Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 19:12, Paladynka napisał:

Witam. Czy skończył ktoś questa z najnowszego - świątecznego patcha :) Bo ja już tak
- fajnego seta się zdobywa :D


Ukończyłem. Nawet dwa razy. Szkoda tylko, że sety tylko fajnie wyglądają. Co do użycia to kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:34, Jared napisał:

> Witam. Czy skończył ktoś questa z najnowszego - świątecznego patcha :) Bo ja już
tak
> - fajnego seta się zdobywa :D

Ukończyłem. Nawet dwa razy. Szkoda tylko, że sety tylko fajnie wyglądają. Co do użycia
to kiepskie.


Ale śliczne są :D Chodzą słuchy, że wyspę mają usunąć po świętach - szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ponowną instalacją gry, a konkretnie z wczytaniem sejwów. Odinstalowałem ostatnio gre bo autopatcher coś zassał przed świętami i zrobiła się masakra. Gra zaczęła mi się ciąć , nawet dżwiek sie zchrzanił;/ Zainstaloeałem od początku ,wpisalem klucz,zainstalowałem patch 2.0.10 -ten ze stronki CDP ponad 4XX cos tam MB.Następnie 2.12.0.0 zciągnąłem ,ale nie mogę go zainstalować ,mam komunikat Error File i klapa;/Próbowałem kilka razu go zciagac, łącze szybkie, nic nie zrywało downloadu....co jest?? Mogę otworzyć grę z pliku save ,jak i z ikonki lecz w obu przypadkach pojawia sie szare okienko w menu gry z info że wersja nie kompatybilna z save. Nie chce mi się grać od nowa , bo byłem już bardzo daleko w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z poprzedniego postu rozwiązalem. Jak wygląda u Was gra sieciowa ?? Ja dzisiaj odpaliłem 1-raz te opcje, i wynik był taki że tylko pogadałem sobie z innymi w tym duzym oknie czatu, nikt nie mógł ani stworzyć gry, ani dołączyc do kilku istniejących...Ani sieć otwarta, ani zamknięta nie działa, wyskakuje info:Błąd serwera-nie można stworzyc gry. Raz mnie do windy wywalilo. Update mam ok ,do najnowszego. A tu z gry na multi wielka lipa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 14:19, paladin41 napisał:

Skąd ściągnąć patcha? Chodzi o takiego który by działał :). Autopatcher? Skąd to pobrać?
Przy grze nic się takiego nie zainstalowało.

Ja zciągnąłem teraz ze strony Cenegi tak jak idą tam w/g kolejnosci, bodajrze przy przedostatnim ,tym ponad 600 MB jest autopatcher. Działał mi też ten ze strony CDP. Niestety te podane w linkach powyżej (z orginalnej strony gry} nie chciały mi się tym razem otworzyć ...nie wiem czemu.Niektóre poprawki z cenegi zciagaja sie bardzo powoli , ale ta największa leciala ponad 200 Kb/s , więc spoko, przynajmniej wszystkie mogłem otworzyć i zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 14:30, Maximo napisał:

> Skąd ściągnąć patcha? Chodzi o takiego który by działał :). Autopatcher? Skąd to
pobrać?
> Przy grze nic się takiego nie zainstalowało.
Ja zciągnąłem teraz ze strony Cenegi tak jak idą tam w/g kolejnosci, bodajrze przy przedostatnim
,tym ponad 600 MB jest autopatcher. Działał mi też ten ze strony CDP. Niestety te podane
w linkach powyżej (z orginalnej strony gry} nie chciały mi się tym razem otworzyć ...nie
wiem czemu.Niektóre poprawki z cenegi zciagaja sie bardzo powoli , ale ta największa
leciala ponad 200 Kb/s , więc spoko, przynajmniej wszystkie mogłem otworzyć i zainstalować.


Dzięki za info, niestety na stronach cenegi nie mogę znaleźć patchy :(, w plikach są trailery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 16:07, paladin41 napisał:

> > Skąd ściągnąć patcha? Chodzi o takiego który by działał :). Autopatcher? Skąd
to
> pobrać?
> > Przy grze nic się takiego nie zainstalowało.
> Ja zciągnąłem teraz ze strony Cenegi tak jak idą tam w/g kolejnosci, bodajrze przy
przedostatnim
> ,tym ponad 600 MB jest autopatcher. Działał mi też ten ze strony CDP. Niestety te
podane
> w linkach powyżej (z orginalnej strony gry} nie chciały mi się tym razem otworzyć
...nie
> wiem czemu.Niektóre poprawki z cenegi zciagaja sie bardzo powoli , ale ta największa

> leciala ponad 200 Kb/s , więc spoko, przynajmniej wszystkie mogłem otworzyć i zainstalować.


Dzięki za info, niestety na stronach cenegi nie mogę znaleźć patchy :(, w plikach są
trailery itp.


Momencik, a tutaj: http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=S Życzę szybkiego ściągania i miłego grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 16:36, Paladynka napisał:

> > > Skąd ściągnąć patcha? Chodzi o takiego który by działał :). Autopatcher?
Skąd
> to
> > pobrać?
> > > Przy grze nic się takiego nie zainstalowało.
> > Ja zciągnąłem teraz ze strony Cenegi tak jak idą tam w/g kolejnosci, bodajrze
przy
> przedostatnim
> > ,tym ponad 600 MB jest autopatcher. Działał mi też ten ze strony CDP. Niestety
te
> podane
> > w linkach powyżej (z orginalnej strony gry} nie chciały mi się tym razem otworzyć

> ...nie
> > wiem czemu.Niektóre poprawki z cenegi zciagaja sie bardzo powoli , ale ta największa

>
> > leciala ponad 200 Kb/s , więc spoko, przynajmniej wszystkie mogłem otworzyć
i zainstalować.
>
>
> Dzięki za info, niestety na stronach cenegi nie mogę znaleźć patchy :(, w plikach

> trailery itp.

Momencik, a tutaj: http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=S Życzę szybkiego ściągania
i miłego grania :)



Wielkie dzięki :). Możesz mi jeszcze powiedzieć czy muszę instalować wszystkie patche od 2.10 po kolei do 2.34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 16:43, paladin41 napisał:

Wielkie dzięki :). Możesz mi jeszcze powiedzieć czy muszę instalować wszystkie patche
od 2.10 po kolei do 2.34?


Tak, trzeba je instalować po kolei:
1. patch 2.10.0.0
2. patch 2.10.0.0 -> 2.12.0.0
3. patch 2.12.0.0 -> 2.31.0
4. patch 2.31.0 -> 2.34.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki , ale jeszcze was pomęczę:) Problem dotyczy gry sieciowej ,a konkretnie opcji odzyskiwania hasła. Wczoraj pierwszy raz sie zalogowałem do multi , fakt że zrobilem to dośc szybko, chcialem tylko przetestowac. Wydaje mi się na 99,9% że podaję dobre hasło pod loginem ,proste slowo , bez cyferek. Jednak wywala mi kod 022- nieprawidłowe haslo .Odnośnik "Odzyskaj hasło " nie działa. Czytałem fora gry , i podobno tego nie naprawili. Bardzo chciałbym pograć na necie,jest jakis sposób na to nieszczęsne hasło ? Czy już po prostu mogę sie pożegnac z grą sieciowa??..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok! Przyznaje się...

wymiękłem na 17 lvl inkwizytorem, zmeczyłem sie tym bieganiem..

"OVER 600 QUESTS!"

w ktorych niestety rob sie to samo wiec skonczylem z ta grą. Czy zmarnowalem pieniadze? Nie...no moze troche.

Co do patchów/patchy (jak kto woli):
Niewiem czemu ale przy próbie pobrania patcha z oficjalnej strony i ze strony Ceneg avast pokazywal mi ze w pliku jest trojan... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2008 o 05:06, pinoyz napisał:

Co do patchów/patchy (jak kto woli):
Niewiem czemu ale przy próbie pobrania patcha z oficjalnej strony i ze strony Ceneg
avast pokazywal mi ze w pliku jest trojan... xP


Bo Avast wszędzie pokazuje trojany ;P, nawet tam gdzie ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie mojego pytania dotyczącego opcji odzyskania hasła w multi to chyba grubszy problem;/ Nigdzie nie znalazłem pomocy w tej kwestii. Jakoś skleciłem po angielsku parę zdań do pom. techn. Ascaronu , i pom. techn. Cenegi.Pozostaje czekac.... Trochę mnie wkurza że gra niby tak zabezpieczona sieciowo niczym Fort Knox, a wtak prostej opcji jak przypomnienie hasła ,nie można nic zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram wysoką elfką mam 5 poziom, 5punktów na "Arrant Pyromancer Lore" , 1punkt na koncentracje i 2 na "Arrant Pyromancer Focus". Mam tylko 1 zaklęcie fireball które wzmocniłem tym że przeciwnik może płonąć, drugie to podział na 2 kule.

Moje pytanie dotyczy sposobu zdobywania kolejnych zaklęć - jak mogę nauczyć się np przywoływać tego ogniowego demona czy wysłać falę ognia?
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 13:39, frozen_fox napisał:

Witam, gram wysoką elfką mam 5 poziom, 5punktów na "Arrant Pyromancer Lore" , 1punkt
na koncentracje i 2 na "Arrant Pyromancer Focus". Mam tylko 1 zaklęcie fireball które
wzmocniłem tym że przeciwnik może płonąć, drugie to podział na 2 kule.

Moje pytanie dotyczy sposobu zdobywania kolejnych zaklęć - jak mogę nauczyć się np przywoływać
tego ogniowego demona czy wysłać falę ognia?
Z góry dziękuję.


Zdobywasz runy od potworów i sobie dodajesz A demona można znaleźć w skrzyni gdzie się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 13:39, frozen_fox napisał:

Witam, gram wysoką elfką mam 5 poziom, 5punktów na "Arrant Pyromancer Lore" , 1punkt
na koncentracje i 2 na "Arrant Pyromancer Focus". Mam tylko 1 zaklęcie fireball które
wzmocniłem tym że przeciwnik może płonąć, drugie to podział na 2 kule.

Moje pytanie dotyczy sposobu zdobywania kolejnych zaklęć - jak mogę nauczyć się np przywoływać
tego ogniowego demona czy wysłać falę ognia?
Z góry dziękuję.


No i możesz wymieniać stare runy, np. grasz elfką, a wypadła ci warriora, idziesz do specjalnego tradera i za kilka run (im więcej dasz tym mniej płacisz) warka + kasa, bierzesz inne, dla swojej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a fireballa mam na 4 poziomie, dodaję kolejną runę i dalej 4 tylko taki zielony pasek wokół (niepełny) się pojawił i pisze że zapamiętanych run mam 4. jaki max poziom?

powinienem jeszcze w góre te 5 combat artów piromanty rozwijać? Bo czas regeneracji strasznie się wydłuża...
Wiem że niektóre skille skracają ale to i tak długo...THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować