Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Mam problem - w Sacred 2 : Fallen Angel (wersja 2.12.0.0) miga mi obraz cały czas i przechodzą przez niego paski. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sterowania w sacred 2 na xbox-ie. Mianowicie czy gra się łatwo i przyjemnie? Bo zastanawiam się nad kupnem, jednak jakoś nie mogę sobie wyobrazić sterowania w hack'' and slashu na konsoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 13:07, Dark_elves napisał:

Mam pytanie odnośnie sterowania w sacred 2 na xbox-ie. Mianowicie czy gra się łatwo i
przyjemnie? Bo zastanawiam się nad kupnem, jednak jakoś nie mogę sobie wyobrazić sterowania
w hack'' and slashu na konsoli..


gram na PS3 i muszę powiedzieć, że gra się super, miałem też wersję PC i sterowanie na konsoli wg mnie wypada lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Otóż czy znacie może jakąś stronę na której można zamówić sacred 2? Bo byłem na gram.pl, na 3kropki, ale nie mają towaru.Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 13:17, Pksorlen napisał:

Witam mam pytanie. Otóż czy znacie może jakąś stronę na której można zamówić sacred 2?
Bo byłem na gram.pl, na 3kropki, ale nie mają towaru.Będę wdzięczny za pomoc.


zobacz www.sklep.cenega.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:53, Shiraco napisał:

Ej mam problem

Przy instalacji wyskakuję mi taki błąd , wie ktoś może jak to zrobić ????

jeżeli jeszcze cię to interesuje to najprawdopodobniej masz uszkodzoną płytkę ;/ zgłoś reklamacje do producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam Sacred 2 Fallen Angel na xbox 360. Czy da się wymieniać przedmioty między graczami w trybie kooperacyjnym ??

Dlaczego grając w trybie kooperacyjnym jedna postać podnosi więcej przedmiotów niż druga ?? (z czym to jest związane).

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta gra. Jak probuje stworzyc konto przez internet wyskakuje mi blad sieciowy 64 bodajze i jest napisane, ze nie moze polaczyc sie z internetem. Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ze stworzeniem gry przez net. Czy sieć otwarta, czy próba stworzenia gry przez tryb współpracy kończy się na tym, że po okienku - tworzenie gry pojawia się, że nie można stworzyć gry. I kapota :( Miał któś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. otóż kupiłem ostatnio Sacred 2 i oczywiście nie zauważyłem, że gra wymaga dostępu do internetu bo owej informacji nie było "bardzo wyraźnie" widać. na okładke z przodu nie było nic, że :"gra wymaga połączenia z internetem" ale cóż przejdźmy dalej gra ma coś takiego, że można zagrać pierwsze dwa razy bez aktywacji taki trial. i po tych dwóch dniach aktywowałem grę wpisując kod z okładki. Wyskakuje mi okienko z jakimś adresem, a gra nie chce się włączyć. Nie mam u siebie internetu czy jest jakiś sposób żeby "pominąć" tą aktywację np. działający crack ? ( żadnego dobrego nie znalazłem) tylko, że jak ściągnę cracka moja oryginalna gra taką już nie będzie..... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z patchowałem grę za pomocą Sacred2Updater bo nie mogłem znaleźć patcha na cenega.pl z wersji 2.34 do wersji 2.40.
Takie pytanie gdzie on wgrał tego patcha? Chciałem sobie ten plik umieścić na płycie DVD ze wszystkimi moimi patchami poprzednimi tyle że nie wiem gdzie go umieścił. W katalogu z grą go nie ma, szukałem, nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema Gram w sacred 2 na ps 3 i chcialbym by ktos pomogl mi z tym jak najlepiej rozwinac elfke czyli jakie atrybuty i jakie zdolnosci w niej rozwijac dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

małe pytanko czy ta wersja gry (polska na PS3) którą niedawno wypuściła Cenega obsługuje trophy bo z tą firmą nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować