Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Da si ę dostać w to miejsce do którego stoję prosto? Znaczy na mapie strzałka wskazuje to miejsce. Chodzi mi czy od tej strony się da tam dostać?

20110807163353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 18:55, Jok4rson napisał:

Pewnie koło tego bajora.


A tak widzę, że obok niego nie odkryłem terenu, przez te drzewa :D
Dzięki, później to sprawdzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 21:30, Jok4rson napisał:

Kim grasz ?

Serafią fajnie wymiata ;)
Poza tym, chciałem elfka ale wkurzała mnie ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem. Gra po jakiś 2-3 minutach wyłącza się do pulpitu, nie wyskakuje żaden błąd. Miał ktoś podobnie ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 14:31, 4ny4 napisał:

Witam,

mam problem. Gra po jakiś 2-3 minutach wyłącza się do pulpitu, nie wyskakuje żaden błąd.
Miał ktoś podobnie ? Proszę o pomoc.


Masz zainstalowanego najnowszego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 19:38, Isildur napisał:

Masz zainstalowanego najnowszego patcha?


2.4.3

Problem rozwiązany. Po włączeniu opcji "Uruchom jako administrator" oraz odtwarzaj w trybie Windows XP Service Pack 3 gra działa w porządku. :) BTW Czy ona jest zawsze taka monotonna ? Na razie jestem na samym początku, 6 lvl postaci itp ale takie to wszystko dziwnie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 20:16, 4ny4 napisał:

BTW Czy ona jest zawsze taka
monotonna ? Na razie jestem na samym początku, 6 lvl postaci itp ale takie to wszystko
dziwnie nudne.


Niestety, tak. Dwójce daleko do poziomu jedynki. W pierwszego Sacreda zagrywałem się całymi miesiącami, na pół roku z mojego kompa zniknęły inne gry, potem wracałem do niego co jakiś czas, gra była świetna. W dwójce zrezygnowano z wielu ciekawych patentów (jak na przykład zaprowadzenie ładu na danym obszarze, co skutkowało m.in. zmniejszeniem częstotliwości respawnów przeciwników), dorzucono wprawdzie ogromną ilość questów pobocznych, ale szczerze powiedziawszy jest ich teraz tyle (i są tak monotonne), że naprawdę momentami aż nie chce się ich robić. Wcześniej quest to była minihistoryjka, a to zaginął ktośtam, a to komuś coś skradziono - niby też banały, ale przynajmniej gracz nie był nimi zasypywany, przez co poświęcał czas na przeczytanie, o co chodzi. Tu tego czasu zwyczajnie szkoda, bo co drugi NPC ma jakiś quest do zaoferowania...

Pierwszego Sacreda przeszedłem przynajmniej raz każdą klasą, a trzy postaci doprowadziłem do level capa. Naprawdę mi się chciało. Dwójki nawet nie skończyłem. To chyba o czymś świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 22:39, Ring5 napisał:

Pierwszego Sacreda przeszedłem przynajmniej raz każdą klasą, a trzy postaci doprowadziłem
do level capa. Naprawdę mi się chciało. Dwójki nawet nie skończyłem. To chyba o czymś
świadczy...


No niestety chyba masz rację. Przede wszystkim może bym i grał w "dwójkę", ale niestety o dziwo mój komputer (X2 4600+, 3GB Ram i 9600GT) nie za bardzo radzi sobie z grą, olbrzymie spadki FPSów, żeby było więcej śmiechu Metro 2033 i Two Worlds II w DX10 śmigały lepiej od tego. Optymalizacja woła o pomstę do nieba, a samej grze brakuje właśnie chyba pewnej iskierki. No nic 29zł raczej poszło w błoto, niby nie dużo ale niestety zawsze coś, a na drzewie nie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred 2: Fallen Angel można kupić w Biedronce za 10zł. Polecam każdemu, kto jeszcze nie spróbował:) Za taką cenę nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Posiadam gre Sacred 2 fallen angel 2.0.2 chce ja upatchowac o kolejny patch 2.10.0.0 i nie moge poniewaz mam gre na dysku D a patch chce sie zainstalowac na dysku C pobrałem juz kilka patchy i wszystkie tak samo! Mam dobry komputer gram na ultra w crysis itp. mowie od razu ze sciagnałem juz patch 2.40 ten 1,33Gb i wystepuje bład przy rozpakowaniu... Moje pytanie jest nastepujące jak wgrac patche do sacred 2 na dysk D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zainteresował mnie Sacred 2. Warto w niego zagrać ?
I czy jest opcja grania w sieć LAN w sieci domowej między dwoma komputerami ?
Bo chciałem zagrać we współpracę z bratem w kampanię, jest taka możliwość ? :)
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próbuję zainstalować patch ten pierwszy ponad gigowy i pojawia sie kumunikat jak na obrazku. no i rzeczywiście takiego pliku nie ma w archiwum ale jak to ominąć? nie mogę wypakować ręcznie archuwóm bo jest zahasłowane

20131202160028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam problem z napisami w grze, podczas pierwszego odpalenia gry, tzn już po wyborze postaci pojawia się film zaczynający rozgrywkę jednak w języku angielskim, a gra jest w języku PL, wiec jak zmienić lektora albo przynajmniej uruchomić napisy po polsku? Nie widzę tego w opcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować