Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 22:46, gpodoba napisał:

> Czy ktoś wie jak włączyć napisy?

włączyć napisy hmm same są włączone automatycznie w grze. Może wybrałeś instalacje gry
ang itp.


U mnie nie są włączone.
Chodzi o napisy podczas "intra" i później podczas wstawek "filmowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też interesuje wrażenie z gry, ale z tak środka lub końca. Bo sacred 1 miał wspaniałe recenzje dobry początek i dupa. Był to najnudniejszy i niedopracowany rpg jaki grałem. Skończyłem grę serafinką bez używania i inwestowania w skile (tzn miałem do momentu jak stwierdziłem, że i tak są zbędne), oraz używając pierwszego lepszego ekwipunku (miecz był o połowę słabszy od tych co mogłem znaleźć ale dawał mi dużo bonusy do znajdowania). Ogólnie wymęczyłem tę grę i żałowałem że kupiłem
Najbardziej więc interesują mnie opinie tych co też nienawidzili jedynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 23:09, SławekT napisał:

Mnie też interesuje wrażenie z gry, ale z tak środka lub końca. Bo sacred 1 miał wspaniałe
recenzje dobry początek i dupa. Był to najnudniejszy i niedopracowany rpg jaki grałem.
Skończyłem grę serafinką bez używania i inwestowania w skile (tzn miałem do momentu jak
stwierdziłem, że i tak są zbędne), oraz używając pierwszego lepszego ekwipunku (miecz
był o połowę słabszy od tych co mogłem znaleźć ale dawał mi dużo bonusy do znajdowania).
Ogólnie wymęczyłem tę grę i żałowałem że kupiłem
Najbardziej więc interesują mnie opinie tych co też nienawidzili jedynki:D


pewnie to też tacy specjaliści którzy twierdzą,że to rpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 23:07, raist_ napisał:

> > Czy ktoś wie jak włączyć napisy?
>
> włączyć napisy hmm same są włączone automatycznie w grze. Może wybrałeś instalacje
gry
> ang itp.

U mnie nie są włączone.
Chodzi o napisy podczas "intra" i później podczas wstawek "filmowych".


Mam ten sam problem. Wszystko po polsku a „Intro” i wstawki „filmowe” bez napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 01:55, SławekT napisał:

a co może RTS? To jest RPG. Gra należy do jednego z jego podgatunków


Dyskusja na temat wyzszosci Swiat Wielkiej Nocy nad Bozym Narodzeniem.
To jest hack&slash i tyle,gra klon jak wiele innych starego Diablo.
Idziesz sieczesz i zbierasz itemy a przy okazji wykonujesz nieskomplikowane questy,gdzie tu rpg??
Kazdy h&s dla nielubiacych gatunku jest nudny,mozna to sobie przeczytac w wielu opiniach.Jak nie lubisz gatunku to go nie polubisz i basta.
Sacred jest wlasnie taka gra,w sumie jedyna jaka mogla sie przeciwstawic Diablo w tamtym okresie (2004r),Fallen Angel jest kontynuacja i Ci co lubili jedynke polubia i dalsza jej czesc.Jaki jest sens doszukiwania sie opini graczy ktorzy byli zniesmaczeni Sacred 1????Nikt z nich raczej nie kupi Sacreda 2.
Jak wiele innych gier mozna w to grac do upadlego i sie zachwycac lub po tygodniu odlozyc na polke.
Z tego co pisales przeszedles gre Serafia nie inwestujac w skille z jakims tam mieczykiem.Podejrzewam ze byl to najlatwiejszy brazowy poziom.Z ciekawosci ile smokow zabiles,ile setow zebrales???To jest wlasnie kwintesencja h&sa.Robisz sobie postac,inwestujeszw rozne drogi rozwoju postaci,zbierasz coraz lepsze itemy,zbierasz w koncu cale zestawy itd.itd.To nie NWN czy Torment gdzie kladzie sie nacisk na questy
i zaleznie jak odpowiesz tak bedzie sie toczyla rozgrywka.Sacred,Diablo.Titan Quest,Loki to h&sy gry proste jak konstrukcja cepa.Wszystko zalezy jak ten caly swiat wyglada,jak duzo mozna znalesc roznych fajnych rzeczy i jak mozna rozwinac swoja postac ot proste.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko, że wszystkie wywodzą się z 1 gatunku jaki jest RPG, a obecnie wszyscy się tłuczą o nazwy podgatunku. Nie operuje nimi, bo to z mojego punktu widzenia nie ma sensu. A tak na marginesie to właśnie Baldurs Gate wywodzi się z gier typu Diablo a nie na odwrót. Grałeś kiedyś np w Dungeon master? Klasyka RPG w którym nie masz żadnych questów a jedyne co robisz to łazisz zbierasz eq i zabijasz nowsze potwory. I właśnie takie gry były sercem RPG''a Dopiero później powstały ich rozczerzone o fabułę wersje np trylogia Isthar, Legend of Krylandia, az wyewoluowały w coś ala Baldur''s, a gry stare jak Dungeon poszły w zapomnienie. Diablo przypomniał je oczywiście zmieniając bardzo wiele jak kamerę ilość eq i takie tam. Poza tym jak sobie przyswoisz definicję papierowego RPG zrozumiesz, że taki Diablo idealnie w to wpasowuje się. Oczywiście nigdy nie będę stawiał na równi Baldura z Diablo bo to inne podtypy rpgów.

Sacreda przeszedłem na brązowym na 100% (odejmując misje co mi się zbugowały). Tak tylko przechodzę rpg. Muszę zwiedzić wszystko i wszędzie, a więc zabiłem wszystkie smoki. Zresztą takie zwiedzanie spowodowało, że będąc w połowie lini fabularnej zawędrowałem do krainy gdzie są najsilniejsze stwory i wszystkie wybiłem. A później musiałem się zanudzać idąc zgodnie z fabułą po krainach w których stwory były "szare". Co do zestawów to każdą wolne miejsce w plecaku, skrzyni i na sobie było zapełnione zielonymi itemami. To jeden z powodów dla których miałem słabe eq. Ale z tego nie dało się złożyć żadnego w 1 całość... chyba, bo może miałem ale jak już to jakiś bardzo słaby. A tak z ciekawości, wiesz, że jak się miało na sobie za dużo przedmiotów dodający szansę do znajdowania przedmiotów to się przekręcał licznik? i wyglądało to tak jakbyś nie nosił żadnego. W srebrny poziom też pograłem trochę, ale żadnej różnicy w sposobie zabijania nie znalazłem. Jedynie zabicie zabierało kilka uderzeń więcej. Czyli ciągle było zbyt proste.

Dobra przedefiniuję pytanie. Zdanie osób które lubią ten typ rpg''a a nie podobała im się pierwsza część Sacreda

Też pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przeszedłeś na najsłabszym poziomie wiec sie nie dziw że łatwo było. Spróbuj tak przejść na silver.
A co do Sacreda2 to sciagnołem demo i muszę powiedzieć że jest dobrze nawet bardzo dobrze. Jest to po prostu stary dobry Sacred z dużoooo lepsza grafika, większym światem nową fabułą i większą ilością broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które kupiły grę. Czy wersja PL ma też takie samo zabezpieczenie jak niemiecka. Chodzi mi głównie o aktywacje przez internet. W piątek w MPIKu wersji pudełkowych jeszcze nie mieli a w sklepach internetowych np gram.pl, cenega.pl nigdzie nie ma podanych wymagań systemowych. Ukrywają czy co? Dla wyjaśnienia, bo nie chciałbym być źle zrozumiany - mam neta ale przyrzekłem sobie że nigdy nie kupie gry z DRM lub wymagającej aktywacji przez internet. Wiem, wiem... wiele tracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 16:31, Zbyniek1064 napisał:

Mam pytanie do osób które kupiły grę. Czy wersja PL ma też takie samo zabezpieczenie
jak niemiecka. Chodzi mi głównie o aktywacje przez internet. W piątek w MPIKu wersji
pudełkowych jeszcze nie mieli a w sklepach internetowych np gram.pl, cenega.pl nigdzie
nie ma podanych wymagań systemowych. Ukrywają czy co? Dla wyjaśnienia, bo nie chciałbym
być źle zrozumiany - mam neta ale przyrzekłem sobie że nigdy nie kupie gry z DRM lub
wymagającej aktywacji przez internet. Wiem, wiem... wiele tracę.



Wymaga aktywacji.
Przy pierwszym uruchomieniu wpisujesz kod , gra się łączy i aktywuje.
Można też zrobić to ręcznie wchodzac na http://www.unlock.sacred2.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 01:55, SławekT napisał:

a co może RTS? To jest RPG. Gra należy do jednego z jego podgatunków


Jeśli rpg nazywasz wyrzynanie hord potworków oraz ultra "skomplikowaną" fabułe to gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:23, SławekT napisał:

Ta tylko, że wszystkie wywodzą się z 1 gatunku jaki jest RPG, a obecnie wszyscy się tłuczą
o nazwy podgatunku. Nie operuje nimi, bo to z mojego punktu widzenia nie ma sensu. A
tak na marginesie to właśnie Baldurs Gate wywodzi się z gier typu Diablo a nie na odwrót.
Grałeś kiedyś np w Dungeon master? Klasyka RPG w którym nie masz żadnych questów a jedyne
co robisz to łazisz zbierasz eq i zabijasz nowsze potwory. I właśnie takie gry były sercem
RPG''a Dopiero później powstały ich rozczerzone o fabułę wersje np trylogia Isthar, Legend
of Krylandia, az wyewoluowały w coś ala Baldur''s, a gry stare jak Dungeon poszły w zapomnienie.
Diablo przypomniał je oczywiście zmieniając bardzo wiele jak kamerę ilość eq i takie
tam. Poza tym jak sobie przyswoisz definicję papierowego RPG zrozumiesz, że taki Diablo
idealnie w to wpasowuje się. Oczywiście nigdy nie będę stawiał na równi Baldura z Diablo
bo to inne podtypy rpgów.

Sacreda przeszedłem na brązowym na 100% (odejmując misje co mi się zbugowały). Tak tylko
przechodzę rpg. Muszę zwiedzić wszystko i wszędzie, a więc zabiłem wszystkie smoki. Zresztą
takie zwiedzanie spowodowało, że będąc w połowie lini fabularnej zawędrowałem do krainy
gdzie są najsilniejsze stwory i wszystkie wybiłem. A później musiałem się zanudzać idąc
zgodnie z fabułą po krainach w których stwory były "szare". Co do zestawów to każdą
wolne miejsce w plecaku, skrzyni i na sobie było zapełnione zielonymi itemami. To jeden
z powodów dla których miałem słabe eq. Ale z tego nie dało się złożyć żadnego w 1 całość...
chyba, bo może miałem ale jak już to jakiś bardzo słaby. A tak z ciekawości, wiesz, że
jak się miało na sobie za dużo przedmiotów dodający szansę do znajdowania przedmiotów
to się przekręcał licznik? i wyglądało to tak jakbyś nie nosił żadnego. W srebrny poziom
też pograłem trochę, ale żadnej różnicy w sposobie zabijania nie znalazłem. Jedynie zabicie
zabierało kilka uderzeń więcej. Czyli ciągle było zbyt proste.

Dobra przedefiniuję pytanie. Zdanie osób które lubią ten typ rpg''a a nie podobała im
się pierwsza część Sacreda

Też pozdrawiam:D


jeśli pierwsza gra rpg to była diablo to nie mów nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej nie kupie chłamu od Cenegi. Jezu jak oni skopali to tłumaczenie : O Jak można spolszczyć grę a filmików nie? A to co spolszczono to też na odwal się. Napisy w menu ustawień na siebie zachodzą.

Boże byle Fallouta 3 mi nie skopali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 21:32, griffin278 napisał:

Działa Wam multi? Zainstalowałem patch 2.10.0.0, hotfix 2.10.1.0 i nic.


Serwery Ascaronu padły. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu ( czyli w tym ) już będą^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 21:41, griffin278 napisał:

Mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie się to powtarzać. Sacred''a kupiłem głównie
z myślą o multi.


Ja też, ale cóż poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro specjalnie jadę kupić Sacred 2 ;). Od dawna wyczekuję tej gry, bardzo podobała mi się pierwsza część :D Mam pytanie co do postaci, które są dobre, a które złe, czy ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I sa dwie kampanie.Tylko Serafia i Inkwizytor nie maja wyboru po ktorej stronie stanac,swiatla czy ciemnosci reszta postaci ma do wyboru strone.Chwile pogralem tzn do 5lvl Elfka po kazdej ze stron i roznice sa widoczne :).Tzn questy sa te same,ale tez sie troszke niektore roznia np.samo rozpoczecie rozgrywki.
Dalej tez sie natknalem na questa ktorego mozna wyonac na 2 sposoby wiec mysle ze im dalej w las tym bedzie fajniej.
Grafika wymiata tzn.inventory to tak sobie :)) ale jak juz zaloze na siebie jakas czesc zbroi lub wezme w raczki jakas bron to bajka.Zdarzaja sie drobne bugi(nie wiem czy to dobre slowo)np.zabijasz goscia a on dalej stoi,czasami trzeba innego wyciagnac dalej aby zaliczyl uszkodzenie.Ale nie sa to tak razace problemy.
Tryb multi na razie lezy gdyz prawdopodobnie glowny serwer z acc lezy,najblizsze dni spedzimy na singlu i mysle ze nawet dobrze bo sie zorientowac mozna co z czym sie je.
Co do samej nstalacji gry to bez problemu 1DvD nastepnie 2 DvD nastepnie patch i hotfix .Kolejny krok to odpalenie samej gry i rejestracja.Zadnych problemow.Fakt intro nietlumaczone a i napisow brak,dzwiek goscia na poczatku opowiesci tez zniknal ale dlej juz niespodzianek nie ma.
Mysle ze w/w bledy szybciutko poprawia.Aha kupilem podstawke bez tej plyty z lepsza grafika :)) mysle ze to zbedny wydatek,bo gra i tak prezentuje sie wspaniale w tym akurat temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować