Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDA 10/2006

301 postów w tym temacie

Ło w rzyć! Intro Wiedzmina miazdzy! Spodziewalem sie duzo, ale baginski odwalil kawal naprawde porzadnej roboty. Wreszcie Wiedzmin nie przypomina Zebrowskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dziś o 7:30 zakupiłem CDA i na W-F sobie przeglądłem , zaraz się zabiore to czytamia , nowe CDA nie powala jest super zapowiedź Just Cause , graficznie przypomina mi Far Crya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przypadek , ale zauważyłem tekst w receznzji "Kajko i kokosza 2 Cudowny lek"
Że koło obrazka jest tekst "Pięciu na łysego to banda... Hegemona" A jak wiemy Hegemon to forumowicz z gram.pl:)
Zaraz coś jeszcze znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh eh, w sumie coverek strasznie słaby.. Ale w sumie jest sprawą drugorzędną, więc tak czy inaczej lada moment wyląduje na moim biurku, chociażby dla zawartości merytorycznej, której też już jest coraz mniej... (policzcie sobie procent, który stanowią reklamy w CDA... to okropne, dopiero niedawno zwróciłem na to taką uwagę, aż mnie w fotel wgniotło...), a niestety jeszcze szczycą się faktem, że powiększają objętość pisma TYLKO PO TO, aby walnąć w to nowe miejsce nieco reklam (taa, Smugg odpowiedziałby mi zapewne "Lepiej tak niż dowalić reklamy bez zwiększenia objętości"). A po co to wszystko? Ofcorse, żeby cover był lepszy! ... erm... zaraz O.o... Dobrego covera nie było już z dobre dwa mieszki? O.o (nie mówię o tym, czy gry był dobre czy złe, ale o tym, że gry, które byly na coverze, a dokładniej ich licencje, kosztują naprawdę niewiele, zbyt niewiele, żeby niezbędne było dowalanie nowych, świeżych stron z reklamami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem CDA tak jak zwykle czyli : był w pierwszym kiosku nie musiałem nigdzie chodzić, była edycja DVD nawet kilka dlatego nikt nie bedzie płakał ze nie ma jej, kioskarka wiedziała co to CDA z niczym go nie pomyliła (np z czyms typu XXX :P). Wracajac do domu nikt mnie nie zaczepił, nikt nie zauważył ze mam CDA, przechodzac koło smietnia równiez nikogo nie spotkałem i CDA tez tam nie lezało. Wracaj do domu nikt mi go nie zabrał i zaraz bede czytał. Podsumowaujac jestem zwykłym czytelnikiem które nie ma żadnych przygód przy kupowaniu, ale bardzo się cieszy z kazdego nowego numeru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 14:41, olki77 napisał:

A jak wiemy Hegemon to forumowicz z gram.pl:)

Jak wiemy, Hegemon to główny badguy z serii komiksów Christy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 14:41, olki77 napisał:

Nie wiem czy to przypadek , ale zauważyłem tekst w receznzji "Kajko i kokosza 2 Cudowny lek"
Że koło obrazka jest tekst "Pięciu na łysego to banda... Hegemona" A jak wiemy Hegemon to forumowicz
z gram.pl:)
Zaraz coś jeszcze znajde.


Znalazłem coś ciekawego w reklamie gry wilczy szaniec 1944
napisane jest że zamach na hitlera był 20 lipca 1994 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg, i musieli się chłopaki z CDA wygadać... a już myślałem, że świat nie dowie się, iż w 200 lipca 1994 Fuhrer udławił się przypieczonym preclem, podrzuconym przez Polskie Siły Specjalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 15:44, Sycylius napisał:

WTF???!?!?!?!?!?!?!?!TO JUZ JEST NOWE CDA?!?!?!?!!?!?MYSLALEM ZE BĘDZIE W SRODE!!!LECE DO KIOSKU:D:D:D:D:D


Spałeś? :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że na forum są fachowcy i mają CDA nowe niech mi powiedzą cóś.
Jest temat w CDA na temat "Przenośnej pamięci" I są tam Przenośne dyski twarde i za 500 Gb kosztuje 2 zł !.
Nie rozumiem dysk przenośny o pojemności 500Gb moźe kosztowac tylko co 1 płyta DVD
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie o tym pisano? Przecież to na dzisiejsze czasy nierealne.
Dzięki, gdyby nie Wy pobiegłbym po cda dopiero jutro. A teraz zobaczyć muszę co na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 16:44, olki77 napisał:

Jako że na forum są fachowcy i mają CDA nowe niech mi powiedzą cóś.
Jest temat w CDA na temat "Przenośnej pamięci" I są tam Przenośne dyski twarde i za 500 Gb
kosztuje 2 zł !.
Nie rozumiem dysk przenośny o pojemności 500Gb moźe kosztowac tylko co 1 płyta DVD
?


ale chyba 2 zl za 1 gb ... czyli 500 razy 2 ... daje 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Frater fajny, w GG X2 jeszcze zbyt nie grałem, FEAR Combat nie odpalałem, a Trainz Railroad Simulator 2004 pokazuje mi błąd(załączony). Czy ktoś wie co z tym zrobić??? A tak w ogóle to teksty całkiem, całkiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować