Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 16:03, Jared napisał:

Wielkie dzięki. Jak dojdę to zobaczę.
Co do twojego problemu to musisz chyba przejść przez stolicę driad.



Ale ja przeszłam przez stolicę driad, weszłam do jaskini (jej wejście było oznaczone szarym kółkiem), która znajduje się nad kopalnią i ...... nie wiem, co dalej, tak jak w moim pytaniu powyżej. Po prostu nie wiem, czy można wejść na górny poziom tej jaskini :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło abyś przeszła górą. Z mojej mapki wynika, że można wejść na górę przez stolicę driad, nie wchodząc do jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Czy w końcu wyszedł patch który wprowadza napisy w filmikach i ogólnie polonizuje grę?
Nie chodzi mi o te, które już wyszły bo tamtych nie mam zamiaru ściągać, ponieważ wprowadzają nowe błędy. Czy będę mógł zainstalować ten patch bez tamtych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:51, revolt505 napisał:

Ja mam takie pytanko. Czy w końcu wyszedł patch który wprowadza napisy w filmikach i
ogólnie polonizuje grę?
Nie chodzi mi o te, które już wyszły bo tamtych nie mam zamiaru ściągać, ponieważ wprowadzają
nowe błędy. Czy będę mógł zainstalować ten patch bez tamtych?


Nowy patch się jeszcze nie ukazał, więc nie wiadomo jak się będzie go instalować. Napisy w grze są po polsku, choć też i "po polskiemu" ;D (moja ulubiona nazwa to Koboldzka Kamienna Wieża, zamiast Koboldzki Miotacz Kamieni), a co do poprawiania błędów, to z tego, co wyczytałam - Cenega miała się porozumieć z Ascaronem, aby włączyć do patcha PL, poprawki do polonizacji gry. Jeśli zaś chodzi o napisy w filmikach, to absolutnie nic nie wiem, czy w końcu będą, czy w ogóle się nie pojawią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal mnie jedna rzecz zastanawia. Twórcy Sacred dali kampanie zła i dobra, ale ktoś mi może ogólnie powiedzieć o co biega w fabule? I tak właściwie po co wykonywać zadania? Za zadanie ma się tyle golda i expa, że czas na bieganie jakbyś poświęcił na walkę miałbyś dziesięć razy więcej expa.

Nie pojmuje tej gry :/
Moim zwolennikiem jest "Hełm pełny bogów" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nadal mnie jedna rzecz zastanawia. Twórcy Sacred dali kampanie zła i dobra, ale ktoś
>mi może ogólnie powiedzieć o co biega w fabule?

Po ogromnej i wyniszczającej bitwie o władzę, jaka zaszła między rasą Wysokich Elfów a zjednoczonymi siłami Ludzi, Smoków i jeszcze kilkoma innymi dziełami Stwórcy, świat Ancarii zaczął powoli wracać do swojego normalnego, spokojnego biegu. Niestety, nadal gdzieniegdzie trwają wewnętrzne konflikty, co poskutkowało uwolnieniem się do środowiska najbardziej twórczej i zarazem niszczycielskiej siły, która tworzy cały otaczający świat - Energii T. Wskutek tego ekologicznego kataklizmu, rozpoczęły się daleko posunięte mutacje, które doprowadziły do stworzenia kreatur, jakich jeszcze oko ludzkie nie widziało. W tym momencie do akcji wchodzisz TY. Czy uratujesz Ancarię przed mrocznym widmem zniszczenia, czy rzucisz ją w czeluście zła?

No, to tyle. Wokół tego wątku obraca się główna linia fabularna, oprócz tego dochodzi także historia postaci, którą wybierzesz (a zarazem jej dobra, lub zła strona). Każda postać ma inną historię i cele, więc gra wygląda za każdym razem nieco inaczej.

>I tak właściwie po co wykonywać zadania?

Level up! ;) A jeśli nie interesują Cię absolutnie zadania poboczne, których wg. autorów jest około 500, to możesz zająć się jedynie głównymi (zdaje się, że jest ich około 100), które zapewne wystarczą na niekrótką i satysfakcjonującą rozgrywkę. Tak sądzę.

>Za zadanie ma się tyle golda i expa, że czas na bieganie jakbyś poświęcił na walkę miałbyś
>dziesięć razy więcej expa.

Jak wyżej. Ja osobiście lubię zwiedzać świat, zwłaszcza, że ten w Sacredzie jest bogaty we wszelkiego typu ukształtowania powierzchni jakie tylko możesz zobaczyć. Lasy, pustynie, wybrzeża, góry, miasta, pustkowia czy dość ciekawie zbudowane lochy i jaskinie. Dla każdego coś miłego.

>Nie pojmuje tej gry :/

Mam nadzieję, że nieco Ci go przybliżyłem ;)

>Moim zwolennikiem jest "Hełm pełny bogów" xD

Hehe, no tak, nasi tłumacze kwiatków wystrzec się nie mogli, a to niestety nie jedyny ,,psikus" w tłumaczeniu...

Ja z kolei mam pytanie natury technicznej. Czy, na wszystkich bogów, da się jakoś zmniejszyć ilość i częstość występowania wrogów?? :P Gra byłaby znacznie lepsza, gdyby co 5 sek. nie wyskakiwało mi stado Koboldów + leśny świniak + misiu na dokładkę! Po dłuższym czasie staje się to męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko mam postac na dwie bronie czy musze inwestowac w bron trzonowa i miecze czy wystarczy tylko w dwie bronie? (walcze toporem i mieczem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:00, ali52 napisał:

A ja mam takie pytanko mam postac na dwie bronie czy musze inwestowac w bron trzonowa
i miecze czy wystarczy tylko w dwie bronie? (walcze toporem i mieczem)


Z tego co wiem to wystarczy chyba inwestować tylko w dwie bronie. Daje to samo co jakbyś dał np. w broń trzonkową.

Z innej beczki, są pierwsze informacje o nowym patchu. Odsyłam do innego forum:
http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?p=56270#56270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam się do zakupu tej gry :)
Może mi ktoś powiedzieć czy jest tak dobra jak poprzedniczka i czy jest dużo terenów do zwiedzania oraz questów?
Mam okazje grę kupić za 70 złotych więc chyba warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 14:42, wdowiakm napisał:

Witam przymierzam się do zakupu tej gry :)
Może mi ktoś powiedzieć czy jest tak dobra jak poprzedniczka i czy jest dużo terenów
do zwiedzania oraz questów?
Mam okazje grę kupić za 70 złotych więc chyba warto....


Jeśli lubiłeś grać w jedynkę, to dwójka przypadnie Ci do gustu. Terenu jest sporo i żeby całe zwiedzić to trzeba się trochę nachodzić. A questów jest podobno 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2008 o 14:53, Jared napisał:

Jeśli lubiłeś grać w jedynkę, to dwójka przypadnie Ci do gustu. Terenu jest sporo i żeby
całe zwiedzić to trzeba się trochę nachodzić. A questów jest podobno 500.


nie podobno tylko napewno, ja sie zatrzymalem przy liczbie ponad 300, potem juz ciezko idzie, nie ze wzgledu na trudnosc, tylko poprostu niechce sie juz robic, dostaje sie za male exp i woli sie ubijac chmary mobkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczace wzmocnien mam 52 level i mam tylko jedno:D,czy one odbolkuja sie same czy musze zainwestowac w umiejetnosci ogolne (Devotion?). Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 00:03, NEPS napisał:

Witam

Mam pytanie dotyczace wzmocnien mam 52 level i mam tylko jedno:D,czy one odbolkuja sie
same czy musze zainwestowac w umiejetnosci ogolne (Devotion?). Z gory dzieki za odpowieMuszisz


Z umiejętności wybierz koncentracje to dostaniesz dodatkowy slot, trzeci slot dostaniesz jak podciągniesz ją do 75 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzieki teraz musze poczekac na 10 umiejetnosc , 9 dostalem na 50 levelu wiec sadze ze do tej ostatniej jeszcze troche poczekam. Graliscie przez siec ,slyszalem ze jest jeszcze mase bledow i nie za bardzo da sie grac mi np. gra sporadycznie sie sama wylacza, to troche wkurza bo wylaczy sie w najlepszym momencie.A co do respawu potworow to juz mnie tez troche wkurza z poczatku bylo fajnie duzo poptworow duzo expa ale teraz jest to troche uciazliwe. Od dzis gram na srebrze zobaczymy jak pojdzie,troche poexpie i zobacze jak wyglada tryb wieloosobowy:D Pozdro dla wszytkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do posiadaczy gry a mianowicie jak się ma sytuacja z Sacred 2 obecnie? Mam na myśli to, że gra po premierze była zabugowana a wiem i to, że przez jakiś czas nie działało multi. Jak to wygląda teraz? Czy da się grać w siunglu i przez neta? Jak generalnie podoba się wam gra po paru tygodniach grania w nią? Zastanawiam się nad zakupem, ale nie chcę potem żałować wydanej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pewien problem z grą, a mianowicie chcę zainstalować grę, wszystko dobrze klikam na zainstaluj, pojawia mi się okno przygotowywanie do instalacji...nic się przez pewien czas nie dzieje i wyskakuje okno ,,System nie może czytać z określonego urządzenia". Macie jakieś pomysły co mogę z tym zrobić? Chciałabym pograć, a niestety nie mogę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:43, Raya2222 napisał:

/.../


A płyta DVD nie jest porysowana, lub nie ma jakiś innych uszkodzeń widocznych gołym okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować