Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDA 10/2006

301 postów w tym temacie

Zapoznałem się po części z numerem i oto moja ocena. Zawartość płyty-kiepska, teksty-niezłe(wreszcie mniej piłki nożnej, uff), broszurka CDP(tzn. CDP Insider)-tragedia. Nie ma już tych zabawnych newsów, w dowcipny sposób komentujących wydarzenia związane z Gram.pl, tylko zwykłe reklamy, mówiące o mega, super "zajefajnym" dodatku do jakże wspaniałej i cudownej strategii. Teraz zrobiła się z tego ulotka pokroju gazetek innego wydawcy(nazwę przemilczę), a nie jak dawniej "kącik humorystyczny", prawie tak śmieszny jak NL(jeśli nie śmieszniejszy), przy "okazji" zachęcający do kupna gry. Z 4 Gramy zostawiono tylko ostatnią stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:46, Blackgoat napisał:

Przyłączam się! Chce ,,stare" 4gramy. I stop łosiobójcom!:D. Ale sądze że to wszytko wina nacisku
Młodieży z Czechpolskiej!:)

Ja też wole 4gramy....te nowe coś nest troche dziwne...Ale to chyba nie jest sprawa młodzierzy z Czechpolskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 19:41, Krzaczek 1 napisał:

Gdzie się podziały moje kochane 4gramy?? Łaaaa...!!:D:D:D:D:D:D:DD

Uciekły.Oby nie na zawsze. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 16:44, olki77 napisał:

Jako że na forum są fachowcy i mają CDA nowe niech mi powiedzą cóś.
Jest temat w CDA na temat "Przenośnej pamięci" I są tam Przenośne dyski twarde i za 500 Gb
kosztuje 2 zł !.
Nie rozumiem dysk przenośny o pojemności 500Gb moźe kosztowac tylko co 1 płyta DVD
?



To jest koszt JEDNEGO GB w tym nisniku, czyli latwo sobie obliczyc ile kosztuje caly dysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Smuggler kiedyś wstawi fotkę?? :D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D

A co do czytania CDA podczas roku szk0lneg0 to mam ten sam problem co syriusz.b.
Czytam tylko najciekawsze materiały, a potem CDA "leży" ;/ Szkoda ,ale po prostu nie mam czasu, a kiedy mam to już mi się nic nie chce :( (no chyba ,że pograć na kompie :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 18:39, Krzaczek 1 napisał:

A może Smuggler kiedyś wstawi fotkę?? :D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D

A co do czytania CDA podczas roku szk0lneg0 to mam ten sam problem co syriusz.b.
Czytam tylko najciekawsze materiały, a potem CDA "leży" ;/ Szkoda ,ale po prostu nie mam czasu,
a kiedy mam to już mi się nic nie chce :( (no chyba ,że pograć na kompie :D:D:D)


no i co ta szkola robi z ludzmi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:01, syriusz.b napisał:

> A może Smuggler kiedyś wstawi fotkę?? :D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D
>
> A co do czytania CDA podczas roku szk0lneg0 to mam ten sam problem co syriusz.b.
> Czytam tylko najciekawsze materiały, a potem CDA "leży" ;/ Szkoda ,ale po prostu nie mam
czasu,
> a kiedy mam to już mi się nic nie chce :( (no chyba ,że pograć na kompie :D:D:D)

no i co ta szkola robi z ludzmi ....

....okropne rzeczy,okropne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:03, Grzyb8 napisał:

> > A może Smuggler kiedyś wstawi fotkę?? :D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D
> >
> > A co do czytania CDA podczas roku szk0lneg0 to mam ten sam problem co syriusz.b.

> > Czytam tylko najciekawsze materiały, a potem CDA "leży" ;/ Szkoda ,ale po prostu
nie mam
> czasu,
> > a kiedy mam to już mi się nic nie chce :( (no chyba ,że pograć na kompie :D:D:D)

>
> no i co ta szkola robi z ludzmi ....
....okropne rzeczy,okropne :D


ahh ... weź nawet nie mów CDa na wakacjach praktycznie caly czas w rękach, a teraz na biorku i codziennie mowie: "jutro poczytam ide spac" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie przesada aby robić temat o CDa.. skoro jest całe forum o nim? Czym wy tak się podniecacie, zdjęcie smugglera- dajcie spokój, to sztyt waszych marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:13, In The End napisał:

Czy to nie przesada aby robić temat o CDa.. skoro jest całe forum o nim? Czym wy tak się podniecacie,
zdjęcie smugglera- dajcie spokój, to sztyt waszych marzeń?


A czy dla ciebie to nie przesada, pisać, nie mając nic do powiedzenia?
Akurat zdjęcie Smugga nie jest moim marzeniem, ale chętnie zobaczyłbym na przykład Hellgate London na CoverCD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zakupu CDA w pobliskim kiosku, zostałem świadkiem ''rozdziewiczenia mojego egzemplarza przez panią kioskarkę. Jak to się stało? Ano, tak się niefortunnie złożyło, że cena była dokładnie ukryta pod nadrukiem na folii otulającej namiętnie CDA. Po długich poszukiwaniach ceny - z tyłu, na folii, na zgrzewie itd. - pani kioskarka rozgoryczona własną niemocą ROZERWAŁA (!!!) folię. Com tedy do niej rzekł, to nie powtórze, bo nie przystoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:13, In The End napisał:

zdjęcie smugglera- dajcie spokój, to sztyt waszych marzeń?


Ooo, taaak. To byłby wielki dzień dla czcicieli Smugglera. Oby nastał jak najprędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:20, SzarQ napisał:

Przy okazji zakupu CDA w pobliskim kiosku, zostałem świadkiem ''rozdziewiczenia mojego egzemplarza
przez panią kioskarkę. Jak to się stało? Ano, tak się niefortunnie złożyło, że cena była dokładnie
ukryta pod nadrukiem na folii otulającej namiętnie CDA. Po długich poszukiwaniach ceny - z
tyłu, na folii, na zgrzewie itd. - pani kioskarka rozgoryczona własną niemocą ROZERWAŁA (!!!)
folię. Com tedy do niej rzekł, to nie powtórze, bo nie przystoi :)

Zdrajczyni,jak mogła ??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować