Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Witam,

Mam juz 72level wojownikiem cienia, tak sie zastanawiam czy jak zgine na zlocie to moj zgon bedzie definitywny czy tez mozna uratowac postac poprzez kopiowanie zapisow gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:54, NEPS napisał:

Witam,

Mam juz 72level wojownikiem cienia, tak sie zastanawiam czy jak zgine na zlocie to moj
zgon bedzie definitywny czy tez mozna uratowac postac poprzez kopiowanie zapisow gry?


Definitywnie postać ginie gdy grasz na poziome hardcor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
wie ktoś jak dezaktywować grę? po deinstalacji dostałem taki długi kod, wchodzę na stronę unlock.sacred2.com wpisuję numer seryjny z tylu instrukcji, wklejam ten dlugi kod nizej i wyskakuje: Wystapil blad!
Upewnij sie, czy dobrze wpisano Kod Zadania Autoryzacji! ściągnąłem program z tej strony lecz gdy go włączam wyskakuje: Aplikacja nie została aktywowana na twoim komputerze, nie można więc dokonać unieważnienia. Więc jak mam ją zdezaktywować gdyż gry nie idzie zainstalować na innym komputerze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:30, Raku90 napisał:

witam /.../


A deaktywujesz grę z komputera na którym masz grę zainstalowaną i aktywowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:41, Raku90 napisał:

właśnie że tej gry już nie mam na komputerze a na innym nie idzie aktywowac:/


Z tego co wiem to musisz grę mieć zainstalowaną na tym komputerze. A próbujesz deaktywować tę grę właśnie z tego komputera gdzie gra była zainstalowana i aktywowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra była zainstalowana na moim komputerze i aktywowana i teraz chcę ją z mojego komputera dezaktywować, aby zainstalować na innym
czyli muszę ją mieć u siebie zainstalowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. W czasie deinstalacji powinno ci się pojawić okienko z opcją dezaktywowania kodu. Albo mogłeś dezaktywować a później usunąć grę.
2. Dziwne, że nie możesz aktywować grę na innym komputerze. Przecież jest to możliwe aż 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:39, Raku90 napisał:

po zainstalowaniu gra nie dziala i prosi o kod żądania autoryzacji
nie wie ktoś skąd go mogę wziąć?


Jest na instrukcji z tyłu na samej górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja ciągle z tym samym pytaniem. Czy wyszedł w końcu ten nowy patch dodający polskie napisy i w ogóle poprawiający rozgrywkę? Czy mogę go od razu ściągnąć i zainstalować czy muszę instalować poprzednie? Czy nie wprowadza on nowych bugów tak jak poprzednie patche? Czy warto go zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:57, revolt505 napisał:

Witam. Ja ciągle z tym samym pytaniem. Czy wyszedł w końcu ten nowy patch dodający polskie
napisy i w ogóle poprawiający rozgrywkę? Czy mogę go od razu ściągnąć i zainstalować
czy muszę instalować poprzednie? Czy nie wprowadza on nowych bugów tak jak poprzednie
patche? Czy warto go zainstalować?


Wyszedł nowy patch, ale tylko ze strony Ascaronu (2.31). O poprawieniu napisów nic nie słyszałem. Co do patcha według mnie warto go zainstalować.
http://sacred.pl/index.php?mod=s2patch&cat=2.31.0.0
Tu masz listę poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:27, revolt505 napisał:

A czy trzeba instalować wszystkie po kolei?


Tak, jak najbardziej :)

1. patch 2.10.0.0
2. patch 2.10.0.0 -> 2.12.0.0
3. patch 2.12.0.0 -> 2.31.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jak odpalam gre to pisze ze, mam wersje 2.12.0.0
Wiec instaluje patcha 2.13.0, niby instaluje sie OK, uruchamiam gre i nadal pisze ze mam wersje 2.12... wie kto co jest grane, czy musze gre instalowac od nowa czy co?
Prosze o pomoc jesli ktos zna przyczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:26, siembek napisał:

Witam
Jak odpalam gre to pisze ze, mam wersje 2.12.0.0
Wiec instaluje patcha 2.13.0, niby instaluje sie OK, uruchamiam gre i nadal pisze ze
mam wersje 2.12...


nie 2.13 tylko 2.31 :)


>wie kto co jest grane, czy musze gre instalowac od nowa czy co?

Dnia 04.12.2008 o 18:26, siembek napisał:

Prosze o pomoc jesli ktos zna przyczyne.


instalka od nowa napewno pomoze, wiec zrob to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem poziom trudności brąz tak na wszelki wypadek... tam pisze że jest to poziom dla ludzi którzy dopiero zaczynają przygodę z grami fabularnymi... ja już znam się trochę na tych grach i po 2h gry goście padają po 1 ciosie... czy później będzie też tak łatwo???... proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy zaczynać od nowa na srebrze i nie chcę zabrnąć zbyt daleko by nie było szkoda później zaczynać od nowa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graj od nowa, gra bedzie dziecinnie prosta :) sam wiem, bo kiedys tak gralem na singlu :) ale przeszedlem na MP i gram na zlocie i nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki właśnie tak zrobie... lepiej się trochę pomęczyć niż przechodzić jak najszybciej grę i nie mnieć z tego żadnej satysfakcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy wam tez po smierci spadly punkty atrybutow? Gram wojownikiem cienia na 90 levelu i zrecznosc spadla mi okolo 100 wiec to bolesna strata , wiem ze chodzi o premie przetrwania. Ale czy mieliscie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować