Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 18:38, frozen_fox napisał:

Ej a fireballa mam na 4 poziomie, dodaję kolejną runę i dalej 4 tylko taki zielony pasek
wokół (niepełny) się pojawił i pisze że zapamiętanych run mam 4. jaki max poziom?

powinienem jeszcze w góre te 5 combat artów piromanty rozwijać? Bo czas regeneracji strasznie
się wydłuża...
Wiem że niektóre skille skracają ale to i tak długo...THX


Jak jest zielony pasek wokol to znaczy ze jest nie pelna umijetnosc. Jak dodasz kolejna rune bedzie pewni nastepny lvl.


Teraz ja zadam dwa pytania. do czego sluza ksiazki? Jak ja uzylem to zniknela z ekwpinku, ale teraz mam kolejne. I drugie pytanie. Tez nie macie napisow w filmikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 18:58, xadras95 napisał:

> Ej a fireballa mam na 4 poziomie, dodaję kolejną runę i dalej 4 tylko taki zielony
pasek
> wokół (niepełny) się pojawił i pisze że zapamiętanych run mam 4. jaki max poziom?

>
> powinienem jeszcze w góre te 5 combat artów piromanty rozwijać? Bo czas regeneracji
strasznie
> się wydłuża...
> Wiem że niektóre skille skracają ale to i tak długo...THX

Jak jest zielony pasek wokol to znaczy ze jest nie pelna umijetnosc. Jak dodasz kolejna
rune bedzie pewni nastepny lvl.


Teraz ja zadam dwa pytania. do czego sluza ksiazki? Jak ja uzylem to zniknela z ekwpinku,
ale teraz mam kolejne. I drugie pytanie. Tez nie macie napisow w filmikach?


Też nie mam napisów. Z tego co wiem to podobno Cenega pracuje nad patchem. Książki są po to żeby czytać. Są w drugiej zakładce w zadaniach. Nie które z nich są ciekawe np. Nauka języków orków, czy jakieś przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zabiciem Bossa... Gar''Kolosa... Jak już do niego zszedłem to zacząłem atakować z łuku... Nic nie dało zakatowałem go z pułapki, a potem włączyłem buff i zacząłem atakować... Pasek mu nie spadał... uderzyłem ze skilla... też nic nie schodzi... doszedłem do wniosku, że trzeba zniszczyć go sposobem... Może mi ktoś wyjaśnić jak?
(Gram Wojownikiem Cienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 02:08, garrick napisał:

Witam mam problem z zabiciem Bossa... Gar''Kolosa... Jak już do niego zszedłem to zacząłem
atakować z łuku... Nic nie dało zakatowałem go z pułapki, a potem włączyłem buff i zacząłem
atakować... Pasek mu nie spadał... uderzyłem ze skilla... też nic nie schodzi... doszedłem
do wniosku, że trzeba zniszczyć go sposobem... Może mi ktoś wyjaśnić jak?
(Gram Wojownikiem Cienia).


A zauważyłeś że ma on dwa paski życia. Jeden normalny czerwony, a drugi ciut niżej niebieski. Trzeba obydwa paski zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 11:49, xadras95 napisał:

Jak mozna sie dostac na swiateczna wyspe?


Musisz mieć ostatniego patcha (2.34), a wtedy w stolicy elfów - Thylysium, w porcie pojawia się świątecznie ubrany goblin, który informuje Cię o świątecznym zadaniu :)

Edit; A i oczywiście możesz wsiąść na statek, bo pojawia Ci się możliwość dopłynięcia do portu na świątecznej wyspie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 13:15, Paladynka napisał:

> Jak mozna sie dostac na swiateczna wyspe?

Musisz mieć ostatniego patcha (2.34), a wtedy w stolicy elfów - Thylysium, w porcie pojawia
się świątecznie ubrany goblin, który informuje Cię o świątecznym zadaniu :)

Edit; A i oczywiście możesz wsiąść na statek, bo pojawia Ci się możliwość dopłynięcia
do portu na świątecznej wyspie ;)


Na jaki statek mam wsiac? Bo znalazlem tego goblina i powiedzal mi tylko o swiatecznej wyspie. Nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 13:58, xadras95 napisał:

> > Jak mozna sie dostac na swiateczna wyspe?
>
> Musisz mieć ostatniego patcha (2.34), a wtedy w stolicy elfów - Thylysium, w porcie
pojawia
> się świątecznie ubrany goblin, który informuje Cię o świątecznym zadaniu :)
>
> Edit; A i oczywiście możesz wsiąść na statek, bo pojawia Ci się możliwość dopłynięcia

> do portu na świątecznej wyspie ;)

Na jaki statek mam wsiac? Bo znalazlem tego goblina i powiedzal mi tylko o swiatecznej
wyspie. Nic wiecej.


Na dowolny. Po porcie kręci się kapitan statku - ma charakterystyczne koło sterowe od żaglowca nad głową. Podchodzisz do niego, klikasz w postać i podobnie jak z teleportami, pojawia Ci się mapa z dostępnymi portami, do których możesz dopłynąć. Jedyny problem może być z tym, że będziesz musiał płynąć "na raty", bo cała mapa może się nie zmieścić na ekranie monitora, bo Thylysim jest na południu, a Wyspa Świąteczna na samej północno - wschodniej części mapy - na znaczku Sacreda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;). Myślałem, że on jakiś niezniszczalny, a to niżej to jakiś pasek many ^^. Czyli rozumiem, że jak dobije nieibieski pasek do końca to wtedy czerwony zacznie schodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:18, garrick napisał:

Dzięki ;). Myślałem, że on jakiś niezniszczalny, a to niżej to jakiś pasek many ^^. Czyli
rozumiem, że jak dobije nieibieski pasek do końca to wtedy czerwony zacznie schodzić?


Tak dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi to ktoś dokładniej przetłumaczy? Bo albo ich żle zrozumiałem, albo to jais żart>foto paragonu chca? Zrzut ekranu z loginem czy cos takiego? Przecież jakbym byl "krakersem" to miałbym w głębokim powazaniu pomoc z ich strony. Oto mail jaki mi przysłali :
Dear customer,

please understand, that we need a proof of purchase. For that reason please
send us a photo or scan of the manual. Make sure, that the key is readable.
Also write it as plaint text in your answer.

Additionally we need your new password you want to use in the future. For
technical reasons we can only change you password but cannot give you your
used one.

ACHTUNG: Wenn Sie auf diese Email antworten lassen Sie bitte unbedingt die
Betreffzeile unverändert. Nur so kann Ihre Anfrage dem bisherigen
Schriftwechsel zugeordnet werden.


Mit freundlichen Grüßen,

Ihr Hotline-Team

KOCH Media GmbH
Technischer Dienst
Lochhamer Str. 9
D-82152 Planegg/München

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 15:15, Maximo napisał:

Może mi to ktoś dokładniej przetłumaczy? Bo albo ich żle zrozumiałem, albo to jais żart>foto
paragonu chca? Zrzut ekranu z loginem czy cos takiego? Przecież jakbym byl "krakersem"
to miałbym w głębokim powazaniu pomoc z ich strony. Oto mail jaki mi przysłali :
Dear customer,

please understand, that we need a proof of purchase. For that reason please
send us a photo or scan of the manual. Make sure, that the key is readable.
Also write it as plaint text in your answer.

Additionally we need your new password you want to use in the future. For
technical reasons we can only change you password but cannot give you your
used one.

ACHTUNG: Wenn Sie auf diese Email antworten lassen Sie bitte unbedingt die
Betreffzeile unverändert. Nur so kann Ihre Anfrage dem bisherigen
Schriftwechsel zugeordnet werden.


Mit freundlichen Grüßen,

Ihr Hotline-Team

KOCH Media GmbH
Technischer Dienst
Lochhamer Str. 9
D-82152 Planegg/München


Chca zebys napisal im kod i skan albo foto instrukcji tak zeby klucz byl czytelny na zdjeciu. Chca tez zebys wyslal im nowe haslo ktore bedziesz uzywal w przyszlosci. Z powodow technicznyh moga zmienic haslo ale nie moga Ci oddac tego ktorego uzywales.

Strescilem troche bo nie mam teraz za bardzo czasu na tluamczenie a moj angielski nie jest zbyt dobry ;p Mam nadzieje ze zrozumiesz.

EDIT: tego po niemiecku nie tlumaczylem bo nie ogarniam ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS:To nie lenistwo, tylko ja starszy człek jestem i w szkołach miałem tylko ruski, ang znam na poziomie basic, i jakoś tego tekstu nie rozumiem dokładnie, dlatego proszę o bardziej dokładne info o co im chodzi.:) Zawsze mogę wżiąć słownik w łapy, ale wolałbym jaśniej zrozumieć całosć kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 16:01, xadras95 napisał:

> Może mi to ktoś dokładniej przetłumaczy? Bo albo ich żle zrozumiałem, albo to jais
żart>foto
> paragonu chca? Zrzut ekranu z loginem czy cos takiego? Przecież jakbym byl "krakersem"

> to miałbym w głębokim powazaniu pomoc z ich strony. Oto mail jaki mi przysłali :

> Dear customer,
>
> please understand, that we need a proof of purchase. For that reason please
> send us a photo or scan of the manual. Make sure, that the key is readable.
> Also write it as plaint text in your answer.
>
> Additionally we need your new password you want to use in the future. For
> technical reasons we can only change you password but cannot give you your
> used one.
>
> ACHTUNG: Wenn Sie auf diese Email antworten lassen Sie bitte unbedingt die
> Betreffzeile unverändert. Nur so kann Ihre Anfrage dem bisherigen
> Schriftwechsel zugeordnet werden.
>
>
> Mit freundlichen Grüßen,
>
> Ihr Hotline-Team
>
> KOCH Media GmbH
> Technischer Dienst
> Lochhamer Str. 9
> D-82152 Planegg/München
>

Chca zebys napisal im kod i skan albo foto instrukcji tak zeby klucz byl czytelny na
zdjeciu. Chca tez zebys wyslal im nowe haslo ktore bedziesz uzywal w przyszlosci. Z powodow
technicznyh moga zmienic haslo ale nie moga Ci oddac tego ktorego uzywales.

Strescilem troche bo nie mam teraz za bardzo czasu na tluamczenie a moj angielski nie
jest zbyt dobry ;p Mam nadzieje ze zrozumiesz.

EDIT: tego po niemiecku nie tlumaczylem bo nie ogarniam ;x

Dzieki xardas, wielkie dzięki:) Alez ta procedura jest skomplikowana.....Zona mi podpowiada że pewnie ONI tam myślą że tu sami hakerzy w Polsce ich gry crackują xD. Więc po ta niedziałająca opcja przypomnij hasło? Jakoś wszędzie to działa, i nie sądzę zeby naprawienie tego było jakims wielkim "halo":P Numer buta, życiorys i 2 zdjęcia też im może prześlę- tak na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy próbuje wgrać patcha wyskakuje okienko mające na celu sprawdzenie, czy żadne pliki nie zostały podmieniony - test powinien mieć pozytywny wynik... niestesty tak nie jest. Wyskakuje okienko z informacją aby przeinstalować grę, czy to jedyne wyjście? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 19:18, oOreVenOo napisał:

Czy jest możliwość przechodzenia fabuły Sacred 2 w np dwie osoby ?



jest, jezeli zaczniecie rownoczesnie kampanie na multi lub na lanie :) ale potem nie mozecie grac samemu poniewaz, popsujecie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha teraz pytanie czy gra jest warta kupna ? Oczywiście grałem/gram w takie gry jak Diablo etc ale Sacred 2 jest uznawany za grę nudną. Jak to jest naprawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieprawda, gram w nia od kiedy sie pojawila w polsce i jest swietna, jesli lubisz sieczki, wybijanie mobow i zbieranie itemow to pokochasz te gre jak ja :) zwlaszcza ze sa sluchy o dodatku :) polecam Ci ja szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować