOut
czy Explosiv) nie jest serią stworzoną przez polskiego wydawcę.

Dzięki wielkie - dobrze wiedzieć. Ale w takim razie kto tłumaczy te tytuły skoro w pudełku z StarCraftem mam karte rejestracyjna do CDProjektu i ich katalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 22:48, Pablo_bel napisał:

ha, i jeszcze coś mi sięprzypomnialo co swiadczyloby o tym że CDP ma nadal prawa do dystrybucji "Hellfire".
Rok temu, może
półtora temu CDP mialo zamiar wydać "Diabełka I" wraz z "Hellfirem" w ramach "EXtra Gry" jako jedność i do tego... po polsku.
:] W wielu "EG" były juz reklamy zapowiadające to wydanie, okladka tego była prezentowana nawet, i cały czas była mopwa
o polski wydaniu, jak "Diabełek II". Tak było, tylko z różnych przyczyn ten projekt upadł. A więc raczej CDP nadal dysponuje
prawami do dodatku.


reasumując: cdp musiał wycofać się zz projektu wydania hellfire upadł... i w tym widzisz potwierdzenie że cdp ma prawa do wydania dodatku??? przepraszam ja w tym widzę że mieli jakiś niezły PROBLEM skoro wydali kasę (pewnie nie małą) na reklamy a potem musieli się wycofać z wydania. najwyrażniej praw nie mają. mieli ale nie mają.

Dnia 12.11.2005 o 22:48, Pablo_bel napisał:

Polecam nie posiadającym go "molestowanie" wydawcy bo warto. :) Naprawdę dobrze jest to mieć w swych
zbiorach. :)


tak, jasne, bo oni (CDP) są tak głupi i ciemni że nie wpadli na to, że "fajnie by było mieć w antologii dodatek". przecież nie sprzedają tego dodatku oddzielnie, więc twierdzenie że celowo go nie dali (chyba nie wmówisz mi że nie chcieli albo zapomnieli że istnieje) jest bez sensu. skoro piszą że nie mogli to znaczy że tak jest. molestowanie tu nic nie da, oszczędż innym takich dziecinnych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować