Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Witam,
Wiem, że niektórzy też mają ten problem ale nie znalazłem jeszcze na niego rozwiązania więc może tu mi sie poszczęsci. Zakupiłem Dziś Sacred 2, instalacja bezproblemowa, patchowanie do 2.31 bezproblemowe. Pierwsze ale pojawilo się przy patchu do wersji 2.34...sprawdza wersje, zatrzymuje sie przy 1% i bez odpowiedzi. To jeszcze ujdzie. Największy problem pojawia sie przy kierowaniu postacią...poprostu sie nie da nią kierować, myszka jakby nie działa, przy klawiaturze postać raz biegnie 2 metry i sie zatrzymuje a raz w ogole nie da sie nic zrobić. Dopiero po wskazaniu na jakiś obiekt zaczyna się ruszać. Poza dobiegnieciem do skrzynek na początku nic nie da się zrobić. Czy ktoś może mi udzielić odpowiedzi co się dzieje? Mam teraz wrażenie, że zmarnowałem pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 22:38, Ethernity napisał:

Witam,
Wiem, że niektórzy też mają ten problem ale nie znalazłem jeszcze na niego rozwiązania
więc może tu mi sie poszczęsci. Zakupiłem Dziś Sacred 2, instalacja bezproblemowa, patchowanie
do 2.31 bezproblemowe. Pierwsze ale pojawilo się przy patchu do wersji 2.34...sprawdza
wersje, zatrzymuje sie przy 1% i bez odpowiedzi. To jeszcze ujdzie. Największy problem
pojawia sie przy kierowaniu postacią...poprostu sie nie da nią kierować, myszka jakby
nie działa, przy klawiaturze postać raz biegnie 2 metry i sie zatrzymuje a raz w ogole
nie da sie nic zrobić. Dopiero po wskazaniu na jakiś obiekt zaczyna się ruszać. Poza
dobiegnieciem do skrzynek na początku nic nie da się zrobić. Czy ktoś może mi udzielić
odpowiedzi co się dzieje? Mam teraz wrażenie, że zmarnowałem pieniądze...


Co do patcha tez tak miałem. Po prostu tak wolno idzie. Zawsze przesuwałem okno żeby ruszyło dalej. Możesz ściągnąć jeszcze raz tego patcha, może się coś źle pobrało.
Sprawdź czy masz aktualne sterowniki do myszy i klawiatury. Może w tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2009 o 10:15, Jared napisał:

Co do patcha tez tak miałem. Po prostu tak wolno idzie. Zawsze przesuwałem okno żeby
ruszyło dalej. Możesz ściągnąć jeszcze raz tego patcha, może się coś źle pobrało.
Sprawdź czy masz aktualne sterowniki do myszy i klawiatury. Może w tym jest problem.



Nie jest to właśnie wina sterowników do myszy i klawiatury bo było testowane na innym sprzęcie (osobiście gram na laptopie). A kursor w samej grze zachowuje się jakby miał spóźniony refleks. Klikam na skrzynie i zmienia się kursor na kłódkę i taki pozostaje przez kilka minut jeszcze mimo że wskazuje co innego. Dopiero przy kliknięciu na przeciwnika to wszystko jest ok, czyli podbiega bije zabija i koniec,a żeby znowu się ruszyć muszę kliknąć na jakiś przedmiot lub przeciwnika żeby dalej ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, mianowicie kiedy gram w pewnym momencie główna mapa znika, są tylko obiekty świata i różne miasta.
Problem dość dokuczliwy, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że za questy dostaje ciągle 1 item - jakiś pierścionek niby specjal item jak to mówi postać (krąg życia czy coś tak - zresztą badziewny strasznie) - wersja gry to 2.4.0
Można to jakoś "naprawić" - rozpoczęcie kampanii od nowa czy coś w tym stylu (chodź bym nie chciał tego robić)?

I jeszcze jedno jest może jakaś storna godna polecenia opisująca jak rozwijać postać itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pierścionkiem też tak miałem. Po ponownym uruchomieniu było już normalnie.

Ja polecam www.sacred.pl. Na forum jest parę buildów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z wgraniem najnowszego patcha do Sacreda 2. Wersja mojej gry to 2.0.2 natomiast próbuję zaistalować 2.40. Po ściągnięciu patcha i jego uruchomieniu pojawia się takie okienko jak poniżej. Nie mam pojęcia o co chodzi, wygląda na to jakby był uszkodzony plik z tym patchem, ale ściągałem go z dwóch różnych serwerów i ciągle to samo. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem, proszę o pomoc!

20090622122738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 01:43, miodus napisał:

Witam czy ktoś grał w wersje na x-boxa ? jak wrazenia opłaca sie kupic gre? Jak wyglada
grafika i sterowanie ?

A więc. Gra jest bardzo, ale to bardzo poprawiona względem wersji pctowej. Owszem - bugi są, ale nie aż tak dużo i nie są tak bardzo zauważalne jak w wersji na pecety. Grafika... wyższe stany średnie - ot nic specjalnego - wygląda jak ma wyglądać. Co do sterowania - ludkiem sterujesz analogiem, prawym się rozglądasz. Do krzyżaka masz przypisane eliksiry itp. A przyciski funkcyjne służą atakowaniu (A to podstawowy atak a pozostałem przyciski to specjalne ataki i magia). Więc jest bardzo wygodnie ;) Ogólnie pograłem chwilę i sam mam ochoptę kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:30, allor10 napisał:

Witam! Mam problem z wgraniem najnowszego patcha do Sacreda 2. Wersja mojej gry to 2.0.2
natomiast próbuję zaistalować 2.40. Po ściągnięciu patcha i jego uruchomieniu pojawia
się takie okienko jak poniżej. Nie mam pojęcia o co chodzi, wygląda na to jakby był uszkodzony
plik z tym patchem, ale ściągałem go z dwóch różnych serwerów i ciągle to samo. Może
ktoś spotkał się z podobnym problemem, proszę o pomoc!

To prawda plik jest uszkodzony. Wiele ludzi ma z tym problem. Najlepszym sposobem jest ściągnięcie pojedynczych patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:39, wsaadman napisał:

> Witam czy ktoś grał w wersje na x-boxa ? jak wrazenia opłaca sie kupic gre? Jak
wyglada
> grafika i sterowanie ?
A więc. Gra jest bardzo, ale to bardzo poprawiona względem wersji pctowej. Owszem - bugi
są, ale nie aż tak dużo i nie są tak bardzo zauważalne jak w wersji na pecety. Grafika...
wyższe stany średnie - ot nic specjalnego - wygląda jak ma wyglądać. Co do sterowania
- ludkiem sterujesz analogiem, prawym się rozglądasz. Do krzyżaka masz przypisane eliksiry
itp. A przyciski funkcyjne służą atakowaniu (A to podstawowy atak a pozostałem przyciski
to specjalne ataki i magia). Więc jest bardzo wygodnie ;) Ogólnie pograłem chwilę i sam
mam ochoptę kupić ;)

oo dzieki ;) to pewnie gre zakupie tylko musi torche odczekac ;p bo teraz pewnie fife i gow 2 kupie ale kasa na sacred tez juz bedzie powoli odkladana ;)jak kupisz sobie to daj znac opisz wrazenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą grę w Premium games ale ta płytka z patchami mi nie działa i nie pozostaje mi nic innego jak ściągniącie patch z internetu. Czy trzeba wszystkie ściągać po kolei czy da się ściągnąć tylko niektóre z nich żeby wszystko działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:26, conan8 napisał:

Kupiłem tą grę w Premium games ale ta płytka z patchami mi nie działa i nie pozostaje
mi nic innego jak ściągniącie patch z internetu. Czy trzeba wszystkie ściągać po kolei
czy da się ściągnąć tylko niektóre z nich żeby wszystko działało?


Jeśli chcesz na multi to musisz ściągnąć wszystkie patche. Do grania na singlu już jak wolisz. Możesz grać bez patchy, ale będziesz miał sporo błędów Ja proponuje ściągnąć patcha 2.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale mam teraz znowu jakiś j***** problem, ściągnęłem patch 2.40 ze strony www.sacred.pl i wyświetla mi jakiś error. Jestem strasznie wkurzony bo ściągałem 1.3 giga pare godzin a teraz okazuje się że to g*** nie działa.. trzeba ściągać wszystko od nowa czy da się to jakoś naprawić? jak będę musiał wszystko ściągać od nowa to chyba roz***** pudełko z tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 22:56, conan8 napisał:

Dzięki, ale mam teraz znowu jakiś j***** problem, ściągnęłem patch 2.40 ze strony www.sacred.pl
i wyświetla mi jakiś error. Jestem strasznie wkurzony bo ściągałem 1.3 giga pare godzin
a teraz okazuje się że to g*** nie działa.. trzeba ściągać wszystko od nowa czy da się
to jakoś naprawić? jak będę musiał wszystko ściągać od nowa to chyba roz***** pudełko
z tą grą...


Z tego co czytałem na innym forum, z tym dużym patchem są problemy. Najlepiej ściągać po kolei wydane patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje ten specjalny wierzchowiec? bo jestem pod koniec 1 aktu i nie wiem czy kupić zwykłego konia, czy zbierać na tego specjalnego, którego można kupić juz w 2 akcie? gram na srebrnym poziomie trudności jeżeli to coś zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:23, conan8 napisał:

Ile kosztuje ten specjalny wierzchowiec? bo jestem pod koniec 1 aktu i nie wiem czy
kupić zwykłego konia, czy zbierać na tego specjalnego, którego można kupić juz w 2 akcie?
gram na srebrnym poziomie trudności jeżeli to coś zmienia...



Koszt specjalne go wierzchowca zależy od Twojego poziomu. Zwykłego konia nie opłaca się kupować. Specjalny lepszy bo obniża przecież czas ładowania czarów danego aspektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 15:45, Etnies napisał:

Istnieje opcja resetu wszystkich atrybutów ?



NIE !!!

raz wydanych punktow nie da sie zresetowac, musisz uwaznie to robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować